Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Grunt to sie nie zalamwac... ja tu juz zaczynam chyba olewac porobie te badania ale nie bede nic mierzyla, liczyla.. moze jakos zajde... widocznie teraz to nie moj czas... Nic spadam do mezusia... :) pozdrawiam i czekam jutro na nowe wiesci :):* Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci mowie pokaz lekarzowi te wykresy co sobie robisz.. bo to moze byc cos czego ci nie zycze.. oprocz tego ze mozesz miec zaburzenia hormonalne.. to pewnie nie peka ci pecherzyk.. moga zrobic sie z tego torbiele.. albo policystyczne jajniki.. szoruj do lekarza.. lepiej wiedziec na czym sie stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjrzalam sie temu wykresowi, troche podobny a troche i nie, poczytalam ale ja nie mam zadnych podobnych objawow do PCOS, hmm, a czy przy cyklach bez owulacji moze nastapic @????? troche dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wstapie do lekarza napewno mu je pokaze, szkoda ze nie mam tego notesu z tamtymi temp aj, glupia bylam ze wyrzucilam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponawiam pytanie czy przy cyklach bez owulacji moze nastapic @????? bo z tego co wiem zwykle @ swiadczy o przebytej owulacji, wiem ze zdarzaja sie bez, moze teraz mam bez owulacji, juz sama nie wiem do lekarza jeszcze nie moge wybrac sie, zrobie to jak pojade do polski, narazie poobserwuje sie, w sumie to dopiero 3 cykl staran, ales mnie podlamala dziewczyno port. :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak @ normalnie przychodzi nawet w cyklach bezowulacyjnych ponieważ endometrium się pogrubia a później złuszcza i owulacja nie ma na to wpływu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, mogę sie do was dołączyc, bo temat na ktorym jestem cos chyba ginie. Ja jestem w trakcie pierwszego cykly staran. Własnie czekam. @ powinnam dostac 07.03, juz nie moge wytrzymac. Robilam test tak z ciekawosci, oczywiscie nic nie wyszlo,ale nie umiem sie powstrzymac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajj znowu sie rozpisalyscie heh anvers niestety ja ci nie pomoge nie znam sie na temp nigdy nie mierzylam , ale popieram dz.portugalczyka pogadala bym o tych twoich skokach z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria witamy w naszym temacie jak widać nasz nie umiera żyję w pełni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więcej napisze jutro, bo teraz moj mąż wola mnie na film, milego wieczoru dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co tak mnie nastraszylyscie ze juz sie boje normalnie, jestem jakas taka podlamana a mialam taki dobry humor, no nic chyba wezme sie za szukanie gina i bede musiala szybciej tu sie wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers nie chcialam cie nastraszyc.. chce ci tylko pokazac co niesie za soba taki cykl.. wiesz w cale nie chce zebys miala jakies problemy, jednak to juz 50dc.. czy jakos tak.. temperatury nie masz za ciekawej.. mozliwe ze twoj organizm przystepuje do owulacji kilka razy i mu sie nie udaje, dlatego to tak wyglada jednak nie pekniety pecherzyk czasem przemienia sie wlasnie w torbiela.. pcos czasami jest bezobjawowy.. wszystko moze potwierdzic usg janikow wierze ze u ciebie to poprostu brak owu nic wiecej i ze lekarstwa to zalatwia, jednak lekarz jest nie uknikniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety na temp sie nie znam,nigdy nie mierzylam więc nie wypowiadam sie :) My jesteśmy po małym przytulanku, leżałam chyba z pół godz z dupą do góry a teraz postanowiłam was odwiedzic:) Czy któraś jutro testuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie takiego długiego cyklu to ja też tak miewam. I w tedy pęcherzyk nie pęka. Ostatnio mój miał ok 4 cm dostałam estrofem i duphaston ipo 10 dniach dostałam @.A kiedyś przy takim cyklu test wyszedł nijaki, tzn ta drug kreska była bardzo bardzo blada i lekarz podejrzewał pozamaciczną ale to "tylko " pęcherzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny znalazlam dobrego gina, postanowilam tylko ze poczekam jeszcze tydz lub dwa jesli @ nie nadejdzie wybieram sie na wizyte, piersi zaczely mnie bolec juz jak na @, dlatego troszke poczekam, ale tak czy siak nawet po @ tez sie wybiore, zrobie wszystkie potrzebne badania jakie sa mozliwe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza 22 tez miałam taki przypadek z tym testem i też wyszło że to pęcherzyk a mój gin chciał już szukać ciąży poza macica ale wcześniej zrobiłam betę i wyszło że ciąży nie ma więc nie było potrzeby szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata127 a często masz taki problem, ze pecherzyk nie peka?? bo ja tak mniej wiecej co 2 miesiac zauwazylam ze jak z lewego jajnika mam miec to ne peka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miała jeden taki cykl na razie z tego co zauważyłam ale za to mam problem z nieregularną @ ale to przez to że mam podwyższoną prolaktynę (teraz już wiem przy najmniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziewczyny uciekam do lozka bo M sie stesknil:) do jutra:) Slodkich snow zycze a testujacym 2 kreseczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przy niepekajacym pecherzyku moga byc dwie kreski (acz TA slaba)???? no to teraz nawet z dwoch kresek sie nie bedzie mozna cieczyc :-( anvers: ja tez sie przychylam do dz. portugalczyka. Im szybciej bedziesz wiedziala co i jak, tym szybciej uda sie wszystko uporzadkowac i zaciazyc :-D ja cykle bez pekajacego pecherzyka, na ile umiem to zidentyfikowac, mialam dwa razy: po raz pierwszy 2009 a po raz drugi w 2010 - oba razy wlasnie w porze marzec/kwiecien (przesilenie!!!) i teraz jajniki mi tak daja popalic, ze sie obawiam, ze znow mnie dopadlo :-( Usg jak doatd mialam zawsze, odpukac, o.k. Co drugi cykl to jednak zuza sporo... rozmawialas o tym z lekarzem? Moze trzeba troche podzialac? Najpierw to jednak sprawdz, czy jest tak, jak podejrzewasz barbera - fajnie ze jestes. Kasy fakt sporo ale jesli juz za 2 tygodnie miala bys byc zafasolkowana to warte jest to wszelkich trudow i boli! Mocno trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anwers... nie wiem czy ktoś w końcu odpowiedział na Twoje pytanie... tak po cyklu bezowulacyjnym może nastąpić okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera... życzę powodzenia... ja jestem po dwóch nieudanych podejściach in vitro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×