Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Gość karolka8512
anvers a ty jak tam? się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny, co tak rano, spać nie możecie? Przecież dziś sobota. U mnie za oknem piękne słońce aż żyć się chce. Do tej pory jeszcze @ nie przyszła, a termin był na wczoraj, pierwszy raz mi się spóźnia. Podbrzusze mnie w ogóle nie boli, mam tylko bolące nabrzmiałe piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uciekam, wyjeżdżam na weekend. będę w poniedziałek i dopiero wtedy mam zamiar testować. Więc zdam relację w poniedziałek czy się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki:) Jak się spało???:) U mnie kiepsko, w środku nocy obudził mnie silny ból głowy nawet poduszka mi przeszkadzałą:/ Musiałąm wziąść tabletkę, ale przestało tylko trochę zasnełam a teraz dalej boli, mdli mnie i w 0góle źle się czuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Może któraś w końcu za testuje>>?? U mnie też pogoda piękna wzięłam się ostro za sprzątanie, ale od wczoraj marze już tylko o Bułgarii i naszych wakacjach(dopiero w sierpniu:/). Trzymam za testowiczki kciuki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nienajlepiej sie czuje, moje plamienie jakby wiecej jego bylo niz wczoraj, moze to jednak @, boli mnie podbrzusze i kilka razy tez zemdlilo, musialam wyjsc do sklepu sie przewietrzyc bo juz sama nie wiem co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Laseczki. U mnie tez pogoda super, biorę się za okna :) JuZ dzisiaj test mnie kusil dlatego szybko biorę się do roboty, żeby nie myśleć za dużo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki w sobotni poranek:) ja proponuje jak najszybciej testować żeby kolejna ciężarówka się pojawiła a my kolejnymi kafe-ciociami będziemy:-P U mnie do godziny zero równo tydzień a o dziwo wogóle piersi nie bolą, brzusio też nie a zawsze już po owu się wszystko zaczynało...więc czekam jeszcze tydzień. A jak się czuje nasza Fistacja? zagląda tu jeszcze? Ciekawią mnie/nas pierwsze objawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moje plamienia znowu ustaja, ale pdbrzusze boli jak na okres, wzielambym jakas tabletke na bol ale boje sie bo jesli to nie @ to zeby nie zaszkodzilo, takze musze sie przemeczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers - jesli czujesz, ze zwariujesz i musisz lyknac (stres i skurcze dziecku tez szkodza!) to podobno no spa, buscopan i paracetamol sa najbezpieczniejsze (przepisja je lekarze ciezarnym juz od lat - sprawdzilam te informacje baaaaaaardzo gruntownie po moich ostatnich "przygodach"). A tak apropos wczoraj: mysle, ze zadna Cie nie przepedzi ani nie zedetronizuje (zarowno jesli chodzi o tabelke jak i "szarpanie naszych nerwow" przy Twoich wszystkich mozliwych objawach i NIE testowaniu :-p ) U mnie temp. wreszcie spada: 36,7. No, jakis porzadek musi byc!! Nie chce nikogo straszyc ale prawie czarna @ to moze byc ciaza pozamaciczna :-( (o ile jest bardzo obfita! pojedyncze plamki to raczej nic groznego) Takze - obserwowac sie zle, bo sie nakrecamiy ale nie obserwowac tez moze byc niebezpiecznie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mnie dawno nie było od 3 dni choruję i nawet mi się nie chce. Temp mam 37 a głowa okropnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach te moje bole nic nie wzielam bo przechodza pozniej znow nawracaja i znow przchodza, dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje plamienie dalej trwa bole juz prawie nie nawracaja, zrobilam test owul. i ledwie widoczna kreska, czy powinnam uznac te plamienie za okres? bo wczoraj jak bylo plamienie takie leciutkie to kreska wyszla i byla widoczna, od kiedy powinnam w takim razie liczyc 1 dc?? bo juz sama nie wiem bo to mi wyglada na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey lasencje :) tak jak wam pisalam wczoraj ze mi tempka spadla tak dzisiaj mi wzrosla :/ i mam 36,8 (5 kresek do gory).. a jeszcze troche plamie :/.. przeciez idzie zwariowac z tymi cyklami, teraz to sie juz nic kupy nie trzyma ja tez czytalam ze jezeli czarna krew wystepuje to moze to byc ciaza pozamaciczna.. obserwuj sie i jak cos to do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
cześć anvers powiedz jaki te twoje plamienia ciemne brązowe z śluzem czy żywa krew ciemna czy jasno różowa skrzepy jakieś się pojawiają tak pytam bo ostatnio tak sie naczytałam o miesiączce w ciąży że już całkiem zgłupiałam mój @ trwa nie jest obfity brzuch mnie tak nie boli tylko tam w dole tak mnie rwie że masakra, wziełam sobie nospe ale pomogła tyle co nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
cze moja krew już się unormowała ma normalny kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
dziewczyno portugalczyka co byś doradziła na to że po ściśnięci sutka leci mi mleko to już totalny kocioł, piersi mi lekko się powiększyły od zeszłego miesiąca nic już nie czaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers jezeli uwazasz ze @ jest inna niz zwykle, to ja bym ci radzila zrobic test tak za 2 dni, mowi sie ze przy zagniezdzaniu zarodka moga wystapic plamienia, w zadkich przypadkach moze dojsc do niecalkowitego zluszczenia endomendrium, test mozna wykonywac po ok 2-3 dniach od takiego plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka chcetnie bym ci doradzila ale nie wiem co ma powiedziec.. sama juz sie we wszyskim gubie.. tak jak myslalam ze juz nic mnie nie zaskoczy i ze jakas wiedze mam.. tak teraz sadze ze chyba juz nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
w tamtym miesiącu też tak miałam i po tym moim zeszłomiesięcznym nie wydarzonym okresie poszlam do ginekologa i przebadał mnie w wszystkim czym był możliwe usg dopochwowe usg piersi i nic nie pokojącego nie znalazł wszystko ok i wysłał do domu żadnych badań na zbadanie prolaktyny itp nie zlecił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was, ja właśnie wypisałam się ze szpitala na żądanie, wyszłam 2 godziny temu, wwe wtorek zaczęłam plamić, potem krwawić trafiłam w środę do szpitala i tam tylko krwawienie się nasilało, brałam ten duphaston czy coś takiego, wypłakałam milion łez, jak szybko zaszłam w tą ciążę tak szybko ja straciłam, wykreślcie mnie proszę z tej tabelki niestety, sprawdza się jednak to że jak ktoś nie chce dziecka to zachodzi w ciążę donosi i urodzi zdrowe a jak ktoś pragnie to od początku ma kłopoty zdrowotne, a Czy któraś z Was już zaciążyła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
fistacja taki mi przykro bo wiem co przechodziłaś i jak się czujesz bo sama to przerabiałam:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle słyszałam o poronieniecah ale myślałam mnie to nie dotyczy a jednak nie lekceważcie plamień ja zaczęłam ok 18 we wtorek ale ok 23 w środę byłam w szpitalu ale prawdopodobnie od początku było coś nie tak bo pęcherzyk nie rósł, mam nadzieję że jak odpocznę to sie uda i urodzi się dzidziuś ale już nie w 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .?????????????????????????????
Do KAROLKA: w ciąży nie ma miesiączki!!!!!!! poczytaj dobrze,zapytaj lekarza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
opowiem wam jak to było w 2007 roku we wrześniu wyszłam za mąż w listopadzie tego samego roku ujrzałam dwie kreski radość jaka była po dwóch tygodniach od test poszłam do ginekologa zrobił usg i powiedział że jest ciąża ale rozwija się za wolno i może dojść do poronienia załamka dał duphaston i leżeć w grudniu w nocy dzień przed wigilią dostałam silny ch wymiotów i bul brzucha kierunek szpital dali leki rozkurczowe i zostawili w szpital całe święta byłam w szpitalu sama jak palec bo nikogo na sali nie było, a 27 w nocy silny ból myślałam że umre z bólu zastrzyki jeden za drugim ale nic nie pomogło zaraz pod narkozę i wyłyżeczkowanie po wybudzeniu ogarnęłam się i do domu i tyle , to wszystko doszło dopiero do mnie w domu i wyłam po kontach bo nie chciałam żeby ktoś mnie widziała w takim stanie ale po nowym roku i przerwie trzy miesięcznej zaszłam zaraz w pirwszym miesiącu prób i teraz mam super córeczkę rozbrykaną i wesołą ale przez całą ciążę obchodziłam się ze sobą jak z jajkiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
do????????????????????????????? owszem jest i znam kogoś kto tak miał i nie mówię tu o jakiś plamieniach tylko o żywej krwi przez 5 dni koleżanka tak miała przez trzy miesiące i dopiero w czwartm poszła do ginekologa bo jej sie okres zatrzymał a on do niej że to czwarty miesiąc a ona szok szczęka jej opadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
zresztą nie będę komuś nic na siłę wpierać każdy ma swoje zdanie i niech tak zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. U mnie przerwa w staraniach ale czytam sobie co u Was słychać. Przykro mi Fistacja. Myślałam, że chociaż jednej z nas się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×