Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

cocoa,no faktycznie pomieszan emasz te cykle.Ja miewam tez tak róźnie-kwadratowo i podłużnie hahaha :D gosiu,aa no to zaciskam kciuki aby @ nie przylazła a test byl z dwoma kreskami II :D Masz racje gosiu,przecież najlepiej tak pisac o wszystkim i o n iczym.wiem,ze temat o starniu,ale człowiek od czytania objawów może zwiariować hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może kolejny wątek powinna założyć zaciążona,co by był nowy topik szczęśliwy :) i ta co zakłada niech wysyła fluidy.O ile to działa,bo jakoś w to nie wierze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie.. ja caly czas mysle ze juz nie mysle :P:P jednak gdy @ sie zbliza to nie moge wytrzymac i szukam u siebie najmniejszych objawow.. bardzo chcialabym zapomiec na moment o tym ze sie staram... i ze nie wychodzi :/ moze macie jakies pomysly jak to zrobic? nie chce co miesiac plakac.. bo @ przyszla, juz naprawde mam tego dosyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie teoretycznie @ powinnam dostać dzisiaj.no,ale wiecie już że mam nieregularne i może tak jak gosia powinnam poczekac tak gdzieś do 18 marca.No,ale zrobie jutro jak nie wyjdzie to wiadomo i tyle,przynjamniej nie będe zaprzątać sobie tymi myślami głowy. A i zapomniałam wcześniej napisać,że jak kupowaliśmy testy i nie tylko to pani na kasie się na mnie patrzyła i się usmiechała :) Mąż mi usnął,a oglądał Top Gear :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualnilam :) NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @.......MIASTO ChceByćMamą.....początki......27..........13.03.11.. . ......UK gosia 34...............2.............34..........13.03.2011....... .O-E zuza22..............rok.............23..........14.03.11. .........Częstochowa cocacolagirl..........12...........26..........15.03.11 ..........Łódź nemi...............sierpień........30..........17.03.11. ..........śląsk tygrysek333..........1............25..........19.03.11... . . ....warmińsko-mazurskie Greczen...............8............28..........19.03.11 ...........wielkopolska Beata127...............2...........22.........19-21.03.11 ........okolice pani_biedronkowa....3...........24..........20.03.11.. .. ......gdańsk Rudka...................3...........33..........20.03. 11.... ......Wawa pablinka................3...........27...........21.03.11 ...........MANCHESTER monia_aa........3/przerwa......23..........21.03.11.. . .......O K/KALISZA Katie84................5.............27.........25/26.03. 11.......Kraków Charlotte27..........3..............27.........30.03.11.. .........Lublin AniaMyszula ..........4.............23.........31.03.11............Kosza lin nietoperek333.......2.............28..........31.03.11. ..........Bielsko-Biała dziewcz.por.....prawie2lata......22..........01.04.11.... ......Sesimbra-Portugal Kinga1988..........2lata............23..........3.04.11. .........Jastrzębie Zdrój Maria.D83.............2.............27...........4.04.11 ..........Koszalin Anna...................???............26...........4.04.11...........Łódź Kreyyzolka ........w lipcu..........22..........5.04.11...........st-g 192837465...........11.............26..........6.04.11... ........śląsk Pechowa..............1..............22..........9.04.11 ...........śląsk ewuś90..............lipiec...........21..........9.0 4.11 ... ......Żory mongrana........1/przerwa?......32..........9.04.11... ........pod Berlinem Xenia33................5............33..........12.04.11 ...........Wrocław klara1984.............7.............27..........12.04.11 . .........lubelskie Pelemele........ ....6............???..............? ??...... .........??? NICK.......CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Madzii22.......3/PRZERWA.........22.........25.02 .11 .........Wielkopolska anvers.................3.............26............???. ...............Antwerpen frycia.1987...........1.............24............???.. . .............słupsk barbera...............70.............29...........???.. . .............wielkopolska kiki007.................4............29..............??? ...............Londyn Dębicy ANUSIA86...............1............25.............???.. .. ...........zielona góra syll......................5.............28..............? ??... .............zachpom Nikea82..............28..............28..............???. ...............ŚLĄSKIE olcik7777..............5..............26..............??? . ..............Małopolska zolta....................0..............25..............? ??................Gdańśk ada111.................4..............23..............??? ..... ..........SZCZECIN Milenkaaaaa.........???..............22..............??? . ..............szczecin Fistacja...............25.............??? ..............???................Skarżysk NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO Filipkowamama.......???............???.............???... ..........???............??? Do Xenia.................???.............???............???... ...... ...???............???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wszystkie ciepłe słowa Dziewczyny!!!!! Straszne jest to uczucie, ze znowu nie wyszło. I od razu pojawia się pytanie co zrobiliśmy nie tak jak trzeba. Mój m twierdzi ze ja za bardzo chce i żebyśmy przestali o tym myśleć. Postaram się ale narazie jestem Wykończona psychicznie. Gosiu błagam zacznij juz ta dobra passę. A przytulankowe życzę osobnych starań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrownalam troszke :) NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @.......MIASTO ChceByćMamą.....początki.......27..........13.03.11.. . .........UK gosia 34...............2..............34..........13.03.2011....... ..O-E zuza22..............rok.............23..........14.03.11. ...........Częstochowa cocacolagirl..........12.............26..........15.03.11 ...........Łódź nemi...............sierpień..........30..........17.03.11. ..........śląsk tygrysek333..........1.............25...........19.03.11... . . ....warmińsko-mazurskie Greczen...............8.............28...........19.03.11 ...........wielkopolska Beata127..............2.............22...........19-21.03.11 .......okolice pani_biedronkowa...3.............24...........20.03.11.. .. ......gdańsk Rudka..................3.............33...........20.03. 11.... ......Wawa pablinka...............3.............27............21.03.11 ...........MANCHESTER monia_aa........3/przerwa.......23...........21.03.11.. . .......O K/KALISZA Katie84.................5.............27..........25/26.03.11.......Kraków Charlotte27...........3.............27..........30.03.11.. .........Lublin AniaMyszula ..........4.............23..........31.03.11............Kosza lin nietoperek333........2.............28..........31.03.11. ..........Bielsko-Biała dziewcz.por.....prawie2lata.....22..........01.04.11.... .......Sesimbra-Portugal Kinga1988..........2lata...........23..........3.04.11. ...........Jastrzębie Zdrój Maria.D83.............2.............27...........4.04.11 ...........Koszalin Anna...................???............26...........4.04.11............Łódź Kreyyzolka ........w lipcu.........22...........5.04.11............st-g 192837465...........11.............26...........6.04.11... ........śląsk Pechowa..............1..............22...........9.04.11 ...........śląsk ewuś90..............lipiec...........21...........9.0 4.11 ... .......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32...........9.04.11... ........pod Berlinem Xenia33...............5..............33...........12.04.11 ..........Wrocław klara1984.............7..............27..........12.04.11 . .........lubelskie Pelemele........ ......6..............???..............???...... .........??? NICK.......CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Madzii22.....3/PRZERWA........22.........25.02 .11 .........Wielkopolska anvers...............3.............26............???. ..............Antwerpen frycia.1987.........1.............24............???.. . ...........słupsk barbera.............70............29............???.. . ...........wielkopolska kiki007...............4.............29...........??? ...............Londyn Dębicy ANUSIA86............1.............25...........???.. .. ...........zielona góra syll....................5.............28...........???... .............zachpom Nikea82.............28............28...........???. ...............ŚLĄSKIE olcik7777............5.............26...........??? . ..............Małopolska zolta.................0..............25..........???.................Gdańśk ada111..............4..............23..........??? ..... ...........SZCZECIN Milenkaaaaa.......???.............22..........??? . ...............szczecin Fistacja............25.............??? ..........???.................Skarżysk NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO Filipkowamama.......???............???.............???... ..........???............??? Do Xenia...............???.............???............???... ...... ...???............???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh Xenia tak mi przykro co tutaj tak u nas malo dobrych wieści:( myslalam ze ktoraz z was teraz bedzie mamusią ehhh Fistacja nie wiem nawet jak cie pociezyc bo nie moge sobie nawet wyobrazic czegoś tak strasznego:(:(:( mam nadzieje ze dasz sobie rade kochana:* a ja jestem wlasnie w tej fazie dosc przyjemnej tzn przytulanko nogi do gory tylek do gory :p hihi a jutro rano ide do tego gina po stosunku i on zobaczy jak te chlopaczki sie w mojej szyjce zachowują ehh boje sie! ahhh dziewczyny kiedy wkoncu bedziemy gadac o pieluchach i kupkach kaszkach uhh...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że coś smutkowo się zrobiło... Mnie właśnie też jakiś dół dopadł, nawet nie odnośnie fasolki ale tak jakoś mi smutno i wyć mi się chce:( Moje hormonki chyba szaleją. W ogóle to już się położyłam i miałam zasypiać ale coś mi nie wyszło:/ I tak sobie pomyślałam, że może jeszcze nie śpicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie upieram przy swojej teorii, ze wiosna to swietny czas na rodzenie (bo wszystko sie rodzi i odnawia) ale marny na zachodzenie (jestesmy w kiepskiej formie po zimie). Lepiej chyba zwalic wine na cos na zewnatrz, niz zadreczac sie, ze cos z nami nie tak :-o My dzis bylismy na targach turystycznych w Berlinie. Targi jak targi, nic nadzwyczajnego. Ale moge Wam powiedziec, ze w tym roku Polska byla honorowym gosciem (miala caly pawilon) i poziom polski byl calkiem calkiem :-D Nie mamy sie czego wstysdzic. Parly tam masy ludzi, ktore wychodzily z tonami prospektow. W tym roku czeka Polske wiec najazd zagranicznych turystow :-p Najdziwniej prezentowalo sie w tym wszystkim... wojewodztwo lodzkie. Jako... wojewodztwo KONI. I... cieszylo sie sporym zainteresowaniem. Ja w lodzkie sie co prawda zbyt czesto nie zapuszczalam ale nadmiaru koni tam nie widzialam :-p No i oczywiscie warminsko-mazurskie bylo rewelka :-p Mialo az dwie ekspozycje, na jedenej makieta z kanalu ostrodzko-elblaskiego, przy ktorej klebily sie dzikie tlumy :-) Po poludniu mial byc jakis koncert ale my mielismy dosc wszelkich sal wystawowych, poza tym krecilo nam sie w glowie od jakiegos peruwianskiego drinku i arabskiej muzyki i zwinelismy sie na spacer nad jezioro - pies byl zadowolony z takiej zmiany planow :-D Acha, bilety mielismy za darmo (rozdawali w Ikei, bo inaczej bysmy nie wydali az 29 euro na wejsciowki! Chyba przesadzili z cena :-o )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Więc znowu rozpoczynam dzień:) Właśnie szykuje się do pracy ale nie mogłam się nie przywitać. Dziś mój dzień, nie wiem co z tego będzie, bo narazie cisza... Obawiam się, że znów mój pęcherzyk zapomniał pęknąć:/ Trzymam kciuki za testujące i miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie :) Ja swój dzień zaczęłam o 4.30 !!! masakra, kto wymyslił pracę od 6? I jak sobie pomyslę że tak do piątku..:( Dziś nasz 1 dzień "na dziewczynkę" wg tego kalendarza co tu się ostatnio pojawił :D :D ale to dopiero wieczorkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoni_m@poczta.onet.pl
hej, dziewczyny jeśli mogę to też chętnie podłącze się pod wątek. Zaczęliśmy starania w ym cyklu, teraz czekam na termin niechcianej @ 21 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycia.1987
Hej dziewczyny, dlugo mnie tu nie bylo i widze, ze same zle wiesci...:( przykro mi!!.. moja kolezanka , ktora ma 20 lat, od pol roku wzpolzyje z chlopakiem bez zabezpieczenia , ale od ok 2 miesiecy staraja sie z chlopakiem o dzidzusia no i teraz prawdopodobnie sie udalo-otaczaja mnie juz prawie same kobiety w ciazy i mamusie z dziecmi:( a ja dalej nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycia.1987
anoni_m napisz wiecej cos osobie...napewno dziewczyny nic nie maja przeciwko abys sie przylaczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
cześć dziewczyny mój pokręcony @ wczoraj w południe się skończył a dzisiaj znów jakieś plamienie oszaleć można i kiedy tu zacząć mierzyć temp. w ogóle to będę szła sobie zrobić badania na poziom prolaktyny i na tarczyce, dzwoniłam dzisiaj do laboratorium i jedno i drugie badanie 26 zł kosztuje jak coś będzie nie tak to się chyba pochlastam jak będę musiała brać jakieś prochy i przerwać starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) U mnie straszna pogoda pada deszcz ponuro :( Nie było mnie tydzień a naprodukowałyście tyle stron że nie wiem kiedy nadrobię zaległości :P Dzisiaj mija mi tydzień jak pracuje w tej aptece i powiem wam szczerze że jestem tak wykończona że momentami nie wiem jak się nazywam :( U mnie @ się skończyła pare dni temu i od wczoraj zaczeliśmy staranka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewczynki, ja wczoraj byłam mocno zakreocna i aktualizacje do tabelki podałam z imieniem,zamiast z nickiem;/ więc tak : Annę prosze usunąć a wpisać: Cocacolagirl 13 cykl starań, 26 lat, kolejny okres 04.04.2011 z Łodzi ;)) u mnie dziś pięknie i słonecznie, jutro biorę wolne za sobotę i mam nadzieję,że pogoda sie taka utrzyma uda mi się umyć okna i zrobić generalne sprzątanie ogólnie dziwny ten okres bo mnie nic nie boli zupełnie,a leci ze mnie taka duża ilość krwi,że co mała godzinę muszę zmieniać tampony ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewczynki, ja wczoraj byłam mocno zakreocna i aktualizacje do tabelki podałam z imieniem,zamiast z nickiem;/ więc tak : Annę prosze usunąć a wpisać: Cocacolagirl 13 cykl starań, 26 lat, kolejny okres 04.04.2011 z Łodzi ;)) u mnie dziś pięknie i słonecznie, jutro biorę wolne za sobotę i mam nadzieję,że pogoda sie taka utrzyma uda mi się umyć okna i zrobić generalne sprzątanie ogólnie dziwny ten okres bo mnie nic nie boli zupełnie,a leci ze mnie taka duża ilość krwi,że co mała godzinę muszę zmieniać tampony ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
ja miesiąc temu byłam u gina i przepisał mi bromergon bo mam ten mlekotok i nie wykupował bo mówię że się staram o dzidzie i nie bedę się faszerować a tu czytam w goglach że lek ten jest na wysoką prolaktynę na problemy z płodnością i nie którym dziewczyna udawało się zajść ju w pierwszym cyklu stosowania , no masakra teraz pluje sobie w twarz bo mogły mi pomóc te tabsy ale też wcale nie musiały i bądź tu pan mądry i pisz wiersze!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolka ja też mam mlekotok;/ może też powinnam odezwać sieo jakieś tabsy, jeszcze na dodatek problem z tym cyklemp;/ ehh Morgrana właśnie przeczytałam Twój wczorajszy wpis...łódzkie jako reprezentacja konna Polski hmmm wiem,że ludzie tutaj mają konie, są różne szkółki,ale żeby od razu takie to było charakterystyczne dla tego regionu...nie zaprzeczę,ani nie potwierdzę ponieważ nie jestem miłośniczką koni...ale fajnie,że Polska co raz lepiej się prezentuje ja jestem uchachana bo w tym roku lecimy do Bułgarii już wszystko załatwione;) moze uda sietam zaciążyć ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocacolagirl - no ja wlasnie jestem milosniczka koni i nic o tym nie slyszalam, zeby w lodzkiem mialo byc wiecej koni niz w swietokrzyskiem, lubuskiem, malopolskiem, pomorskiem czy gdziekolwiek indziej :-p W kazdym razie Niemcy chwycili przynete i torebki z napisem "lodzkie" byly jednymi z najczesciej widywanych w rekach odwiedzajacych :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekawe;) a niech przyjeżdżają i niech sobie łódzkie zarabia...bardziej bym powiedziała,że to włókienniczy region i np. mogą przyjechać podziwiać Manufakturę, łódzkie muzea czy np. Księży Młyn;) moga wpaść w rejony Łowicza i zachłysnąć się tradycyjnymi pasiakami itp. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bym tak chciała wyluzować od razu cocacolagirl :) Od wczoraj mam zal do całego świata, a 22 idę do lekarza... Dlaczego tak wcześnie obstawiasz okres? ja wpisałam sobie na 12.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową kolezanke.. :) :) A gdzie te nasze testujace??? :) te forum to jakas zaraza.. :P a ten tydzien tojuz w ogole masakra jakas.. oby tez nam sie rozpoczał lepiej :):) My z M jeszcze czekamy do 20-tego i bedziemy dzialac... :) Hmmm ... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc oby "ten"... Pewnie przynajmniej troche oderwiemy sie od tych dreczacych nas mysli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja siedze teraz jak na rozzazonych weglach, bo mi nie chca powiedziec, jaka mialam bete :-( Co za syf! Co to za tajemnica? Mam prawo wiedziec, czy moje bole wynikaly z szalejacych wiosna hormonow czy stracilam bardzo wczesna, dwutygodniowa, ciaze :-o Nie dosc, ze czekam czwarty dzien, to jeszcze slysze, ze przez telefon nie udzielaja informacji (choc lekarz kazal dzwonic! ale tego lekarza nie ma w tym tygodniu, to jakis obled...). Kota dostane :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh... najgorsze wlasnie jest to czekanie glupie.. :/ co zrobic.. musisz uzbroic sie w cierpliwosc... ale jakby nie bylo musza ci powiedziec bo to twoje badania i twoje zdrowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×