Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

cześć dziewczyny, ja się dzisiaj wreszcie wyspałam ;) U mnie pogoda też koszmarna :( w dodatku brzuch mnie boli od wczoraj :( ale plamienie zniknęło, więc może ból też sobie pójdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny u mnie dziwnie z temp w jeden dzień 36,6 na drugi 37 a potem znowu spada do 36,6 wariuje mi ta moja temp. Pogoda taka sobie raz ciepło ale jak się wiaterek ruszy to ciężko wyjść z domu i co tu robić. A testuje któraś dzisiaj?? Moja koleżanka testowała ale niestety wynik negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja chyba dzis mam gorszy dzień. Za oknem ponuro, niedobrze mi ,normalnie mi się podnosi wszystko, chyba się wykończe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziewczeta i nowa kolezanka ajlin :) jeszcze nie bylam u lekarza ale wybieram sie o 14.30, napewno pozniej zdam relacje, jestem dzis w domu bo mialam pare pilnych spraw do zalatwienia, teraz popijam kawke i odpoczywam, wczesnie wstalam, jak dla mnie bo zwykle to spioch jestem, jakies sniadanko by sie zjadlo, wybieglam z domu i nawet nie mialam czasu nic zjesc, no jablko w locie ale to nie sniadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Laseczki, dawno mnie nie było i znów czeka mnie nadrabianie. Cześć nowe Członkinie naszego forum :) Ja sie uporałam z bólem głowy i katarem - wzięłam Fervex i dalej siedze w czeluściach okresu :( We wtorek ide do gin i juz wymyślam o co go zapytać i jakie badania wymusić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mojego czerwonego sluzu plodnego dzis nie ma, ale sutki nadal mnie swedza, czy mozliwe ze byly to plamienia okoloowulacyjne?? hmm zeby nie zmarnowac takiej okazji (jesli to plamienia okoloowulacyjne) wczoraj bylo male co nieco hihi :) nic mnie nie boli nic mi nie dolega poza tymi sutkami, no i chyba wydaje mi sie ze piersi jakby byly okraglejsze, ale moze mi sie wydaje, kurde juz nie moge sie doczekac tego lekarza, tylko nie wiem czy mnie przyjmie, bo trzeba sie umawiac, chyba ze akurat nikogo nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers trzymam kciuki. A u Ciebie to takie krwawienie mocne, czy tylko plamienie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpierwszy dzien mialam lekkie plamienia na drugi mialam wieksze a na 3 mialam lekkie prawie wcale a pozniej mialam taki sluz plodny tyle ze zabarwiony na czerwono rozowo cos takiego a dzis nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie plamienie trwało tylko jeden dzień... a który to u Ciebie dzień cyklu? (przepraszam, ale jeszcze nie pamiętam :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli to byla @ to 5dc a jesli plamienia to 65dc, cykle mam nieregularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to faktycznie długo... ja miałam ostatnio 76 dni... i gin mi wywoływał i też trwała tylko 3 dni... myślisz, że to mogła być @ ? a może jednak coś innego? jest szansa na fasolkę ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avers a skąd Ty się wzielas w Antwerpii jeśli można zapytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie wiem czy szansa jest bo wczoraj robilam test i tylko jedna kreska, moze za wczesnie sama nie wiem juz, no a ja wyjechalam kochana dorobic do wesela z narzeczonym,no i tak juz zostalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze ucze sie, ale znam angielski ze szkoly wiec jakos sobie radze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers to może faktycznie to była @ ? hm... zobaczymy co powie lekarz :) życzę powodzenia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oile wogole cos powie, bo moze tylko zapisze tylko na wizyte, ah dziwne mysli juz mi kraza po glowie, ze moze jestem jakas chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miejmy nadzieje, że coś poradzi. Dlaczego chora? Jeżeli to była @ to wszystko ok :) ja też po tylu dniach się spodziewałam dużego krwawienia, a było bardziej skąpe niż zazwyczaj... na pewno będzie dobrze :) ale rozumiem Cię... ja też byłam bardzo zestresowana... w sumie po wczorajszym plamieniu znów się martwię i zastanawiam, nad zmianą lekarza... ale za jakiś czas, chwilowo mam ich dość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze to byla raczej @,bo temp sa nizsze, no nic pokaze mu moje tempki, jak przyjmie, a dzis jak bylam na miescie szedl pan z maluszkiem na raczkach,i ten maluszek sie ogladal na mnie, normalnie az mnie w srodku scisnelo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak wynik? ja jak widzę kogoś z wózkiem to mnie za każdym razem tak ściska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znów to samo jedna kreska... Teraz to juz musze isc do gina zeby dal mi cos na wywolanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od kiedy zaczęłam się starać to byłam więcej razy niż w przeciągu ostatnich dwóch lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny uciekam juz musze sie troszke przygotowac w razie jak mnie przyjmie hehe pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey rzeczywiście ciężko z tym zaciązeniem na tym forum ;( nie udaje się nikomu ja dziś idę na kontrolną wizytę, narazie siedze w domu i odpoczywam, zastanawia mnie jestem młoda 25 lat zdrowa i czemu poroniłam? niesprawiedliwy ten świat, w lipcu się bronie mgr poszłabym z brzuszkiem a teraz nawet nie mogę skupić się na pisaniu pracy bo myślę o tym ile na studiach u mnie jest ciężąrnych psychicznie już wróciłam do siebie, nie udało się jest kolejna sznsa mam nadziję że niedługo będę mogła próbowac ;) a i jeszcze mam wynik bety ze szpitala z 10 marca 1082a z 15 marca już 46 mam nadziję że już niedlugo spadnie do 0 bo chyba wtedy dopiero można próbować dobrze myślę? chciałam zacząć brać kwas foliowy tak na zapas tylko zastanawiam się jaka dawka? i ile razy dziennie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Fistacja. Ja mam 21 lat i też się zastanawiałam, czemu ja przecież chcieliśmy wiedziałam od pierwszych dni że jestem w ciąży, pilnowałam się dbałam o siebie i dziecka, a tu takie załamanie:(. Co do ewentualnej ciąży, to zależy od tego, który to był tydzień. Najlepiej zapytaj lekarza na wizycie, powie Ci w jakim stanie jest macica i kiedy możecie zacząć starania. Ja musiałam poczekać min. 3 miesiące bo to był już 10tc. Robiłaś badania histopatologiczne>>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×