Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

anvers to zalezy jaka odmiana tej choroby jest a jest ich cos ok 100 :/ pozatym wstrzymuje starania bo narazie mamy zakaz uprawiania seksu.. do poki ja sie nie wylecze i dopoki moj M badan nie zrobi czy czasem tego tez nie ma gin powiedzial mi tak : w przypadku jak ktos jest starszy to bezplodnosc uznaje sie po roku staran, w moim przypadku po 2 latach powiedzial mi ze zrobi mi po kolei wszystkie badania wiec mam sie nie martwic zaplacilismy u niego 80euro a mialobyc 2 razy tyle, tyle ze nie policzyl nam za sama wizyte tylko za badania ogolnie jestem zadowolona, chociaz ryczalam wczoraj jak glupia bo zrozumialam tylko ze mam jakiegos wirusa.. no i wyobrazalam sobie najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, czy Was też tak boli głowa dzisiaj ? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc. Leje się ze mnie,aż miło.Prosze zmienić date @ na 14.03 Na to wychodzi,że 1 marca mogłam mieć owu. :/ A my kochalismy się 25 lutego :/ Ruda,mnie wczorja strasznie głowa bolała.Zdychałam przez nią cały dzien :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merima
Hej dziewczyny ja staram się o 2 dziecko-mogę dołączyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bez zmian.leje sie:-(.jestem padnieta i chce juz do domu.jeszcze 10 minut pracy!:-)dla Was:-) Witaj Nowa Starająca:-)napisz coś o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Witam nowe staraczki :):):) U mnie pogoda dzisiaj tez sie bardzo zmienila... raz cieplo raz zimno... eh... z M pomalu przymiezamy sie do przytulania jeszcze 4 dni zostaly...:) :D Fistacja co do kwasu foliowego to 1 tabletka dziennie... i nie musi byc o okreslonej godzinie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miałam żadnych badań, bo wypisałam się ze szpitala, ale powinien to być ok 7 tydzień ale chyba ciążą sie zatrzymała ok 3 tygodnia, idę za godzinę i może cos sie dowiem, nie miałam zabiegu, chyba sie wszytsko samo oczyściło bo juz zostało mi tylko plamienie, a Ty dowiedziałas się jaka była przyczyna poronienia? dawka kwasu 0,4mg wystarczy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc tak nie dowiedziałam się, bo u mnie na 1 usg maleństwo było, ale nie miało tętna jego rozwój zatrzymał się w 6tc, ale macica była wielkości jak na 10tc. W nocy po badaniu poroniłam sama, a na drugi dzień na usg zostały tylko trochę skrzepów już w kanale rodnym, które lekko wyłyżeczkowano. Skoro Ty poroniłaś sama to plus bo nie było ingerencji lekarza. A co do foliku nawet jeśli bd musiała odczekać 1 czy 3 miesiące to warto go brać by zapewnić maleństwu od samego początku możliwość dobrego rozwoju. I nie obwiniaj siebie!! Ja wyszukiwałam milion powodów jak mogłam zaszkodzić dziecku. Skoro doszło tak szybko do poronienia, to w większości przypadków natura sama eliminuje w ten sposób złe zarodki. Wiem, że ta prawda jest bolesna. A przy kolejnej ciąży lekarz też zwróci większą uwagę np. może zrobić usg szybciej niż zwykle. Zastanów się tylko czy ty już jesteś na to gotowa. Ja też mówiłam od razu staramy się o dziecko! Ale dzięki tej dłuższej przerwie podchodzę do tego spokojniej. W miarę możliwości( bo całkowicie się nie da!) pogodziłam się z tym co się stało i dzięki temu wiem, że moje obawy w następnej ciąży będą ograniczone do minimum, a przez to dziecko bd miało większą szanse. Musisz "pobyć" sama ze sobą, czy jesteś w stanie teraz odrzucić na bok emocje ze stratą, by nie zaszkodzić ewentualnemu dziecku. Się rozpisłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @.......MIASTO nemi...............sierpień..........30..........17.03.1 1. ..........śląsk tygrysek333..........1.............25...........19.03.11. .. . . ....warmińsko-mazurskie Greczen...............8.............28...........19.03.11 ...........wielkopolska Beata127..............2.............22...........19-21.03 .11 .......okolice Dębicy pani_biedronkowa...3.............24...........20.03.11.. .. ......gdańsk Rudka..................3.............33...........20.03. 11.... ......Wawa pablinka...............3.............27............21.03. 11 ...........MANCHESTER monia_aa........3/przerwa.......23...........21.03.11.. . .......O K/KALISZA Katie84.................5.............27..........25/26.0 3.11.......Kraków Charlotte27...........3.............27..........30.03.11. . .........Lublin AniaMyszula ..........4.............23..........31.03.11............Kosz a lin nietoperek333........2.............28..........31.03.11. ..........Bielsko-Biała Kinga1988..........2lata...........23..........3.04.11. ...........Jastrzębie Zdrój Maria.D83.............2.............27...........4.04.11 ...........Koszalin cocacolagirl..........13............26...........4.04.1 1............Łódź Kreyyzolka ........w lipcu.........22...........5.04.11............st-g 192837465...........11.............26...........6.04.11.. . ........śląsk Pechowa..............1..............22...........9.04.11 ...........śląsk ewuś90..............lipiec...........21...........9.0 4.11 ... .......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32...........9.04.11... ........pod Berlinem ada111................5..............23............10.04. 11...........szczecin Xenia33...............5..............33...........11.04.1 1 ..........Wrocław klara1984.............7..............27..........12.04.11 . .........lubelskie gosia 34...............2..............34..........12.04.11...... . ...O-E Panterka1981........4..............30..........14.04.11.. .... ....małopolska ChceByćMamą....początki........27..........14.04.11.. . .......UK NICK.......CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Madzii22.....3/PRZERWA........22.........25.02 .11 .........Wielkopolska zuza22..............rok...........23..........14.03.11. ........Częstochowa anvers...............3.............26............???. ..............Antwerpen frycia.1987.........1.............24............???.. . ...........słupsk barbera.............70............29............???.. . ...........wielkopolska kiki007...............4.............29...........??? ...............Londyn ANUSIA86............1.............25...........???.. .. ...........zielona góra syll....................5.............28...........???... .............zachpom Nikea82.............28............28...........???. ...............ŚLĄSKIE olcik7777............5.............26...........??? . ..............Małopolska zolta.................0..............25..........???..... ............Gdańśk Milenkaaaaa.......???.............22..........??? . ...............szczecin Fistacja............25.............??? ..........???.................Skarżysk Sippelsweg..........5.............28...........???....... ...........świętokrzyskie Pelemele........ ...6..............???...........???...... ............??? NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO Filipkowamama.......???............???.............???... ..........???............??? Do Xenia...............???.............???............???... ...... ...???............???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wrocilam, no i niestety ale wizyte najwczesniej bede miala na za tydzien, innej opcji nie ma, musze czekac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej staraczki:) witam nowe osóbki. U mnie dziś 25dc i absolutnie żadnych objawów jak na @...a zawsze były. Może owu nie było? ale ja mam zawsze takie regularne cykle co 28 dni. Hmm jak nie dostane do niedzieli to w poniedziałek zasestuje. Tak do tej pory bardzo bardzo chciałam żeby wreszcie zaciążyć a akurat dziś byłam na rozmowie kwalifkacyjnej na wymarzone stanowisko zgodne z wykształceniem i wgóle... i tak sobie myślę, że jak w tym cyklu zajdę to będzie lipa tak na starcie nowej pracy np. na zwolnienie leciec jesli cos sie bedzie dzialo... życie to jest jednak takie skąplikowane i przewrotne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fistacja mi lekarz pozwolił starać sie o następną ciąże po pierwszej @ jeśli badania wyjdą dobrze. Byłam w 10t3d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem po, teraz już czuję się całkiem dobrze i jajniki też już lepiej, ale jak się obudziłam to rwało jak cholera, po punkcji leżałam jakąś godzinę (trochę dłużej ze względu na to że dojezdna jestem ) ale odjazd był fajny pobrali mi 11 jajek z czego 1 do wyrzucenia 2 do dojrzenia jeszcze a 8 super dojrzałych nasienie też okazało się super bo nawet typu A się znalazły , ale nie chcieli ryzykować i też metodą ICSI zapładniają. Na koniec dali rozliczenie i się śmiali, że nie dałam im za dużo zarobić bo wyszło za stymulację 1350,00 zł i jak podliczyłam wszystko od początku to jakieś 8 tyś plus jeszcze 600 zł za mrożenie (jak coś zostanie) . Jutro mam dzwonić i się dowiadywać co z zarodkami. A wy się jak zwykle rozpisałyście :D ale od jutra mam dużo czasu to nadrobię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziewczyny to straszne co piszecie a zarazem prawdziwe nie dość ze tak cieżko zajsc w ciąze to jeszcze ja stracic nie wyobrazam sobie tego nie wiem czy bym to zniosła!!!!! naprawde jestem pelna podziwu dla was ze jesteście takie twarde i nie dajecie sie złamać:) Witam wszystkie nowe staraczki:* Anwers kurcze no szkoda ze cie nie przyjeli dzisiaj jestem ciekawa co tam u ciebie. Pani biedronkowa 3 mam kciuki a czemu odrazu nastawiac sie na to ze pecherzyk nie pekł! po co sie denerwowac wszystko sie okaze niedlugo mam nadzieje ze na 5 z plusem:) ale jak bylam 2 dni temu u gina to powiedzial ze baaaaardzo rzadko się zdarza ze pecherzyk nie peka!jesli moge cie jakos uspokoic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera ale cie to cholernie duzo kosztowalo! 3 mam kciuki z calej sily za Ciebie:) mam nadzieje ze ci sie uda:) A tak wogóle to umieram....... znów pecherz ja to sie mam dzien bez bólu pęcherza dniem straconym :/ ehhh ale juz wzielam najadlam sie żurawiny i wzielam tabletki furagin i napilam sie tyle wogy ze az mi sie w brzuszku przelewa ale chyba zaraz mnie wykreci na 2 strone uhhh moze mi zaraz przejdzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szkoda z mnie nie przyjeli, ale tonic bede czekala cierpliwie, a po poludniu klulo mnie na jajniku prawym, hmmm ja to sie mam, moj organizm to jakas jedna wielka niewiadoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaMyszula ani mi nie mów, już drugi cykl przed @ piersi tak mnie nawalają że hej,niby normalne ale żeby 2 tyg przed @???? i drugi cykl zaczyna mi sie tam na dole jakieś pieczenie czy cholera wie co :/ i nawet nie wiem kiedy mam owulke :( przed ciążą wiedziałam,bo nawet w owulke powstał nasz synek,a teraz dupa :/ mam dość wszystkiego totalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wróciłam z zajęć właśnie :) jakaś umordowana po nich jestem :( plamienie wróciło... i do tego ból brzucha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny :D ja za was też cały czas mocno trzymam w końcu się uda :D musi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaa ty jestes super niezniszczalna babka juz przez tykle przeszlas a ja nawet nie wiem co mam powiedziec ale naprawde cie podziwiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera zycze powodzenia i duzo sily. Ale pociesze cie, moja znajoma dokladnie rok temu poddala sie in vitro co prawda nie udalo sie, ale ona po punkcji 2 czy 3 dni konala z bolu juz nie pamietam po jakim czasie od punkci miala transfer. Ale od punkcji do transfera cierpiała:( Jeszcze raz zycze ci zeby wszystko przebiegalo pomyslnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza dziękuję ja już o wiele lepiej w porównaniu z tym co było rano, a twoja koleżanka to musiała mieć na prawdę pecha, że ją tak bolało współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety:/ Jej udalo sie pobrac tylko 2 jajeczka i nie zostalo nic na zamrozenie, nie udalo sie i odpuscila sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
cześć dziewczyny ale dużo się tu u was dzieje, u mnie kończy się 6 dzień cyklu, i za kilka dni będę działać z mężulkiem na. dziewczyny powiedzcie kiedy u was po @ pojawia się śluz tzn w którym dniu cyku. bo ja wczoraj jeszcze trochę plamiłam a dzisiaj już na bieliźnie miałam trochę śluzu nie wiem czy to normalne że tak szybko się pojawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera będzie dobrze :) Ja wróciłam właśnie od gina, który powiedział że dosłownie przed paroma minutami pękł pęcherzyk i natychmiast muszę męża dorwać :) ale mam niestety coś z tarczycą, jakąś niedoczynność chyba, jutro idę na badanie krwi, żeby ocenić. Miałam ostatnio robione ale wynik wyszedł bez sensu i muszę powtórzyć. Także mój pęcherzyk pęknięty chyba nie przyniesie brzuszka jeszcze teraz. No nic, zmykam dorwać męża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×