Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Gość do tygryska....
ujscie wewn.zamkniete a nie zewn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
im więce3j czytam tym więcej nic nie wiem teraz przeczytałam o jakimś rozpulchnieniu macicy we wczesnej ciąży. Badam sobie szyjkę macicy ale od tego miesiąca i już sama nie wiem co o tym myśleć bo wczoraj miałam taką twardą i dziurka była maleńka dzisiaj szyjka jest miękka i tak jakby dziurka większa ( przepraszam za dokładny opis)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tygryska....
wiesz co macica musi byc rozpulchniona,a z tą szyjką-to ja mam tak napisane na badaniach.jakby-bynajmniej na tym etapie ciazy szyjka byla otwarta to musialabym miec zalozony paser czy jak to sie nazywa. a jakie jest odczucie badając szyjke to nie wiem bo nigdy nie badałam.wiec cięzko mi stwierdzic.moze dziewczyny prowadza badanie szyjki to pomoga. ja jestem zdania ze jestes w ciazy.po prostu do zaplodnienia doszlo pozniej niz przypuszczasz.w poniedz.zrob kolejna bete to zobaczysz piękny przyrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie wiem już sama co o tym myśleć znowu zaczyna mnie pobolewac brzuch :( a Ty w którym jesteś tygodniu?? i jak się czułaś na samym początku kiedy Ci test wyszedł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki :) ira1- witamy i zapraszamy do tematu, napisz nam cos wiecej o sobie :) dziewczyny jestesmy tu po to zeby wymieniac sie doswiadczeniami, wspierac sie, a nie klocic sie, jak weszlam i zobaczylam ze tyle stron to myslalam ze cos sie zagniezdzilo u kogos i tyle gratulacji, a tu kurcze taka sprawa, aj az mi smutno sie zrobilo, nie kloccie sie kobitki bo zlosc pieknosci szkodzi :D a juz napewno nie pomoze zajsc w upragniona ciaze, takze nerwy w konserwy i na export! charlotte - wracaj mi tu raz dwa, nie mozesz odchodzic od wszystkich bo sklocilas sie nieco z jedna, to nie fair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenka i tygrysek trzymam kciuki, cierpliwosc bedzie nagrodzona pamietajcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniam:) milenka-bedzie bedzie, badz tylko cierpliwa NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO pani_biedronkowa...4.............24..........16.04.11.. .. ......gdańsk AniaMyszula...........5.............23..........27.04.11. ..........Koszalin madzia................1..............21..........27.04.11 ...........warszawa Kinga1988...........2lata...........23..........30.04.11. ..........Jastrzębie Zdrój cocacolagirl..........14............26............3.05.11 ............Łódź Maria.D83.............2.............27............4.05.11 ...........Koszalin świeżynka.............2.............30...........4.05 .11............warszawa Kreyyzolka ........w lipcu.........22............5.05.11............st-g ewuś90..............lipiec...........21...........05.05. 11 ... ......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32...........5/8.05.11... ......pod Berlinem ada111................6..............23...........07.05.1 1...........szczecin klara1984.............8..............27...........8.05.11 . .........lubelskie Mloda Mama 2010....2.............26..........10.05.11............UK Xenia33...............4..............33.......... 11.05.11 ..........Wrocław gosia 34...............3.............34...........11.05.11...... . ...O-E Sippelsweg............5.............28...........12.05.11 ..........świętokrzyskie Pechowa..............1.............22...........15.05.11 ...........śląsk NICK.........CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO anvers..........5/przerwa........26...........16.06.11. .........Antwerpen Tygrysek333.........1..............25..........14.04.11. ..........warmińsko-mazurskie Panterka1981........4..............30..........14.04.11.. .... ....małopolska ChceByćMamą....początki........27..........14.04.11.. . .......UK Greczen...............9..............29..........14.04.11 ...........wielkopolska Ania29.................11............29..........14.04.11 ............rzeszów Cherry22.............2..............24..........6/7.04.11 ..........wielkopolska ajlin.....................3.............23...........6.04 .11.............dolnoslaskie 192837465...........11.............26...........6.04.11.. . ........śląsk monia_aa.......3/przerwa........23...........21.03.11.. . .......OK/KALISZA zuza22................rok...........23...........14.03.11 . .........Częstochowa Katie84.................5.............27.........25/26.0 3 .11.......Kraków Madzii22........3/PRZERWA.......22..........25.02 .11 ..........Wielkopolska frycia.1987..........1...............24................?? ?.. . .........słupsk ANUSIA86.............1...............25...............??? .. .. .........zielona góra Milenkaaaaa.........2...............22...............??? . ..............szczecin Fistacja.............25..............??? ..............???.................Skarżysk **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO pablinka.............27...........25.11.11........???. ..........3..........MANCHESTER barbera............29.............8.12.11.........???.... .....długo......wielkopolska nietoperek333.....28............8.12.11.........???...... ....2..........Bielsko-Biała olcik777............26............11.12.11.......???. ..........5..........Małopolska Karolka8512.......25 ...........18.12.11 .......???...........3..........ok.Szczecina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milenka poczekaj jeszcze moze to tylko plamienie tak wogole dziewczyny z @ na 14 co z waszymi testami???????? juz sie spowiadac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny do mnie miała przyjsc @ale niestety przez ten stres zwiazany z niskim progesteronem .cos mi sie wydluzyło z tym cyklem.wiec ja nadal czekam ale to kwestia pewnie kilku godzin bo brzuch mnie coraz intensywniej boli na @ milenkaaaaaa .anvers ma racje moze to tylko plamienie a nie wredna @.trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers-- zapozycze sobie to haslo "w konserwy i na export":) strasznie mi sie podoba:D ja dzisiaj probowalam wyczesac suke, wyczesalam pol reklamowki klakow ale czeka mnie jeszcze conajmniej 2 tygodnie takiego czesania coby wyczesac jej ten podszerstek co jej wylazi teraz na wiosne. biedactwo teraz juz sie powoli zaczyna przegrzewac. teraz przygotowuje szamanie bo jutro impreze robimy dla rodziny z okazji pierwszej rocznicy. mialamnadzieje, ze ich poinormujemy, ze moze nam sie powiekszy rodzinka, ale niestety wredna @ przylazla i nie bedzie presetu od losu na rocznice... tygrysek-- poczekaj jeszcze do poniedzialku i zrob jeszcze raz bete, wtedy bedziesz miala pewnosc czy rosnie czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysku powtórz w poniedziałek wynik bo np u mnie w jednym laboratorium ciąża zaczynała się od 200 więc najważniejszy jest przyrost we wczesnej ciąży a jeżeli wynik będzie się utrzymywał na tym samym poziomie to może być biochemiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysek oszczedzaj sie sippelsweg slyszalam to juz tyle lat temu, sama nawet nie wiem gdzie heh ale smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
Hej anvers, napisz mnie do tabeli okres 12 maj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dawno nie pisałam ale dziś mnie zmusiłyscie..;-) Nerwy wszystkim puszczają a to forum jest po to żeby się odstresowac, przynajmniej na mnie zawsze tak dziala :-) Ja sama z 3 lata temu tsh miałam 3,99 ale wtedy to olalam choć wiedziałam że jest źle przy normie 0,4-4,0 :-/ w zeszłym roku w końcu się chciałam tym zająć. 3 badania co 3 miesiące sama robiłam dla siebie bez lekow i co... wyniki 2,2 1,7 a 2 miesiące przed zafasolkowaniem 1,3 i usg też ok. Jakim cudem nie wiem... A teraz maluch rośnie w brzuchu :-D Także dziwne dziwy się z nami mogą dziać. Czasem mamy na to wpływ a czasem organizm sam robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było, ale jestem w szoku, ze na takim forum dochodzi do kłótni...przecież mamy sobie pomagać, a nie "fochy strzelać" i obrażać się nawzajem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kiedy ja się oszczędzam leże do góry brzuchem i nic nie robię :) Tak bardzo bym chciała żeby się udało i tak bardzo bym chciała powiedzieć mojemu M ale nie chce mu robić nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenko i Tygrysku trzymam kciuki :-) :-) Ja nie żebym narzekała ale piersi mnie bolą tak że już nie mogę...nawet na boku za bardzo spać nie mogę.. Ale tak jak mówię nie narzekam bo to w zasadzie jedyny objaw poza zmęczeniem. Nie wiem jak wytrzymam do 6 maja do kolejnego usg. Myślałam że w rocznicę 1 maja :-) powiemy rodzince ale chcemy najpierw serduszka posłuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nietoperku ja też czekam na to małe pikanie i normalnie chyba oszaleje do kolejnego usg z nerwów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję wam że trzymacie kciuki:) napiszcie mi czy to normalne że raz mnie zaboli mniej a raz bardziej ??? i cały czas mam gazy piersi bolą przy dotyku. Normalnie mam mętlik w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
Wiec na imie mam Magda mam jeszcze 26 lat ale juz niedlugo 27 he he nie zabezpieczam sie od pazdziernika starania tak naprawde od grudnia ale nic, wyluzowalam juz ale nadal co miesiac to porazka moze tym razem sie uda mialam zapracowany miesiac.... Mieszkam w niemczech i mam wspaniala corke bedzie miala 4 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bóle brzucha są normalne i czasami trwają całą ciążę, wzdęcia mam jak cholera i puszczam wiatry na maxa :D więc trzymam mocno kciuki za ciebie tygrysku i sprawdź w poniedziałek drugi wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
@ mam dostac za 3 dni i mam regularne cykle czuje sie jak bym byla w ciazy mam kurcze albo mi sie wydaje ymmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO pani_biedronkowa...4.............24..........16.04.11.. .. ......gdańsk AniaMyszula...........5.............23..........27.04.11. ..........Koszalin madzia................1..............21..........27.04.11 ...........warszawa Kinga1988...........2lata...........23..........30.04.11. ..........Jastrzębie Zdrój cocacolagirl..........14............26............3.05.11 ............Łódź Maria.D83.............2.............27............4.05.11 ...........Koszalin świeżynka.............2.............30...........4.05 .11............warszawa Kreyyzolka ........w lipcu.........22............5.05.11............st-g ewuś90..............lipiec...........21...........05.05. 11 ... ......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32...........5/8.05.11... ......pod Berlinem ada111................6..............23...........07.05.1 1...........szczecin klara1984.............8..............27...........8.05.11 . .........lubelskie Mloda Mama 2010....2.............26..........10.05.11............UK Xenia33...............4..............33.......... 11.05.11 ..........Wrocław gosia 34...............3.............34...........11.05.11...... . ...O-E Sippelsweg............5.............28...........12.05.11 ..........świętokrzyskie Panterka1981........4..............30..........12.05.11.. .... ....małopolska Pechowa..............1.............22...........15.05.11 ...........śląsk NICK.........CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO anvers..........5/przerwa........26...........16.06.11. .........Antwerpen Tygrysek333.........1..............25..........14.04.11. ..........warmińsko-mazurskie ChceByćMamą....początki........27..........14.04.11.. . .......UK Greczen...............9..............29..........14.04.11 ...........wielkopolska Ania29.................11............29..........14.04.11 ............rzeszów Cherry22.............2..............24..........6/7.04.11 ..........wielkopolska ajlin.....................3.............23...........6.04 .11.............dolnoslaskie 192837465...........11.............26...........6.04.11.. . ........śląsk monia_aa.......3/przerwa........23...........21.03.11.. . .......OK/KALISZA zuza22................rok...........23...........14.03.11 . .........Częstochowa Katie84.................5.............27.........25/26.0 3 .11.......Kraków Madzii22........3/PRZERWA.......22..........25.02 .11 ..........Wielkopolska frycia.1987..........1...............24................?? ?.. . .........słupsk ANUSIA86.............1...............25...............??? .. .. .........zielona góra Milenkaaaaa.........2...............22...............??? . ..............szczecin Fistacja.............25..............??? ..............???.................Skarżysk **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO pablinka.............27...........25.11.11........???. ..........3..........MANCHESTER barbera............29.............8.12.11.........???.... .....długo......wielkopolska nietoperek333.....28............8.12.11.........???...... ....2..........Bielsko-Biała olcik777............26............11.12.11.......???. ..........5..........Małopolska Karolka8512.......25 ...........18.12.11 .......???...........3..........ok.Szczecina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×