Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

nie mam pytan ... :/ skoro dla ciebie to obraza to zycze powodzenia w zyciu... ty chyba nie znasz mozliwosci obrazania kogos, bo jak narazie to ja nikogo nie obraziłam... ty sie zaczelas zucac, wykrzyknikami tutaj pisac nie ja... ja napisałam nawet do xeni ze sie nie gniewam ze kazda wyrazila swoje zdanie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyszny byl ten pączek, prawda Barbera??? :D I teraz mozemy konie razem krasc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
charlotte-- swiat napedza sie poperzez krytyke i lenistwo. gdybysmy sie nie krytykowali to bysmy stali w miejscu, a tak ciagle idziemy do przodu. z lenistwa powstalo, z krytyki ladniejsze ciuchy i samochody. najwazniejsze to umiec olac jak cos Ci nie pasuje i dopasowac swiat troche do siebie. wiec nie nakrecaj sie, ze niby tutak tak strasznie Ci dokuczaja. Kinga ma dluzsza przeprawe i powazniejsze problemy, dlatego troche ma inne podejscie niz Ty. ale takim fochem to sama pokazujesz ze nie szanujesz jej zdania. wiec albo uznajesz, ze kazdy ma prawo do wypowiedzi, albo tylko jednostki o podobnym pogladzie co Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to jako dorzała kobieta obraziłas sie jak jakis za przeproszeniem bachor.... po to jest forum zeby pisac i wiadomo ze nie zawsze sie zgodzimy i kazda bedzie miala swoje zdanie. ja cie prosic nie bede zebys tu zostala bo to twoja decyzja... skoro jestes tak wrazliwa na kontrargumenty to sory chyba ktos ma problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie xenia :D jak to mówią nawet w najlepszej rodzinie się zdarza :D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki sippelsweg chyba jest ktos chociaz kto mnie rozumie.... jestem w szoku jak to przeczytałam ale coz... najlepsze jest to ze poklocilysmy sie przez mongrane ktora nawet tego jeszcze nie przeczytała.... ehmm.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera ja juz bym teraz z Toba nie mogla prowadzić takich dyskusji żeby nie narażać Twoich fasolek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie mam zamiaru z nikim godzic bo sie z nikim nie poklociłam... poprostu powiedzialam co mysle i tyle.... a szkoda ze do niektorych dociera tylko to co chce a nie to co czasami wlasciwe.... trudno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurwa i co z tego, że wykrzykniki? (przepraszam za znak zapytania). Życia mnie nie ucz, bo nie wiesz co przeszłam. Nie będę pisać tam, gdzie komuś żal moich wypowiedzi (między innymi wtedy mnie obraziłaś). Ja uznaję zdanie każdej dziewczyny, ale jeżeli jedna zaczyna krytykować, to ona nie szanuje zdania innych, tak to z logicznego punktu wygląda. To Ty zaczęłaś pisać o swoich mądrych lekarzach, którzy mają takie mądre zdanie, a inne zdanie mają cymbały. Sorki, wiem, krytyka jest wszędzie, ale to forum miało mnie odstresować, czegoś nauczyć, pośmiać się, popłakać, nie będę krytyki szukała na siłę. Jeszcze raz dzięki, i jeśli mogę prosić, to nie drążcie tematu, ja sobię idę :) Papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozumiem obie strony, a ze 7 lat studiowalam z facetami to mam praktyke w mediacjach;) no ale najwazniejsze to szanowac poglady drugiej strony. mozna sie klocic zarzarcie i sie szanowac i nei obrazac, a mozna sie klocic troche jak dzieci i pozniej miec focha, bo ktos ma inne podejscie do zycia czy zagadnienia. ja z moim mezem mamy zupelnie rozne filozofie zycia, czasami tak sie zremy, ze wiora lataja a znajomi sie boja do nas podejsc i odezzwac by do rozwodu nie doprowadzic, ale pozniej idziemy razem spac przytuleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Tygrysek333.........1..............25..........14.04.11. ..........warmińsko-mazurskie Panterka1981........4..............30..........14.04.11.. .... ....małopolska ChceByćMamą....początki........27..........14.04.11.. . .......UK Greczen...............9..............29..........14.04.11 ...........wielkopolska Ania29.................11............29..........14.04.11 ............rzeszów pani_biedronkowa...4.............24..........16.04.11.. .. ......gdańsk AniaMyszula...........5.............23..........27.04.11. ..........Koszalin madzia................1..............21..........27.04.11 ...........warszawa Kinga1988...........2lata...........23..........30.04.11. ..........Jastrzębie Zdrój cocacolagirl..........14............26............3.05.11 ............Łódź Maria.D83.............2.............27............4.05.11 ...........Koszalin świeżynka.............2.............30...........4.05 .11............warszawa Kreyyzolka ........w lipcu.........22............5.05.11............st-g ewuś90..............lipiec...........21...........05.05. 11 ... ......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32...........5/8.05.11... ......pod Berlinem ada111................6..............23...........07.05.1 1...........szczecin klara1984.............8..............27...........8.05.11 . .........lubelskie Mloda Mama 2010....2.............26..........10.05.11............UK Xenia33...............4..............33.......... 11.05.11 ..........Wrocław gosia 34...............3.............34...........11.05.11...... . ...O-E Sippelsweg............5.............28...........12.05.11 ..........świętokrzyskie Pechowa..............1.............22...........15.05.11 ...........śląsk NICK.........CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO anvers..........5/przerwa........26...........16.06.11. .........Antwerpen Cherry22.............2..............24..........6/7.04.11 ..........wielkopolska ajlin.....................3.............23...........6.04 .11.............dolnoslaskie 192837465...........11.............26...........6.04.11.. . ........śląsk monia_aa.......3/przerwa........23...........21.03.11.. . .......OK/KALISZA zuza22................rok...........23...........14.03.11 . .........Częstochowa Katie84.................5.............27.........25/26.0 3 .11.......Kraków Madzii22........3/PRZERWA.......22..........25.02 .11 ..........Wielkopolska frycia.1987..........1...............24................?? ?.. . .........słupsk ANUSIA86.............1...............25...............??? .. .. .........zielona góra Milenkaaaaa.........2...............22...............??? . ..............szczecin Fistacja.............25..............??? ..............???.................Skarżysk **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO pablinka.............27...........25.11.11........???. ..........3..........MANCHESTER barbera............29.............8.12.11.........???.... .....długo......wielkopolska nietoperek333.....28............8.12.11.........???...... ....2..........Bielsko-Biała olcik777............26............11.12.11.......???. ..........5..........Małopolska Karolka8512.......25 ...........18.12.11 .......???...........3..........ok.Szczecina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ty bylas u jednego lekarza a ja z chorabą błakałam sie po wielu klinikach .... :/ wiec nie mow o czyms o czym nie masz pojecia.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Kinga, nie mam bladego pojęcia o niczym, dzięki że mi to uświadomiłaś, Twoja wypowiedź jeszcze bardziej pokazuje, że zdania swojego mieć tu nie wolno. Przepraszam. Skoro nie rozumiesz, jak piszę, że to moje zdanie i że to powiedział mój lekarz, to trudno. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uwazacie, ze przesadzacie. kazda z nas ma prawo miec swoje zdanie, kazda z nas ma swoich lekarzy, dajcie sobie spokoj. to forum nie jest po to by sie klocic tylko wymieniac poglady. mamy sie wspierac i mowic co i jak ktora przeszla a nie mowic, ze jedna jest bardziej chora od drugiej, czy jedna chce bardziej dziecko od drugiej. wszystie chcemy zobaczyc te zasrane 2 kreski na tescie, pozniej meczyc sie 9 miesiecy z ogromnym brzuchem i dolegliwosciami ciazowymi, pozniej przejsc porob mniej lub bardziej traumatyczny by na koncu popatrzec w oczy malego dziecka z polowa naszych genow i powiedziec ze bylo warto. a co kazda z nas przejdzie to nadaje sie na ksiazke i to nei jedna. mamy sobie opowiadac co i jak by inne mialy droge juz lekko przeczesana a nie kazda z nas przez gaszcz badan miala przechodfzic sama. wiec nauczmy sie uczyc od siebie, by bylo nam pozniej latwiej. zycie kladzie nam i bez tego wielkie klody pod nogi, wiec na wzajem nie musimy sobie dokladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
cześć, wszystkim widzę burzliwie dzisiaj na forum ja właśnie od gina wróciłam rano jeszcze przed wyjściem test zrobiłam i dwie piękne kreseczki ta druga była o wiele wyraźniejsze niż na wcześniejszym teście który robiłam w niedzielę ale na usg nic nie zobaczył lekarz:( muszę czekać mam przyjść 28 kwietnia do tego czasu brać witaminy i w razie bulu brzucha nospę wiecie co mi powiedział jeszcze że mam dwu rożną macię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rob z siebie ofiary?? co to kurwa ma znaczyc....???? nie wiesz co przeszlam przez te 13 lat wiec sie odpierdol od mojego zycia... widac ty jestes jakas jebnieta.. ciesz sie ze ty tego nie przechodziłąs ze ty nie chorowałas to nie jest kurwa angina czy grypa widac nawet nie wiesz co to za choroba i do czego prowadzi jakie organy siadaja przy dlugotrwalym leczeniu... nic nie wiesz na ten temat a sie udzielasz.... ofiare to ty zrobilas ze sie tu znecamy nad toba ... ja nie robie z siebie ofiary bo ja to przeszłam i bylam silna z tym walczyc jako dziecko.... i chyba mi to wynagrodzono bo jak narazie nie mam problemu z tym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zaczynacie przesadzac, bo widzę, że idą już obelgi i wulgaryzmy. Nie wiem, czemu na każdym forum się tak dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przestańcie już , bo zostaniecie obie wydalone z tego forum przez radę starszych - za negatywne wibracje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka nie denerwuj się, bo stres to najgorsze co moze byc teraz dla Ciebie. Jak pojdziesz nastepny raz to juz bedzie piękne ciemne kółeczko na ekranie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
dziewczyny po co takie ostre słowa , Kinga ani sobie ani charlott nie pomożesz takimi drastycznymi słówkami to tylko dowodzi ja szybko cie można z równowagi wyprowadzić nakręcasz sie nie potrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni rób z siebie ofiary oznacza tylko tyle, że piszesz mi ile to Ty przeszłaś, nie wiedząc co przeszłam ja. Nie będę o tym pisać, bo nie chcę. Brakuje Ci kultury dziewczyno, życzę sobie takich tekstów. Sama widzisz jaka jesteś, ja nie napisałam, że jesteś jeb... Ty owszem, tak. Poza tym o twoim życiu nie napisałam nic, tak jak podkreślałam, naucz się pisać i czytać ze zrozumieniem. Xenia ja sama wywalam się z tego forum dzisiaj, nikt nie będzie mnie obrażał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z byle glupoty zrobil sie burdel. jedna i druga leczy tarczyce. rozni lekarze rozne stadia choroby i zamiast sie wspierac to skoczyly sobie do gardel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
kinga nie twierdze żeby tak nie było ale od razu tak ostro charlote się wpieniła bo powiedziałaś że mało życie zna ty z kolei że nazwała cię ofiarą i co to komu pomogło tylko zamieszanie jedno wielkie na pewno każda z nas coś trudnego przeszła w swoim życiu jedna więsze rozterki druga większe i na każdej z nas to tak samo działa z taką samą siłą rozumiem cię że miałaś ciężkie życie tzn rozumiem,! staram sobie wyobrazić i wspólczuję ci ale charlotte też tu jest na ty forum bo w jakimś sensie potrzebuje pomocy widzisz na jednych banalne słówko nic nie znaczy u innych potrafi wywolać burzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi sie juz nawet ci odpisywac..... raczej nikt nie bedzie ciebie prosił zebys zostala.... bo to kazdego indywidualna decyzja.... chcesz odejsc to narazie.... "nikt mnie obrazac nie bedzie" to raczej zachowanie francuskiego pudelka... a ja tego typu nie toleruje... :] powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×