Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

ale tu zadyma :( przykre. Tym bardziej jak ludzie nie potrafią sobie odpuścić... ale życie kiedyś każdego nauczy pokory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
hej dziewczyny ja z mezem staramy sie od pazdziernika powoli trace nadzieje mam takie pytanie do was czy brak sluzu plodnego oznacza brak owulacji.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym co znaczy: że mnie tu atakujecie. Ja nie mam nic do żadnej dziewczyny z forum. Jedynie Tobie brakuje kultury, a mi szkoda czasu na pisanie w takim towarzystwie. Poza tym, nazwanie kogoś ofiarą i stwierdzenie żeby ta osoba sama jej z siebie nie robiła (bo nią nie jest w dalszym wywodzie) to dwie różne sprawy. Ja o swoim ciężkim życiu pisać tu nie będę, bo to nie jest forum o ciężkim życiu tylko o staraniach. Zresztą ja nie chcę wracać do mojej przeszłości. Wolę zachowywać się jak pudelek, niż nieogarnięta gówniara (co by nie było że cię tak nazwałam, zachowywanie się jak ktoś a bycie kimś to dwie różne sprawy). Tobie także życzę powodzenia i mam nadzieję, że na żadnym forum już się nie spotkamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewzyny, widze ze przyczynilam sie do zamieszek :-o Nie mialam takigo zamiaru :-( Nie czytalam wszystkiego bo nie mam czasu - tylko poczatek i koniec, wiec nie bede sie poki co ustosunkowywac do dyskusji, przeslezdze ja z rana. W kazdym razie bardzo dziekuje wszytskim za zaangazowanie i pocieszenia!!!! Na parwde duzo dla mnie znacza! Buziaki dla Was!!!!! :-D Teraz kilka slow odnosnie dzisiejszych przedpoludniowych wydarzen: Jestem po rajdzie po lekarzach, pobieraniu krwi, USG tarczycy i brzucha, probce kalu, mam sie umowic na wizyte do endo... Takze lawina u mnie ruszyla, wystarczylo, ze... zmienilam lekarza. Tych dwoje z ktorymi rozmawialam dzis (internista i wewnetrzny) powiedzieli jednym chorem, ze... z takimi wynikami w ciaze nie zajde :-( :-( :-( Tylko krecili glowami. Alez wytargalabym te suke za kudly, ktora mi w pazdzierniku nie powiedziala o wynikach!!!!! Mialabym moze wszystko z glowy a teraz takie stersy, przed samym wyjazdem - albo bede miala termin do endo tu albo w PL, zaleznie ktory szybciej. Takze wynik 3,2 sprzed pol roku (teraz nee wiadomo jak jest, czekam na wyniki) jest zly :-( Owszem, jak ktos mial 70 i mu zbito to 4 to jest to duza poprawa ale jak skacze z 1,5 do 3,2 i chce sie miec dziecko i to po 30tce, to niestety ale trzeba dzialac - takie jest moje zdanie i tych dwojga lekarzy, ktorzy WRESZCIE zrobili na mnie kompetentne wrazenie. Mam nadzieje ze atmosfera na forum sie uspokoi a ja pomykam po pracy i zjawie sie wieczorkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
Charlotka, a ja bym akurat chciała, żebyś została...kłótnia się rozpoczęła o coś tak niewinnego a rozwinęła się już nie tak niewinnie... ale dziewczyny, szanujcie nawzajem swoje opinie, żadna z nas nie jest lekarzem, żeby przesądzić kto ma rację a kto nie ma, poza tym może obie macie rację... a na podsumowanie mojej niewiele wnoszącej wypowiedzi cytat: z opinią jest jak z dupą, każdy ma swoją :) bardzo ten cytat lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już nie wiem co się dzieje :( Zrobiłam dzisiaj test wyszła jedna krecha a teraz pojawił się brązowy śluz :( Myślicie że to @ przyjdzie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenka nie chcialabym Cię martwić, ale ja z brązowym sluzem zawsze mialam niemile doświadczenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana to teraz bez stresu :) Na pewno szybko Ci obniżą ten poziom. Mi kobieta powiedziała, że już po dwóch tygodniach widać rezultaty:) To tak na zakończenie mojej przygody z Wami :) Trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
no to Charlotka trzymam za ciebie kciuki :) jak się uda zafasolkować to przynajmniej wpadnij nam o tym powiedzieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, a gdzie Ty sie wybierasz? Nie znam watku z ostatnich 2 stron ale ja nie chce, zebys odchodzila!!!!!!! Ani zeby odchodzila Kinga, czy ktokolwiek inny!!!! Kazda rada, kazdy poglad jest cenny! No ja tez mam nadzieje, ze wszystko wroci szybklo do normy. dlatego tak naciskam, zeby z tym endo szybko poszlo a nie za 100 lat :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
Milenkaaaaa, poczekaj jeszcze co będzie, ale ten brązowy śluz jak dla mnie oznacza @... odobno jak jest implantacja to może się pojawić krwawenie, ale wtedy to jest raczej taka "żywa krew", czerwona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
mongrana, nie martw się... najważniejsze, że obejrzałaś te wyniki i trafiłaś na kompetentnych lekarzy, moim zdaniem to połowa sukcesu :) na pewno uda się szybko coś zaradzić i wtedy nie ma przeszkód na twojej drodze do dzieciaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana nie zostanę tam gdzie niektórym żal jak czytają moje wpisy i twierdzą, że jestem jebnięta. Także może jeszcze kiedyś wpadnę :) A ja miesiąc temu dokładnie tak samo przeżywałam, bo odebrałam wynik, ale szybko zareagowałam i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, moze jednak dasz sie przekonac, jak troche emocje opadna, mmm? ja musze leciec na pociag, takze do zobaczenia wieczorem, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
charlotte-- ale odchodzac z powodu jednej wypowiedzi zostawiasz nasz wszystkie. wiec mozna powiedziec obrazasz sie na nas wszystkie. moze warto schowac troche dume do kieszeni i wspierac sie dalej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg, niby tak, ale każda jest tu przede wszystkim dla siebie. Was jest dużo, dacie sobie radę :) Ja byłam ostro krytykowana całe życie i dla mnie taki tekst, których tu dzisiaj się naczytałam, sprawia, że przypominają się rzeczy o których nie chcę pamiętać. Muszę unikać takich sytuacji (zalecenie lekarza :)) Nie czuję po prostu tego, że mogę napisać tu o wszystkim i zostanę zrozumiana. Także ściskam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenka, tez sie ostatnio łudziłam, ze po tym śluzie nie przyjdzie... ale przylazła na następny dzień. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
charlotte-- jak zmienisz zdanie zawsze mozesz do nas wrocic, jak bedziesz chciala kiedys pogadac mozesz tez napisac maila, jest pod moim nickiem, ogolnie czasami lepiej olac system i nie dac sie sprowokowac, zwlaszcze, ze kazdemu puszczaja czasami newry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jestem :) a tu czytam takie obrazy :( dziewczyny miałyśmy się wspierać a nie przeklinać na siebie :( Wyniki będę miała po 15 i zobaczymy wtedy boję się strasznie że wynik będzie negatywny :( Milenkaaaaa Ty też idź na bete to najlepsze rozwiązanie wiem że boisz się rozczarowania jak każda z nas zresztą ale lepiej być pewnym niż żyć w niepewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×