Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

a jak bym zrobila w ciagu dnia to i tak wyjdzie wiarygodny wynik prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok:)ja już w pracy od 7:)a mam takiego lenia że szok..a jak na złość mam dziś sporo pracy:(ale jest jeden plus:)przynajmniej tyle nie myśle o tych całych staraniach:)bo głowa czym innym zajęta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziewczyny, odpadłam.. O ile wczesniejsze wyniki hormonalne były ok, to dzisiaj odebrałam kolejne wyniki - tym razem jakiś hormon DHEA, który mam dwukrotnie podwyższony (norma do 9.8ng/ml - ja mam 17,5 ng/ml). Zupełnie się na tym nie znam, ale dwukrotny poziom nie zwiastuje nic dobrego. Do mojego gina oczywiście najbliższy termin na 12 grudnia.. no nic, czekam na badania prolaktyny i progesteronu. Boże, jakiego mam doła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa ja na hormonach się nie znam...ale jak tylko pojawi się Mongrana to napewno Ci wyjasni co i jak z nim jak jest za wysoki:)narazie się nie martw:)może nie będzie tak źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Dziewczyny te co przezywaly zawroty glowy na poczatku ciazy mozecie troche mi je opisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dhea to cos z nadnerczami i cos z androsteronem, wiem ze tak bardzo podwyzszony moze wplywac na zajscie w ciaze, napewno to trzeba leczyc, wiecej mongrana pewnie napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podszywie mongrany- napisalam normalnie mozecie a nie niech mi napisza i na koncu zdania stoi znak zapytania, jesli niedowidzisz i nie potrafisz rozroznic pytania od zadania to radze ci sie udac do okulisty bo nie wiem czy wiesz ale klopoty ze wzrokiem maja duzy wplyw na ciaze, a chamska to jestes ty usuwajac dziewczyny z tabeli, no ale gdzie sie rozladujesz z problemow z zajsciem w ciaze jak nie u nas? Tylko moglas zrobic to normalnie a nie tak po chamsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to temat dla staraczek, nikt inny tu nie zaglada, stad moje przeczucie, moze i mamy bzika na tym punkcie a to dlatego ze kochamy dzieci i chcemy je miec, po to tu jestesmy zeby pytac i wymieniac sie doswiadczeniami i dzielic problemami, jako staraczka powinnas to dobrze rozumiec, nic nam do twoich staran, nikt na sile z ciebie nie bedzie wyciagal, jak zechcesz sama napiszesz, a usuwanie dziewczym z tabeli to swiadczy tylko o twoim chamstwie i niedojrzalosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie nakręcajcie się bo to jeszcze może zaszkodzić:) Nie z takimi pomarańczkami sobie radziłyśmy to i z czarnym trollem sobie poradzimy:) Najlepiej takie osoby ignorować. My wzajemnie sobie pomagamy wspieramy się w trudnych chwilach, a takie ewenementy nic nie wnoszą tylko wręcz burzą nasz forumowy spokój więc po co się nakręcać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:)Mangrana daj nam spokój i zasmiecaj inne forum a nie nasze. Ja po wizycie u endokrynologa:)mam brać euthyrox 25 1raz1 endokrynolog powiedziała,tak jak ta w szczecinie mojej siostry ze dla staraczek tsh 0.8-1.5 Kolejna wizyta za 4 tygodnie. Bromergon biore zaledwie dzisiaj bedzie 3 dzien gin mi kazał 1 raz 1 ale ja narazie przyzwyczajam organizm i biore 1/4 przez 4 dni a później po połowie przez 4 dni i wkoncu 1 raz 1.Mam nadzieje ze bedzie ok:) Kurcze zapomniałam poprosic o luteine///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) mogę sie dołączyć? Jestem Basia (25l.), z mężem staramy sie o dziecko już od pól roku i nadal nic:( właśnie mam @:/ tabsów nie biorę już od marca, ale w lutym miałam krioterapie(kolejną), ponieważ odnowiła mi sie nadżerka,więc w sumie starania zaczęliśmy jakoś w maju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia dzięki:) jak narazie nie miałam żadnych badań robionych, ponieważ nie ma mnie w kraju, a tu gdzie jestem (*wyspa)nie ma gina, jedynie pozostaje ląd. w styczniu będę w Pl, więc wtedy idę do lekarza. ogólnie mam taki problem - przed @ dostaje plamienia, takie bordowe. mam je tak 2-3dni i zaraz mam @, nie wiem co sie dzieje... tak samo miałam, kiedy nadżerka mi sie odnawiała,ale to chyba nie możliwe, nawet rok nie miną. Wczoraj dowiedziałam sie ze koleżanka jest w ciąży - ucieszyłam sie, ale trochę mi smutno, bo nam sie ciągle nie udaje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
być może masz za niski poziom progesteronu a bez niego cięzko o ciąże:(trzeba zbadać i jeśli jest za mało to leki zwykle luteina:)ja tez mam plamienia ale należe do tej grupy kobiet którym przed @ bardzo wolno spadają hormony.więc muszę do nich przywyknąć:)progesteron mam ok:)niektóre pisały mi że taki jak ja mam to one w ciąży miały:)ale tez nie udaje mi się zaciążyć niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Widze ze od rana trwa wojenka na forum :-p Dziewczyny, wezcie zgloscie mAngrane moderze do zablokowania im wiecej dziewczyn ja zglosi, tym wieksza szansa, ze ja usuna :-) W przeciwnym wypadku przyjdzie nam znow czekac pare tygodni az sie uciszy samoistnie. Zeby to osiagnac trzeba trolla zaglodzic nie odzywac sie do niej. Dla mnie jest oczywiste (z logicznego punktu widzenia), ze nasz troll jest silnie zaburzony psychicznie i ze jest staraczka. I bylby to prawdziwy horror dla dziecka, gdyby jej sie udalo... Zlamalaby dziecku zycie swoimi psychozami. Bieda z chorobami psychicznymi (w odroznieniu od niedomagan fizycznych) polega na tym, ze chory za nic nie zdaje sobie sprawy, ze jest chory. Przejdzmy jednak do sensownych tematow: W pelni sie zgadzam z Monisia Luska a Ty nie mozesz meza... wrobic? ;-) Od wiekow babki wkrecaja facetow w ciaze. Skoro on sam chce miec dziecko to nic w tym zdroznego. Przeciez ciaza trwa 9 miesiecy w pracy wszystko sie moze 1000 razy w tym czasie zmienic. No ale moze sprawa juz sie rozwiazala? ;-) Jestem ciekawa Twojego testu ciazowego :-D Malinowa nie jestem specem od meskich hormonow ale o ile wiem samo DHEA mowi niewiele. Oznacza, ze moga byc (teraz lub w przyszlosci) problemy z nadnerczami. Zeby mozna cos zdiagnozowac konieczne sa wyniki LH:FSH (a to mialas chyba o.k. o ile dobrze pamietam?), testosteronu, monitoring cyklu... W kazdym razie nawet gdyby bylo cos nie tak to to sie daje leczyc :-) Tu masz troche info: http://www.mamo-tato.pl/phpbb3/viewtopic.php?f=3&t=14107 Anusia ja tez zaczynalam od euthyroxu 25 ale bylo za slabe, przeszlam na 50 a po osiagnieciu wyniku z powrotem na 25. I caly czas musze to TSH kontrolowac :-o Ale grunt, ze sie poprawilo :-) Szkoda, ze nie wzielas tej luteiny (moze sie jeszcze da? Recepty w wiekszosci lekarze wystawiaja bez kolejki i bezplatnie) a jak nie to miejmy nadzieje, ze euthyrox i bromergon na tyle pomoge, ze moze luteina nie bedzie konieczna... Witaj Bajbajka :-) A jak Wasze starania czysto przytulankowo czy moze pijecie ziolka, bierzecie wspomagacze itp? Takei plamienia sa typowe dla niedoboru progesteronu - tak jak pisala Monisia - trzeba by sprawdzic ten trop (badanie krwi 7 dni po owu) - na szczescie bardzo latwo uleczalna sprawa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajka, nie przejmuj sie. Nie znasz dnia ani godziny :) Jak bedziesz w PL zrob wszystkie badania. Bedziesz wiedziala na czym stoisz. Ja dzisiaj dowiedzialam sie, ze cos mi nie gra z hormonami i zapewne (widze od rana jedynie czarne scenariusze, sorry, ale mam dola) moge na razie pozegnac temat dziecka. My (ja i moj maz) staramy sie 6 cykl i tez na razie nic. Teraz czekamy do 13.11 na @ lub dwie kreski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewus - spokojnie ja nie zamierzam sie tu klocic bo wiadomo ze to nic do tematu dobrego nie wniesie bajbajka - witamy:) mangrano - jak dobrze sledzisz nasz temat to zauwazylas zapewne ze czesc dziewczyn odzywa sie coraz, a ta ktora sie nie odzywa widocznie ma powody by tu nie zagladac, a dobrze jest spojrzec na statystyke tabelki, wiadomo jak duzo dziewczyn od poczatku tematu zaciazylo, w ktorym, cyklu sie udalo, czy beda mieli corke czy syna a moze blizniaki?, a moze zamiast uzywac niemilych slow dolaczylabys sie do nas? opowiedzialabys cos o sobie, moze masz jakis ciekawy przypadek o ktorym my nie slyszelismy, podzielilabys sie wiedza z nami, mysle pragniesz dziecka bardziej niz my i probujesz w ten sposob zwrocic na siebie uwage bo nie masz moze za bardzo z kim o swoich problemach porozmawiac lub nie chcesz zeby rodzina narazie wiedziala o nich, dla obcej osoby latwiej jest sie wygadac, zapraszam do tematu, moze sie skusisz? jesli bedziesz dalej podszywala sie to jest jeszcze opcja prywatnego czatu gdzie indziej do ktorego mozesz nie byc zaproszona, a ten temat zostanie skasowany i co wtedy zronbiosz? a tak moze warto dolaczyc sie co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONGRANA - kochana jestes. Ja wiem, ze to sie daje leczyc i przynajmniej wiem skad u mnie problemy z nadmiernym owlosieniem (lekarze u ktorych bylam z tym problemem wiecznie mnie zbywali). Wyczytalam tez ze samo DHEA nie przeszkadza az tak bardzo w zajsciu w ciaze. Testosteron mam w normie. Ale wiesz.. tyle juz czekamy, ze boje sie, ze jak zaczne sie leczyc to juz bede musiala czekac na calego. Boje sie tez wynikow prolaktyny i progesteronu. Ale co ma byc to bedzie. Nie zameczam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa a jak duze u ciebie to owłosienie bo wiesz ja tez mam tak że jak nie ogole nóg to mi rośną strasznie czarne włoski i nie ładnie to wygląda..moja mama miała jeszcze gorsze problemy z tym i urodziła nas aż pięcioro:)ale nieiwiem czy to wina tego hormonu była czy nie.może u Ciebie też nie będzie tak źle:)nie poddawaj sie:)i pamiętaj że trzeba myśleć pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie :) bardzo długo mnie nie było (ale chyba w zeszłym tyg sie odezwałam) już piszę co u mnie, wyprowadzka do innego miasta do nowego mieszkania, remont, przeprowadzka trochę nam zajeła czasu :) ale teraz jest już pięknie i mogę się czuć jak we własnym prawdziwym gniazdu :) jestem taka szczęśliwa,że w końcu mam własne m. :) plamiłam przez około 3 tyg gin nie wiedział czemu, brałam duphaston 3x1 i pomogło ale nadal biore 2x1 i boję sie przerwać, coprawda mam wypisane jeszcze na 2 opakowania, ale lekarz powiedzial,że jak skończe plamić to z 3 mam przejsc na 2 tab. i brac przez tydzien i przerwać, ale ja naczytałam się o tym przerywaniu duphastonu dla mnie to za duże ryzyko, a ryzykować na pewno nie będę nie kosztem dzidziusia.i wykupuje je i nadal biorę, wizytę mam za 2 tygodnie i wtedy pewnie mi powie,żebym już skończyła, bo już (pewnie bedzie) łożysko a ono samo wytwarza progesteron. Mangrano jesteś wprost bezczelna!! z tym co do Nas piszesz, My tu sobie ufamy, wspieramy się, a Ty jesteś obłudna!!! Tu grasz przyjaciółeczkę a zdrugiej strony stać cię na coś takiego, wiesz co nie powinno cie tu wogole być ( wiem,że długo mnie tu nie było i pewnie mniejsze mam prawo do wypowiadania się, ale sorry bezczelnie i gówniarsko się z tą tabelką, Dziewczyny wklejały Naszą a ty ją kasowałaś, badziewie!! Już teraz mam stały dostęp do inetrnetu :))) w końcu :))) więc jak pozwolicie będę do Was zaglądać, wszystkie strony mam już nadrobione i wiem co i jak u Was :) Fajnie,że jest tu Nas tak dużo a i tabelka też duża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia, staram sie :) Moj S nawet napisal mi dzisiaj smsa, ze przeczytal chyba wszystko u wujka google i to co sie dzieje wcale naszej Fasolki w czasie nie odklada i ze czekamy spokojnie na 13 listopada :) Co do mojego owlosienia, to ostatnio nawet zauwazylam, ze chyba cora gorzej. Mam ciemne wloski na rekach, nogach, w okolicach peeep :) i maly meszek nad gorna warga. Ale jakos sobie z tym radze. Zobacze teraz co z prolaktyna i progesteronem i spokojnie poczekam na wizyte u gin. Co prawda u mojego termin dopiero na 12 grudnia, ale kolezanka polecila mi swojego i byc moze pojde do niego juz 15 listopada. A z kompletem badan pewnie do endo :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mangrana ale ty jesteś biedna... Wiadomo,że jak się szuka wiedzy o castangusie to wchodzi sie na odpowiednie forum ktore o tym piszą-logiczne,i szuka odpowiedzi na pytania a nie oczeraniać forumowiczki z danego forum, ale widzę,że ty chyba to lubisz tam na forum na castangusie też taka zazdrosna flądra wpadła i zepsuła całe forum czepiała się dokłądnie tego samego co ty, tabelki, nie piszących babek, i ciężarnych,że nie mają prawa już tam pisac i co w związku z tym dziewczyny założyły nowy wątek i przeniosły sie na inne forum-wszytskie dziewczyny! teraz forum o castangusie jest zupełnie puste i nikogo juz tam nie ma! i pewnie żyjesz tym i chciałabys zrobic to samo z tym forum, ale mam nadzieję, ze dziewczyny tak szybko i łatwo nie dadzą się twojej perfidii!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mangrana my CIebie tez tu nie chcemy, a jednak jestes. Nie wypowiadaj sie klamliwie za ogol i nie mow kto moze tu pisac, a kto nie. robisz sie upierdliwa. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa - spoko, spoko :-) Sprawy hormonalne leczy sie na szczescie szybko - w ciagu kilku tygodni, w wiekszosci przypadkow (nie boj sie wiec tej prolaktyny i progesteronu - to sie leczy natychmiast, nie robisz zadnej przerwy w staraniach a nawet powinnas sie cieszyc, gdyby to bylo to, bo to by oznaczalo, ze juz macie przyczyne i mozecie niemal natychmiast zaciazyc! :-) ). Grunt to postawic trafna diagnoze. A jakbys miala wszystko o.k., tylko ten DHEA zawyzony to nie jest zle, Twoj maz dobrze wyczytal :-D To ponoc hormon mlodosci i jego niedobor tez nie jest dobry - szybciej sie czlowiek starzeje :-p Jakbys w tym cyklu nie zaszla to zrob sobie w przyszlym monitoring i bedziesz miala komplet badan podstawowych :-D Mysle, ze u Ciebie, o ile wogole, moze byc lekka hormonalna nierownowaga a to jest latwe do poprawienia i zaciazenia, wiec badz dobrej mysli :-D Nadmiar wloskow moze byc tez od zawyzonej prolaktyny, wiec nie myslcie teraz wszystkie, ze jak macie wloski to zaraz od meskich hormonow. Czasem tez od damskich ;-) A czasem bez przyczyny (nadrwazliwosc mieszkow wlosowych na prawidlowe stezenie testosteronu) wiec niekoniecznie wloski = problemy z plodnoscia :-) Ewelina - ojej, no to mialas przeboje. Miejmy nadzieje, ze limit sensacji w ciazy juz wyczerpalas i teraz bedziesz mogla sie cieszyc nastepnymi miesiacami :-) Kati - no to prawdziwe rewolucje u Was :-) Dobrze, ze ku lepszemu :-) Bedziecie miec teraz prawdziwy, pelny dom - super :-D Obyscie byli w nim jak najszczesliwsi :-D Z duphastonem nie boj sie, powinno juz byc dobrze. Mozesz odstawic eksperymentalnie na 1 dzien - jakby plamienie wrocilo, przyjac natychmiast znowu. Dobrze miec paczke w rezerwie na takie sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katii - no jakze moglybysmy cie zapomniec, swietnie ze masz swoje wlasne gniazdko,teraz juz tylko powinno byc coraz lepiej, no i odzywaj sie teraz czesciej,pisz jak tam maluszek sie rozwija i co u ciebie, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×