Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

hej kobietki... a ja dzisiaj tak wczesnie, moj obudził mnie wstaajac do pracy. Wczoaaj z moim M i rodzicami poszlismy na dłuzszy spacer do pizzerii na piwko i pizze...zjadłam jeden kawałek chociaz nei amialam na niego wcale ochoty. wypiłam piwko....a jak wrociłam do domu to dostałam ponad 38 stopni goraczki.... :/ mialam bezobjawowe przyjscie @ a teraz sie musze meczyc :( a małpa sie rozwineła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mongrana my mamy crosy i ja czasami tak wyglądam jakbym wyplula pluca hihih,a teren różnie, czasami po lagiewnikach i arturówku,czasami po jakiś polnych wertepach, w góry wyruszamy na majówkę ;) Kinga to współczuje Ci tych dolegliwości,człwoiek do niczego sien ie nadaje;/ ja dzis mam jeden wielki skurcz podbrzuchem,ale moze to zakwas..... nie wiem co z okresem,kiedy moge sie tej @ spodizewać....na tle poprzedniego cyklu to dziś,ale nie wiem oki zmywam sie bo na osmą do pracy, dobrze ze rowerkiem to przemknę w 10 minutek ;))a potem migowy,moze odezwe sie w pracy,a jak nie to dopiero po 20 sie zamelduje ;)) udanego dnia kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny ja nadal zakatarzona na maxa. juz mnie szlak trafia, na szczescie nei mam goraczki, glowa juz nie boli, wiec zatoki czyste, a katarek z nosa plynie, wiec na pluca ani oskrzela nie pojdzie. ja wczoraj wieczorem mialam takie mdlosci i zawroty glowy, ze malo nie padlam, az balam sie z lozka podnosic, a N obserwowal mnie jak tylko podnosilam glowe, bo chwialo mna na lewo i prawo jak calkiem nawalonym czlowiekiem, a alkoholu nawet nie wahalam. co do kociakow, to moj N tez mowil, ze on nienawidzi kotow, ale te szturmem wziely jego serce. na tym filmiku, ta mala ryżawa to wlasnie ta, ktora musielismy uspic:(. N jak byl z nia u weta i dowiedzial sie, ze nie ma ratunku i trzeba jej skrocic cierpienie to plakal jak male dziecko. zreszta oboje wylismy:( co do pieskow to sprobuje dzisiaj je wrzucic bo wczoraj w domu komp mi sie zbuntowal i postanowil ze mna nei wspolpracowac. barbera-- walka z mrowkami do przyjemnych nie nalezy, kiedys tez mnie pogryzly, dziadostwo wcale goic sie nie chcialo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam poprawilam tabelke :) mloda mama na 15 i dopisalam Cherry :) no teraz maria i cocacola jak tam u was?? NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Maria.D83.............2.............27............4.04.11 ...........Koszalin cocacolagirl..........13............26............4.04.1 1............Łódź Kreyyzolka ........w lipcu.........22............5.04.11............st-g ajlin.....................3.............23...........6.04 . 11.............dolnoslaskie 192837465...........11.............26...........6.04.11.. . ........śląsk Cherry22.............2..............24..........6/7.04.11..........wielkopolska Karolka8512......... 3 ............ 25 ......... 8.04.11 .......ok. Szczecina Xenia33...............3..............33.......... 8.04.1 1 ..........Wrocław Pechowa..............1..............22...........9.04.11 ...........śląsk ewuś90..............lipiec...........21...........9.0 4.11 ... .......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32...........9.04.11... .........pod Berlinem ada111................5..............23...........10.04.1 1...........szczecin klara1984.............7..............27..........12.04.11 . .........lubelskie gosia 34...............2..............34..........12.04.11...... . ...O-E Sippelsweg...........5.............28............13.04.11 ..........świętokrzyskie Tygrysek333.........2..............25..........14.04.11. ..........warmińsko-mazurskie Panterka1981........4..............30..........14.04.11.. .... ....małopolska ChceByćMamą....początki........27..........14.04.11.. . .......UK Greczen...............9..............29..........14.04.11 ...........wielkopolska Mloda Mama 2010....1.............26..........15.04.11............UK pani_biedronkowa...4.............24..........16.04.11.. .. ......gdańsk AniaMyszula...........5.............23..........27.04.11. ..........Koszalin Charlotte27............4.............27.........29.04.11 . . ........Lublin Kinga1988...........2lata...........23..........30.04.11. ..........Jastrzębie Zdrój. NICK.........CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO anvers........4/przerwa..........26..........3-6.04.1 1............Antwerpen monia_aa.......3/przerwa........23..........21.03.11.. . .......O K/KALISZA zuza22................rok...........23..........14.03.11. .........Częstochowa Katie84.................5.............27..........25/26.0 3 .11........Kraków Madzii22........3/PRZERWA.......22.........25.02 .11 .........Wielkopolska frycia.1987..........1.............24..............???.. . ............słupsk ANUSIA86.............1.............25.............???.. .. ...........zielona góra KIE Milenkaaaaa.........???............22.............??? . ..............szczecin Fistacja.............25.............??? ............???.................Skarżysk NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO pablinka.............27...........25.11.11........???. ..........3..........MANCHESTER barbera............29.............8.12.11.........???.... .....długo......wielkopolska nietoperek333.....28............8.12.11.........???...... ....2..........Bielsko-Biała olcik777............26..............???.............???. ..........5..........Małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny. Sippelsweg pieseczki takie, ze chciałoby sie je schrupać :) Anvers a Ty jak sie czujesz, widzę, ze na dniach powinnaś "wyrównywać" :) u mnie coraz gorzej z czekaniem, zaczynam mieć nerw i wyszukuje sobie zajęcia żeby nie myśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia-- na zdjeciach mialy okolo 2 tyg, teraz sa tydzien starsze i jeszcze piekniejsze, juz widza i mnie nawet jedno obszczekalo. niesamowite:D a co do czekania na testowanie to w sumie ja znalazlam na to sposob, zaczelam sie uczyc rentownosci w exelu:) nie mam czasu na myslenie o niczym innym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ścisłowcem i liczenie lubię, ale jak mam robić jakies sprawozdania do GUS-u to mnie cholera bierze: w takim ujęciu w takim rozbiciu, w takim przekroju, MASAKRA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak skonczylam lutenyl i teraz czekam na @ pozniej czekaja mnie anty na miesiac ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia-- ja tez scisłowiec, dla mnie exel to ogolnie bajka, ale teraz mam to zrobic tak jak sobie zyczy dyr. i wyliczyc teoretyczna rentownosc i rzeczywista dla poszczegolnych zamowien. gdzie sama mam stworzyc formuly i wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie robię jakieś debilne sprawozdanie - wycena zamówień w podziale na strefe EUR, reszta UE i poza UE. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anvers troche dziwne ze tylko miesiąc masz brac te anty - przecież organizm nie reaguje tak szybko - 3 miechy to rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię excela, bo to dla mnie najprostszy program (pewnie dlatego, że dużo go używam), w którym mogę robić obliczenia do sprawozdań. Niestety u mnie góruje origin, a ja jakoś nie potrafię się do niego przyzwyczaić :( co się da robię w excelu, a jak już się nie da to dopiero wtedy gdzieś indziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
exel ogolnie jak sie go pozna to jest bardzo prosty i przydatny. ja juz do wiekszosci potworzylam sobie bazy danych itd, no ale jeszcze muisze wlasnie stworzyc jakies "programy"/formuly ktore beda mi same liczyli ta rentownosc. a zeby to stworzyc to musze sie doksztalcic cop z czym sie w tej rentownosci je. bo ja to jestem bardziej techniczna niz ekonomiczna:) w sumie skonczylam mechanike i budowe maszyn a nie ekonomie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia-- a moze one maja tylko rezgegulowac wszystko by pozniej poukladaly inne prochy, albo zeby pobudzic jajniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezły przeskok :) ale ja nic nie mówię, bo ja fizykę skończyłam, a już wiem, że nie wyobrażam sobie pracować jako fizyk w laboratorium ani szkole :P więc kto wie, gdzie będę pracować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin-- ja w sumie pracuje w zawodzie, a teraz jestem asystentem dyr technicznego, wiec poza dokumentacja techniczna mam do czynienia wlasnie z rentownoscia, kosztorysami i innymi rzeczami posrednio zwiazanymi produkcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam sobie chwile przerwy od masy projektów, które chce zrealizować dla swoich studenciaków;)) dziewczyny u mnie póki co cisza,pewnie okres pojawi sie za jakiś czas, ja poprostu nie wierzę w szanse ciaży... w ogóle to od kilku dni budze sie w nocy tak co godzinę, dziś wstawałam 5 razy i ciąglę piję bo tak mnie wielce suszy hihiihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Ajlin podziwiam Cie bo ja fizyki nienawidzę, chociaż matme kocham :) Jestem po ekonomii, wiec na szczęście nic z fizyką wspólnego mi nie zostało, a z matmą i owszem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze masz złą wilgotność w mieszkaniu cocacola girl? Albo po prostu za gorąco do spania... Moj sobie wymyślił ze będzie okna otwierał na noc, ale dostał poduszką i koniec - to jeszcze nie ma co się porywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizyka i matma to zawsze był przedmioty, które chętnie omijałam ,a robiłam tylko tyle by to przebrnąć..teraz żałuję,że siebardziej nie przykładąłam z przedmiotów ścisłych...no ale mądrość przychodzi dop. na starość lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troche dziwne, ale jak bede brala anty mam tez brac clomid od 3 do 7 dc pozniej okres i zaczynam starania ale tez jeszcze raz clomid od 3 do 7dc, lekarz powiedzial ze powinnam od razu zajsc, podobno jest jednym z najlepszych i zajmuje sie tez bezplodnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anvers Clomid pobudza owulację i możesz dołączyć do barbery z trojaczkami, czego Ci życzę z całego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anver-- no wlasnie cos slyszalam o tab anty jako wywolanie hiperplodnosci, bo stymuluja jajniki do wzmozonego produkowania pechezykow. cocacola girl-- ja budzenia na siusianie i piciu wody to mam w standardzie, ale mialam jako dziecko zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kudrde dziewczyny ja chyba dostane szoku jak bedzie wiecej niz jedno heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×