Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Pablinka to ja pozyczam twojego... jak on dokładniejszy od testów jest to czemu by nie... :D:D:D Mongrana a ja tez zasłuzyłam juz chyba po prawie 2 latach... a tu nadal nic... :D i co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję :) no i może zarażę się od mojej przyjaciółki która już jest w ciązy ! małyśmy tak "rodzinnie" , jej się udało a mi ni jeszcze nie... a propos! może wy znacie jakiś sposób , lek na chorobę lokomocyją w ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No obys sie zaraziła.. choc ja od kolezanki sie zarazam juz tyle czasu... a syna ma juz poltora rocznego :P... nie znam neistety moze cos na internecie by sie znalazło... poszukaj a nóż.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Cherry. Pojawiasz sie w dobrym momecie - na naszym forum zaczely sie sypac ciaze (tfu, tfu, zeby nie zapeszyc!) :-D Mnie mdli jak cos czytam w samochodzie/autobusie ale to mam od lat, wiec po prostu przestalam czytac (czytac moge w pociagu) Takie reklamacje skladasz KInga, jakbym to ja robila przydzialy ciazowe :-p :-D Barbera miala na karku 6 lat, wiec bylo nie bylo 3 x wiecej niz Ty (nic Ci nie ujmujac :-) ) Machnij sobie jutro test (akurat, jak spojrzalam w tabelke, jest pora), to bedziesz wiedziala, czy reklamacja moze a noz-widelec jednak uznana... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak zastanawiam sie czy to ta sama bo tylko u nas na jednym temacie jest olcik7777 a na innych jest olcik777 w kilku roznych, gdyby byla to ta sama to czemu do nas nie zajrzy?? moze to nie ta sama co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ale ta olcik co zajrzała na moje forum ciążowe napewno jest po becie bno pisuje z nia na jeszcze innym forum i tam pisała ale może to rzeczywiście inna olcik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, ile olcikow moze sie starac w tym samym czasie? ;-) Jedna siodemka w te, jedna we wte - ta "nasza" to jednak ta od bety, cos czuje. Anvers - chcesz powiekszac tabelke, czy nie? Mamy ofiare, to dajemy ja do tabelki. Albo wogole wykreslamy (skoro do nas nie zaglada). Twoj glos jako "glwonej tabelkowej" jest decydujacy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Kinga1988...........2lata...........23...........3.04.11. ...........Jastrzębie Zdrój. Maria.D83.............2.............27............4.04.11 ...........Koszalin cocacolagirl..........13............26............4.04.1 1............Łódź Kreyyzolka ........w lipcu.........22............5.04.11............st-g ajlin.....................3.............23...........6.04 . 11.............dolnoslaskie 192837465...........11.............26...........6.04.11.. . ........śląsk Karolka8512......... 3 ............ 25 ......... 8.04.11 .......ok. Szczecina Xenia33...............3..............33.......... 8.04.1 1 ..........Wrocław Pechowa..............1..............22...........9.04.11 ...........śląsk ewuś90..............lipiec...........21...........9.0 4.11 ... .......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32...........9.04.11... .........pod Berlinem ada111................5..............23...........10.04.1 1...........szczecin klara1984.............7..............27..........12.04.11 . .........lubelskie gosia 34...............2..............34..........12.04.11...... . ...O-E Sippelsweg...........5.............28............13.04.11 ..........świętokrzyskie Tygrysek333.........2..............25..........14.04.11. ..........warmińsko-mazurskie Panterka1981........4..............30..........14.04.11.. .... ....małopolska ChceByćMamą....początki........27..........14.04.11.. . .......UK Greczen...............9..............29..........14.04.11 ...........wielkopolska pani_biedronkowa...4.............24..........16.04.11.. .. ......gdańsk AniaMyszula...........5.............23..........27.04.11. ..........Koszalin Charlotte27............4.............27..........29.04.11 . . ........Lublin NICK.........CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Mloda Mama 2010....1.............26..........31.03.11............UK anvers........4/przerwa..........26..........3-6.04.1 1............Antwerpen monia_aa.......3/przerwa........23..........21.03.11.. . .......O K/KALISZA zuza22................rok...........23..........14.03.11. .........Częstochowa Katie84.................5.............27..........25/26.0 3 .11........Kraków Madzii22........3/PRZERWA.......22.........25.02 .11 .........Wielkopolska frycia.1987..........1.............24..............???.. . ............słupsk ANUSIA86.............1.............25.............???.. .. ...........zielona góra KIE Milenkaaaaa.........???............22.............??? . ..............szczecin Fistacja.............25.............??? ............???.................Skarżysk NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO pablinka.............27...........25.11.11........???. ..........3..........MANCHESTER barbera............29.............8.12.11.........???.... .....długo......wielkopolska nietoperek333.....28............8.12.11.........???...... ....2..........Bielsko-Biała olcik7777............26..............???.............???...........5..........Małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropos porzadkow tabelkowych: a co z zuza i Katii? (sa u nas czy do skreslenia?) Jakies wiesci od Milenkiiiii? PS. Poza tym w tabelce moze byc blad "drukarski" i wyskoczyla jedna 7 za duzo :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zeby juz zakonczyc na dzisiaj to czepianie sie: a co to/kto to jest KIE? Moze sie komus palec na klawiaturze obsunal pablinka - rzadko mozna ale tu chodzi o dziewczyny, ktore odezwaly sie tylko raz i zniknely na amen. Poza tym jestes na uprzywilejowanej pozycji jako zalozycielka ;-) Taka sie jakas marudna robie, bo nic mi dzisiaj nie smakuje. Do obiadu bylo o.k. a pozniej wszystko jakies takie nijakie. Dziwne uczucie, mam nadzieje, ze nie bedzie sie dlugo utrzymywalo, bo zycie sie robi bezbarwne :-o ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przelecialam stronkii znalazlam, olcik7777 byla na pomaranczowo ale jak sie zaczernila to juz byla olcik777, a do tabelki trafila jeszcze jako pomaranczowa, wiec to ta sama olcik i poprawiam hip hip hura nasza dolna tabelka rosnie :D:D:D:D:D:D NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Kinga1988...........2lata...........23...........3.04.11. ...........Jastrzębie Zdrój. Maria.D83.............2.............27............4.04.11 ...........Koszalin cocacolagirl..........13............26............4.04.1 1............Łódź Kreyyzolka ........w lipcu.........22............5.04.11............st-g ajlin.....................3.............23...........6.04 . 11.............dolnoslaskie 192837465...........11.............26...........6.04.11.. . ........śląsk Karolka8512......... 3 ............ 25 ......... 8.04.11 .......ok. Szczecina Xenia33...............3..............33.......... 8.04.1 1 ..........Wrocław Pechowa..............1..............22...........9.04.11 ...........śląsk ewuś90..............lipiec...........21...........9.0 4.11 ... .......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32...........9.04.11... .........pod Berlinem ada111................5..............23...........10.04.1 1...........szczecin klara1984.............7..............27..........12.04.11 . .........lubelskie gosia 34...............2..............34..........12.04.11...... . ...O-E Sippelsweg...........5.............28............13.04.11 ..........świętokrzyskie Tygrysek333.........2..............25..........14.04.11. ..........warmińsko-mazurskie Panterka1981........4..............30..........14.04.11.. .... ....małopolska ChceByćMamą....początki........27..........14.04.11.. . .......UK Greczen...............9..............29..........14.04.11 ...........wielkopolska pani_biedronkowa...4.............24..........16.04.11.. .. ......gdańsk AniaMyszula...........5.............23..........27.04.11. ..........Koszalin Charlotte27............4.............27..........29.04.11 . . ........Lublin NICK.........CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Mloda Mama 2010....1.............26..........31.03.11............UK anvers........4/przerwa..........26..........3-6.04.1 1............Antwerpen monia_aa.......3/przerwa........23..........21.03.11.. . .......O K/KALISZA zuza22................rok...........23..........14.03.11. .........Częstochowa Katie84.................5.............27..........25/26.0 3 .11........Kraków Madzii22........3/PRZERWA.......22.........25.02 .11 .........Wielkopolska frycia.1987..........1.............24..............???.. . ............słupsk ANUSIA86.............1.............25.............???.. .. ...........zielona góra KIE Milenkaaaaa.........???............22.............??? . ..............szczecin Fistacja.............25.............??? ............???.................Skarżysk NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO pablinka.............27...........25.11.11........???. ..........3..........MANCHESTER barbera............29.............8.12.11.........???.... .....długo......wielkopolska nietoperek333.....28............8.12.11.........???...... ....2..........Bielsko-Biała olcik777............26..............???.............???. ..........5..........Małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że zamienią się wielkościami te nasze tabelki :) co do dziewczyn co odezwały się raz, to myślę że można je usunąć i uporządkować tabelkę a przecież zawsze można je dopisać jak wrócą :) monograna a ty dlaczego masz przerwę w tabelce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to mój 2-gi cykl starań. następną owul. będę miała 23-24.o4 :))) I będziemy działać ! do usłyszenia ! papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Żadnych zmian. Mdłości cały dzień, ból podbrzusza, jakby okresowy, ale nie aż tak mocny, taki sobie jakby w tle. Testy owulacyjne nadal pozytywne, ciążowy zrobię po raz kolejny jutro (w dzień matki:) Kinga a ty kiedy testujesz? Mierz sobie codziennie rano to będziesz lepiej wiedzieć, Ja korzystam z tego programu do zapisywania wszystkiego: Karta 3.3 - program do naturalnego planowania rodzinny z zastosowaniem metody wieloobjawowej, umożliwia gromadzenie danych, które następnie w sposób czytelny i przejrzysty można przeglądać i analizować. Na podstawie wprowadzonych danych program wyznacza przybliżoną datę owulacji. Główne zakładki programu: - Wykres - tu tworzony jest wykres temperatury mierzonej codziennie przez kobietę o stałej porze, mamy też zbiorcze informacje na ten temat: np: kiedy był początek cyklu, ostatni dzień miesiączki, pierwszy śluz, płodny śluz, długość cyklu, długość fazy lutealnej..., - Tabelka - podsumowanie miesiąca w formie tabeli, - Kalendarz - - Statystyki - dla wybranej karty lub wszystkich kart: średnia długość miesiączki, cyklu, fazy lutealnej, średnia temperatura, wartości minimalne i maksymalne wielu wskaźników, wykresy (14 różnych np.: wykres śluzu płodnego, wykres zbliżeń, wykres zakłuceń, wykres długości cyklu...), - Narodziny - określanie na podstawie daty zbliżenia lub miesiączki szacunkowej daty narodzin dziecka, - Kal. mies - Kalendarz występowania miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sobie wyliczyłam, że gdybym w ciążę zaszła jakimś cudem dzisiaj, to dzidzia przyszłaby w Wigilię :) Co to za ból może być w tym podbrzuszu, testy owulacyjne wskazują owulację, @ nie ma, ja już zgłupiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guzik z mojej przerwy, pablinka :-p Mielismy spauzowac (burza hormonalna, bole zebow) ale jak owulacjometr pokazal owu to sie rzucilismy na siebie jak dzikie kangury :-p Ale w kwietniu bedzie przerwa, bo moj teraz jest chory dosc porzadnie, swieta spedzamy oddzielnie (a w swieta mam miec nastepna owu), wiec w sumie wypadnie nam jeden cykl a nie dwa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda mama myślę że test ciążowy będzie jutro tylko formalnością :) skoro owu są pozytywne.Gdzie w uk mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mloda Mama - a od kiedy przestalas karmic piersia? Wiesz, u Ciebie na troje babka wrozyla: albo to ciaza (czego Ci zycze) albo zaburzenia hormonalne (moze po czesci spowodowane tez wkrecaniem sie? jak obserwuje to forum i siebie, to widze, ze pierwszy cykl jest zawsze strasznie wkrecony :-p ) albo owu (przeciez pisalac, ze masz calkowicie nieregularne? na owu objawy moga byc bardzo podobne jak na ciaze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie kracze, pablinko ale to dopiero drugi cykl, wiec ma prawo sie nie udac. W pierwszym sie zbyt ostro wkrecilam, wiec teraz wole zgrywac taka niby zimna (a i tak w podswiadomosci sie wszystko kotluje :-p ) zeby nie latac tak po scianach :-p Poza tym ja mialam w tym cyklu MEGA chcice a moj byl w delegacji... W sumie wrocil niby (wg. wyliczen i tesow owu) idealnie na czas ale ja i tak mialam uczcucie, ze sie jednak spoznilismy :-o Acha, brak smaku wywoluje u mnie pewnie niedobor B 12. Mam zapalenie zoladka, wiec to moze byc to. Zjem jajko i smak mi powroci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki mongrana, masz rację w sumie, tylko, że owu miałam 2 tygodnie temu, czyżby znowu była? Już właściwie od stycznia mały jadł tylko w nocu, a końcem lutego całkowity stop. W sumie jest to 1 cykl starań świadomych, ale wcześniej oprócz piersi, żadnej antykoncepcji nie stosowaliśmy. Pablinka mieszkam na południu, niedaleko Cambridge i Londynu. Dzięki dziewczyny, że jesteście, jakoś tak mi łatwiej i fajniej odkąd przyłączyłam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pomysł. Dopiszmy do dolnej tabelki obok PŁCI jeszcze IMIĘ :) Jak już będzie znana płeć to imię mamy już pewnie dawno wybrane ;) Co myślicie ? Nie będzie to bezimienna fasolka tylko nasz dzidzius z imieniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xenia dobry pomysł :) młoda mama a robiłaś już jakiś test ciążowy?? bo te dwie kreski na owulacyjnym wcale nie muszą świadczyć o zaburzeniach ja jestem w ciąży i jak robiłam z ciekawości owulacyjne to też są na nim dwie kreski mongrana oby jednak się udało ja w 1 cyklu starań to już nawet ułożyłam sobie historie że bezpłodna jestem, dodatkowo miałam złe wyniki krwi myślałam że oszaleje sama ze sobą :P a w cyklu w którym się udało (3) to zaczęłam się zastanawiać czy może jednak nie odpuścić starań i poczekać bo w sierpniu przyszłego roku bierzemy ślub :) i nawet ustaliliśmy że jak tym razem się nie uda to przerwa więc już nie miałam takiego parcia i proszę kropka ma już 6.5 mm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale o ile dobrze pamietam, Moda Mamo, wcale nie bylas pewna, czy to jednak byla owu dwa tygodnie temu... Przeciez organizm potrzebuje pare cykli, zeby sie unormowac. Plodna mozesz byc, w ciaze zajsc tez (moze nawet i juz jestes?) ale na regularnosc to jednak chyba za wczesnie, zwlaszcza, ze pisalas, ze przed pierwsza ciaza mialas nieregularne cykle. To forum ma jednak tez swoje ciemne strony - jeszcze latwiej sie tu nakrecic niz bedac sama ze swoimi myslami ;-) Ale to taki naturalny etap dla kazdej staraczki, mysle :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×