Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

a mnie mało co piersi bolą i w porównaniu z tym przed okresem to ze sto razy mniej :D a sikam jak głupia i śluz jak bym pod siebie siusiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobitki, dzisiaj mam ważną misję, bo skończyła mi sie ważność badan okresowych i będę kwitła w medycynie pracy :( uwielbiam to, dobrze ze to raz na 5 lat. Barbera trochę mnie pocieszyłaś, ze Cie piersi nie bolą, bo mnie tez wcale. Za to śluzu mam dużo i ta tak wygląda ( przepraszam za określenie) - jakby ktoś mi serka homogenizowanego Danio do majtek nałożył - tylko kolor bielutki, nie zółtawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe i stale bywalczynie:) ja dzisiaj jestem delikatnie rzecz ujmujac niedowalona na maxa. [potrzebuje conajmniej 5 minut na zalapanie o co komu chodzi. a ze roboty od groma i ciut ciut to czasami wygladam jak zagubione dziecko. no ale mam nadzieje, ze uda mi sie jakos rozkrecic. rano mnie znajomy przywital tekstem "boze jakie Ty masz wielkie piersi" az zaniemowilam. owszem same w sobie mam duze(miseczka G), no ale zeby tak na dzien dobry... co do siusiania i sluzu to ja sikam co chwila, a wczoraj doszlam do wniosku, ze chyba dostalam @ tak mialam mokro. wkrecac sobie nic nie bede bo test wykonam najwczesniej za tydzien, a jak bym zaczela juz dzisiaj sobie wkrecac, to bym przez tydzien znalazla okolo miliona objawow ciazy lub jej braku:D wczoraj wieczorem jak poczytalam wasze jazdy z humorami i nastrojami to sie tak smialam, ze N stwierdzil, ze z glowka u mnie cos nie tak. jak mu przeczytalam to wcale nie byl rozbawiony tylko raczej przerazony, ze jak my zaskoczymy to mnie tez tak bedzie odwalalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sippellsweg widzisz jak to jest - wszystko można sobie wmowic. Najlepiej nie gapić się w lustro, do majtek, nie dotykać piersi itd itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam bardziej takie grudki i mleczny mokry śluz, ale też może to być spowodowane ciągłym podawaniem luteiny i dlatego jest w grudkach no i jeszcze resztki nie rozpuszczonych tabletek więc trudno do końca u mnie określić , ale mokro i mlecznie to na pewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo tłumaczenia, ale luteina to progesteron a on jest potrzebny do podtrzymania ciąży, naturalnie jajeczko ma ciałko żółte które ten progesteron wytwarza a mi niestety wyciągając i płucząc jajeczko w specjalnych płynach pozbawiają je tego ciałka żółtego a później chyba po 12 tygodniu wykształca się łożysko i ono przejmuje funkcje tego ciałka i albo calkowicie można odstawić luteinę albo zmniejszają dawkę :D i to tak w skrócie :D a i jeszcze estrogen biorę, ale to doustnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xenia-- ja mialam jakies 3 cykle temu taka jazde, ze maialam, juz wszystkie objawy wczesnej ciazy(powiekszone piersi, nadwrazliwosc na zapachy, mdlosci, bole podbrzusza), tak sie nakrecilam, ze pozniej jak dostalam okresu to nie wiedzialam co ze soba zrobic. wiec od tamtego razu czekam cierpliwie na dzien kiedy ma @ wypasc i staram sie nei doszukiwac symptomow. moje niedowalenie mi przeszlo i teraz jestem furiatem, N mnie wnerwil, kolega z pracy mnie wnerwil(leser jeden) ogolnie adrenaline mam taka, ze masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg a możesz pokazać jak teraz wyglądają Twoje szczeniaczki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, wczoraj dostałam załamke bo weszłam do pokoju koleżanek ze swojego działu i poszukiwałam jednej i usłyszałam, że jej nie ma ,wiec pytam kiedy bedę mogła ją złapać bo cos mam pilnego do niej, usłyszałam, że za rok,albo i dłużej ;) no kurcze....kolejna to ja miałam być noooooo na takim długim urlopie dziś u mnie nie ma śladów @,ale ja czekam na nią do kolejnego wtorku bo to różnie może być i przyjdzie po staremu, piersi bolą, brzuch nie,ale uczucie jakby cos sie tam kręciło czyt.@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg ja staram się już 13 cykl licząc tez ten obecny cykl....i co miesiac miałam ciążowe jazdy,aż powiedziałam sobie cyk temu że stop bo zeswiruj... teraz jak było to w czasach bez starania po prostu czekam na@ która ma sie pojawić...od ostatniego cyklu tak się pomieszało ,że nie wiem kiedy ją dostanę więc czekam cierpliwie, myślalam że wczoraj ale cisza wiec sobie czekam, piersi jak zwykle większe i żylaste;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia czyli pewnie znów dołączę sie do Ciebie i zakreskujemy razem....ale narazie nie będziemy wprowadzać zmian w tabeli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xenia-- zdjec na razie nie mam, czekam na nowy aparat. bede miala moze po weekendzie. moj N potrafi mnie przez gg doprowadzic do skrajnej furii, jego dyrektorskie podejscie do zycia mnie tak wkur.ia, ze moglabym go czasami rozszarpac. za 12 dni mamy rocznice slubu, ktora on mial zorganizowac jako rekompensata 0-owego wkladu w przygotowaniu slubu i zareczyny ktore na pewno nie pozostaly mile w mojej pamieci. no i rzuca mi haslem, ze moglibysmy do teatru pojsc, ale musze bilety zamowic... 12 dni przed spektaklem on oczekuje ze beda bilety... chyba na szmire roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wszystkie oznaki na ziemi mówią że dostanę okres... już zaczyna mnie podbrzusze boleć, i mam nerwa... na wszystkich! w takim "miłym" nastroju się obudziłam... bleeeeeee! to czekam na tą wstrętną babę! jeju... ja jestm z tych niecerpliwych! i tak chciałabym wszystko od razu! już! terraz! a tu nie jest tak prosto! zazdroszczę mojej koleżance która wg. zasady mówisz i masz... powiedziała że planuje a za miesiąc już na teście 2 kreski miała!! a jak dziś u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cherry chyba każda z nas co czekan a te kreski od jakiegos czasu czuje pewne rozczarownaie i co cykl chciałaby nie dostać tej wrednej @...zazdroszczę tym co zafasolkowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez sobie obiecalam nie wkrecac ale jest to coraz trudniejsze :-o Piersi bola mnie przy nacisku (nie moge sie do meza przytulic czy przewalcowac na brzuchu na drugi bok w lozku a trudno abym sie koncentrowala na piersiach w takich momentach - przypominam sobie o ich istnieniu jak zabola) ale nie sa duze, jedrne i sterczace ale raczej mi... obwisly (zrobily sie ciezkie). Sluz sie nie pokazuje na zewnatrz ale czesto czuje mokro w srodku. Dzis w nocy do ubikacji wstawalam na siusiu z 10 razy a o 4 rano wziely mnie takie mdlosci, ze az R. budzilam, zeby mi przyniosl miske (na wymioty) i suchary ale okazalo sie, ze najlepiej pomogl mi... spacer po mieszkaniu. Nie wytrzymalam z tego wszystkiego i z moimi nienaturalnie przezroczystymi siuskami (normalnie sa rasowo zolte) zrobilam sobie na 4 dni przed @ test owulacyjny (przeczytalam, ze test owulacyjny ma czulosc 10 testu ciazowego i ze szybciej wychwytuje ciaze niz ciazowy a ze jest 6 razy tanszy, wiec mozna go 6 razy czescie uzywac :-p ) Wg. producenta u 53% ciezarnych kobiet wykaze on ciaze na 4 dni przed @ (im blizej @ tym dokladniejsze wskazania). Poza tym kompletnie nie mam apetytu a jak nic nie zjem od razu mi ble. Ja wiem, ze to wszystko za wczesnie na objawy ciazowe ale u kaduka, co ze mna jest nie tak, ze sie tak czuje? A czuje sie bardzo dziwnie, jak nigdy w zyciu... Nie mam na to zadnego logicznego wytlumaczenia. Przeciez o 4 rano sobie niczego nie wkrecalam bo bylam w gleboki snie... Czy podswiadomosc moze byc az tak podla? (pewnie tak :-o )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt... rozczarowanie jest. zwłaszcza jak podświadomie wkręcam sobie że tym razem sie udało. mnie też piersi bolą od kilku dni, dziś doszły bóle podbrzusza , a planowo mam jutro @ dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wkrecajcie mi, bo wystarczy, ze ja juz sama sie gubie... W zeszlym cyklu mialam po prostu bole jajnikow (ale za to MEGA silne, przypominam, ze az wyladowalam na ostrym dyzurze :-o ) a to powoduja hormony w stezeniu niekoniecznie ciazowym a teraz jajniki tez mnie bola ale inaczej. Czuje sie jakbym miala jednoczesnie faze folikularna, owu i lutealna ;-) Test nie wykazal niczego, czego moznaby sie trzymac. Aby mozna bylo przyjac ciaze, powinny byc obie kreski rownie silne (testy owu funkcjonuja wszak ciut inaczej niz ciazowe i trzeba ja tak czy siak w razie pozytywnego wyniku potwierdzic ciazowymi). Brak drugiej kreski zas oznacza brak ciazy. A u mnie ta druga kreska byla bladziutka bladziutka... Owu na pewno sie nie przesunela, bo komputer owulacyjny wskazuje jednoznacznie brak owu teraz - za to pokazywal wyraznie owu przed 10 dniami, czyli punktualnie o czasie. No nic, przyjdzie mi powtorzyc test za pare dni (kupilam pieciopak :-p ) ale wolalabym aby wynik byl bardziej jednoznaczny - teraz miotam sie pomiedzy nadzieja a obawa (ze moze cos ze mna nie tak a co gorsza nie mam pomyslu co :-o ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie wróciłam ze szpitala i czatowałam na okulistę, bo lekarz z medycyny pracy dal mi skierowanie z racji pracy przy komputerze. I tak siedzę pod gabinetem i sobie myślę nagle, ze pewnie będzie chciała mi zakropić oczy atropiną i czy "w ewentualnej ciąży " to możliwe... :p Strach mnie obleciał i w te pędy szukam w necie, czy można... a tu wychodzi pani i mówi ze dzisiaj już nikogo nie przyjmie, proszę przyjść jutro.. Z jednej strony sie wkurzyłam,,, a z drugiej mi ulżyło... A teraz przeczytałam, ze zakrapianie atropiną jest bezpieczne :) Mongrana wytrzymaj jeszcze parę dni bez wkręcania, dotrzymaj mi towarzystwa - ja planuje testować w niedziele, jeśli wytrzymam i zdążę przed @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam miec @ dzien pozniej niz Ty a planuje testowac dzien wczesniej niz Ty :-) Tzn. w dniu planowanej @. To jeszcze 4 dni i tak nie wiem, jak wytrzymam :-p (dlatego kupilam te testy owu, bo myslalam, ze jak zobacze brak drugiej kreski to to mnie ostudzi i bede pokorniej czekac do weekendu a ta bledziara mnie tylko podsycila :-o ) Jezeli @ przyjdzie to na tym poprzestane a jak sie spozni, to powtorze test za jakies 2-4 dni (w zaleznosci od poziomu cierpliwosci :-p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzisiaj dzien do skrzywdzenia kogos. Maz juz oberwal swoje i stwierdzil ze mus ie nalezalo jak psu buda. pani z GUSu tez swoje oberwala bo chamowata byla. w gminie mlody chlopaczek byl tak mily ze mi troche zlosc przeszla, no i mnie pokierwoal dalej a tam zonk bo pan na szkoleniu... wiec jutro batali z GUSem ciag dalszy... mongrana-- stres i wkrecanie najwiekszym wrogiem testu ciazowego, wrzuc na luz i wez ksiazke do poczytania albo zacznij ukladac puzzle, czas szybciej mija i skupiasz sie na czym innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe najlepiej układać puzzle rozmiaru 1m x 1m przedstawiające test ciążowy z 2-ma kreskami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×