Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

wyRZeczenia, matko, jakiego byka strzelilam :-( Cocacolagirl - nie przebijesz mnie, wiec nie masz co sie zwyklymi palcowkami przejmowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie odbyłam poradę ginekologiczną ze swoją panią dr i kazała mi zrobić badanie prolaktyny i progesteronu między 19-23dc..... więc na wizytę nie zapisała mnie i kazała przyjść dopiero z wynikami, dziś jak wspominałam mam 25dc. więc sobie jeszcze sporo poczekam cierpliwie..no chyba,że zatestuję w między czasie hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana ale poruszyłam hihihih delikatny temat,a nie chciałam , to jest naturalne,że robimy błędy i nie ma co się nimi przejmować, szczerze mówiąc ja nie zauważam błędów czyiś tylko swoje jak np. potem czytam to co wkleiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocacola-- mnie wlasnie kazal gin zrobic prolaktyne i pierwsza mialam ok, a z obciazeniem 19 razy wyzsza niz byc powinna. tez mialam wszystko ok, tylko pecherzyk nie pekal. okazalo sie, ze mam hiperprolaktynemie czynnosciowa wywolana stresem. ja robilam badanie pr w 7 dniu cyklu. wiec mozesz tez tak zrobic, co do progesteronu to jak masz za wysoka prolaktyne to zaburza wynik, wiec u mnie najpierw kazal zbadac w 7 pr z obciazeniem a pozniej w zaleznosci od wyniku inne badania robilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze nie tylko ja czytam wlasne posty. A moj mi wmawia, ze to nienormalne ;-) (ale on nie jest takim doswiadczonym forumowiczem jak my :-p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że 7 zrobię sobie np. prolaktynę a ten progesteron w terminie 19-23dcno zobaczymy co tam mi się pokarze, kiedyś wykonywałam te badania i były ok, no ale może warto je powtórzyć..;.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie, nasi życiowi partnerzy nas nie zrozumieją ;), mój wczoraj sie mocno zdziwił, jak powiedziałam z wyrzutem dlaczego nadal nie mogę zafasolkować ;)) to powiedział,że dziwna jestem i co to za określenie ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sehr geehrter Herr Ehemann von mongrana :D Alles, was wir hier machen, ist normal !!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocacola-- powiedz, ze chcez z obciazeniem i drugie badanie po 1h albo po 2h, albo w sumie 3 badania. bo wtedy pokazuje jak Twoja przysadka zachowuje sie w stresie (moja nienormalnie, ale to bylo do przewidzenia:D) moj maz w ogole nie rozumie jak ja moge rozmawiac przez internet o tak osobistych sprawach. no ale skoro w moim najblizszym otoczeniu nikt nie boryka sie z takimi problemami to z kim mam rozmawiac?? z psychiatra chyba w koncu, bo zeswiruje do reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz rozumiem Cię, a wiesz dla mnie najgosze jest to,że mój M nie zauważa w ogóle problemu, że to naturalne jest że jeszcze nie nasz czas, że gdzie tam badania miałby on sobie robić....tak mnie to wkuuuurzaaaa na maksa i się wtedy strasznie denerwuje...bo to że my sie badamy takie naturalne,ale żeby oni zrobili to już wielkie święto...chyba trafił mi sie egzemplarz zacofanego męża ehhhhh wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia - rozbawilas mnie solidnie :-D Az go zawolalam (dzis ma Buerotag), pokazalam mu i oto nasz dialog po tym, jak przeczytal (w skroconej formie): on do mnie: "Was hast du denn geschrieben?!!!!!" ja: Dein Kommentar dazu? on: naja, findest du es normal????!(z powatpiewaniem w glosie) Dziadyga :-p Ja tam uwazam jego za nie do konca normalnego :-p No bo tak: z jednej strony jest przeswiadczony (na jakiej podstawie?) ze bezdiemy miec dziecko bez najmniejszych trudnosci, ot tak. A z drugiej jest przekonany, ze nie zaszlam (w poprzednim cyklu bylo to samo) i tak szybko nie zajde. Gdzie tu logika? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wzrost prolaktyny chyba jest w stresie normalny, co? Problem dopiero, jak przekroczy ona (lub stres) pewien pulap... (jak tak Was czytam to mysle, ze moze i ja to mam, spokojnym aniolkiem nie jestem :-( ) Jeszcze jedno potwierdzenie, ze wyluzowanie ulatwia zaciazanie, tylko jak tego dokonac :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana tak szczerze to powiem Ci,ze ja swojego też nie rozumiem...on chcem ieć dziecko i też przeświadczony o tym że będziemy mieć ( skąd ta właśnei pewność) i jeszcze usłyszałam,ze skoro nasze rodzeństwo ma po kilkoro i,że rodzice też mieli nas to przecież my też będizemy6 mieć bez problemu.... a i ostatnio dostałam wyrzut że to jest chore,że teraz przytulanki to głównie pod kontem dziecka a nie z miłości...a czy to przypadkiem nie to samo? zaczynam sie czuć osamotniona w tym wszystkim,dlatego jestem na forum, zazdroszczę Tym których M. są świadomi powagi sytuacji, że czasami trzeba zrobić wysiłek i przemóc sie np. do podstawowych badać wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe szkoda, ze mamy tutaj tak mało ikonek (buziek) wyrażających emocje. Mongrana, mam nadzieje, ze Twoj maz sie nie obrazil :) Tak faceci uwazają, ze to niemozliwe, zeby cos bylo akurat z ich nasieniem nie tak - a my odwrotnie- od razu uwazamy ze jestesmy bezplodne.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w stresie pr powinna skoczyc do 5 razy poziomu nr, a u mnie podskakuje 19 razy. stad moje problemy z zajsciem, bo stres doslownie wyklucza mi owulacje i utrzymanie ewentualnego zarodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo to jest tak,że oni mogą codziennie wydać z siebie armię...a my czekamy na te wyjątkowe dni w miesiącu,których jest tak niewiele,a chodzi tak naprawdę o ten jeden szczególny...więc dlatego siebie w pierwszej kolejności obwiniamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do mezow to moj uwaza ze to on jest bezplodny i stwierdzil, ze pojdzie sie zbadac coby wiedziec czy go nie zostawie jak jest bezplodny... jak nie w jedna strone skrajnosc to w druga oki ja zmykam do domku, odezwe sie wieczorkiem morgrana-- moj ex niemiec to w ogole uwazal nas polki za szurniete:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badania z obciążeniem,chyba o tym pomyślę, tylko ja mam problem bo ciągle w tygodniu pracuję i aby pobierać kilka razy to będzie dylemat...chyba wezmę sobie wtedy wolne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkrycie! wiecie co, jak wrzcuilam w wyszukiwarke "mongrana" to poza winem marki mongrana (pilam takie, kiedy sie rejestrowalam na kafe i poniewaz wyrzucalo mi wszystkie wymyslone przeze mnie loginy, to w koncu zrezygnowana spisalam nazwe z etykietki tego, co mialam w zasiegu wzroku i rejestracja zaskoczyla ;-) ) znalazlam nasze... zdjecia slubne. Jak chcecie nas zobaczyc (zwl. te, ktore mnie nie maja na nk) to macie nas tu: http://mongrana.fotosik.pl/ (ja wiem, to nie na temat ale dziele sie znaleziskiem na biezaco)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna z Was parka :) oprocz slubnych takie fajne zdjecie znalazlam z kotkiem i myszka ;)))) i od razu mi sie nasz sylwester przypomnial - gdzie za bylam kocica a moj maz Elvisem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj sie tak latwo nie obraza, Xenia ;-) Najpierw tylko sie przestraszyl i nabral podejrzen, co ja o nim wypisuje ale jak mu powiedzialam, ze akurat walkujemy temat o tym, jak nasi faceci nas nie rozumieja w naszych staraniach o dziecko to sie smial - no bo "jak mozna nas niby zrozumiec"? :-o wg. niego niewykonalne ;-) Moj sie przebadal i uwaza ze problem z glowy. A przeciez wyniki nie sa dane raz na zawsze i nie sa wyrocznia. Ile par ze swietnymi wynikami nie moze zaciazyc a ile z beznadziejnymi jednak sie udaje i to bez pomocy lekarskiej? To jest jedna wielka niewiadoma i mozemy tylko wspomgac nasze szanse, gwarancji nikt tu nie daje... Faceci mysla, ze oni maja czas do 70tki a nam zegar tyka, tyka, starania podsycyja tylko instynkt macierzynski, ktory nie znajudje ujscia i przejawia sie jazdami psychicznymi... To moze zrozumiec tylko inna staraczka. R. bierze wszystko lekko (jak wiekszosc facetow) ale jak go przycisne do muru, ze to czy tamto (l-arginina mu nie smakuje na przyklad ;-) ) to dla dziecka, to od razu powaznieje i robi wszystko jak nalezy - wiem, ze mu zalezy nie mniej niz mnie, tylko inaczej to okazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo dziewczyny :( kolejny dzien jakas zmeczona jestem, dzis mnie mdlilo,obraz mi czasami sie rozmazuje przed oczami, temp 37,3 dalej sie utrzymuje, piersi napuchniete, i jakies dziwne skurcze dzis czulam w macicy, a czekam tylko na @ ktorej nie widac... mongrana- fajne zdjecia masz,i mi tu tez u ciebie pachnie ciaza hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jakim kotkiem i myszka? to diabel (on) i aniolek (ja) :-p :-D Zdjecia wklejalam dla dziewczyn z forum slubnego (stad te niektore moga sie wydawac bzdurne ale to dotyczylo tematow wtedy dyskutowanych), czyli 2 lata temu, nie przyszlo mi do glowy, ze one tak sobie wisza na googlach i to jeszcze bez hasla :-o Sesja byla w dniu slubu/wesela, takze na zywca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Kreyyzolka ........w lipcu.........22............5.04.11............st-g ajlin.....................3.............23...........6.04 . 11.............dolnoslaskie 192837465...........11.............26...........6.04.11.. . ........śląsk Cherry22.............2..............24..........6/7.04.11 ..........wielkopolska Karolka8512......... 3 ............ 25 ......... 8.04.11 .......ok. Szczecina Xenia33...............3..............33.......... 8.04.1 1 ..........Wrocław Pechowa..............1..............22...........9.04.11 ...........śląsk ewuś90..............lipiec...........21...........9.0 4.11 ... .......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32...........9.04.11... .........pod Berlinem ada111................5..............23...........10.04.1 1...........szczecin klara1984.............7..............27..........12.04.11 . .........lubelskie gosia 34...............2..............34..........12.04.11...... . ...O-E Sippelsweg...........5.............28............13.04.11 ..........świętokrzyskie Tygrysek333.........2..............25..........14.04.11. ..........warmińsko-mazurskie Panterka1981........4..............30..........14.04.11.. .... ....małopolska ChceByćMamą....początki........27..........14.04.11.. . .......UK Greczen...............9..............29..........14.04.11 ...........wielkopolska Mloda Mama 2010....1.............26..........15.04.11............UK pani_biedronkowa...4.............24..........16.04.11.. .. ......gdańsk AniaMyszula...........5.............23..........27.04.11. ..........Koszalin Charlotte27............4.............27.........29.04.11 . . ........Lublin Kinga1988...........2lata...........23..........30.04.11. ..........Jastrzębie Zdrój. NICK.........CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Maria.D83.............2.............27............4.04.11 ...........Koszalin cocacolagirl..........13............26............4.04.1 1............Łódź anvers..........4/przerwa........26............3/6.04.11..........Antwerpen monia_aa.......3/przerwa........23...........21.03.11.. . .......O K/KALISZA zuza22................rok...........23...........14.03.11. .........Częstochowa Katie84.................5.............27..........25/26.03 .11.......Kraków Madzii22........3/PRZERWA.......22..........25.02 .11 ..........Wielkopolska frycia.1987..........1...............24................???.. . ............słupsk ANUSIA86.............1...............25...............???.. .. ...........zielona góra KIE Milenkaaaaa.........???.............22...............??? . ..............szczecin Fistacja.............25..............??? ..............???.................Skarżysk NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO pablinka.............27...........25.11.11........???. ..........3..........MANCHESTER barbera............29.............8.12.11.........???.... .....długo......wielkopolska nietoperek333.....28............8.12.11.........???...... ....2..........Bielsko-Biała olcik777............26..............???.............???. ..........5..........Małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana ale jesli ubzdurasz sobie ze jestes w ciazy to juz nie bedziesz sie przejmowac czy zajdziesz, wtedy moze szybciej sie uda hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniewaz nie mam profili na nk i fejsie, to podaj mi maila to Wam wrzuce pare fotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krushka@mail.tut.by (tylko daj znac, ze cos wyslalas, bo to taki mail, z ktorego korzystam 2 razy do roku, z czasow stazu na Bialorusi ale nie bede podawac na kafe normalnego... potem najwyzej przez maila moge podac ten chodliwy adres)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×