Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Kotomirka - mi tez sie wydaje, ze masz spore szanse, iz jednak sie udalo. Odklej Ty sie moja droga od tych zdradliwych sikancow i pomaszeruj w poniedzialek na bete - inaczej bedziesz sie ludzic, watpic, kombinowac... a tak rach-ciach i czarno na bialym :-) A faceci maja czasem lepsza intuicje niz babki :-p Wyobraz sobie, co on z Ciebie zrobi, jak mu sie przyznasz, ze jednak nie mialas @ :-p Tylko brzuch Cie moze ochronic przed jego zloscia ;-) Kati - strasznie mi przykro. Trzymam kciuki, zeby to nie byla pozamaciczna!! Szoruj Ty jak najszybciej do lepszego lekarza albo i jeszcze lepiej - do szpitala - im wczesniejsza diagnoza, tym mniej inwazyjne leczenie, jakby co. Im szybciej to wyjasnisz, tym wiecej nerwow sobie zaoszczedzisz. Na pewno bedziesz i tak miala teraz trudny czas przed soba - lepiej tego nie przeciagac - i zdrowotnie i psychicznie. Zycze Ci, zeby Ci sie udalo jak najmniej poobijac w tych nielegkich chwilach. Tule. Monia - tez mysle, ze troche przesadzilas z tym unoszeniem sie. Ja cocacole doskonale rozumiem, bo dokladnie tak samo odebralam Twoje slowa skierowane do Kati. Sama przeszlas koszmar poronienia a innej dziewczynie piszesz cos w stylu "a co tam, uszy do gory, bedzie dobrze". No nie pisze sie takich rzeczy w takim momencie... Ciaza pozamaciczna to cos gorszego niz poronienie: nie tylko tracisz dziecko i jestes narazona na interwencje lekarska ale tez istnieje wieksze ryzyko - i przy samej diagnozie i leczeniu i przy przyszlych ciazach. Moze mialas dobre intencje ale my akurat Twoje slowa odebralysmy nie bardzo. Uczepilysmy sie jednak TYCH konkretnych slow a nie Ciebie a to spora roznica - ja powodow do obrazania sie i opuszczanie forum nie widze Barbera - super wiadomosc! Waleczna babeczke masz pod serduszkiem! :-D A my bylismy dzisiaj w zoo i widzielismy bociana za kratkami... Podszedl do nas i chcial mnie dziobnac. Gdybym miala gwarancje, ze to cos da, przetknelabym palec przez kraty... :-p Ale co oznacza bocian w klatce????? Na to nie mam madrego wyjasnienia ;-) Dzisiaj tez odkrylam, ze kapuste w ogrodku zjadly nam robale, takze zajaczek nie ma dokad podrzucac, jakby co... No i jakie metody zachodzenia w ciaze mi jeszcze zostaly? :-o :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam i przy okazji aktualizuje tabelke, bo troche balaganu sie nam zakradlo ;-) NICK.........CYKL STARAŃ.....WIEK......DATA NAST @........MIASTO Greczen...........13...........29...........27.06.11...........wielkopolska ewuś90............lipiec........21...........28.06.11 ..........Żory Maria.D83..........5...........27............30.06.11 ..........Koszal Madzii22............5...........22.............1.07.11...........Wielkopolska Sippelsweg..........7...........28............3.07.11 .........świętokrzyskie gosia 34............5............34............ 6.07.11...........O-E klara1984..........10..........27.............6.07.11.. . .......lubelskie BlackRosssa........8...........27.............7.07.11.. . ......Rzeszów Xenia33.............6...........33............ 9.07.11...........Wrocław Tygrysek333.......4...........26...........10.07.11...........Warmińsko-mazurskie anvers..............6............26...........11.07.11...........Antwerpen Mloda Mama2010..4............26...........12.07.11...........UK ada111..............7............23...........14.07.11 ..........zachodni Kinga1988........2lata.........23............14.07.11. ........Jastrzębie Zdrój świeżynka.........4............30............16.07.11 .........warszawa Ania29.............14............29...........17.07.11... ........Rzeszów ajlin..................5...........23............24.07.11 ..........Wrocław NICK........CYKL STARAŃ....WIEK....W OCZEKIWANIU NA @.....MIASTO AniaMyszula........7...........23...........23.06.11. .........Koszalin Pechowa............2...........22...........23.06.11............śląsk Katii82..............2............29...........????.......Pomorskie/Trójmiasto Kotomirka.........15...........21...........20.06.11.........ok.Bydgoszczy Sephora............16...........24.......ok.13.06.11..........Bielsko-Biała cocacolagirl.......16...........26.............7.06.11 ..........Łódź ChceByćMamą...początki....27............?????????????..........UK **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ...PO KTÓRYM CYKLU.....MIASTO pablinka...............27.........25.11.11.......???. .........3.........MANCHESTER Katie84................27.........30.11.11.......???.... ......5.........Kraków olcik777...............26.........04.12.11.......???.... ......5.........Małopolska barbera...............29..........8.12.11.....dziewczynka .......długo......wielkopolska nietoperek333.......28..........8.12.11........???...... ....2.........Bielsko-Biała Ania282...............27.........11.12.11........???.... . ....7.........małopolska Karolka8512..........25 ........18.12.11 .......???...........3........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........24.12.11........???......... .4.........gdańsk Ira1....................27........25.01.12........???. .........6.........UK moniaa_aa............23........26.01.12........???..... .....1.........wielkopolska kozza..................27........12.02.12.........??? ..........3.........okolice Łodzi vixwoman.............25........21.02.12.........???...... . ...1.........śląsk Panterka1981........29............???.............???.... ......5....... .małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
katii TO byl 5tydzien od OM i pechezyk byl. A bete robilam na dwa dni przed @ i wynik 208 mi dokuczaja wzdecia ale to juz przed ciaza przez kamienie zolciowe ktore mam niestety,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........CYKL STARAŃ.....WIEK......DATA NAST @........MIASTO Greczen...........13...........29...........27.06.11..... ......wielkopolska ewuś90............lipiec........21...........28.06.11 ..........Żory Maria.D83..........5...........27............30.06.11 ..........Koszal Madzii22............5...........22.............1.07.11... ........Wielkopolska Sippelsweg..........7...........28............3.07.11 .........świętokrzyskie gosia 34............5............34............ 6.07.11...........O-E klara1984..........10..........27.............6.07.11.. . .......lubelskie BlackRosssa........8...........27.............7.07.11.. . ......Rzeszów Xenia33.............6...........33............ 9.07.11...........Wrocław Tygrysek333.......4...........26...........10.07.11...... .....Warmińsko-mazurskie anvers..............6............26...........11.07.11... ........Antwerpen Mloda Mama2010..4............26...........12.07.11...........UK ada111..............7............23...........14.07.11 ..........zachodni Kinga1988........2lata.........23............14.07.11. ........Jastrzębie Zdrój świeżynka.........4............30............16.07.11 .........warszawa Ania29.............14............29...........17.07.11... ........Rzeszów NICK........CYKL STARAŃ....WIEK....W OCZEKIWANIU NA @.....MIASTO AniaMyszula........7...........23...........23.06.11. .........Koszalin Pechowa............2...........22...........23.06.11..... .......śląsk Katii82..............2............29...........????...... .Pomorskie/Trójmiasto Kotomirka.........15...........21...........20.06.11..... ....ok.Bydgoszczy Sephora............16...........24.......ok.13.06.11..... .....Bielsko-Biała cocacolagirl.......16...........26.............7.06.11 ..........Łódź ChceByćMamą...początki....27............?????????????. .........UK **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ...PO KTÓRYM CYKLU.....MIASTO pablinka...............27.........25.11.11.......???. .........3.........MANCHESTER Katie84................27.........30.11.11.......???.... ......5.........Kraków olcik777...............26.........04.12.11.......???.... ......5.........Małopolska barbera...............29..........8.12.11.....dziewczynka .......długo......wielkopolska nietoperek333.......28..........8.12.11........???...... ....2.........Bielsko-Biała Ania282...............27.........11.12.11........???.... . ....7.........małopolska Karolka8512..........25 ........18.12.11 .......???...........3........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........24.12.11........???......... .4.........gdańsk Ira1....................27........25.01.12........???. .........6.........UK moniaa_aa............23........26.01.12........???..... .....1.........wielkopolska kozza..................27........12.02.12.........??? ..........3.........okolice Łodzi vixwoman.............25........21.02.12.........???...... . ...1.........śląsk Panterka1981........29............???.............???.... ......5....... .małopolska my pasujemy. Starania zaczniemy po wakacjach, ale raczej od wizyty w klinice. Teraz odpocznę i skorzystam z odrobiny wolnego. Życzę ciężarnym zdrowych dzieciaczków i nudnych ciąży :) a staraczkom szybkiego zajścia w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin - a nie lepiej spasowac na jesieni? Latem ma sie najwiekszy luz a noz-widelec dzieki temu sie zaskoczy? O niczym nie myslec, kochac sie, lykac folik. Kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria.Db83
Witajcie. Sporo sie dzieje na forum ostatnio. Cocacolagirl trzymam za Ciebie kciuki. Pisze, bo nie wiem juz co mam myslec. Ten cykl jest szalony. Od 21dc strasznie, jak nigdy zaczely mnie bolec piersi. Juz myslam ze to moze objaw, a tu 2 dni pozniej spadek temperatury i zaczely sie leciutkie plamienia przy ujsciu szyjki (jak zwykle u mnie tylko troche szybko) pomyslalam ze to moze @wczesniej przyjdzie. A dzisiaj znow skok temperatury. Masakra. Do czwartku chyba oszaleje. Co ja mam o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) barbera - gratulacje "różowego" maluszka :)!!!!!!!!!!!!!!!!!! katii, cocacola - trzymam kciuki oby wszystko skonczylo sie pomyslnie dla was :) kotomirka - tez kciuki trzymam ale marsz na bete wtedy zaoszczedzisz sobie nerwow :) moniczka - moje wypowiedzi tez wiele razy byly ignorowane, wiec szukam zawsze odpowiedzi w google, ale nie obrazam sie za to bo przeciez nie jestesmy lekarzami zeby znac odpowiedzi na wszystkie pytania dziewczyn,lekarze czasem nawet nie znaja,gdyby ktoras znala odpowiedz napewno napisalaby a ja wczoraj mialam dola, juz dochodza mnie mysli ze nigdy nie bede miala dziecie, dzis juz jest lepiej jakos dam rade,temp nie wzrasta wiecowu nie bylo i chyba nie bedzie, ehh w nast.cyklu nic nie mierze nic nie robie no procz malego co nieco hehhe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A orientujecie się ile kosztuje beta? Bo ja mam suchoty do wtorku w portwelu :P A @ brak. Biust pali w środku żywym ogniem i jest mocno niedotykalski. A leci ze mnie jak z kranu... Wy na to, że3 ciąża, a ja że torbiel :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dziękuje za wiarę we mnie której mi brakuje :) A myślę, że M jak się dowie, że nie miałam @, a będę w ciąży to będzie się cieszył tak bardzo, że mi wybaczy małe kłamstewko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotomirka z tego co wiem to beta jest w granicach 20-50zl zalezy od wojewodztwa chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocacola wlasnie pisze z komorki i powiem ze to rzeczywiscie trudne troche, ale moze jak sie ktos wprawi to pozniej wcale nie tak zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Mam dla Was wiaodmośc. Okres miałam mieć 16, rzekomo bo nieregularne myślałam poczekam do 19 czerwca, w soobote ninie kłuło podbrzusze w niedziele też pobolewał lekko, chodziłam z ieluchą, bo bylam pewna ze okres dostane. nied wueirzycie 21 robilam test, bo okresu nadal nie miałam, wyszły II kreski. SZOK SZOK i jeszcze raz SZOK a teraz mozecie mnie bic za te marudzenie :P Jutro ide do lekarza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje ada :*** :) My nadal w to neiwierzym, tzn ja....jutro się okaże. Trzzymajcie kciuki by bylo ok. coca, ojoj zdrowka życze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA 86
Chce byc mama gratki wielkie:))))) pisz kochana objawy twoje jakie miałas no i co łykałas ze wspomagaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje chcebycmama.trzumam kciuki za ciebie i pecherxyl. Ja jutro bede miala pobranq bete ciekawe co pokarze i mogliby zbadac mnie usg ale bez badania ginekologicznego z wzietnikiem....by za mocnp tam nie gmerac. Katti daj znac co u Ciebie czy bylas u lekarza. Ja dzis id rana nie plamilamm. Ale jak oszlam do wc by sie wyproznic a zastosowalam czopek to i tak bylo troche wysilku i polecialo mi brazowego ciagliwego sluzu....ale teraz bylam i cisza....najgorsze takie czekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce byc mama Gratulacje!!! Cocacolagirl zycze Ci zeby wszystko bylo ok, zeby beta rosla i zebys wrocila w spokoju do domu. Eh.. mi pozostaje czekac jeszcze 4 dni i wszystko sie wyjasni, chyba ze wczesniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maeia oby wszystjo poszlo po twojej mysli. Ja sie czuje jakby mnie ktos karal ze tak wszystko sie nie uklada narazie. Wczoraj odwolalismy wczasy w Bulgarii.. Ale co tam wczasy wazny jest dzidzius.....niedawno aie obudzilam i snilo mi sie ze jestem gestapo i zamordowalam kilku lydzi. A potem przysnila mmi sie moja ciocia i poddeszla i mmiala wielki sloj malosolnyxh ogorkow jaki dziwny sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maeia oby wszystjo poszlo po twojej mysli. Ja sie czuje jakby mnie ktos karal ze tak wszystko sie nie uklada narazie. Wczoraj odwolalismy wczasy w Bulgarii.. Ale co tam wczasy wazny jest dzidzius.....niedawno aie obudzilam i snilo mi sie ze jestem gestapo i zamordowalam kilku lydzi. A potem przysnila mmi sie moja ciocia i poddeszla i mmiala wielki sloj malosolnyxh ogorkow jaki dziwny sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
hej dziewczyny :) ChceByćMamą gratulacje !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocacolagirl cocacolagirl to ja własnie takie coś jak Ty miałam brązowe i raczej ciągnące się, a dziś nic, zero, zero plamienia nic, czysto i sucho. Jutro z samego rana po 7ej jade na bete, i od 8ej bede próbowała się dodzwonic i umówić do gin. Doeringa który ma najlepszy sprzęt usg w trójmieście, dużo kosztuje, ale to nic musze wiedzieć gdzie się zagnieździło.... Wczoraj dokłądnie oblliczałam sobie dni i jestem mniej więcej 4 tydzień po zapłodnieniu +-1 dzień, a prawie 7 tydzień od ostatniej @, miałąm dość póżno owulacje bo 18/19 dc, cykle mam raczej długie 32 dni, więc może to wszystko ma jeszcze jakieś przesunięcie, kochałam się z mężem 3 dni przed owulacją czytałam że są to wtedy pleminki x (możliwa dziewczynka) i są one wolniejsze... To wszystko to moje złudzenia, cały czas jeszcze trzymam się jakoś,że moze jednak cos... Jutro będe miała bete to juz mi to dużo da, bo jeśli będzie niska to wtedy c.pozamaciczna na 100%, mongrana dziękuje za dobre słowo, jesteście Kochane anvers trzymam kciuki za owulke, i temp. będzie dobrze już od poniedziałku idzie ocieplenie i zacznie się lato w pełni, a to nastraja poztywynie wiec przyszły miesiąc będzie napewno owocny :) Kotomirka trzymam kciuki za wysooką bete ChceByćMamą GRATULUJĘ!!!:))) Nie mam żadnych bóli, nie plamię, mam spore piersi od 3 dni całe w zielonych żyłach od wczoraj na brzuszku po prawej i po lewej str też, obwódki na brodawkach duże otoczka ciemniejsza/brązowa. ale te wszystkie objawy są też w ciazy pozamacicznej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do katii
hm...ja miałam owulacje w 17/18dc.w 7tc(od OM)to u mnie biło juz serce dziecka.a jak byłam w 5tc(od OM)to był tylko pęcherzyk ciązowy.a beta w 6/7tc wynosiła 10845,58...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcebyćmama-gratulacje:) Kotomirka u mnie beta to 32 zł Mongrana ja robiłam sobie zdjęcie z bocianem jak byliśmy w zoo w czerwcu a w sierpniu zaciuążyłam:):)a więc wracaj do zoo i wez aparat:):) ja jakos dziwnie się czuje, głowa mnie boli i coś niedobrze mi się robi... mam nadzieje, że to przejściowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do katii
ja podczytuje wasz temat.ja nie miałam problemów z zajściem w ciąze,ale moja przyjaciólka ma.a że obecnie ejstem w ciązy,na L4 to mam czas i podczytuje i informuje ja o tym co od was się dowiem(o badaniach itp)to co napisałam o mojej becie i usg to prawda.poszłam nawet do swojej teczki i odnalazłam konkretne usg (z 7tc)i wynik bety z koncówki 6tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vixwoman o kurcze a ja do zoo mam wejsciowke ale we wrzesniu, mam nadzieje ze w moim przypadku to sie nie sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi bocianami to chyba faktycznie cos jest bo teraz zanim zaszłam w ciąże to moja teściowa widziała bociana jak gdzies jechali a my widzielismy chyba z 20 podrodze w góry:)no a dzidzia w drodze, jak zaszłam w ciąże pierwsza z synkiem to moja mama widziała jak wracali z wczasów i dzwoniła czy nie chce jej czegos powiedzieć a ja w nastepnym miesiącu zaszłam w ciąże:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×