Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

ja mam dzis 20dc a skoku temp nie bylo, raz sie obnizyla i myslalam ze owu nadejdzie ale temp nie wzrosla, chyba znowu bede miala cykl bez owu, a z tymi bocianami to ciezka sprawa bo nawet nie wiem czy u nas w zoo one sa, jesli nie to problem bo tak to ciezko bedzie zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greczen
I od nowa... :( NICK.........CYKL STARAŃ.....WIEK......DATA NAST @........MIASTO ewuś90............lipiec........21...........28.06.11 ..........Żory Maria.D83..........5...........27............30.06.11 ..........Koszal Madzii22............5...........22.............1.07.11... ........Wielkopolska Sippelsweg..........7...........28............3.07.11 .........świętokrzyskie gosia 34............5............34............ 6.07.11...........O-E klara1984..........10..........27.............6.07.11.. . .......lubelskie BlackRosssa........8...........27.............7.07.11.. . ......Rzeszów Xenia33.............6...........33............ 9.07.11...........Wrocław Tygrysek333.......4...........26...........10.07.11...... .....Warmińsko-mazurskie anvers..............6............26...........11.07.11... ........Antwerpen Mloda Mama2010..4............26...........12.07.11...........UK ada111..............7............23...........14.07.11 ..........zachodni Kinga1988........2lata.........23............14.07.11. ........Jastrzębie Zdrój świeżynka.........4............30............16.07.11 .........warszawa Ania29.............14............29...........17.07.11... ........Rzeszów Greczen...........14...........29...........21.07.11..... ......wielkopolska NICK........CYKL STARAŃ....WIEK....W OCZEKIWANIU NA @.....MIASTO AniaMyszula........7...........23...........23.06.11. .........Koszalin Pechowa............2...........22...........23.06.11..... .......śląsk Katii82..............2............29...........????...... .Pomorskie/Trójmiasto Kotomirka.........15...........21...........20.06.11..... ....ok.Bydgoszczy Sephora............16...........24.......ok.13.06.11..... .....Bielsko-Biała cocacolagirl.......16...........26.............7.06.11 ..........Łódź ChceByćMamą...początki....27............?????????????. .........UK **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ...PO KTÓRYM CYKLU.....MIASTO pablinka...............27.........25.11.11.......???. .........3.........MANCHESTER Katie84................27.........30.11.11.......???.... ......5.........Kraków olcik777...............26.........04.12.11.......???.... ......5.........Małopolska barbera...............29..........8.12.11.....dziewczynka .......długo......wielkopolska nietoperek333.......28..........8.12.11........???...... ....2.........Bielsko-Biała Ania282...............27.........11.12.11........???.... . ....7.........małopolska Karolka8512..........25 ........18.12.11 .......???...........3........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........24.12.11........???......... .4.........gdańsk Ira1....................27........25.01.12........???. .........6.........UK moniaa_aa............23........26.01.12........???..... .....1.........wielkopolska kozza..................27........12.02.12.........??? ..........3.........okolice Łodzi vixwoman.............25........21.02.12.........???...... . ...1.........śląsk Panterka1981........29............???.............???.... ......5....... .małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greczen
Do Ania29 - widzę, że idziemy łeb, w łeb... staramy sie już 14 cykl, jesteśmy w tym samym wieku... czy macie już dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChceBycMama - no rzeczywiscie zasluzylas na klapa! Przy ktorym staraniu sie udalo - trzecim? I czy nie byl to wrecz "zloty strzal"? Ech, panikara, panikara :-p No ale najwazniejsze ze sie udalo :-D Oby teraz bylo wszystko dobrze! A klapa najlepiej chyba bedzie wymierzyc po szczesliwym rozwiazaniu, bo teraz moglby jeszcze zaszkodzic ;-) Bolace piersi to chyba wylacznie nadmiar prolaktyny, co? A na nerwy pomaga melisa. Wiecej pomyslow nie mam :-o A bociany to rzeczywiscie przebiegle sztuki ;-) Na wszelki wypadek wymusilam dzis na mezu (ale sie opieral!), zeby oslonil siatka nasza kapuste przed bielinkiem kapustnikiem. No niech ten zajac ma jakas szanse! :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedzona
hej:)mam problem....otóż wczoraj miałam 24 dzien cyklu...i z rana coś straszb=nie mnie zakłuło tam na dole a potem miałam małe plamienie myślałam że może to zarodek sie zagnieździł:)a dziś dalej plamienie...tyle ze bardziej brązowe...i wyczytałam że to moze byc dlatego ze progesteron spada przed @...jak myślicie??prosze pomóżcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedzona
w tym cylku bardzo wcześnie zaczeły bolec mnie piersi a wyczytałam zete zaczynaja bolec kilka dni po zapłodnieniu:)wiec miałam nadzieje ze to moze ten cykl bedzie udany:)i jeszcze to kłucie wczoraj...wyczytalam na roznych forach że niektóre kobiety czuły coś takiego jak ja właśnie i były w ciazy:)ale przez te plamienie dzis rano trace nadzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedzona
:(niewiem czy to @ sie nie rozkreca....bo byłam teraz w wc j juz to jest raczej czerwone plamienie....ale ona ma byc dopiero w piatek jak juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELLLOOOŁ :) dziewczyny, ja po weekendzie w Krakowie i tak pobieżnie przeczytalam o czym pisałyśie i muszę Wam napisać, co mi się przydarzyło.. Dlaczego to tak utkwiło mi w pamieci.. Otóż miałam wyrażnie 2 znaki, że może się uda... :) A i jeszcze dodam, ze owulacje miałam wlasnie podczas weekendu. Najpierw jak wstawaliśmy na wyjazd, to obudził mnie bocian swoim klekotaniem ( nie wiem skad w srodku miasta bocian :D ). A pozniej jak zwiedzaliśmy jeszcze Auswitz (grupy były ok 20 osobowe + przewodnik), to nagle (grupy się mijały) podeszła do mnie ok 2 letnia mała dziewczynka ubrana cała na rózowo i objeła mnie za udo i tak stała... Matka podeszła do niej zeby ją zabrac, a ona mnie trzyma i nie chce puscic (najpewniej z kims mnie pomyliła :) Stała tak i stała, dopiero jak grupa jej rodziców ruszyła, to ojciec ją zabrał... :D A ja pozniej po mojego m o tym zdarzeniu.. a on ze sobie dokładnie to samo pomyslał, ze to znak :) Cocacola nie stresuj się, bedzie dobrze,, mnie tez Ci popaprańcy straszyli, a mały dzieki Bogu skonzył 6 lat :) ChBycMAmą - tak tak - nalezy Ci się klapsior ogromny... Mowiłam Ci ze od jednego razu też się zachodzi... ;) Zawiedziona - plamienia wskazuja na niski progesteron, co uniemożliwia zagnieżdżenie i rozwój ciazy. Ale powiem Ci ze ja tez plamiłam w czasie spodziewanej miesiączki, a to juz była wtedy wczesna ciąża i dostałam duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedzona
no ale mnie bolały piersi jak zawsze przed @ a to chyba oznak podwuższonego progesteronu prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, byłam o 7ej na pobraniu krwi (beta i progesteron) u Brussa wyniki maja koło 14stej-15stej , a na 11:30! udało mi się umówić na to dobre usg, więc nie bede miała wyników... trudno zobaczymy co wyjdzie, całą noc nie spałam, brzuch mnie z nerwów boli i nie moge nad tym zapanować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedzona
a kiedy najlepiej badac ten progesteron???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawiedziona - ja wlasnie teraz ide na progesteron w 21 dc - tak mi zlecił gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedzona
aha:)czyli w tym cyklu juz za późno bo mam 25 dzien dzisiaj..pójde w nastepnym:)musze wiedzie co jest nie tak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedzona
Xeniu a ty juz długo sie starasz o bobaska??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedzona
no ja tez juz jakis czas....mam juz jedna ciaze nieudana za soba:(i chciałabym wkońcu zostać mama:)mam nadzieje ze bedzie mi to dane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawiedziona - glowa do góry o do przodu - ja tez poroniłam 2,5 roku temu. Az w końcu dojrzałam, zeby znow próbować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedzona
u mnie będzie 2 lata juz....ale dalej boje sie ze moze sie to powtórzyc..:(a tego bym chyba nie przezyła:(te plamienia przed @ mam właśnie od tego momentu...po poronieniu sie zaczeły i nie mam pojecia z czym to jest zwiazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katii82 oby wszystko było ok:) a za Ciebie Xsenia trzymam kciuki ta malutka dziewczynka to musiał byc znak, może Ty też będziesz za rok o tej porze miała malutką dziewczynkę:):) a u mnie bez zmian byłam dzisiaj na badaniach wszystko prywatnie i zapłaciłam fortune ale trudno dla mojego dzidziusia wszystko zrobie:):) Barbera gratulacje dziewczynki:) a chyba bede miała chłopczyka tak mysle bo czuje się świetnie tylko to zmęczenie mnie dobija a tak to jest super... miłego dnia wszystkim życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greczen właśnie widzę ze my tak razem,ten sam wiek i cykl starań:) Ja mam juz synka w tym roku kończy 7 lat .A ty masz jakieś dzieciątko,czy starasz się o pierwsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedzona
a czy przy zagniezdzeniu zarodka to plamienie moze trwac dłuzej???wybaczcie ze Was tak zadreczam tymi pytaniami....ale mam taki metlik w głowie...juz niewiem co mam myslec o tym wszystkim..teraz jak bylam w wc to wkładka czysta i na papierze tez nic nie było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawiedziona moze to troszke rozwieje twoje watpliwości ,,... Jesteś parę dni przed terminem miesiączki a już dobre kilka dni minęło od owulacji ? Na bieliźnie lub wkładce spostrzegłaś niewielkie plamienie i zastanawiasz się co ono może oznaczać Istnieje wiele przyczyn plamień . Jedną z nich może być efekt zjawiska jakim jest implantacja zarodka . Czym jest implantacja ? Ten niezwykle trudny proces to etap kiedy zarodek zagnieżdża się w macicy , mający czas średnio tydzień po zapłodnieniu . Jajo , które zostało zapłodnione wędruje do jamy macicy , gdzie właśnie ulega temu procesowi . Następuje jego implantacja , umiejscowienie w błonie śluzowej macicy, która to pod wpływem progesteronu jest do tego odpowiednio przygotowana . Etap trudny ponieważ udaje się to jedynie w kilkudziesięciu procent przypadków (ok. 40 % ). Implantacja to jedno z najważniejszych wydarzeń samego początku ciąży i rozstrzyga o jej dalszym powodzeniu . Jeśli mamy zatem do czynienia z implantacją zarodka może pojawić się właśnie to nierzadkie zjawisko jakim jest plamienie implantacyjne . Plamienie to zwykle ma czas około 7 dnia po owulacji jednak pojawić może się w czasie od około 6 do 12 dnia po jajeczkowaniu . Skoro plamienie występuje na kilka dni przed terminem miesiączki ( a czasem i w jej terminie ) często bywa mylone z samą miesiączką , która wydawać by się mogła tym razem bardzo skąpa . Zazwyczaj jednak jest ono bardzo lekkie , pozostawia po sobie jedynie małą plamkę na bieliźnie , zabarwia śluz , bądź pozostaje niezauważone . Może także nie występować w ogóle . Nie można porównywać go do normalnej , obfitej miesiączki tu zapewne mamy już z nią do czynienia . Również kolor plamienia implantacyjnego często budzi wiele wątpliwości . Ogółem plamienie to jest bladoróżowe ( częściej ) lub czerwone . Czasem plamienie implantacyjne ma kolor brązowy to jednak zwykle jest oznaką niedoboru progesteronu. Na odpowiedź na to czy owe plamienie było implantacyjnym oczywiście należy cierpliwie poczekać kilka dni . Przekonamy się o tym robiąc test ciążowy zaleca się wykonanie go po terminie miesiączki ze względu na najbardziej wiarygodny wynik. 2- 3 dni po rzeczywistym plamieniu implantacyjnym test ciążowy powinien być już jednak dodatni...... ,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie moge ania jaka rozprawka, ale za to jaka szczegółowa, załamana oby to był ten cykl na który tak czekasz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedzona
aniu:)dziekuje bardzo:)no to by pasowało do mojego plamienia...no ale zobaczymy:)martwi mnie tylko to brązowe z rana....a czy mogło byc tak ze w nocy jak lezałam a nie było tego duzo...i po prostu było to przy ujściu pochwy a wiadomo ze z czasem krwe znienia kolor na brązowy...to mogło tak byc ze wyszlo dopiero jak wstałam???no i ten bol w macicy wczoraj...i to po nim zaczeło sie to plamienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedzona
vixwoman oby:)tak bardzo chce byc wkoncu mama:)to moje najwieksze marzenie odkad tylko pamietam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawiedzina tutaj wszystkie mamy takie samo marzenie-aby miec małego różówego bobaska:):) może zostaniesz z nami troszkę dłużej ?? ania w każdym bądź razie i tak duży plus za zaangażowanie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedzona
vixwoman :)no pewnie ze zostane:)fajnie ze znalazlam takie forum:)no aniu naprawde miło z Twojej strony z tym artykułem:)nie wazne ze wklejone:)liczy sie gest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×