Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Witam Was! Nowo zaciążonym gratuluje. :) Ja mam 31 dc i tak: - @ brak, - mam nadprodukcje śluzu, leje się ze mnie, choć zawsze mam raczej skąpo, - pobolewa mnie podbrzusze, ale już dużo rzadziej i słabiej, niż kilka dni temu, - piersi mi się zwiększyły o jakieś 1 i 1/2 rozmiaru i są strasznie ciężkie, - test sikany negatywny (wiem, wiem, miałam się od nich odkleić, ale miałam w domu więc zrobiłam :)) To tak dla usystematyzowania moich wcześniejszych wpisów ;) Na betę nie poszła, byłam w [racy do 2 w nocy i rano nie chciało mi się zwyczajnie wstać, a musiałabym dojechać do laboratorium prawie 30 km. Ale i tak twierdzę, że to nie ciąża. Tak się zastanawiam, czy to nie czasami jakieś zapalenie, bo podczas przytulanka mnie boli, tzn ja nie odczuwam w ogóle chęci na jakiekolwiek zbliżenia, a jak już doszło do czegoś wczoraj do mnie piekło w środku... I się zastanawiam, myślicie, że mam brać nadal luteinę? Zawsze miałam 10 dni i one już minęły, ale lekarz mówił, że w razie ciąży nie mam przerywać stosowania, ale skoro nie jestem? Nie ustosunkuje się do żadnego z Waszych wpisów, bo nie zdążyłam ich jeszcze przeczytać :P Chyba nikogo to nie urazi, że pisze wciąż tylko o sobie :D Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedzona
czy te dziewczyny które już zaciazyły mogłyby podzielic sie ze mna swoimi objawami???cococola a jakie badanie bedziesz miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuje NICK.........CYKL STARAŃ.....WIEK......DATA NAST @........MIASTO ewuś90............lipiec........21...........28.06.11 ..........Żory Maria.D83..........5...........27............30.06.11 ..........Koszal Madzii22............5...........22.............1.07.11... ........Wielkopolska zawiedzona.........4...........23.............1.07.2011.. .....Podkarpacie Sippelsweg..........7...........28............3.07.11 .........świętokrzyskie gosia 34............5............34............ 6.07.11...........O-E klara1984..........10..........27.............6.07.11.. . .......lubelskie BlackRosssa........8...........27.............7.07.11.. . ......Rzeszów Xenia33.............6...........33............ 9.07.11...........Wrocław Tygrysek333.......4...........26...........10.07.11...... .....Warmińsko-mazurskie anvers..............6............26...........11.07.11... ........Antwerpen Mloda Mama2010..4............26...........12.07.11...........UK ada111..............7............23...........14.07.11 ..........zachodni świeżynka.........4............30............16.07.11 .........warszawa Ania29.............14............29...........17.07.11... ........Rzeszów Greczen...........14...........29...........21.07.11..... ......wielkopolska Kotomirka.........16...........20...........24.07.11..... ....ok.Bydgoszczy NICK........CYKL STARAŃ....WIEK....W OCZEKIWANIU NA @.....MIASTO AniaMyszula........7...........23...........23.06.11. .........Koszalin Pechowa............2...........22...........23.06.11..... .......śląsk Katii82..............2............29...........????...... .Pomorskie/Trójmiasto Sephora............16...........24.......ok.13.06.11..... .....Bielsko-Biała cocacolagirl.......16...........26.............7.06.11 ..........Łódź ChceByćMamą...początki....27............?????????????. .........UK **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ...PO KTÓRYM CYKLU.....MIASTO pablinka...............27.........25.11.11.......???. .........3.........MANCHESTER Katie84................27.........30.11.11.......???.... ......5.........Kraków olcik777...............26.........04.12.11.......???.... ......5.........Małopolska barbera...............29..........8.12.11.....dziewczynka .......długo......wielkopolska nietoperek333.......28..........8.12.11........???...... ....2.........Bielsko-Biała Ania282...............27.........11.12.11........???.... . ....7.........małopolska Karolka8512..........25 ........18.12.11 .......???...........3........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........24.12.11........???......... .4.........gdańsk Ira1....................27........25.01.12........???. .........6.........UK moniaa_aa............23........26.01.12........???..... .....1.........wielkopolska kozza..................27........12.02.12.........??? ..........3.........okolice Łodzi vixwoman.............25........21.02.12.........???...... . ...1.........śląsk Panterka1981........29............???.............???.... ......5....... .małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje objawy: dużo białego śluzu od samego początku do teraz a jestem w 17 tyg., przez pierwsze 6 tyg bolał mnie brzuch jak na okres, większe piersi, bolały długo, ale już ok. mdłości ok 7 tygodnia sie pojawiły. Od kilku tygodni ich nie mam. No i mniej więcej od 6 tygodnia do 12 cały czas mogłam spaaaac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja bede miec badanie ginekologiczne i moze usg . Malo pisze bo z komorki a to trudne tak dyskutowac na forum....caly czas odrobinke plamie dlatego leze juz plackiem i nie ruszam sie.ale dzis co chwile do wc mi sie chcialo...moje objawy obecne rano odrobine mdlisci a tak bop glowy i zgaga zz dwa tygodnie temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedzona
dzieki olcik:)z tymi objawami na poczatku to różnie bywa:)bo wiele z nich jest jak na @....chociaz ja chyba bym wolała zeby ona przyszla.....bo sie boje tych dziwnych brazowych plamien....wczoraj były jasno rózowe i czerwone.....a dzis jakies dziwne....wiec jesli bym była w ciazy to pewnie nic dobrego to nie wróży....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedzona
cocacolcia a jakie masz te plamienia??znaczy sie jakiego koloru???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, dziewczyny... jak tak sie jedna za druga bedzie wypisywala z tabelki (wiem, sama swieta nie jestem :-p ) to w koncu dojdzie do tego, ze dolna tabelka zrowna sie z gorna. Ale to chyba nie o takie zrownanie przez wykasowywanie roznicy chyba nam chodzilo, kiedy sobie zyczylysmy znikania gornej tabelki? :-p :-( Ja jestem na forum jedna z tych z dluzszym stazem (czym sie tu nie ma co chwalic, wprost przeciwnie, katastrofa, lepiej zajsc szybko... ), czyli od ok. 300 stron (pojawilam sie okolo 30tej) i tez nie raz i nie dwa zdarzalo mi sie, ze moje wpisy byly ignorowane. Jest nas tu tyle babek, kazda ma swoje rprzezycia, swoje zycie poza forum - no bywa, ze cos umknie, ze sie czegos nie wie, ze sie zwyczajnie nie ma sil czy ochoty pisac i ze jakis wpis zostanie bez komentarza, co nie oznacza, ze niezauwazony czy nieprzeczytany! Ale nie ma na tym forum zadnej dziewczyny (z wyjatkiem pomaranczowych trolli), ktora bylaby ignorowana! Pojedynczy wpis a osoba to dwie rozne rzeczy no ale najwyrazniej niektore z nas to inaczej widza :-( Mimo moich doswiadczen z pomijaniem niektorych moich wpisow i tak zadam Wam pytanie i licze, ze nie zostanie pominiete :-p Otoz: po co tak na prawde swiezo zaciazone dziewczyny wedruja do gina????? Obrazek taki: 4tc, czyli 2tc po owu, beta pozytywna i delikwentka maszeruje do gina. Przeciez gin dopiero 5-6tc moze zobaczyc zarodek a 7-8 tc posluchac serduszka. Czy, o ile nie ma sie jakis niepokojacych objawow, jest wiec sens isc wczesniej niz 8tc do gina i czy nie wystarczy na poczatek pojsc samej do laboratorium i to owo sobie dac sprawdzic (a jesli tak to co dac sprawdzic????)? Pytam, bo w Niemczech na USG wysylaja od 8 tc a wogole dostac sie do lekarza to cud. Po moich lutowych doswiadczeniach nie widze wiec sensu walczyc z niemieckim lekarzem, w razie czego pojechalabym do PL ale do Polski nie moge jechac na zawolanie, tylko kiedy moj maz moze urwac sie z roboty... Zastanawiam sie wiec, jakie badania moglabym zrobic sobie sama zanim trafie do gina. Pytam tylko na zapas, bo laboratorium w Polsce juz obczailam ale porzadnego lekarza nie znalazlam :-( Moze sma bym oddala krew w laboratorium a potem zestaw wynikow pokazala w Niemczech w 8tc, jakby co? Pytam tylko teoretycznie, bo jestem dopiero w srodku cyklu, ale jakos mnie natchnelo na takie spekulacje - sadze, ze lepiej wiedziec takie rzeczy na zapas. Moze niech tez zaciazone powiedza, jak przebiegala ich pierwsza wizyta (bo te dalsze to wiem) - jakie informacje i do czego sa potrzebne lekarzowi w 4-5tc? Xenia - no niezle, zwlaszcza, ze celujecie w dziewczynke :-D zawiedzona - witamy w klubie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotomirka - jak dla mnie to Ty jestes na 95% w ciazy, tylko nas kokietujesz, zebysmy Cie w tym utwierdzaly :-p Ty nie szukaj wykretow, tylko idz na bete! Idz, idz, idz!!!!! :-D Zawiedzona - jesli nie chcesz czekac do nastepnego cyklu na progesteron to moze sobie zbadaj jeszcze teraz prolaktyna (ta jest niezalezna od dc) - jesi bedzie zbyt wysoka, jest wieksze prawdopodobienstwo niskiego progesteronu. Te dwa hormony lubia przeciez dzialac ws przezeniu zwrotnym. U mnie w tym cyklu panuje chaos i jestem tym sfrustrowana - trudniej przez to wyluzowac, zadreczam sie, ze cos ze mna nie tak :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje Dziewczyny! USG nie samowity sprzęt wszystko widziałam takie wyraźne. Mam dwie wiadomości dobrą i złą.. zaczne od złej To krwawienie to było jednak poronienie 3 tygodniowej ciąży. Lekarz badając mnie też był pod wrazeniem,ze "bardzo się rozregulowałąm" A więc dobra wiadomość to taka,że mam duży pęcherzyk Graafa i dziś pęknie już, więc dziś przytulanko i jutro. a dopiero wczoraj powiedzmy,ze skończyło mi się to plamienie.. Powiem wam tak szczerze,z jednej strony to przez te ostatnie 1,5 tygodnia przygotowywałam się na to potwierdzenie poronienia samoistego i przyjełam to spokojnie swoje już wypłakałam...z drugiej strony sama jestem w szoku ze tu taka wiadomość,ze mam owulacje... niby sie ciesze, ale mam jakiś głupi wewnetrzny strach, że może znowu się nie uda:( ale wiem,że Wy też po takich przeżyciach wychodziłyscie po czasie z głową do góry i cykl od nowa. U mnie własnie zaczął się nowy cykl, postaram się pozbierać do wieczora dla męża... Dziękuje Wam Dziewczyny za to,że w tych trudnych chwilach byłyście ze mną..Mówiłam Wam już,że jesteście Kochane?? :))) J aod roku się nie zabezpieczam z mężem, ale przez rok wogóle nie zwaraclismy uwagi na dni pładne pełen sponton, ale po roku gdy otrząsnełam się,że nic się nie dzieje, kupiłąm testy owulacyjne i się skupiłam :) Ale wydaje mi się,ze duża ilosć palenia papierosów przez faceta tez robi swoje, chciałam Wam powiedzieć,że ponad miesiąc temu gdy postanowilismy sie starać,rzucił palenie i się oczyszcza:) cały czas kaszle ale już nie długo bedzie ok:) więc teraz napewno jego plemniczki będą silniejsze i sprawniejsze:) zawiedzona Witam nową forumowiczkę staraczkę przyszłą mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedzona
no cos czytałam ze jak jest za wysoka to obniza progesteron...no to pojde w sobote bo na tygodniu to nie bardzo mam jak:)to bedzie 1 dzien cyklu jak @ przyjdzie o terminie:)a ile to badanie mniej wiecej kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z nami to jest niestety tak- ze jak wyjdą 2 kreski to kazda z miejsca leci do lekarza, zeby potwierdził ciąże i zobaczył czy wszystko OK.. CHOCIAŻ WSZĘDZIE UCZULAJĄ NA TO ŻEBY ZAREJESTROWAĆ SIĘ DOPIERO OK 6 TYGODNIA :) Inna sytuacja gdy pojawiaja sie plamienia - wtedy pędem po leki na podwyższenie progesteronu. No u mnie jest inna sytuacja, bo ja rzeczywiście z chwilą dwóch kresek mam maszerować po Clexane, czyli heparynę drobnocząsteczkową. Badania podstawowe, ktore lekarz daje u nas na 1szej wizycie, to mocz, morfologia, rozyczka i toxo - jesli nie robiłas wczesniej. Dają też WR, ale nie pamietam, czy od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do moich powiększony piersi i tych zielonych żył na nich powiedział,że po poronieniu jeszcze przez 2 tygodnie mogą się utrzymywac...ale jestem wyczerapana psychicznie, przydałby się teraz jakis relaks albo wyjazd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedzona
hej katii:)dobrze ze juz wiesz co i jak:)mój organizm sam sie nie oczyścił po poronieniu:(i musiałam miec wyłyzeczkowana macice....:(boł nie do zniesienia mimo znieczulenia:(masakra:(pamietam ze cały czas płakałam...aha i mi ginka powiedziała ze min. 3 miesiace trzeba dac organizmowi na dojscie do siebie zeby zaczac starania.Tobie tego nie powiedzieli???no chyba ze z poronienim samoistnym jest inaczej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam tabelkę... NICK.........CYKL STARAŃ.....WIEK......DATA NAST @........MIASTO ewuś90............lipiec........21...........28.06.11 ..........Żory Maria.D83..........5...........27............30.06.11 ..........Koszal Madzii22............5...........22.............1.07.11... ........Wielkopolska zawiedzona.........4...........23.............1.07.2011.. .....Podkarpacie Sippelsweg..........7...........28............3.07.11 .........świętokrzyskie gosia 34............5............34............ 6.07.11...........O-E klara1984..........10..........27.............6.07.11.. . .......lubelskie BlackRosssa........8...........27.............7.07.11.. . ......Rzeszów Xenia33.............6...........33............ 9.07.11...........Wrocław Tygrysek333.......4...........26...........10.07.11...... .....Warmińsko-mazurskie anvers..............6............26...........11.07.11... ........Antwerpen Mloda Mama2010..4............26...........12.07.11...........UK Katii82..............2............29...........13.07.11...... .Pomorskie/Trójmiasto ada111..............7............23...........14.07.11 ..........zachodni świeżynka.........4............30............16.07.11 .........warszawa Ania29.............14............29...........17.07.11... ........Rzeszów Greczen...........14...........29...........21.07.11..... ......wielkopolska Kotomirka.........16...........20...........24.07.11..... ....ok.Bydgoszczy NICK........CYKL STARAŃ....WIEK....W OCZEKIWANIU NA @.....MIASTO AniaMyszula........7...........23...........23.06.11. .........Koszalin Pechowa............2...........22...........23.06.11..... .......śląsk Sephora............16...........24.......ok.13.06.11..... .....Bielsko-Biała cocacolagirl.......16...........26.............7.06.11 ..........Łódź ChceByćMamą...początki....27............?????????????. .........UK **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ...PO KTÓRYM CYKLU.....MIASTO pablinka...............27.........25.11.11.......???. .........3.........MANCHESTER Katie84................27.........30.11.11.......???.... ......5.........Kraków olcik777...............26.........04.12.11.......???.... ......5.........Małopolska barbera...............29..........8.12.11.....dziewczynka .......długo......wielkopolska nietoperek333.......28..........8.12.11........???...... ....2.........Bielsko-Biała Ania282...............27.........11.12.11........???.... . ....7.........małopolska Karolka8512..........25 ........18.12.11 .......???...........3........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........24.12.11........???......... .4.........gdańsk Ira1....................27........25.01.12........???. .........6.........UK moniaa_aa............23........26.01.12........???..... .....1.........wielkopolska kozza..................27........12.02.12.........??? ..........3.........okolice Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katii-- dzielna z Ciebie kobietka. najwazniejsze to nie popasc w czarna rozpacz, chociaz czasami jest to niemozliwe. no ale moze ten cykl bedzie tym ostatnim:) trzeba miec nadzieje mnie gin powiedzial, ze po 10 dniach brania luteiny mam zrobic test sikany, jak 2 kreski to brac nadal luteine, zabronil mi isc na bete wczesniej niz na 5-7 dni po spodziewanej @, na wizyte mam sie umowic na 6 tydz po ostatniej @. chyba zeby wystapilo plamienie, albo jakies duze bole. inaczej nie chce mnie widziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Sip, staram się ,że niby jest ok mam przecież jeszcze synka 7 letniego i musze stać mocno na nogach przy nim, tak jakby nic sie nie stało bo on o niczym nie wiem. Ale teraz już wiem,że jak tylko bedzie mi się wydawało,że może udało sie i jestem w ciązy to nikomu nie powiem, teraz ja przez to przechodze (co Niektóre z was wcześniej) i tak samo zrobię bete dopiero tydzień po spodziewanej @ :) przywiąze się sznurem do nogi do stołu i nie bede latała po testy ciążowe ;) hehe jasne juz to widzę nie wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katii-- ja po tym jak ostatnio mialam pozytywnego sikanca, a pozniej zonk z beta to stwierdzilam, ze nie ma co swirowac, pozniej to "bezbolesne" badanie i doszlam do wniosku, ze nie ma nic na sile. co my sie wycierpimy fizycznie i psychicznie to nasze, ale trzeba wierzyc, ze co nas nie zabije to nas wzmocni. przesylam Ci pozytywne "wibracje" by choc przez chwile bylo Ci lzej. a to, ze dla syna musisz byc silna, to nie do konca prawda, dzieci najlepiej lagodza nasz bol, bo one inaczej patrza na swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kati, slychac u Ciebie oddech ulgi, nawet jesli przez lzy. A lekarz znalazl jakas przyczyne? Te nowe jajeczko to taki prezent dla Ciebie od matki natury - zeby by Ci bylo latwiej sie trzymac! :-D A kto wie, moze te rozhustane hormony akurat sie na cos dobrego przydadza? ;-) Zycze Ci tego z calego serca. Nalezy Ci sie po tych przeprawach! I nie chodz wiecej do tamtego konowala, ktory Cie straszyl pozamaciczna!!!!! Co to za obyczaje ostatnio sie wsrod ginow szerza, ze na dzien dobry strasza najgorszym, choc niczego nie moga sprawdzic... No trudno usiedziec bez testu ciazowego. Jezeli @ sie spoznia to ze wzgledu na niebezpieczesnwto torbieli tez nie mozna testu odkladac w nieskonczonosc... W zyciu jak zawsze trzeba balansowac miedzy skrajnosciami ;-) Zawedzona: w czasie @ nie powinno sie oddawac krwi (=slaba krzepliwosc) Dzieki dziewczyny za odpowiedzi :-D No ja myslalam o badaniach typu beta, TSH i progesteron. Morfologie to niech Niemcy sobie robia kiedy chca. Wyczytalam, ze Mutterpass (odpowiednik polskiej ksiazeczki ciazowej) dostaje sie dopiero formalnie po 5tc po wszystkich badaniach ale to tylko teoria, bo na wizyte dopiero po 6tc, choc u nas na dzikiej prowincji to pewnie termin wolny bylby dopiero na 8tc... wiec do Mutterpassu droga daleka. No ale na razie to nie moje zmartwienie. Niestety :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedzona
aha:)dzieki Mongrana:)to pojde po @:)no ale przeciez niektore hormony robi sie w I fazie cyklu....ale mniejsza o to:)zrobie po tej małpie i tez bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana przeciążyło u mnie to 5%, bo @ dostałam. Już dwie duże nospy pochłonęłam i zwijam się z bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, no to szkoda, Kotomirka... ale moze skoro u Ciebie z hormonami byly problemy to te wszelkie przeboje oznaczaja, ze cos sie u Ciebie budzi i porzadkuje? Miejmy nadzieje, ze bedzie Cie to mimo wszystko przyblizac do spelnienia tego najpiekniejszego z marzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mongrana a tak z innej beczki - jak bylismy teraz z Museum Auswitz-Birkenau.. to tak sobie pomyslałam, ze dobrze ze nie jestem Tobą.. bo bym wlasnego męza pobiła ;) Wycieczki niemieckie były linczowane wzrokiem przez inne grupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem, jak mozna pojsc zwiedzac KZ przy staraniach o dziecko :-p Przeciez to potezna dawka stresu, mnie by sie miesiacami po nocach snilo :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście za drugim razem jest o wiele mniejszy wstrząs psychiczny .... Ale mój m nie był i mu obiecalam już rok temu ze z nim pojadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zastrzele... odebralam dzis wyniki hormonow: prolaktyna az 31,64 (norma do 29,93), choc przed dwoma miesiacami byla 9. progesteron tylko 5,10 w tydzien po owu, choc powinien byc >10 TSH dobilo po dwoch miesiacach do 1,95 choc powinno byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi ucielo wiadomosc, podsylam po raz drugi: ja sie zastrzele... odebralam dzis wyniki hormonow: prolaktyna az 31,64 (norma do 29,93), choc przed dwoma miesiacami byla 9. progesteron tylko 5,10 w tydzien po owu, choc powinien byc >10 TSH dobilo po dwoch miesiacach do 1,95 choc powinno byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedzona
mongrana a w którym dniu cyklu Ty badałas ta prolaktyne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×