Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

No po godzinie narobiłam ja już obiad ugotowałam czekam tylko na teściów pączków nie jadłam dzisiaj jeszcze i chyba nie zjem bo nie mam jakoś ochoty ja dzisiaj daję mężowi spokój ale jutro nie odpuszczę bo to będzie 14 dc chociaż sama nie wiem ile będzie on trwał a wczoraj to mnie tak prawy jajnik kuł po tym jak się z mężnym przytulałam że nie mogłam spać a dzisiaj spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie na pączka namówi mój M :P Dziewczyny musimy się teraz postarać to na święta Bożego Narodzenia będziemy miały prezent w łóżeczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. My też się staramy z mężem o dziecko od grudnia ale narazie nic nie wychodzi. 3 lutego byłam u gin i mam torbiel na jajniku. Brałam luteinę przez 3 fazy. Okres spóźnia mi się 7 dni ale test wyszedł negatywny. Już nie mogę się doczekać kiedy będę w ciąży ale się boję że może coś z nami nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Krejzolka wyslalam Tobie zaproszenie na nk :) :) Jakby co to ja :] Co do psiakow naszych to powiem wam ze ja mam czasami wrazenie ze faceci nie mysla... ja to tez mowie mojemu nie raz nie dawaj mu niedoklarmiaj go aale to jak grochem o sciane... nie wie ze mu krzywde robi... :/ az strach pomyslec co bedzie kiedys z dzieckiem.. :] Xenia co do winka i kolejnego zjazdu we wrzesniu to juz pewnie nie bedziesz mogła posmakowac:D :) Tzn Tego Ci zycze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK........MIASTO......CYKL STARAŃ Madziii22......22.........KONIN........3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po luteinie szybciej można zajść w ciąże? Dodam, że tylko brałam w lutym. Lekarz mi powiedział, że w następnym cyklu na pewno zajdę po luteinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...wiesz na pewno to bym nie byla pewna.. moze akurat sie uda... ale wiesz nie nastawiaj sie bo szkoda ze bys sie zawiodła.. chociaz zycze Ci tego zebys zaciazyla jak najszybciej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem ja brałam luteinę ale miałam po niej tylko humorki a wszystko odbijało się na mężu dlatego teraz mam duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata ja brałam znowu duphaston na podtrzymacie ciąży - niestety nie pomógł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....CYKL STARAŃ....WIEK....DATA NAST @....MIASTO Pechowa..............1..............22..........2.03.11. . ........śląsk zolta...................0.............25...........2.03. 1 1.........Gdańśk 192837465............10.............26..........3.03.11.. .........śląsk ada111................4..............23..........6.03.11 .... .....SZCZECIN Kreyyzolka ........w lipcu.........22...........6.03.11...........st-g dz.portuga...........??.............22..........6-7.03.11 . .......Sesimbra-Portugal Milenkaaaaaaaa.....??..............22..........7-8.03.11. ........szczecin Kinga1988.............2lata.........23...........9.03.11. .........Jastrzębi Zdrój mongrana.............1..............32..........10.03.11. .........pod Berlinem klara1984..............6.............27..........11.03.11 . ..........lubelskie ChceByćMamą.....początki.......27...........13.03.11.. . ........UK zuza22................rok...........23..........14.03.11. ...........Częstochowa Xenia33.................4............33..........15.03.11 ...........Wrocław nemi................sierpień.........30.........17.03 .11............śląsk tygrysek333......1........25...........19.03.11.... . ......warmińsko-mazurskie Greczen..................8...........28...........19.03.1 1 ..........wielkopolska pani_biedronkowa......3............24..........20.03.11.. .. .......gdańsk Rudka.....................3.............33.........20.03. 1 1.... ......Wawa pablinka..................3.............27...........21.0 31 1 ...........MANCHESTER monia_aa.........3/przerwa........23..........21.03.11.. . ......O K/KALISZA Katie84..................5.............27..........25/26. 03 .11.......Kraków AniaMyszula ............4.............23..........31.03.11............Ko szalin nietoperek333.........2.............28..........31.03.11. ..........Bielsko-Biała anvers...................3.............26............???. ................Antwerpen frycia.1987.............1............24.............???.. . .............słupsk Fistacja.................1.............25............??? ................Skarżysk barbera.................70...........29.............???.. . .............wielkopolska kiki007..................4............29.............??? ................Londyn Beata127................2...........22.............???. . ..............okolice Dębicy ANUSIA86...............1.............25.............???.. .. ...........zielona góra syll.....................5...............28.............? ? ?... ..............zachpom Nikea82..............28.............28..............???. ...............ŚLĄSKIE ewuś90...........wrzesień.........21.............??? ... .............Żory olcik7777..............5..............26.............???. ................Małopolska Madzii22.......3.......22..........????........Konin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to zwariuję przez te starania. Najgorzej jest przed okresem. Może w tym miesiącu się uda. A może jakieś zioła brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dupka na wyregulowanie dlatego w tym cyklu starania muszę odpuścić zobaczyć jak na mnie działają leki bo mam dupka w połączeniu z bromkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze miałam regularne 28 - 30 dni. A od 2 miesięcy moje hormony szaleją. Pewnie przez torbiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki :) czesc i nowe kobietki:) goraco tu bylo, jakby co moge byc sedzia na ringu hehhe:P zakupilam dzis testy owulacyjne hihi sprobuje jeden cykl jak to dzialac u mnie bedzie, dziewczyno portugalczyka wczoraj mnie nastraszylas, myslalam o tym caly czas ze cos moze byc nie tak, ale zmobilizowalas mnie tym i dzieki,zeby szybciej isc do lekarza, zamierzam sie wybrac za jakies 2 tyg, paczus juz jeden u mnie w brzuszku :P brzuch mnie dzis troszke boli moze moja @ sie zbliza wkoncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam robić testy owulacyjne ale nie jestem przekonana do nich. A wy co sądzicie? Ja używałam paskowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie zrobilam test owulacyjny pierwszy raz w zyciu, ze je dzis kupilam to od razu musialam uzyc oczywiscie hehhee:P jestem jakis nalogowiec heheh i wyszly 2 grube czerwone krechy moze to owulacja wkoncu, a mnie dzis brzuch boli, zaraz tylko zjem i sie biore za meza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O,mnie tez wlaśnie jajniki bolą i łuje w dole brzucha,więc może to owu.Może wkońcu dzisiaj zmolestuje meża :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy gdybym miala cykl bezowulacyjny to tes moglby jednak wykazac owulacje?? bo nie znam sie na tych testach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem. Ale przez miesiąc robiłam testy i uprawialiśmy seks w dni w których wyszły 2 kreski, a i tak nie zaszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co wlasnie czytam tak se i doczytalam sie ze bedac w ciazy test ciazowy moze jeszcze nie wykryc a test owulacyjny owszem, co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedni pisza ze tak drudzy ze nie, nie chodzi mi ze umnie wykazalo i se wkrecam, tylko wogole z ciekawosci czytam, skoro nie to po ca takie glupoty pisac ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale znowu na innym forum dziewczyny piszą że test owulacyjny pokazał im 2 kreski i faktycznie były w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, 22 lata to moze byc nie duzo ale i duzo, to zalezy nie wiem moze od doswiadczenia zyciowego, czasem majac 22 lata mozna miec wiecej w glowie niz wiecej niz 22, no nie wiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z kolei jesli czujesz ze to juz czas na dziecko,jestes gotowa na wszystko co z nim zwiazane,potrafisz zapewnic mu to co trzeba, to mysle ze nie jest za wczesnie, takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×