Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sto szesnaście kg

głodówka po raz trzeci w życiu. nic innego mi nie pozostało.

Polecane posty

Gość no i jak idzie prosiaku
jak tam o dzisiaj zjadlas na glodowce? kotlety z chlebem ? czy tylko wypilas wode? buhahhaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radzę wypróbuj to. Dieta, którą zastosowałem pozwala chudnąć ale jest i program, który zakłada utrzymanie wagi na określonym poziomie. I nie jest to żadna cudowna tajemnicza dieta. Jest to dieta, którą obecnie na świecie stosuje około 60 200 000 ludzi w 73 krajach. Zakłada ona, ze w miesiącu chudniesz nie więcej niż 3 4 kg. Praktycznie jesz wszystko z tym, że musisz mieć w tym umiar. Nie ma diety, która pozwala „ładować w siebie więcej niż organizm spali. Chcesz byś w wyśmienitej formie to ją wypróbuj. Polecam (idealnafigura.com/52/osobni), poczytaj i zdecyduj sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumiany
piekne wpisy, zachecajace do odchudzania. tylko ciekawe czy te pustaki same takie zgrabne sa? koslawce jedne, he he he he....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocie ocie
Chcę zauważyc,że autorka coraz rzadziej jest na forum,pewnie dlatego,że jej nie idzie to odchudzanie!!!!!Zaczęła żrec i tyje,to nie wina @!!!!!Cały ten topik o doope rozbic!!!A taka wojna była kto ma racje,racje mieli Ci ,co twierdzili,że Kaliopi nie wytrwa,taka jest prawda!JUŻ DO KOŃCA ŻYCIA BĘDZIE GRUUUUUUUUUBBBBBBBBAAAAAAAA!Na własne życzenie,bo nie chce słuchac rad na temat mądrego odchudzania się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocie ocie
rumiany,ja jestem bardzo zgrabna,waże 53 kg,jeszcze coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocie ocie
to jest DOBRE,bez kitu dobre.....a nasza autorke widzialyscie?Nie pojawia sie na topiku,bo nagrywa sexy kamerki!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po długiej nieobecności. znalazłam pracę i pracowałam od czwartku nieprzerwanie. jutro mam dzień wolnego. mam pracę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak czytam te wasze durne uwagi i poważnie współczuję wam... żal mi was barany... ważę dzisiaj 100.8 kg. jestem bardzo zmęczona i idę spać. dobranoc!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes bardzo agresywna
i prezentujesz poziom podobny temu, którzy przedstawiają ci, którzy cię zaczepiają. Także gdybyś miała jakieś złudzenia, co do swojej klasy... :O Pytanie, na które pewnie nie odpowiesz: Jakie masz plany na "po"? Co zrobisz, gdy zakończysz głodówkę (drastyczną dietę)? Bo wiesz, że nie utrzymasz wagi, jedząc? Zdajesz sobie sprawę z tego? Więc jakie masz plany na "po"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie znam angielskiego
o kurde, jestes na takiej ostrej diecie i schudlas tylko 7 kilo ze 107 nad 100 w ciagu 3 tyg?!?!?!?!!?!??! to wg mnie malo ,siwadczy o tym ze masz slaba przemiane amterii i teraz jeszcze bardziej ja dobijasz niejedzeniem. Dziewczyno opanuj sie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta niedobra pupaa
ja nie znam angielskiego= dziewczyno, a ty jesteś dwa razy bardziej żałosna od autorki. Na milę widać, że wpisujesz sie pod wieloma nikami, ani kultury, ani inteligencji, tylko jakas wściekła frustracja jak u sliniącego się psa. Daj sobie wreszcie saiana, co cię ona obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie znam angielskiego
-- ty chyba jestes jkaaks frustratka,bo wpisalam sie tutaj rtylko raz a ty udajesz wielkiego detektywa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie cale to odchudzanie Kaliopi jest bez sensu i żeczywiście bardzo mało schudła!Ja w niecałe dwa miesiące schudlam 10 kg,stosując dietę MŻ i chudne nadal.Ale autorka pozjadała wszystkie rozumy,a do tego jest chamska. Kaliopi,teraz jak już znalazłaś prace możesz w końcu zastosowac dietę od dietetyka!!Ale pewnie znowu znajdziesz jakąś wymówke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie cale to odchudzanie Kaliopi jest bez sensu i żeczywiście bardzo mało schudła!Ja w niecałe dwa miesiące schudlam 10 kg,stosując dietę MŻ i chudne nadal.Ale autorka pozjadała wszystkie rozumy,a do tego jest chamska. Kaliopi,teraz jak już znalazłaś prace możesz w końcu zastosowac dietę od dietetyka!!Ale pewnie znowu znajdziesz jakąś wymówke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty cweluco
"buahahahah" spierdalaj cweluco szmbiao i gównojadzie inne trole tez autorka jest super fajna bambiaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry z rana!!! :) jeszcze raz położę się spać, bo jakoś tak chcę... popijam kawę na zimno. wczoraj na obiad zjadłam filet rybny z surówką i kawałeczek chleba. wypiłam sporo wody. na kolację trochę płatków owsianych z mlekiem. a na śniadanie odrobinę chleba z żółtym serem. z powodu wielkiego zmęczenia i wyczerpania poszła mi krew z nosa, ale to tylko chwilowe było. muszę iść kupić witaminy, bo czuję sie wykończona na maksa. miłego dzionka wszystkim!!! :) ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeed,uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu,nie wiem,czy zdajesz sobie sprawę z tego,że dziewczyna może Cię udupic za ten tekst o dziecku!Co z tego,że nie ma męża,ale jest z ojcem dziecka!Czasem pomyślcie co piszecie,bo przeginacie!Ja na jej miejscu nie popuściłabym,a znależc cię łatwo,po ip!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nooooo masakra
bosheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeed,jeteś popierdolony/a!!! Davidziula,nie przejmuj sie takimi kretynami!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjetteściejebnięci
bosheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeed,jak można mieszac do tej calej gadki dziecko?Masz coś z garem!!Żal!Matka powinna wstydzic się za ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjetteściejebnięci
chuj z autorką i tak będzie gruuuuba!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawniej szalona
hej. podczytałam troche topik, i szczerze.. tragedia, ale olac juz te wyzwiska, klutnie, agresje... sama dieta autorki? na GŁODÓWCE jwst CHLEB?zer żółty?? ja wazyłam prawie 120kg dwa lata temu, wzielam sie za siebie i schudłam w niecały rok do wagi 87kg. waga utrzymała mi sie, fakt przytyłam do 94, ale zaczelam sie znow pilnowac i juz jest 91. walcze ze soba kazdego dnia, jest tylko jedno wyjscie!!! zmiana zycia, nawyków! teraz jadam 4-5 posilkow(malutkich) co ok.3-4 godziny BEZ PODJADANIA! bez chleba bialego, smazonego, i cukru bialego( od czasu do czasu batonik zamiast jednego z posilkow) i duuuuuuuuuuuuuuuuzo wody! jestem na tej dobrej drodze znow od paru dni a juz mam pierwsze sukcesy. poprzednim razem chodzilam na silownie i basen, teraz chce zwalic do 85 i znow zaczne basenowac:) puki co musza wystarczyc mi cwiczenia domowe:) autorko pomysl co ty robisz? jaki to ma sens? ni to glodowka ni to dieta? jak dla mnie calkowity bezsens!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjetteściejebnięci
dawniej szalona,MASZ RACJE!To co wyczynia autorka,to cholera wie jak nazwac.Będąc na diecie nie je się sera żółtego,jest b.kaloryczny,chleba także nie....Nasza autorka popełnia podstawowe błędy.Ze skrajności w skrajnośc.Tragedia.Ciekawe dlaczego nie pisze ile waży!Pozatym je coraz więcej i bardziej kalorycznie.....Ale cóż,jej się wydaje,że wie co robi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okuwaokuwa
co tu tak cicho?nie ma kogo szmacic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smyka0
Kaliopi Nemea !!!!!!! Dlaczego nie odpowiadasz na pytania???????????? Po co zakładasz topik, jak ignorujesz wpisy? Ja mam do Ciebie pytanie (choć pewnie i tak nie odpowiesz): jak Ty wyobrażaz sobie życie po tej drastycznej diecie (bo to nie jest głodówka, nie myl pojęć)? Zaczniesz normalnie jeść i przybędzie Ci 30 kg? Prawie nic nie jesz i w ogóle nie chudniesz. ja chudłam średnio 2 kg na tydzień, a jedynie odstawiłam słodycze, jak bym się tak katowała jak Ty to bym chyba ważyła 30 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okuwaokuwa
smyka0,chyba nie liczysz na odpowiedż?Ona sama jej nie zna!Jest nudna jak flaki z olejem i głucha na życzliwe jej komenty,porady itd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to na pewno ty
davidziula jestes laska tego karka z Mielna?:O Ale laska z ciebie zadna.Raczej wage masz sloniowata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×