Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sto szesnaście kg

głodówka po raz trzeci w życiu. nic innego mi nie pozostało.

Polecane posty

Gość r4trree
ten caly topik okazal sie do dupy!!!! czytalam od poczatku i na koniec taka porazka! zawieszenie głodowki..... zallllll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .brand
autorko nie przejmuj się tymi złośliwymi komentarzami, wróć do głodówki i walcz dalej. slędzę twój wątek od początku i wierzę że ci się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.brand,jak może wrócic do głodówki,skoro wogóle jej nie stosowała....I nie są to złośliwe komenty,tylko spojrzenie prawdzie w oczy,fakty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosowałam głodówkę do wagi 100.7kg. później dałam za wygraną chwilowo. ale i tak wstanę na nogi i wygram. sami zobaczycie. ja też nie bardzo wierzyłam, że uda mi się wytrwać na głodzie więcej niż dwa tygodnie.... no i nie wytrwałam... przygotowuję się do drugiej próby... wiem, że chcieliście, bym przegrała... jak czytałam wasze wredne komentarze, to aż mi się coś robiło i miałam większą ochotę zacząć jeść... zwyciężyliście... w bitwie tylko. bo wojnę JA WYGRAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnessssssskaaaa
a co jadłaś? bo ja dzisiaj: sniadanie 2 wasy z tatarem i aktivie śliwkową pożniej mandarynki i 2 ciasteczka owsiane, na obiad kawalek kurczaka trochę pieczarek pół jajka trochę tatara ciasto póżniej kiwi no tak może ze 3 pożniej znowu kilka razy ciasto 2 rodzaje salatek kanapki ciasto po raz kolejny :D pękam w szwach ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki ty nie schudniesz na takich nierozsadnych glodowkach. jeszcze gdyby byla to glodowka zdrowotna, ale to jest zwykla glodowka, popijana woda i herbatkami odchudzajacymi. nie lepiej wybrac sie do dietetyka i zaczac porzadnie i duzo cwiczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli czas zalozyc nowy topik pod nazwą-glodówka po raz czwarty....a potem piaty itd. Dziewczyno daj sobie na luz z głodowka,sama widzisz,że nic z tego,nie dajesz rady.Lepiej rozejrzyj sie za jakimś dietetykiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
Coscie sie uwzieli na tego dietetyka .Dziewczyna pisze przeciez ze nie ma kasy .Dietetyk za nia nie schudnie , a podejrzewam ze zasady zdrowej diety ona zna . W teori ja tez jestem ekspertem ,ale sek w tym by miec mozliwosc i silna wole by wdrozyc to w zycie . A jak wszyscy wiemy zdrowa dieta nie jest tania i czasami trzeba isc na kompromisy . Do autorki .Ja mysle ze sie uda ale malymi kroczkami do tego daz !Zapomnij o glodzeniu sie .Obmysl sobie inna strategie odchudzania ,bardziej zdrowa .Nie jedzac weglowodanow tez bedziesz chudla , z tym ze nie odstawiaj ich calkowicie .Jedz jakis chleb razowy na sniadanie tylko , moze troche ziemniakow na obiad (zapomnij o ryzu i makaronach i bialym pieczywie ).Jedz jajka na miekko np ktore syca a nie sa drogie ,pozatym bardzo odzywcze .Nie zapominaj o jogurtach bo odwapnisz sobie kosci , serce tez potrzebuje wapnia ,wiec nie rob sobie krzywdy .Nie musisz chudnac odrazu 2 kg czy 1,5 w jeden dzien jak bylo to u Ciebie na poczatku , wystarczy ze schudniesz 200 gram dziennie ale nie bedziesz ciagle glodna i zla , a przede wszystkim ubytek taki bedzie trwaly . Ja przez pewien czas odchudzalam sie jedzac dania ze sloiczkow dla dzieci ale tylko te bez makaronu czyli jakies pulpeciki ,kurczka z warzywami itp . To nie jest tania dieta , ale juz lepsza od gruszki z ciepla woda . Wiem co to znaczy zaburzenia hormonalne sama tyje z powietrza , schudlam w ubieglym roku stosujac cos w stylu diety optymalnej ,jadlam tylko zoltka jaj z maslem oczywoscie w malych ilosciach .Pozniej waga szla w gore nawet po piersi z kurczaka czy warzywach gotowanych (ale moj blad bo jadlam duzo groszku zielonego). Obmysl poprostu sobie swoja diete ,to co lubisz jesc ,ale by dostarczalo w miare potrzebnych skladnikow Twojemu organizmowi ,glownie bialko (njabardziej wartosciowe bialko znajdziesz w zoltku jaja i witaminy ADEK i jeszcze inne cenne skladniki jak cynk ,omega 3 itp.) .Pamietaj pozatym o witaminie C i wapniu (duzo go jest w serze zoltym i w jogurtach ). Pamietaj nie tluszcz nas zabija tylko cukier i biale pieczywo i makarony .Wytrwasz tylko przestan sie katowac ,bo cale zycie nie bedziesz tak zyc .Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w poniedziałek!!! wczoraj zjadłam makaron i trochę ciastek z czekoladą u koleżanki, wypiłam kawę z filtra bez cukru. dzisiaj wypiłam kawę na zimno, bez cukru i z odrobiną mleka. wypiję teraz herbatę odchudzającą. wychodzę w sumie na cały dzień, za chwilę znajoma po mnie przyjedzie. czuję się przejedzona po wczorajszym makaronie... jeszcze jedno: byłam u dietetyka, miałam wykupiony program na miesiąc, byłam u innej pani dietetyk, która dała mi gotową dietę , ale mnie na nią nie stać. szkoda znowu gadać.... częste mycie zębów zmniejsza apetyt!!! powaga!!! idę zrobić herbatę... miłego poniedziałku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnnaaaaa
witajcie, a jak ola i lena pisały że będzie głodówka po raz 4 nie wierzyłycie!!! a autorka niech nie zwala winy na nas że to przez nas żre tylko dlatego że brak silnej woli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko,poległaś na calej lini!!!!Chcesz schudnac a wp....sz makaron i ciastka?Nie osmieszaj się i nie pisz więcej o swoim odchudzaniu,bo to jest żałosne!!!!! Moja dziewczyna odchudza się od początku stycznia,schudła już 8kg!!Jest na diecie MŻ.Nie je słodyczy,żadnych mącznych rzeczy,nie pije napoi gazowanych,je chudą wedline,chude mięso z kurczaka,mnóstwo warzyw i owoców,i nie pije żadnych specyfików,do tego cwiczy codziennie!!!Od 2 misięcy nie ruszyła chleba,słodyczy,zeeerrroooo grzeszków i efekty są!!!!To jest silna wola dziewczyno,a nie to ,co Ty uskuteczniasz!!!Nie wyciągnełaś żadnych wniosków!!!!:Za chwile znowu "głodówka" z wagi 110kg.....i tak do zesrania!!!!!Zrozum,w ten sposób nigdy nie schudniesz,własnie nadrabiasz stracone kg....Ale Tobie można tlumaczyc...Ty wiesz swoje.... Zajrzyj na stone Vitalia.pl może wtedy coś zrozumiesz....Tam załóż sobie pamietnik i pisz sama do siebie,a jeśli najdzie Cię ochota na rozmowe wejdziesz na forum Vitalii i sobie pogadasz........ A swoją drogą ciężko to widze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnnaaaaa
davidow ja tak jak twoja dziewczyna odchudzam się od stycznia, chodzę na siłkę plus rowerek treningowy i 10 kg mniej... i właśnie dieta MŻ, jem to co lubię ale unikam smażonego, mącznych rzeczy czyli makaronu, chleba, dużo warzyw sałat i chudnę normalnie a nie na głodówce...bo po głodówce efekt jojo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
innnnaaaaa,to jest właśnie tak zwany paradoks,żeby trwale schudnąc trzeba jeśc,nie żrec ale jeśc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnnaaaaa
no właśnie, ale autorka tego nie wie... wystarczy mniej jeść a zdrowo i dietetycznie i cel będzie osiągnięty... sama wczoraj zjadłam kebaba bo już miałam załamke... ale po zjedzeniu go na rowerek wskoczyłam i 1 h pedałowania... staram się nie mieć grzeszków ale jestem kobietą a to już mówi samo przez siebie... dyscyplina i do przodu... marze jeszcze o 10 kilo do lata i mam nadzieje że przy takim wysiłku i diecie osiągnę cel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
innnnaaaaa,ja mojej laski nie proponuje nawet kebaba czy pizzy,bo wiem,ze i tak nie zje.To samo ze słodyczami....Ale Ona ma swój cel i dazy do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnnaaaaa
ja tez mam swój cel ale wiem ze czasem no cóż zgrzeszę... nie jestem idealna... napewno dam radę, a małe grzeszki po drodze mi nie przeszkodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do innnaaaa, do dawidow
'staram sie nie miec grzeszkow, ale jestem kobieta...' coz za kretynizm. Powalajace. Mam wrazenie, ze na tym forum siedza niedouczeni aspirujacy inteligenci, ktorzy w realu sa pelni kompleksow i zachamowan. A do tego kultura wysokich lotow. Davidow, czy ty bys chcial zeby jakis osobnik zwracal sie do twojej dziewczyny w taki sposob, w jaki ty sie zwracasz do autorki tego topiku? Chyba nie, wiec dlaczego pozwalsz sobie na chamskie okreslenia i zwroty? Najlepiej bedzie zamiast pisac chamskie brednie, pokaz swoje wypociny swojej dziewczynie, na 100% ucieszy sie, ze ma taki kulturalny, elokwentny ideal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do innnaaaa, do dawidow,nie przypominam sobie żebym bylchamski w stosunku do autorki.Ja przedstawiam oczywiste fakty,piszac o swojej dziewczynie, liczę,że autorka wyciągnie w końcu wnioski... Pozatym,mam jakies dziwne wrażenie,że teraz będziecie po mnie jeżdzic!!!:)PROSZE BARDZO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnnaaaaa
davidow najpierw lena , później ola a teraz ty :) hihihi :) mam wrażenie że to pisze nasza gruba autorka topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkiem mozliwe,bo kto może byc tak ślepy,żeby ją jeszcze bronic....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnnaaaaa
są tacy :) jej nie trzeba bronić tylko bat w rękę i zagonić do jedzenia i ćwiczeń... dziwne że jej niby facet nic nie mówi na jej głupotę... o ile go ma.... no i niby przyjaciele....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dawidow
A coz to sie stalo z twoja dziweczyna, ze taki spaslak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do innnaaaaa
a czy ty masz dalej problem ze soba i swoimi emocjami? Dalej nie radzisz sobie? I jak tam wybuchy gniewu, agresji? I pewnie to jest glowny powod dlaczego nie pracujesz.... No sorry ale jedna ewidentnie wariatka z psychopatycznymi sklnnosciami, a drugi- model co to dziewczynie pozwolil sie zapasc.... Zanim wpuszcza na kafe powinni ogladac papiery od psychiatry.... a pozniej siedza takie elementy i opinie wyrazaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnnaaaaa
do innnnaaaaa a kto ci powiedział że nie pracuje??? nie mam żadnych problemów w przeciwieństwie do ciebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnnaaaaa
w Polsce mamy wolność słowa więc wyrażam swoje słowa i nic ci do tego... a psychopatyczne skłonności masz ty nie ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnnaaaaa
czyżby zakompleksiona autorka teraz na pomarańczowo pisała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dawidow,nigdy nie była i nie jest spaślakiem.Ma chorą tarczyce! Czasem trzeba uważac co się pisze i do kogo!Aktualnie waży 58kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnnaaaaa
davidow nie tłumacz się bo to i tak bez sensu... zaraz coś ci odpisze pomarańcza wrednego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do innnaaaaa ,a Ty co robisz na tym forum skoro jesteś taka szczuplutka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×