Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sto szesnaście kg

głodówka po raz trzeci w życiu. nic innego mi nie pozostało.

Polecane posty

Gość innnnaaaaa
spokojnie :) chyba się zaczernie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż pracuje jako sekretarka obecnie, mam 22 lata i jestem z Kielc... w związku od 4 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa my mieszkamy w Mielnie:)Jestem właścicielem siłowni...Na to forum trafiłem przez dziewczyne,odchudza się na jednym z topików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dawidow
No wlasnie dawidow, czasem trzeba uwazac co sie pisze, nie? Hehehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki;, śledziłam twoje wpisy, nie sadziłam że przetrwasz tak długo , masz dziewczyno zapał tylko wybrałaś najgorszą z możliwych metod,"GŁODÓWKA",

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ona pokazala mi ten topik,zainteresowała się nim,bo autorka tez ma problemy z hormonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszczę ci tego Mielna... ech sama bym gdzieś pojechała w ciepłe rejony... niektórzy to analfabeci i nie umieją czytać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
80% populacji kobiet dojrzałych ma problem z hormonami, ja również ale nie wszystkie mają problem z wagą, i muszą uważać na to co i kiedy jedzą i ciągle diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS to są szczęśliwe kobiety skoro nie maja problemów z waga... ja brałam tabsy i przytyłam sporo... teraz zmieniłam na inne i chudnę ale ciężko mi idzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dawidow/ do davidow
Aaaaaaaa to sorry, to bylo w takim razie do davidow. A tak na marginesie na tarczyce bierze sie hormony, tak samo bierze sie je na zespol policystycznych jajnikow (tylko inne). I dziwi mnie fakt, ze mozna przejawiac taka ignorancje twierdzac, ze twoja dziewczyna jest chora (i pewnie dlatego przytyla bo bierze hormony) i dlatego sie odchudza, natomiast autorka pomimo, ze rowniez leczy/ leczyla sie hormonami jest gruby spaslak bez silnej woli. To jest zwykly brak pomyslunku i laczenia faktow. Jaki z tego wniosek: wybrales sobie odpowiednie zajecie, bo podejrzewam, ze masz rowniez zamilowanie do fitnesu, przy podrzucaniu ciezarkow nie trzeba wysilac mozgu.... A co do panny sekretareczki, to juz nie jestes na psychologii? Czy moze psychiatre zmienilas.... Hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w czym praca sekretarki mi przeszkadza??? studiuje zaocznie zacznij czytać może posty poprzednie bo masz problem z łączeniem faktów a to potrafi dziecko już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dawidow/ do davidow,proadze fitness dla kobiet,owszem.Moja kobiwta bierze leki,ale nie jest spasiona jak autorka i nigdy nie była.Odżywia się zdrowo,cwiczy i dlatego nie tyje!!A autorka ma wymówkę,jak widac można byc chorym i nie ważyc 100kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do panny sekretareczki
Jaki wspanialy, zaoczny bedzie z ciebie psycholog.... I rozumiem, ze udzielasz sie na tym watku zeby nauczyc sie empatii?????? Cos marnie ci ta nauka idzie na tych zaocznych studiach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dawidow/ do davidow,ja jestem z wykształcenia informatykiem,co nie przeszkadza mi w prowadzeniu silki...więc do czego pijesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
innnnnaa***ja doskonale znam ten problem sama do niedawna walczyłam ze swoimi kilogramami, tyle lat się męczyłam i można powiedzieć ze wygrałam , ale nadal muszę trzymać dietę choć nie jst to dal mnie tak uciążliwe jak na początku, przez rok czytałam o różnych dietach na różnych forach czasem próbowałam, aż w końcu się zdecydowałam na dietę 1000 kcal i dużo sportu i poskutkowało, w 5 miesięcy 20 kg a potem powoli do kolejnego celu, sama błądziłam dlatego ujął mnie zapał autorki i postanowiłam tu napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i widzisz mało mnie znasz a już oceniasz... studiuję psychologie z hobby to jest mój drugi kierunek.... a pierwszy to rachunkowość i ubezpieczenia gospodarcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×