Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sto szesnaście kg

głodówka po raz trzeci w życiu. nic innego mi nie pozostało.

Polecane posty

NIE JESTES TU DLA NIKOGO!A Z WYZWISKAMI PRZYSTOPUJ.W REALU NIE BYLABYS TAK WYLEWNA.....W REALU DOSTALABYS W MORDE ZA TAKIE WYZWISKA! JAK DLA MNIE MOZESZ ZAGLODZIC SIE NA SMIERC!CHOCIAZ PRZY TAKIM GLODZENIU SIE JAK TY STOSUJESZ RACZEJ SMIERC CI NIE GROZI,ALE ZA TO OOOOOOOOOOOOOOLLLLLLBZZZZZZZZZZZZZYMIEEEEEEEEEEEEEEEE JJJJJJJJJJJOOOOOOOOOOJJJJJJJJJJJJOOOOOOOOOOOOOOOOO! ZEGNAM.SZKODA MOICH NERWOW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia]lenauk lenauk@tlen.pl'; DOSC ZE EGOISTKA,TO JESZCZE PERFIDNY KLAMCA!!!!JAK MOZNA TAK KLAMAC?PRZEZ TE LEKI POMIESZALO CI SIE WSZYSTKO!!!! BBBLLLLLEEEEE,NIE DOBRZE MI JAK CZYTAM TWOJE POSTY!!! [zgłoś do usunięcia]lenauk lenauk@tlen.pl'; SILOWNIE ZA ROK Z GORY!!!!!!!!NO TO MUSIALAS MIEC ZAJ.....E PLATNA PRACE!!!!1 NIE WYTRZYMAM!!!!!!!! [zgłoś do usunięcia]lenauk lenauk@tlen.pl'; Haade,SPODZIEWALAM SIE OPRYSKLIWYCH UWAG ZE STONY AUTORKI,ALE TYMI WYZWISKAMI PRZEGIELA.ZRESZTA,TO TYLKO SWIADCZY O NIEJ..... 10.01.2011 75,4kg [zgłoś do usunięcia]lenauk lenauk@tlen.pl'; po pierwsze durna krowo pierwsz mnie wyzwalas...pozatym zalatwie Ci bana za wyzwiska! TY MUSISZ SIE LECZYC NIE TYLE Z CHOROBLIWEJ OTYLOSCI,CO NA GLOWE!!!! [zgłoś do usunięcia]lenauk lenauk@tlen.pl'; GOWNIARO,TROCHE SZACUNKU,JAK INNI MAJA CIE SZANOWAC,SKORO TY NIE MASZ ZA GROSZ SZACUNKU DO NIKOGO!!! NO I NAJLEPSZE: 18:43 [zgłoś do usunięcia]W.I.K.T.O.R.I.A Zero kultury ze strony autorki! Zero! Poziom parterowy Kobieta? I takie słownictwo? Wstyd!!!!!!! Uważaj na to co piszesz! OCZYWIŚCIE Z MOJEJ STRONY ZERO KULTURA A ZE STRONY WŚCIEKNIĘTYCH PEŁNA KULTURA. TYLKO POGRATULOWAĆ DOBREGO WYCHOWANIA. BRAWA DZIEWCZYNY!!!! WIELKIE BRAWA!!!!! wy chyba nie macie zajęć i tak skaczecie sobie po i staracie sie kogoś wnerwić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cza cza cza! ole!
witkoria, a czemóz to ma uważac? co co? bo ty? nie rozsmieszaj mnie. Czerne niki, dobrze, ze piowiało rozsądkiem, bo te osoby, ktore napadły na Kaliope, to najgorsze kafeteryjne goowno. To są osoby, ktore łażą po topikach i je rozwalają. Nie traktujmy ich, ani tego, co mówią powaznie. Niech się zajmą własnymi główkami. To są trolle, poczytać o tym zjawisku mozna nawet na wiki. Troll kręci, zarzuca kłamstwo, podburza, wytyka błedy itp., czyli robi wszystko, zeby rozwalic topik. Olejmy te osoby, niech sobie piszą, lub nie, ale olejmy to, co mowią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cza cza cza! ole!
brawo Kaliope, nic dodac, nic ujac! I pozamiatane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W.I.K.T.O.R.I.A
Po pierwsze to nie wyskakuj na mnie bo sobie tego nie życze. Po drugie ma uwazaac na to co pisze bo ludzie ją źle rozumieją. I co nie ma uwazac? Ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W.I.K.T.O.R.I.A
Autorka teraz traktuje wszystkich w jednym piosnie zamiast docenic to ze pisze do niej spokojnie i nie uzyłam zednej obelgi... No coż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jikdhspidhdip
ja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W.I.K.T.O.R.I.A uwaga,pani autorka zglosila nasze posty do usuniecia.....o jeeeejjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasniesz?nie bedziesz miala wyzutow sumienia,ze tak nawyzywalas osoby,ktorych nie znasz?SLODKICH SNOW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W.I.K.T.O.R.I.A
Zgłosiła głównie temu ze nie chce aby inni je czytali :) no nie wiem nie wiem co o tym myślec, strasznie to zgamtwane i skomplikowane. Mi dobrzze na tym topicu lubie z wami rozmawiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEZ NIE NAZEKAM.....NIE ZNIOSE JEDNAK JAK KTOS MNIE PONIZA...TA OSOBA NIE SLUCHA,ONA TYLKO MOWI....I TO DOSC BRZYDKIM JEZYKIEM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W.I.K.T.O.R.I.A
Co sie przejmujesz, przeciez daj spokój ;) Nic sie nie dzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W.I.K.T.O.R.I.A
fUUUJJJ no co Ty co Ty to oglądasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenauk mam wrazenie ze masz z 15lat. przezywasz jak jakas gowniara. jak ta cala kaliope czy jak jej tam chce pisac ile razy zmiksowala gruszke a ile razy kupila serek to niech sobie pisze. ty wyrazilas juz swoja opinie a teraz zaczynasz smiecic caps lockiem i spamem. ogarnac sie kobity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamietam kiedy mialam 15lat.....odpuszczam sobie autorke,szkoda nerwow.po prostu nienawidze klamania prosto w oczy i ublizania.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenauk1
lenauk kocham cie:P ale mi sie humorek poprawil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cza cza raz dwa trzy
Haade, brawo. Dostrzegajmy głupotę i niszczmy ją w zarodku! Te osoby, lub ta osoba pod wieloma nikami mają znamiona choroby psychicznej, tyle w temacie. Niepowaznie pindy, mocno niepoważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusialew1
Zaprraszam na www.odchudzaniewgrupie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam , że powinnas
Kaliopi Nemea zabawna jesteś ::D:D:D myślę, że tak za dwa, trzy miesiące znowu założysz topik pt " Głodówka po raz czwarty.." :P poza tym, nie chce Cie martwic, ale głodowanie może prowadzic do poważnych zaburzeń psychicznych - a Ty już problem chyba masz , sądzac po Twoich postach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenauk1
swoja glupota mnie rozsmieszylas:P jak baba na targu:D chyba to odchudzanie ma zly wplyw na twoja psychike:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenauk1 z moja psychika wszystko ok,a z Twoja?nie bardzo skoro podkradasz czyjs nick.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenauk1
caly dzien przesiadujesz na forum?:O zamiast zyc innych zyciem,analizowac czy zjadla ogorka czy gruszke moze rusz te swoje grube dupsko i spedz ten czas aktywnie Kobieto wlasnego zycia nie masz?:OIle ty masz latek? 3 i pol chyba jak w wierszyku:O Wpedzilas autorke w kozi rog zgodnie z zasada-ja wejdziesz miedzy wrony... Wywalasz tu wlasne frustracje spowodowane waga i chyba przezyc nie mozesz,ze autorka mimo tych ogorkow,gruszek i jeszcze nie wiem czego bo az tak pilnie nie sledze,chudne I w dupie mam,ze sie pod kogos podszylam:P Dociera?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenauk1
.....W REALU DOSTALABYS W MORDE ZA TAKIE WYZWISKA kochana ja bym cie pokonala slownie:D Pocwiczylas dzisiaj w ogole?Czy tylko palce Ci schudly od klikania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cza cza raz dwa trzy
ooo kuuuffffaa podszywaczko, ale tej piczy lenauk dowalilas!!!!! ahahahahahahahahahahahahahahahahahaha picza, co gruchy i siki wylicza ahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×