Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sto szesnaście kg

głodówka po raz trzeci w życiu. nic innego mi nie pozostało.

Polecane posty

Gość 762732
Pewnie ma popsuta wagę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6dnk68
pewnie 'glodowka' sie nie sprawdzilo. KOLEZANKO CZAS W KONCU PRZEJZEC NA OCZY! pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W.I.K.T.O.R.I.A
Nażarła sie i waga skoczyła hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszeeeeee
waga moze skakac o okolo 100-200gram,ale nie ponad 2kg!!OKLAMUJESZ SAMA SIEBIE!!mieli racje Ci co mowili,ze klamiesz!!!!WSTYD!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie lena?
poklaskalbym jej!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie lena?
znowwu ktos sie pod nia podszywa?naprawde mi Was zal,a potem wmawiacie lasce,ze sama to robi.............:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W.I.K.T.O.R.I.A
Jeżeli autorka wykaze sie inteligencja w co wątpie zakonczy ten topic bo jak widac to nie ma sensu jak i jej całe głodowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie lena?
oczywiscie,ze nie ma sensu!jak przeczytalem jej dwa ostatnie posty,szczalem po pietach!!!dosc ze nie potrafi schudnac,to jeszcze kreci!a te jej wpisy!!!goooowno mnie obchodzi ze wrocila i wychodzi!:)po kiego to pisze?TRAGEDIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie lena?
Co do Leny.mowiliscie jej ze jest zazdrosna bo autorka ma zapal do schudniecia i jest wytrwala....no wlasnie widac...:)aaaaaaa szkoda gadac!laska madrze pisala,a wy ja zaszczuliscie.pozatym autorka ostatnim poscie wykazala sie nie po raz pierwszy brakiem szacunku dla innych!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na lene najeżdżaliście a obie mówiłyśmy że autorka to żałosna zakłamana baba... i wyszło szydło z worka!!! autorko weź się kurwa w końcu ogarnij i przejrzyj w lustrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena powróci jeszcze jak ja znam :) i dowali drugie tyle autorce... najpierw waży 100,7 teraz 103 kurwa co to ma być?? Nawpierdalała się jak świnia to i 2 kg w górę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak można się kurwa do stanu 110 kg doprowadzić??? żarła to ma!!! ja się zawzięłam i odchudzam z głową a nie ze szkodą dla siebie i nie jestem zakłamana!!! nie piszę że ważę 70 gdy ważne 80 kilo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i mam 173cm wzrostu więc rozkłada się to i nie wyglądam jak prosiak... locha to jesteś ty pomarańczo!!!! bo kij wie ile ważysz potworze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herr-batka
Prze pań a jak ta glodówka wygląda? Bo nas na medycynie uczyli, że maks 2 tygodnie bez jedzenia człowiek będzie a po 3 dniach się nabawi anemii poważnej. Bez jęczenia to piszę, bo chętnie bym skorzystała :) Tylko pytam czy bierzecie coś dodatkowego, czy co ileśdni jednak coś jecie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno jak głodówka to nie je się nic a pije wodę!!!! autorka nie rozumie sensu głodówki!!!! a jojo będzie potworne jak znam życie!!! i glodówka to nie dieta a sposób na oczyszczenie organizmu... trwa nie dłużej niż 1 miesiąc... najlepiej 2 tygodnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herr-batka i ja się zgadzam z tym co na medycynie uczyli.... ale niektórzy to debile i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herr-batka
No to lipa ;) Mi strasznie brakuje diety dla mnie, a że się częśto do jedzenia zmuszam ostatnio tyo myślałam że może jednak... ale teraz ostatnie posty czytaym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszołomki!
czego wy sie kurwa czepiacie autorki, skoro same nie potraficie schudnać. a jeśli potraficie i chudniecie to na[piszcie tu na forum co i kiedy jecie a nie napierdalajcie na siebie jak te wychodzone bure suki, które wszystkim skaćżą do gardła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorka jest niekonsekwentna w tym co pisze i już... ja mogę pisać co jem ale to nie to forum chyba... tu autorka się stara głodówkę wprowadzić i jej nie idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszołomki!
autorka napisala w którymś poście, ze zmienilany tytul na inny, wiec naucz sie czytać cholero i przestań na nią napierdalać bo jak nie, to zrozumiem, ze jesteś taką właśnie szmatą, co to lubi nad innymi sie znęcac. autorka najwyraźniej pragnie schudnąć, a fakt, ze juz schudła mówi ci coś? ponad 20 kg schudła, a ty? wiec odpierdol sie i zajmij sie swoim grubym leniwym dupskiem. napisz co jesz, bo to jest to forum, diety, podpowiedz, co robisz, może inni skożystają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem zdrowo bez pieczywa, ziemniaków makaronów tłustego poprostu dużo sałaty warzyw ryb i nabiału i jabłek i minimum 2 litry wody dziennie do tego wysiłek fizyczny w postaci rowerku schudłam już 5 kilo... był dukan teraz z powodu nerek jest mż.. wolniej idzie ale jednak... głodówka to nie dieta... tyle!!! moje życie erotyczne obecnie jest mocno udane i życzę wszystkim takiego jak ja mam.., a to co lubię to moja sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W.I.K.T.O.R.I.A
Kazdy ma prawo czepiac sie kogo chce i kiedy chce!! A ze na tym forum znajdują sie kłamsttwa i krętactwa ze az żal to trzeba to skrytykowac prawa? Tutaj pisac co sie jadło? To forum jest nawet nie warte tego zeby sie znajdowało na Kafeteri hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pupy jaka mam życzę każdemu bo nie jest tłusta :) ja rozumiem dieta cud ale nie niszczmy własnego zdrowia... bo głodówka powoduje efekt jojo poprostu i za jakiś czas autorka po raz 4 będzie na głodówce... a nie lepiej to zmienić nawyki żywieniowe poprostu??? wszystko zastąpić czymś innym zdrowszym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz już wiem to tylko 2 cm a nie 2 kilo!!! ale ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W.I.K.T.O.R.I.A
Schudła owszem ale jeszcze szybciej przytyła przez tąswojągenialną głowówke. Wiec jaki to efekt? ŻADEN i na dodatek głupota!!!!!!!!! Masakra!!!!!!!!!! A teraz co? Znowu jej 3 kg przybyło ciekawe skąd... Nażarła sie i ma... Dzięki bardzo za takie efekty. po co jej bronicie? Czytałyście chcoaciaz topic od początku? NIE?! To sie zamknijcie wreszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś jeszcze?? zakładam i mojemu mezowi się podobają bo jestem świadoma moich walorów jak i zalet... zakrywam to co mam złe czyli brzuch a pokazuję pupę i nogi bo teraz są boskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wie :) coś jeszcze?? sama jesteś dziwką popierdoleńcu... męża nie zdradziłam i nie zdradzę bo mi z nim jak w niebie i życzę ci tego tez locho....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta jasne mam polewkę z ciebie niezłą... nawet mnie nie widziałaś nie znasz... nie rozumiesz co znaczy mieć grube kości... ale ok..ja się siebie nie wstydzę w przeciwieństwie do ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty pomarańczo moje życie seksualne jest super i życzę ci tego samego bo chyba nie wiesz co to orgazm nie wspominając o seksie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×