Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sto szesnaście kg

głodówka po raz trzeci w życiu. nic innego mi nie pozostało.

Polecane posty

teeeeee,skow87,spodobalo sie,przyciemnilas sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LENAUK1
DZISSIAJ Z DUZYCH LITER,,,,,,, POPIERAM LENAUK A TERAZ JA O INNYM NIKU.. POPIERAM KAZDE JEJ SLOWO I JESTEM Z NIA MOIM ZDANIE TE FORUM NIE MA SENSU TAK SAMO JAK NIEMA SENSU CZYTAC GLUPIE JEDNOZDANIOWE OPWIESCI AUTORKI.... NIECH ZRE CO CHCE, JAK DLA MNIE TO MOZE KOTA SOBIE UPIEC W PIEKARNIKU, NIE WIEM DLACZEGO UDZIELILAM SIE TU KILAK RAZY NA POCZATKU A TA AUTROKA MNIE ZLALA MOIM ZDANIEM TO ZAKOMPLESIONA GRUBA DUPA, MAM TAKA KOLEZANKE I NIE CCHE ZE MAN NA PIWO WYJSC BO WOLI Z GRUBSZYMI ZEBY NIE MIEC KOMPLEKSÓW PRZED KOLEZANAKAMI, PIJ TE SWOJE MIKSOWANE ZUPY... PS GRUSZKI MAJA W SOBIE DUZO CUKRU... MOIM ZDANIEM I TAK PRZYTYJESZ BO LUBISZ ZREC NA GLODOWCE HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA I WIESZ KIJ CI W OKO LORD WADER W Z TEJ STRONY... JESZCZE NAPISZE... BUZIAKI DLA LENAUK , JESTEM ZA NIA BO WYSTARCZY PRZECZYTAC TOPIK OD POCZATKU, MNIE PO KILKU POSTACH AUTORKA ZACZELA WKURZAC.... SZKODA ZE NIE OISUJE JAK DUPE PODCIERA PAPIEREM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej sory wrocilam. hahahahhahahaaha boki zrywac. lenauk czy tam sko sro czy duparo pokaz ze masz klase i odpusc. hahaha i nie podszywaj sie pod pomaranczowe prowadzac dialog z wlasna osoba pod innymi nickami TO SIE LECZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam,ze mi sie tylko wydaje :Oale widze,ze inni tez to zauwazyli:P nie ma z kim to gada sama ze soba:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haade,Naprawde myslisz,ze podszywam sie sama pod siebie?jeszcze na leb nie upadlam!TO NIE JA!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo przyjemna rozmowa!;)a swoją drogą,to czemu tak się uczepiliście tej Leny?Myslę,że to są rożne osoby!Ktoś robi sobie z niej nie smaczne żarty.Pewnie zaraz na mnie naskoczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerz?Poczytałam troche i nie do końca tak jest jak twierdzisz...no ale nie wnikam!Dla mnie to nie smaczne!Ona jest dorosłą kobietą,a Wy naskakujecie na nią jak na jakiegoś bachora!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyziula moze z metryki to i jest ona dorosla ale po wpisach smiem twierdzic,ze jej wiek nie pokrywa sie z dojrzaloscia no nic zmykam lulu😴bo padam doslownie autorko🌼czekam na Twoj wpis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku jej posty takie nie były.Została sprowokowana. A gdzie się podziewa autorka? Słodkich snów wszystkim!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry z rana. dzisiaj ważę znowu tyle samo co wczoraj i przedwczoraj. zaparzyłam kawę i herbatę. po co mam wam odpowiadać, skoro tak sobie dajecie radę beze mnie i same potraficie się wkurwiać na wzajem? jak widać, nie o mnie wam chodzi, ale o fakt, że za wszelką cenę chcecie z kimś się kłócić. powodzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaliopi Nemea,witam autorke!Masz racje,nie o Ciebie imchodzi!Znalezli kozła ofiarnego i się wyzywają!Szkoda mi tej Leny,została dosłownie zaszczuta,niby w Twojej obronie,ale tak naprawde chodziło o coś innego!Jedna z dziewczyn napisala,ze tak naprawde to już nie wie o co poszło!!!!Smutne.Nie wiedziec o co poszło,a drążyc temat dalej...:( Co do Twojej wagi.To normalne że w pewnym momencie stoi,organizm się broni i magazynuje każdą kalorie.....może to trwc nawet ponad tydzień,ale potem,jeśli wytrwasz,znowu poleci w dół!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polusiakkkkkkkkkkk
Autorko daj spobie juz spokój z tym pisaniem;) I ppo ci Ci to? I tak nie będziesz LASECZKĄ ;) A Twój facet którego nie masz i tak Cie zostawi i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiemogę....
zostawi ją facet którego nie ma? hahahahaha popierdolenie dalej trwa jak widzę. zajmijcie sie swoimi sprawami a nie drążcie w sprawach innych. popierdoleńcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polusiakkkkkkkkkkk
Tu jest lepsza sprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autrko dobrze ze sobie piszesz
"schudnę", bo dlaczego nie? a te pomaranczowe oszołomy, szkoda gadac, my tu ich zawsze zmiazdzymy, hyhyhyhyhyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babo jestes głupia
no i co z tego, pomaranczow pustaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babo jestes głupia
buahahahah ruchaj mame buahahahahaha rucaj mame buahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jaaaaa
no oczywiscie ze lenauk miala racje!:)a wy na nia najezdzacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszołomy, a jaki to znowu wyczyn wpisać coś na innym topicku? jakie wy w tym oszustwo widzicie popierdoleńcy? tamten topick nie jest mój, ja tylko tam napisałam pewnego dnia, a ten tutaj założyłam z myślą schudnięcia w miłym towarzystwie. dobrze ktoś napisał, że jesteście popierdolone. jak nie macie się czego chwycić to się gówna czepicie, choć to sensu nie ma. moja waga lata w górę i w dół.8 lutego ważyłam 103.5, 13 lutego ważyłam 108, dzisiaj ważę znowu 103. jakie kurwa w tym kłamstwo widzicie??? idźcie się leczyć na wściekliznę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyziula
uuuuuuu,kolezanka nerwowa cos,czyzby z glodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jaaaaa
przytylas 5 kg w 5dni?MASAKRA!JESZCZE WCZORAJ WAZYLAS 100,7 A DZIS 103KG?JAK TO MOZLIWE?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJEEEEENNNNNYYYY!
parę godzin temu pisalas,że waga stoi od trzech dni,teraz piszesz,ze wzrosla o ponad 2 kg!!!!!cos tu nie gra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bllleeeeeeeeeee
zmień stópke!!:)albo poczekaj zmienisz za dwa dni na 107kg!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×