Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lilly83

Mąż nie chce sie ze mną kochać od miesięcy - proszę o pomoc

Polecane posty

Do Faceci to dziwolongiiiiii - być może jestem zbyt grzeczna, no nie wiem... Wiesz, nie jestem typem Dody Elektrody, prędzej jakiejś Księżniczki z bajki... Zawsze lubiłam 69 i on to wie, uważam, że nie brakowało mi nigdy niegrzeczności, nie byłam jak kłoda, wszystko zawsze robiłam z przekonaniem i z mruczeniem. Kiedy mi się podobało, zawsze mu to mówiłam i odwzajemniałam się. Nie jestem zakonnicą, zachukaną szarą myszką. To prędzej on jest szary i skromny - ja przy nim błyszczę seksapilem, nawet wizualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka od 2,5 roku
kawunia25 właśnie tego słowa mi zabrakło. Lilly zdecydowanie staraj się pobudzać jego zmysły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci to dziwolongiiiiii - próbowałam różnych metod, leżałam nago wiele razy przy nim, ubierałam seksowną czerwoną bieliznę, nosiłam tylko koronkowe stringi, dbałam o ładne ciało, mam ładne ciało, długie włosy, 167cm i 50kg, mam ładne nogi i dłonie, mam duże oczy i nie ubieram się jak szara myszka. Wiele razy zaczepiałam go, ale kończyło się na tym, że ja mu to robiłam z połykiem a on mi się w żaden sposób nie odwzajemniał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcsd
ja sie i tak dziwie ze autorka to znosi ja bym dawno znalazł wyscie awaryjne ! szkoda zycia na problemy , nie stukasz mnie ty , stuka mnie ktos inny - proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcsd
bos głupia , po co robisz mu cos jak odwzajemnienia nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilii otwórz start tak jak byś miała wylączyć komputer. Ta musisz znaleźć Wszystkie programy. Otwórz to i poszukaj PICASA 3 najedź kursorem i prawym klawiszem otwórz w nowej karcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jestem jakas inna ale nie potrafię się tak po prostu bzyknąć z kimkolwiek... Pójść na imprezę i po kilku spędzonych godzinach się bzyknąć... Jak to? Mało tego, ja mam tak, że jak już przespałam się pierwszy raz ze swoim aktualnym Mężem, byłam zakochana w nim już na amen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitafitt
nie stukasz mnie ty , stuka mnie ktos inny - proste-- PROSTE DLA CZLOWIEKA PROSTEGO takiego jak ty.. autorka najwyrazniej bardzo kocha meza i to z nim chcialaby sie kochac, ale takie prostaki tego nie zrozumieja 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitafitt
Może jestem jakas inna ale nie potrafię się tak po prostu bzyknąć z kimkolwiek... Pójść na imprezę i po kilku spędzonych godzinach się bzyknąć... Jak to? - -wiesz mam wrazenie,ze dla wiekszosci ludzi z kafeterii to nic takiego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka od 2,5 roku
Lilly a moze to właśnie on czuje się przy Tobie nieatrakcyjny, myśli ze nie umie zaspokoić księżniczki z bajki soro sam nie jest księciem z białym rumakiem czy też rycerzem w ślniącej zbroi. To też może być problem. Może Ty jesteś zbyt pewna siebie, a on może mniej... może czuje się jak pomywacz przy takiej pięknej, wspaniałej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś byłam tak zdesperowana, że chciałam się z kimś bzyknąć (co za określenie;)) , ale jak tylko za chwilę pojawił się jakiś przystojniak, rozmawiałam z nim ale nie dało się ukryć, że nie potrafię. Byłam smutna, było mi przykro - gdzie tu klimat na sex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mira - pracuję na systemie Linux Ubuntu - pytanie, czy będzie takie coś jak Picasa... zaraz sprawdzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcsd
Rozumieją - nie mierz w kwesti rozumienia - ludzi swoja miarą . Przekaz mój jest mój ! dla mnie miłosc wiaze sie nierozerwalnie z porzadaniem , ta miedy kobieta i mezczyzna . Juz w kwesti miłosci rodzicielskiej jest inaczej . Kazda inna jest niezdrowa i prowadzi do frustracji takiej jaka i tutaj wlasnie mamy . Kocha .... i co z tego ma ? ból, brak spełnienia, frustracje o ktorej juz wspomnialem itd. Jeszcze jak ja zacznie bic , a ona bedzie dalej go kochac to Ty dalej bedziesz pisał o mojej prostocie , a o jej wielkiej miłosci ? daj spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parametric35
ja tez watpie zeby seks z byle kochankiem rozwiazal problem :O a). kochanek to nie opcja na cale zycie b). seks z kochankiem to co innego, nie kazdej sprawia taka przyjemnosc jak z kims kogo kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy ci nie przyszło do głowy, że on woli te zrobione na górskie wycieczki od tych na wysokich szpilkach??? Albo, że nie super nogi, czerwona bielizna i dobry obiad się dla niego liczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitafitt
to ty splyciles seks do "stukania " nie ja.. widac dla ciebie takie ma znaczenie :O proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Mężatki od 2,5roku - tak, coś w tym jest. On jest przy mnie szarym niedźwiadkiem, słodkim i kochanym, ale nie mającym na mnie ochoty. Rzeczywiście on nie jest pewny siebie w przeciwienstwie do mnie i nie lubi hałasu, poklasku, błyszczeć, imprez... Ja też nie jestem typem jakiejś imprezowiczki, od 2 lat nigdzie nie wychodzę nawet, bo czekam na niego... ale wolałabym, by więcej do mnie lgnął. Z drugiej strony on ma silną pozycję, to ja jestem ta głupsza i słabsza... tzn. jestem od niego zależna finansowo, mam kiepską pracę i mało zarabiam - on przeciwnie... Mam mały przeciętny samochód, on ma wypasioną furę limuzynę... Przy tym tak naprawdę wie kim jest, zna swoją wartość... Ma bardzo mało inicjatywy... często mówi "to zadzwon i załatw to", jeśli chodzi o jakieś sprawy... nigdy nie posprząta po sobie, nigdy nie ugotuje nic, nic mi jeszcze nie ugotował!!! Ani razu po ślubie... przed ślubem gotował ale po ślubie już nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dcsd - już nie robię, skoro on dla mnie nic nie robi ani nie odwzajemnia pieszczot, ja też przestałam. I jest wielkie NIC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniosee
myslalas o kochanku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iftar - a w takim razie co się liczy? Wie, że go kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewella2
Czy Ty nie masz być dla niego tylko ładnym dodatkiem tak jak jego limuzyna? Bo na mój nos śmierdzi tu aseksualizmem z jego strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcsd
nic nie jest takie proste jak sie w poczatkowym momencie wydaje , za długo juz zyje na tym swiecie . Ządze to ządze gdyby było inaczej ego tematu by autorka nie podniosła , wystarczylo by jej przytulenie , głaskanie , całowanie i miłe słówka , ale nie wystarczy jak widać . Mozesz podniesc range sexu do miana magi - mozesz , jednak zawsze posostanie on w ramach słowa "stukanie" bo kobiete trzeba raz wyrznać pożadnie i moze ci sie to okreslenie nie podobać , a innym razem uprawiac z nia namietny sex , bujanie sie w sexi - nigdy nie jest przez kobiety wielbione !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faceci to dziwolongiiiiii
do Dsdd. Hej to ta "Takie jest społeczeństwo" wczoraj trochę pogadaliśmy:) I jak tam sprawy z żoną, zmieniło się cos po naszej rozmowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, szczerze mówiąc marzę o nim ale ... to nie jest łatwe. Kocham moje Męża i wierzę, że jest uczciwy. Nie mam dowodów na zdradę, więc trudno mi podjąć jakąś decyzję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitafitt
tak tylko wg ciebie dla kobiety nie wazne kto ja porzadnie jak to powiedziales wyrznie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faceci to dziwolongiiiiii
Lilly czytałam opis Twojego wygladu, jestes sliczną kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniosee
wiec juz marzysz o byle seksie,a nie o seksie z mezem= zostaw meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcsd
słoneczko a co sie ma zmienic - ludzie sie nie zmieniaja z dnia na dzien , a juz na lepsze to napewno nie :) Ja juz nie rozmawiam ile mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewella - nie sądzę, bo jak mnie poznał był biedny jak mysz kościelna ;) Dopiero przy mnie się zmienił, ładnie go ubrałam, awansował itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×