Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dziwka z ursynowa

Jestem dziwką - macie pytania?

Polecane posty

Gość com sondziciee
A co sądzicie o tym które są sponsorowane? Same decydują czy idą z nim do łożka czy nie , niby dobry układ, on mi się podoba , ja podobam się jemu , mamy obydwoje z tego profity i wszyscy sa zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
widzę, że niektóre osoby mylą tu pojęcia- osoby, które uprawiają łatwy seks na dyskotece mają na to ochotę, to samo jest z kobietami wychodzącymi za mąż tylko dla pieniędzy( gdzie seks nie jest wcale wykładnikiem- czasem facetowi wystarcza kucharka i sprzątaczka oraz reprezentacja na zewnątrz) natomiast prostytutka robi to, co jej każą za pieniądze - nic tak nie rajcuje faceta idącego do dziwki jak toi, ze jej płaci za usługę. To się nazywa władza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
chociaz jeste tak ze normalna dziewczyne a nawet czasem dziewice jestescie wstanie powyzywac od dziwek. A na portalach gdzie sie dziwki ogłaszaja piszecie w komentarzach ze jest piekna , inteligentna i miła ........hmm :| Nie rozumiem was.... robicie wszytsko na opak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
"co sondzicie" więc dlaczego niby dobry jest ten układ? jak sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
zwykle wystarczy poczytac komentaze na stronkach dzie dziwki podaja cennik i wszystko i sie widzi ze ona maja wiekszy szacunek wsród mezczyzn niz taka pospolita normalna dziewczyna dlaczego tak jest? dlaczego o dziwce piszecie ze jest miła piekna inteligentna (bo wam daje?) a o normalniej dziewczynie która wam nie chce dac mówicie ze suka i dziwka....jak to jest? nie kumam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
kompletny brak logiki w wasmym zachowaniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
łaniu- " jesteście, oceniacie, mówicie itd" - wygląda na to, że uważasz się za jedyną sprawiedliwą na tym padole łez:-) Ja nikogo nie oceniam, moje wypowiedzi są tylko wyrazem mojego zdania i moich przemyślen- moim zdaniem prostytutka to niewolnictwo 21 wieku- dziewczyny uważają, że mając sponsora złapały pana Boga za nogi ale to tylko moim zdaniem pozory. Nie da się grać przed samym sobą w nieskonczonośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nie....
ja tez nie :D był tutaj przedwczoraj topik , chlopak napisal ze laska go oszukala poniewaz poprawila sie w photoshopie i przyszedl niby paszczur :D a tak naprawde ona go kopnela w dupe ,wiec nazwal ja pasztetem i dziwką :D wychodzi na to ,ze jesli nie dasz facetowi jestes dziwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
rządzi ten , kto płaci- stara prosta zasada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
dokładnie ....wiec lepiej dawac i brac za to kase bo wtedy jeste piekna, iteligenta i kulturalna :) no i oczywiscie cie szanuja :) wystarczy poczytac opisy.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
nie szauja cie wtedy kiedy nie chcesz im dac ... bossseeeeeee dobrze ze juz mam to za soba :P współczuje wam dziewczyny....naprawde....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
łaniu- na litość Bosą, nie wiesz we wszystko , co piszą i mówią-najlepiej używać rozumu. Powiedz, Twoją Mamę szanowanoby, gdyby była prostytutką? jak sądzisz? Chciałabyś , by Twoja Mama zarabiała w ten sposób? No myślcie ludziska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABBHGDCC
to troche zalatuje hipokryzja... niby malo ludzi szanuje prostytutki ,ale jednak ogromny procent facetow do nich chodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
ja nie mówie o mojej mamie kotcie :) ja mówie o tych facetach co tak robia. Co chodza płaca i szanuja bardziej dziwke niz normalna dziewczyne. Mówie o tych co wyzywaja normalne fajen dziewczyny tylko dlatego ze ona chce czegos wiecej, kogos innego, kogos takiego jak ona sama. Mówie o tych co nic nie widza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
łaniu- bo w naturze faceta moim zdaniem jest zaliczenie jak największej ilości dziewczyn więc mówią wszystko, by upokorzyc te, które nie dają.takie czasy- same dziewczyny w takie klimaty sie wpedzaja.Ot- równouprawnienie pożal się Boże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
" ,ale jednak ogromny procent facetow do nich chodzi :/" chodza i jeszcze pisza ze to sa fajne dziewczyny....moze i sa. Moze dla niech własnie poczucie wlasnej wartosci wiaze sie z tym jaka jest ładna i ile bierze. A te ładne co nic nie biora a poprostu zakochuja sie czasem w nieodpowiednich facetach niestety sa juz głupie i tempe strzały i dziwki. cytuje: "zaakceptuj swoje kurestwo" - napisał chłopak do dziewczyny która sie zakochała i przespała z facetem ale okazało sie ze on kocha nadal inna. Ze ona pomimo tego ma zaakceptowac swoje kórestwo. Zaakceptowac to ze bliskosc z kims kogo sie dazy uczuciem jest kurestwem. Natomiast najwidoczniej kurestwem nie jest dawanie za kase. To jest oznaka inteligency, urody i kultury. To faceci tak widza swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
" bo w naturze faceta moim zdaniem jest zaliczenie jak największej ilości dziewczyn więc mówią wszystko, by upokorzyc te, które nie dają." wiec zeby tego nie słuchac zaczynaja dawac za kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
uważam,że lepiej być niezależnym od czyichś pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
"uważam,że lepiej być niezależnym od czyichś pieniędzy" a skad masz na chwile obecna pieniadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
" no coz, zaden z facetow z ktorym sie spotykalam tak mnie nie nazwal na szczescie ,ę no wasnie :) jestes dziwka i nikt cie tak nie nazywa (faceci) a wrecz odwrotnie... podchodza do ciebie z szacunkiem i jeszcze płaca. Niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
najgorsze jest to autorko, że Twój " zawód " nie doda Ci pewności siebie- wręcz przeciwnie a pieniądze zarobione w ten sposób nie dadzą poczucia władzy - zawsze może znaleźć się ktoś, kto publicznie Cię poniży. Świat jest wbrew pozorom bardzo mały a taka profesja nie przysparza chwały. Nie wiem, jak duża bieda dotknęła Cię by się parać tym ale można skonczyć każdego dnia. Oczywiście, są mężczyźni którzy zakochują się w prostytutce ale nie są to związki trwałe .Większość mężczyzn nie chce wiązać się na stałe z byłą prostytutką czy utrzymanką- gdy dowiadują się o przeszłości dziweczyny najczęściej konczą znajomośc. Nie jest niestety w życiu tak, jak w Pretty Woman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
natomiast jak zona potrzebuje chajsu od meza to nagle jest dziwka dla wszystkich bo wychodzi za maz dla jego pieniezy i jest najzwyklejsza dziwnka niczym wiecej. Nie kumam....dziwka ma chyba wielu partnerów seksualnych z którymi nie wiaze ja zadna nic emocjonalna. Nie spedza z nimi całych dni, nie gotuje , a mimo to ma wiekszy szacunek od normalnej dziewczyny. Dalczego? hmmmm? kto mi to powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest ciekaweeeee
To mnie zastanawia , facet płaci i bardziej szanuję tę ktora mu dala za kasę niz normalna dziewczyne ktora robi to z milosci? zauroczenia? itp nie moge tego pojąc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
"Oczywiście, są mężczyźni którzy zakoch*ją się w prostytutce ale nie są to związki trwałe " a jak myslisz czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaBanna
To jest Twoje zycie...Rob z nim co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaniaaaa:P
no ja robie co chce :P ale ppytanie do facetów czemu ociekacie hipokryzja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
i dobrze , że nie możesz tego pojąc bo to nie jest prawda:-) To być może tekst mający na celu obniżenie ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem powaznie.
tak mam pytanie. w razie kontroli ZUS (bo zarabiasz pewnie 10 tys. i jak wydajesz to moga sie przyjebac) jak udowadniasz ze zyjesz z nierzadu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chodzi o to, ze facet
bardziej szanuje ta ktorej placi, ale czuje przed nia swego rodzaju respekt. Jej musi zaplacic by dostac to czego chce, ta, ktora daje mu za darmo daje mu rownoczesnie przewage i poczucie pewnosci, ze sama chce i chetnie da:D zwykle psychologiczne zjawisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądrala//
Ja miałam kilku sponsorów :). Sama ich wybierałam i nie widze nic złego w tym, płacone miałam z góry :) nie dość, że pieniądze to jeszcze przyjemność :) i nie czułam się przynajmniej wykorzystywana !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×