Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

justine89

planowanie dzidziusia: ognisko endometriozy, a ciąża ?

Polecane posty

Witam wszystkich. Mam do Was pytanko dziewczyny, czy któraś z Was miała może ognisko endometriozy ? Ja miałam w sierpniu 2010, miałam również zabieg, po nim lekarz powiedział, że już wszystko jest ok, szyjka się zagoiła i jest wporządku. Ale ognisko może wrócić, no i z każdym kolejnym zabiegiem będzie mniejsza szansa na zajście w ciąże. Dlatego teraz postanowiłam już z partnerem starać się o dzidziusia. Mam 22 lata. Czy któraś z Was miała ognisko endometriozy, a potem po zabiegu zaszła bez problemu w ciąże? P.S. Piszcie też jak macie takie same plany jak ja :) Czyli planowanie dzidziusia :) Jak Wam idzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero teraz zaczęłam starania (pół roku po zabiegu). Lekarz powiedział, że w przeciągu 2 lat powinnam. Mam nadzieję że to nie za późno. I jak, wszystko było ok, podczas ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zalezy od stoopnia zaawansowania choroby, przewertowalam 1000 artykulow i prawie wszedzie bylo napisane ze endometrioza 1 i 2 sopnia nie musi byc przyczyna nieplodnosci, wiele kobiet zachodzi w ciaze, nie wiedzac ze chorowalo na endo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaza przebiegla ksiazkowo;) staralismy sie o coreczke rowne 2 lata, ale jak wspomnialam wczesniej, miesiac po zabiegu bylam juz w ciazy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam początkową odmianę, uspokoiłaś mnie :) Więc jestem dobrej myśli i liczę że mi również się uda :) Dziękuje za te słowa, aż ulżyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×