Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość merlin.

1.Loda nie zrobi 2.cipki nie chce żeby jej lizać

Polecane posty

Gość dobijacz
Dziwi mnie fakt, iż kobieta która nie jest zainteresowana wogóle seksem - bez żadnych ale- zgadza się na anal, nie odczuwa nawet zmiany dziurki :D - chyba, że żle pojąłem jego opowieść jak to bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo pojęłam. Więc, albo Merlin koloruje, albo kobieta robi z siebie cnotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobijacz
Znikam. Dobranoc. Kolorowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może w zbyt wczesnej młości zaczeła uprawiać seks, im młodsza tym gorzej. Inaczej laska przeżywa seks gdy straci dziewictwo w wieku 14 lat(kłoda..) a inaczej gdy będzie dojżała emocjonalnie np w wieku 19lat (ogień). Może nie nauczyła się czerpać przyjemności z seksu. Musisz z nią poważnie porozmawiać, być może ma jakiś uraz psychiczny albo jest aseksualna. Różnie może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ doczytałam do 3 strony i mówię ci człowieku zaciągnij ją do seksuologa! Porozmawiaj w czym tkwi problem, jeśli w trakcie stosunku mówi o praniu to znaczy że się zmusiła i nie czerpie przyjemności, Straszne to. Jeśli ją kochasz daj sobie na jakiś czas spokój z seksem i spróbuj najpierw rozwiązać problem a raczej poszukać przyczyn jej braku chęci zanim ją zdradzisz. Jeśli ją naprawdę kochasz to pomóż jej. Widać ona ma ewidentnie problem. To nie normalne że w małżeństwie żona nie spełnia swoich obowiązków w łóżku bez przyjemności. Jeśli ona cię kocha TO ZNISZCZYSZ JEJ ŻYCIE ZDRADĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam wszystkie strony i gratulacje merlinowi:D oby tak dalej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eha
witam dawno nie byłam ale jestem i widze MERLIN!!!! no oby tak dalej może jej nie pytaj i juz :P alexis89 witaj kobietko :) Androgen no miałeś racje - tyle że było przez 2 dni ale i tak jazda ;) ale dzień przerwy i moge od nowa znaczy taki rocznik jestem w baaaaardzo formie :P i ciekawe jak długo :D i pozdro dla nowych !! freelez29 czy ty to freelex29 ?? bom sie pogubiła :) i dawaj człowieku co u ciebie???? jakieś zmiany????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Eha, miło widzieć :D co tam słychać? Coś tu nam topik umiera. Merlin się nie odzywa, Androgen też nie. No chyba, że Merlin żonę obraca na prawo i lewo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merlin..
Witam wszystkich serdecznie. Temat ciągle żyje co świadczyć może tylko o tym że podobne problemy ma więcej osób no bo który szczęśliwy i zadowolony szuka odpowiedzi na nurtujące pytania na podobnych portalach?. U mnie jak to się mówi nadzieja umiera ostatnia ale wydaje mi się że ostatnio był to jednorazowy wyskok mojej kobiety. Właściwie to mało w tej sytuacji można mówić o jej wyskoku skoro miała mało do powiedzenia w tamtej sytuacji:) dziś próbowałem sytuację powtórzyć ale niestety już nie przeszło. Zostaw mnie, nie chce, daj mi spokój, tobie jedno w głowie. Obrażona wyszła z pokoju a mnie k*rwa krew zalała. Dobra chyba temat się wyczerpuje. Głupio wylewać tak swoje żale na forum ale chociaż jest się anonimowym przynajmniej w teorii. Dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie szybko Merlin uciekasz. Wiesz, uważam, że chociaż te wylewanie żali da Ci odrobinę ulgi. Ja wylewam żale, bo nie mam z kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merlin - ja mam odwrotnie, mój Mąż nie chce się ze mną kochać, ani trochę go nie kręcę, choć nie jestem jakimś pasztetem... Obcy faceci bardziej się za mną oglądają nić mój Mąż. I powiem tylko - zazdroszczę Twojej dziewczynie, bo mi strasznie brakuje seksu. Już go nie mam od ponad 6 miesięcy, wcześniej też były takie przerwy, na 2-3-4 miesięce... Ciekawe co robi Twoja dziewczyna, że chcesz się z nią kochać? Może powinnam być taka sama dla swojego Męża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, szczerze nie rozumiem tego. Ja mam odwrotnie. Ja chcę a on nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mój kobiecy gust to kobieta najprawdopodobniej nie chce seksu, bo : 1. Albo Cie nie kocha i myśli o innym 2. Albo coś źle robisz. Może ona potrzebuje specjalnej atmosfery, romantycznej kolacji... A nie tak po prostu przy praniu czy stole kuchennym. Jakby nie było domowe prace nie sprzyjają seksualnej atmosferze. Może też źle ją podniecasz, jest coś takiego jak łechtaczka i jeśli to jej nie kręci, to już naprawdę nie rozumiem. Musiałbyś ją jakoś podejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilly czytałaś wszystkie jego posty? zauważyłabyś, że próbował różnie już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do merllina---- powodem moga byc zaburzenia hormonalne, popros zone aby zrobila badanie na prolaktyne i testosteron. uwierz mi- jesli ma podwyzszona prolaktyne i przy okazji za niski poziom testosteronu to nawet trzesienie ziemi jej nie zmusi do tego aby miala ochote na sex. poczytaj na necie o prolaktynie, sporo ci to uswiadomi, jak hormony wplywaja na kobiece libido. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eha
halooo jest tu kto????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eha
sprawdzam ;) tylko czy działa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merlin nie ma sposobu na żonę, temat umiera. Niestety, lodówy już tak mają, że sex jest dla nich obowiązkiem małżeńskim, a to nie jest przyjemne ani dla niej ani dla niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merlin jestem żoną i powiem Ci jedno, ni diabła nie rozumiem tej Twojej. Nie chce mi się rozpisywać, powiem tylko, że powinieneś z nią szczerze pogadać o tej sytuacji bo kurde normalna to ona nie jest (sytuacja oczywiście;) ) Daj jej jasno do zrozumienia że jeśli Jej na Tobie zależy to musi się określić bo dalej tak być nie ma prawa. Małżeństwo to nie tylko wspólne rachunki, gotowanie obiadków, kupowanie firanek czy wybieranie sofy. To też seks i jego brak może być realnym powodem rozwodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik umiera, bo Merlin nie pisze, a inni też zaglądają tak jakby chcieli a nie mogli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwiony73
Przeczytałem cały wątek. Chyba założę stronę dla facetów takich jak merlin... ja i jeszcze mnóstwa innych nam podobnych. może: www. milionSPOSOBÓWna ZACIĄGNIĘCIEżonyDOłóża.pl W akcie desperacji trzeba (chyba) trochę sprytu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merlin..
Witam wszystkich serdecznie. Szczerze powiem że nie czytałem nawet niektórych wypowiedzi ludzi piszących w moim temacie za co przepraszam głównie z powodu braku czasu a także własnego znudzenia swoją sytuacją. O dziwo więcej jest na forum kobiet mających problemy takie jak ja niż mężczyzn. Wydaje mi się po tym wszystkim że powodu chyba trzeba szukać głębiej i niestety może być to problem nie do rozwiązania. Chodzi mi tu o głowę, o psychikę. Problem musi tkwić tam skoro nawet temat seksu w teorii wywołuje silne reakcje alergiczne. Zdrowa kobieta w najlepszym wieku mająca świetną figurę powinna cieszyć się swoją fizycznością używać życia i czerpać radość z seksu. Powiem szczerze jakbyśmy nie byli po ślubie to już dawno by mnie przy niej nie było chociaż w innych dziedzinach życia codziennego nie mogę mieć żadnych zarzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merlin..
czemu ludzie tak dziwnie się dobierają? alexis, lilly, kiciulińska fajne kobiety wiedzą co chcą a tu człowiek musi się męczyć. Nie mówię że będąc z którąś z was byłoby super bo nie można tego stwierdzić ale napewno nie byłoby nudno i beznadziejnie. Grunt to rozmowa ale jak tu rozmawiać jak tak z ciekawości spytałem ostatnio "czemu nie lubisz oralnego" już nawet nie pytam o waginalny czy inny. Odpowiedź przecież oczywista. Znów masz zamiar mi to wypominać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwiony73
merlin, widzę, że obydwaj jedziemy na tym samym wózku. Po przeczytaniu wszystkich Twoich postów wydaje mi się, że czytam swoją biografię, ha ha. Wiesz co mnie dołuje najbardziej? My musimy skomleć o seks raz na miesiąc, a tu na forum są zdrowe kobitki, które narzekają, że ich "pole leży odłgiem i perzem zarasta". To chyba jakaś ironia losu. A z drugiej strony gwarantuję Ci, że gdybyś skoczył w bok, to Twoja żona najpierw urwałaby Ci jaja, a potem rozpaczała, że jak mogłeś to jej zrobić skoro ona tak Cię kocha??!! W życiu tego nie robiłem, ale chyba musimy kiedyś zrorganizować takie spotkanie. Niespełnieni mężowie i niezaspokojone żony. Byłoby o czym pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merlin..
No żebyś wiedział doskonale to napisałeś. Moja to zazdrosna jest tak że nie do wiary a jakbym ja zdradził to nie mogłaby pojąć dlaczego jej to zrobiłem skoro jest ideałem kobiety. Pogadać to chyba na wstępie bo takie wygłodniałe towarzystwo mogłoby się pozagryzać z pożądania.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×