Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość udzielam_wywiadu_rzeki

Facet 28 lat odpowiem na prawie wszystkie pytania

Polecane posty

już jak to napisałam i na to spojrzałam to wiedziałam jakie wywoła to kontrowersje , chciałam poprawić na "za lodowiskiem" , ale niech ta! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po jedną nazwą tyle ukrytych znaczeń się kryje:) ja lubię lody o wyrazistym smaku wiśnia, cytryna, pomarańcz:) nie cierpię mdłych czyli śmietankowych:) nie lubię włoskich sto razy wolę te gałkowe i chodzi mi o takie wiecie normalne co można w sklepie kupić:) żeby nie było że nie grzeczne myśli mam:) heh:) więc preferujesz deskę? Ja gdybym miała jeździć to też bym pewnie wybrała deskę;) raz na nartach tak jechałam, że każda w inną stronę i glebę zaliczyłam, na desce przynajmniej człowiek się nie rozkraca;) heh:) do potem lodożercy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
hej U mnie w rodzinie prawdziwy baby boom w ostatnich dwóch latach, mój brat cieszył się jak szalony, gdy urodziły mu się blizniaki w lutym:) ja lubię włoske, chociaż rzadko jadam;) a co do tego wyjazdu,to wszystko będę wiedziała za tydzień. Muszę skoczyć do Douglasa, do pózniej i miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zły nastrój 1. PMS 2. Wyrzuty sumienia 3.Nie było maślanki milko w sklepie 4.Nie przyszło mi 4 pacjentów w środku pracy a na koniec przyszedł jeden dodatkowy ( ze szczękościskiem i ósemką do usunięcia) 5. Na 30.05 zaplanowali mi operację , wytną mi kawałek ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) mialam ostatnio sporo zawirowan,wiec wybaczcie nieobecnosc (i nie wiem jak nadrobie,to co zdazyliscie tu naskrobac :P ) ja tez od razu wlaczylam ost strone teraz - a tu - lody - tesknota - spoko - luz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co słychać? U mnie dziś naprawdę piękna pogoda jest:) widzę, że temat lodów się nie rozwinął;) ale to chyba lepiej, jeszcze by jakieś kontrowersyjne sprawy wyszły:) poza tym to nuda:) co do spóźniania to ja się zawsze wszędzie spóźniam;) ale do pracy na pewno nie bo to byłaby czysta nieodpowiedzialność, no chyba, że jakiś bardzo ważny powód by był:) jestem po tym nieszczęsnym bierzmowaniu i wiem już, że naprawdę pechowa jestem:-/ przed mszą pasek w butach mi poszedł, jeszcze byłby luz jakbym miała buty na płaskim obcasie a ja tu szpila 10 cm i do ołtarza mam iść, modliłam się żeby tylko orła nie wywinąć przed tym biskupem :) ale jakimś cudem poszło ok:) uff ulgę miałam totalną jak się już to wszystko skończyło;) berenka To gdzie się tyle czasu podziewałaś? Wygrałaś w totka i zabalowałaś na Majorce?:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black , podziwiam że trwasz w wierze , bierzmowanie ...mocne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrzutów ni opiszę , musi starczyć że jestem kobietą wiarołomną i być może pozbawioną moralności ale zamierzam wrócić na ścieżkę praworządności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzie Bierzmowanie to ja parę lat temu miałam:) byłam świadkiem:-/ drugi raz nie dam się na to namówić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czy ktoś wierzy czy nie to tylko i wyłącznie jego spraw jest prawda? Każdy ma swój pogląd na życie i żyje tak jak chcę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dasz się namowić na świadkowanie czy na bierzmowanie? bo nie zrozumiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na świadkowanie:) drugi raz bierzmowania nie będę mieć bo już miałam, dzięki Bogu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to aż takie to bierzmowanie nieprzyjemne jest? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duży , a będziesz rozmawiał z kimś komu ta druga podoba się bardziej od tej pierwszej??? :D zresztą duży chyba odsypia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
eee tam odsypia....w Sopocie pewnie już siedzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije drugi dzień poprawia mi to humor , nie jest tak doskonały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie no nie jest łatwo... przyjaciołom rodzą się dzieci, następnego dnia trzeba motywować ludzi do pracy, a wieczorem ze znajomymi baunsować :/ Właśnie wróciłem z imprezy. O 10 wstaję i idę na rower, ostatnio było 53 km, teraz zapowiada się lepsza pogoda, więc może 60 pęknie? :D A potem jazda na komunię, trochę nie lubię takich uroczystości. Wesele ok, lubię wesela bo lubię się bawić, ale komunia to już jest zbyt wielka abstrakcja dla kogoś kto już nie bawi się klockami LEGO i nie gra na Xboksie ;) JEEEEEEST!!! Dallas wygrywa już 3:0 z Los Angeles :D Otwieram wino z Sycylii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
co dzień prawie impreza...zazdroszczę kondycji hehe;) Ja dziś mam wesele,a jutro jadę na konie:D Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×