Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość udzielam_wywiadu_rzeki

Facet 28 lat odpowiem na prawie wszystkie pytania

Polecane posty

Hej, Pomyślałem, że się Was poradzę. W następną sobotę moja siostra bierze ślub i zastanawiam się nad jakimś prezentem, który będzie fajnym dodatkiem do pieniędzy. Chcę po prostu, żeby oprócz "dofinansowania" mieli coś na pamiątkę. Pytanie co. Myślałem o jakiejś książce, płycie CD, filmie na DVD (który będzie ich przenosił do szczęśliwych chwil hehehe). Jeśli mielibyście jakiekolwiek inne pomysły albo sugestie do tych moich, to chętnie je poznam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jeśli mogę spytać to jaka to byłaby płyta CD z muzyką? a film DVD? Myślę, że to powinno być coś bardziej osobistego..Może album ze zdjęciami? :) Nie wiem, ciężka sprawa w sumie to jest...Możesz też podarować coś praktycznego, co się przyda młodej parze...Może być też jakiś fajny weekend we dwoje czy coś, ale tu już trzeba zorientować się o czas wolny pary młodej...Jest dużo możliwości tylko musisz wybrać taką, która Tobie spasuje...Nie powiem, żeby Ci dużo czasu zostało...Zawsze tak na ostatnią chwilę?:P Życzę powodzenia, w wybieraniu prezentu:) Miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyRachel
Czesc facet 28 lat, masz zone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyRachel
A szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy "szukanie" to dobre słowo. Jestem otwarty na nowych ludzi, poznaję różne kobiety i jeśli się zakocham to może to prowadzić w dłuższej perspektywie do małżeństwa. Ale jakichś konkretnych kroków poszukiwacza nie podejmuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , mam urlop i jestem pochłonięta, jutro lecę na Kretę. Życzę wszystkim wsystkiego dobraego, miłej zabawy na weselu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej suzie :) No właśnie zauważyłem Twoją zmniejszoną aktywność ;) Udanego wypoczynku, ja w sobotę jadę na obóz salsy. Kiedyś krążył dowcip, że Agata Młynarska spędziła dwa tygodnie na Krecie ;) haha ahaha... Nie jest to tzw. "mój temat", ale obiektywnie dziewczyna jest ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Co tam u Was? Ja happy jestem, kupiłam auto i będę uczyć się jeździć pomimo tego, że mam już prawo jazdy:P suzie Miłej zabawy i odpoczynku na Krecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym do pieniędzy kupiła jakąś piękną, luksusową pościel albo zabawną, np. w serduszka na noc poślubną, zależy jakie klimaty lubią młodzi. Osobiście mnie by taki prezent ucieszył, bo lubię ładnie spać,a z ukochanym mężczyzną tym bardziej tak bym chciała:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cieszę się, że Was spytałem, bo macie naprawdę fajne pomysły :) Pościel też daje radę! Dzisiaj pochodzę po sklepach i się rozejrzę, zobaczę co mi wpadnie w oko. Te ręczniki z haftem fajna rzecz, muszę tylko pomyśleć jak to zrobić, żeby nie wyglądały jarmarcznie i duża szansa, że się na nie zdecyduję :) A oprócz tego album na zdjęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black_cat Córka Cobaina mi się nie podoba, ma fajne oczy (brwi już nie), ale podobają mi się twarze o bardziej subtelnych, delikatnych rysach. A ona nos ma prawie jak ja ;) Zupełnie nie podoba mi się np. Angelina Jolie - jest zbyt mocno "zarysowana", no i ma mało kobiecą figurę. No i pochwal się autem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Mnie tam znowu się podoba tak samo jak Megan Fox:) tylko nie myśl sobie, że podobają się mi kobiety:) to tylko taka obiektywna ocena:) Taa pokażę jak go nie rozwalę bo mam do tego akurat szczególny talent:P Teraz nie mogę jeździć bo ta noga cholerna:( Miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. Zdecydowałeś już jaki prezent dasz siostrze?;) Teraz czytam, że miałeś iść na zakupy...:) Napisz jak już będziesz wiedział:) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... ja zatapiam smutki w alkoholu i muzyce. dzis sobota więc sprzątam. choc cięzko sie obsluguję odkurzacz po %%%%. ja piertole ale żal:-o idę, nie bede sie pogrążać 😘 for all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomału mi tu net chodzi , na tarasie trochęszybciej jak wywieszę modem przez balkon :) jest fajnie , pozdrawiam wszystkich :) aha , dziś spieprzyliśmy zdjęcia bo dziecko przestawiło iso :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po weselu ? czy nie ? trochę się zgubiłam. z kim poszedłeś , z Doktorantką czy z tą tajemniczą nowa postacią w teatrzyku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) właśnie wróciłem z obozu... wesele siostry w sobotę. a ja - po uszy zakochany z wzajemnością :) nie mogę uwierzyć jaki zwrot akcji :D katharsis trzymam kciuki, ja od 3 dni nie chodzę tylko fruwam, Ciebie też to z pewnością czeka. Ja już nie wierzyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×