Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość udzielam_wywiadu_rzeki

Facet 28 lat odpowiem na prawie wszystkie pytania

Polecane posty

:D Widziałeś kiedyś ładną dziewczynę gotkę ? bo ja nie , wszystkie są brzydkie albo grube .. te ich przebrania sprzyjają maskowaniu no ale mooooże...gdzieś ... w Nowym Jorku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to ja , nie chce mi się przelogować , oglądam ten koncert z okazji prezydencji i podoba mi się, Angie Stone wymiata ! ( nie wszystko jest super ale ogólnie fajnie ! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz oglądam Tricky ego .... lepiej niech śpiewa ta dziewczyna w tych ładnych butach .. jemu to najwyraźniej nie idzie ...... on nie ma głosu , niestety nieeeee no poza tym że nie ma głosu do śpiewania to niczego sobie, .... ładne ramiona i dość chudy .. a ty Bart jakie masz ramiona ... koszykarzu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz pytanie !!! na tym koncercie z opkazji prezydencji każdy artysta zagraniczny wykonywał jakiś polski utwór .......jaki polski utwór pasowałby Ci do Trickyego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
Wczoraj poszłam do fryzjera, -15cm. Czasami mam takie głupie pomysły:D Kobitka leży na fotelu dentystycznym.W ustach gaziki, facet dłubie jej w zębach. Krew się leje, pot, łzy. Nagle-telefon. Dzwoni i dzwoni. Kobitka bezradna. dentysta w końcu się zlitował. Bierze komórkę. -Halo...kto mówi? -Jak kto, kto mówi?! MĄŻ! -Aaa ...maż...OK, zaraz kończymy. Żona tylko wypluje i natychmiast oddzwoni. suzi pewnie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie znałam :D -15 cm ho ho ho ....sprzedałaś włosy ??? to zależy jakie długie były wcześniej.. bo jak 16 cm to nieźle pojechałaś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
hehe nie, miały chyba ze 45cm. Nie sprzedałam. Mój chłopak kiedyś powiedział, że zamknąłby mnie w wariatkowie jakbym tak ścięła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yellow suzie Owszem, widziałem kiedyś ładną dziewczynę gotkę :) Piszesz samą prawdę, ale zdarzają się i urodziwe panie wkręcone w te klimaty. Żeby nie być gołosłownym: http://gothdating.org/wp-content/uploads/2009/04/goth-girls.jpg ;) hehehehe Moje ramiona? Dość smukłe i umięśnione :D Chociaż od siłowni nieco tracą na smukłości. Nie wiem czy o taki opis Ci chodziło ;) Tricky mógłby zaśpiewać + i - Kalibra. Znacie to: http://www.youtube.com/watch?v=gHOW2mZ14Tg&feature=related ? Trochę kuleje u niej akcent, ale lubię moment, w którym przechodzi w taki fajny wrzask 2:37 :) Rzeźnia z tymi plecakami latającymi... W jakiejś bajce kiedyś były takie plecaki latające - być może to był któryś Pan Kleks. Pamiętam jak sobie myślałem o tym jak fajnie byłoby mieć taki plecak. Teraz jet-packi powoli wchodzą na sklepowe półki ;) http://www.youtube.com/watch?v=jw5KaEshU3g&feature=related Romanistka Na Openerze pełno znajomych, kilka paczek i tak trafialiśmy na siebie co chwila, fajnie. Ale sobotę i niedzielę olałem, musiałem wyjechać :/ Szkoda trochę, Prince podobno zmiażdżył, trudno. Suzie córka dobrze się bawiła? :) No to Romanistka czekamy teraz na foty kurtki i włosów ;) Ja znam dowcip o stomatologu Angliku i pacjencie Polaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki288
Czy to znaczy, że moja figura ci się nie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak , Prince koksił pono . Tak córcia opowiadała. :) Pooglądaalm z nią fragmenty powrzucane na utube , teraz już nic nie ma ponieważ wszystko zostao pousuwane :D ( on ma świra na tym punkcie , wiadomo jaki jest )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co u Was słychać? Ta nutka świetna:) posłuchaj sobie też Reflection, może Ci się spodoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie przesadzajmy, że nic nie ma ;) Jeszcze wszystkiego nie usuneli i można np. zobaczyć cały Purple Rain ;) http://www.youtube.com/watch?v=ACWuXl7Qxi0 Dowcip: Pyta facet swojego kolegę o dobrego stomatologa. Tamten mu odpowiada: - Znam swietnego, ale on jest Anglikiem. - Spoko, spoko, poradzę sobie. Przychodzi więc na wizytę, siada na fotelu i pokazując lekarzowi szczękę mówi: - Tu! Dentysta wyrwał mu dwa zęby. Na drugi dzień znów się spotykają i pierwszy mówi: - Kurcze, jakiś głupi ten dentysta. Ja mu pokazuję bolący ząb, mowię "tu", o on wyrywa mi dwa... - Ale ty głupi jesteś. "Two" po angielsku znaczy dwa... - Aaa, trzeba było tak od razu, następnym razem coś wymyślę. Przychodzi więc na wizytę, siada na fotelu, wskazuje ząb i mówi: - Ten! blackcat No Reflection też spoczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nic się nie dzieje , nuda , dużo pracuję bo mam zaległości , trochę jestem zmęczona ... co rusz wpadają mi do głowy dziwaczne pomysły gdzie by tu jechać na wakacje .. była już Rumunia , a dziś ubzdurałam sobie Dubai ( bo zobaczyłam w tv wielkie centrum handlowe Dubai Mall a wnim wielkie lodowisko !!! ( jedak chyba nic z tego nie będzie bo masakrycznie tam drogo ) skończy się tak że nie będę mogła podjąć decyzji ( depresja ) i nie pojedziemy nigdzie do wszystkiego dosypuję siekaną natkę od pietruszki , lubię bardzo i chyba w weekend upiekę ciasto , będzie takie : Robi się spod taki jak na tartę ( upiec ) na to serek gładko zmielony z cukrem i otartą skórką z cytryny , na to maliny i jagody , zalewa się galaretką malinową albo inną ( żeby była czerwona )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Co u Was? Do mnie przyjechał brat i ostro trenuje pod moim okiem na basenie, bo ma do przepłynięcia 50 m w ramach egzaminu na fizjoterapię i ratownictwo medyczne. Matura z chemii mu rzeczywiście nie poszła i o medycynie raczej nie ma co myśleć niestety. Szkoda, bo biologię ładnie pocisnął... A w Gdańsku była w mijającym tygodniu taka konferencja naukowa PANu i w piątek poznałem bardzo sympatyczną doktorantkę :D ;) Chyba się zauroczyłem na maksa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile wycisnął z biologii ? czy zdawał rozszerzoną fizykę ? interesują mnie poczynania Twojego brata również dlatego że moją córkę czeka to samo za 2 lata . czy będzie próbował jeszcze raz ? Teraz o niej. Cieszę się i zapytuję czy od razu zaciągnąłeś ją do łóżka ? :D Gdzie ją poznałeś ? Też byłeś na tej naukowej imprezie ? Co jest przedmiotem jej doktoratu? Oczywiście zazdraszczam tego wszystkiego co towarzyszy poznaniu nowej osoby .. tej całej otoczki i w ogóle .. chyba wiesz o czym mówię. Niesamowite to uczucie , ale ja powinnam się modlić o to żeby nigdy nikogo takiego nie spotkać na swoiej drodze. Czasem w sieci funduję sobie substytut czegoś takiego ... przeważnie są to faceci dużo ode mnie młodsi (zdarzył się chyba nawet jeden w wieku Twojego brata) , dobrze mi się z nimi gada i mam wrażenie że im ze mną też .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jakiej pracy dają do rozwiązywania takie zagadki ? Facet jest chory, aby przeyc dostal tabletki w dwoch jednakowych butelkach oznaczonych A i B. Co dzien ma brac po jednej tabletce A i B. Biorac tabletki po raz pierwszy z butelki A wysypal jedna tabletke ale z butelki B wysypaly mu sie dwie. Wszystkie trzy sie pomoeszaly. Tabletki sa identyczne. Musi zuzyc je wszystkie aby przezyc. Musi je wybrac wszystkie co do jednej. Co ma zrobic ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biologia 93 pkt, fizyki chyba rozszerzonej nie zdawał. W tej chwili mówi, że na pewno spróbuje jeszcze, no ale zobaczymy za rok. Nie, nie zaciągnąłem do łóżka :P Spodobała mi się wznioślej niż tylko fizycznie, zaintrygowała mnie, lubię takie mądralińskie kobiety :) Świetnie się z nimi rozmawia. Generalnie to było pokonferencyjne spotkanie przy drinku na gdańskiej starówce. Pojechaliśmy tam z moim przyjacielem spotkać się z naszą przyjaciółką - żoną naszego przyjaciela. Tam zaś było miłe naukowe towarzystwo, trochę porozmawialiśmy, część ludzi się wykruszyła, a my zabraliśmy koleżankę i jej dwie towarzyszki do Sopotu na pokręcenie nóżkami :) Rozprawę doktorską pisze na temat produktów reakcji Maillarda - nie wiem o co chodzi ;) Oczywiście fajne uczucie, niefajnie tylko że dzieli nas znaczna odległość, ona nie jest niestety z Trójmiasta, ale chyba ją niedługo odwiedzę... Rozwiązanie zagadki z chorym facetem: Musi pójść do lekarza po dwie tabletki B i jedną A, a te które mu się pomieszały ma wyrzucić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieźle z tej biologii , naprawdę . Na pewno za rok mu się powiedzie :) Ona jest chemikiem??? Nie chodziło mi o rozwiązanie zagadki (zresztą takie nie jest,chociaż też jest to jakieś wyjście ) . Chłopak zadał ją na forum bo nie mógł jej zrobić , powiedział że ją mu w pracy zadali , zapytałam się co to za praca i nie chciał powiedzieć , cifak.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co u Was słychać? Jak tam pogoda? U mnie dzisiaj wyśmienita:) praktycznie cały dzień nad jeziorem spędziłam:) relaks totalny:) Ech matury...:) Życzę powodzenia z panią doktorantką:) :) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć black , u mnie też jest jezioro , nawet fajne , ale corce się nie chciało iść a mnie samej też nie , no i w chacie siedziałam, książkę czytam poszłam za to do fryzjera, takiego awaryjnego , mój fryzjer o latynoskim wyglądzie na urlopie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć suzie, szkoda, że taki ładny dzień spędziłaś w domku...Zmieniłaś fryzurkę czy tylko końcówki standardowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panieadamiemampytanie
jak sie nazywa miejsce pomiedzy dupa a jajami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×