Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katia197

Od dziś na diecie.Kto ze mną?

Polecane posty

Dzisiaj zjadłam na śniadanie: 4 kromki Wasy z miodem, na 2 śniadanie: 2 kromki Wasy z szynką = 2 z miodem (pyszności!), na obiad: dwa jabłuszka a na kolację mnóstwo kapusty kiszonej. Teraz piję jak smok!! Dziewczęta, właśnie wyczytałam, że jedna kulka lodów mlecznych ma tylko 28 kcal. Nie wiem o co chodzi bo już Magnum ma 304 kcal. Chyba sobie jutro zafunduję jeden posiłek - lody bo strasznie za mną chodzą. Oczywiście te kulkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Zaglądajcie!! Ja dzisiaj na śniadanie zjadłam 4 kawałki pieczywa Wasa z serem i z pomidorem. Obiadu planuję nie jeść, tzn. zjem coś w ramach obiadu ale nie to co gotuję dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc stokrotka dobrze ze jestes :) nikogo nie bylo na tym forum :( tak cicho... długo mnie nie było... problemy z żołądkiem.... ale juz ok :) waga wkoncu mi ruszyła...po 2 miesiacach zastoju... nagle spadło o 1kg moze juz bedzie leciec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Sorry,sorry ,sorry:(:( Już jestem :):) Miałam strasznego doła ,a kiedy tak mam ,to nic mi się nie chcę -nie tylko nie piszę ale i w domu się nie odzywam. Cały czas spędzałam na siłowni i na basenie ,a najgorzej że doszło do mnie że mój problem życiowy polega nie na tym że nie mam idealnej figury ,a na czymś innym...To znaczy ,teoretycznie o tym wiedziałam od dawna ale jednak byłam przekonana że jak będę miałam idealną figurę to wszystko będzie ok. Figurę mam w miarę-nie najgorszą , ale mam zmarszczki i skóra już nie ta...Ogólnie przeżywam kryzys 30 jeżeli taki jest...Ogólnie nie mogę się pogodzić że jestem już , od pewnego czasu , kobietą ,a nie dziewczyną-śmieszne i głupie ,ale tak mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slimtaigolka
katia197 ja ma do ciebie pytanie .jestem 6 dzien na slimexie 15 i gdzies tam wyczytalam o skutkach ubocznych nerki. ja mialam wczoraj niesamowity bol ale myslalm ze to krzyz mnie boli ale czytajac twoja wypowiedz chyba z kwietnia to teraz sama nie wiem czy to nie nerki daja o sobie znac na slimexie 15 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slimtaigolka-witaj. Ja nie piłam slimexu ,ale piłam inne dziadostwa...i mam problemy z nerkami. Nie wiem ,czy to z powodu tych tabletek czy czegoś innego ale fakt pozostaję faktem -puchnę ,zatrzymuje się mi woda w organizmie i t.d. Jak czytałaś ,tabletek piłam sporo i przez długi okres czasu i z własnego doświadczenia-nie polecam, wkręć odradzam.Efekt jest niesamowity ale tylko pod czas stosowania ,a skutki uboczne -u mnie straszna nerwowość i depresja ,a może nawet i problem z nerkami,który teraz mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slimtaigolka
dzieki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Widzę że teraz Wy nie macie czasu albo humoru pisać... U mnie dzień jak co-dzień ,z rana na siłowni nie byłam-nie czuję się za dobrze-mam uczulenie na pyłki ,a teraz wszystko kwitnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane. za dlugo bez Was nie wytrzymalam:p niestety u mnie ostatnie 3tyg byly okropne wiec wczoraj wystartowalam z waga 65kg. dzis juz jest 64,5kg a do poniedzialku musze miec max 63,9 chociaz:p tak wiec dzialam. no i w koncu sie przemoglam i codziennie cwicze 1h:) pod koniec czerwca jade nad morze i musze byc sexi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj tangeska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ja dziś umieram-coś kwitnie ,a ja mam straszne uczulenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia, och znam to. ja co lato lipiec/sierpien cierpie na masakryczny katar i nic nie wykazalo na co;/ u mnie dietka dzis tak sobie, ale jutro znow zaciskam pasa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde,jestem wściekła....... Przez 3 tygodnia czekałam na swój laptop-był w naprawie.Powiedziałam że pierwsze to uratowania zdjęć-32 wycieczki zagraniczne ,a później naprawa....Facet wymienił dysk....bez uratowania danych........... Zaraz mnie rozerwie,już płakałam, krzyczałam i rzucałam laptopem i jestem dalej wściekła i rozpać mnie rozpiera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia, mam pytanko. ile mniej wiecej schudłas po Lidzie? bo sie na nia zasadzam a nie wiem czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przeciez tak nie mozna!(laptop) zaplacilas facetowi? co on sobie wyobraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schudłam ok.8-10 kg... Kurde,sorry że mnie wczoraj nie było-miałam gości -popiliśmy piwko.Dziś jestem na kefirku-muszę odpokutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nagrzeszylam wczoraj ale dzis juz jest oki:p katia, 8-10kg w ciagu 3 miesiecy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,moja waga była 57-58 kg kiedy zaczynałam pić Lida,tak że jak skączyłam byłam bardzo bardzo chuda...Ale jak przestałam pić ,odrazu zaczęłam tyć ...I Lida bardzo biję na łeb -przynajmniej u mnie tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dzieki.. a co dokladnie sie dzialo? bo kurde to tak jakbym wziela np 2tab meridii15 , lida ma az 0,030g sibutraminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam strasznie nerwowa i agresywna,wybuchałam z była powodu .Byłe co doprowadzało mi do łez...Poczucie niepełności i rozpaczy...Coś strasznego,chociaż wiedziałam że to skutki uboczny leka ,ale i tak było okropnie.A co najgorsza ,od razu jak przestałam pić Lidę dostałam strasznego apetytu,jakiego nie miałam kiedy przestawałam pić Meridię i Adipex .Ale po Lidii chudłam w oczach,prze pierwszy miesiąc wprawie nic,reszta przez drugi ,a w trzecim już nie miałam s czego chudnąć.Tak że praktycznie schudłam za miesiąc,ale zażywałam Lidii ,tak jak pisałam wcześniej-przez trzy...Tylko ja ją nie polecam,co z tego że schudniesz,jak przytyjesz,a za tych trzy miesiąca na prawda nadwerężysz zdrowie.Po niej przytyłam nie tylko ja,a wszystkie co ją zażywaliśmy ,a było nas dużo.Nie wiem czy pamiętasz ,pisałam ,że na Ukrainie Lidę można było legalnie kupić w aptece.Każda przytyła i jeszcze z dodatkowymi kilka kilogramami.Jednym słowem-ODRADZAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dalej mam to uczulenie ...Na siłownie,aerobik,yoge i basen nie chodzę :(:( Dziś dzień matki-z rana córka zrobiła mi sałatkę na śniadanie :)Mam zaproszenie na sushi od mężulka i córci ,a później pójdziemy do kina. Stokrotka-serdeczne życzenia z tej okazji !Z nas wszystkich chyba tylko jeszcze ty masz dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tangeska,jak masz ochotę kupić jakiś specyfiki to polecam te ze sklepu sportowego (sama piję już drugi miesiąc i efektu są rewelacyjne ) Graver Fat Burner Bikini Burn Acai Berry i polecam krem (jak już kiedyś pisałam , spróbowałam już milion kremów za różne pieniędzy -najdroższy kosztował 750 zł. za 250 ml),a ten kosztuję coś ok.13 zł.w markecie :),tak,tak 13 zł ,nie 130 zł i z marketu z tej dolnej półki firmy Perfecta Extra slim.Jedyna wada, że kilka minut po nałożeniu jest okropnie zimno,ale działa rewelacyjnie-oczywiście sprawdziłam na sobie ,stosuję jego już ok. miesiąca i na prawda widzę super efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tylko ze do nich jest jednak potrzebny duzy wysilek fizyczny, a czas mi pozwala na godzinke dziennie.. tez uzywam tego kremu:) ale na rozstepy:( w lato fajnie, tak zimniutko:) i jeszcze summer slim- swietny, uzywam od roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie że nie,jak chodzę na siłownie to zażywam inne.A po drugie -godzina dziennie,to jest duży wysiłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myslisz? a w jaki sposob one dzialaja i ile koszuja? u mnie dzis tak sobie bo bylam u znajomego na obiedzie, ale na kolacje juz tylko kawalek bialej rybki no i cwiczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×