Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malunia333

OSTATNIE CHWILE !!! KWIECIEŃ 2011 - PRZYGOTOWANIA, PORÓD, PIERWSZE CHWILE...

Polecane posty

szkoda że się tak wykruszyłyśmy, ale każda zajęta dzieciakami,to nie to co na macierzyńskim, że siedziało się z brzuchem i klepało na kafe :D szkoda że Tofii i różyczka nie zostawiły namiarów, ciekawa jestem jak tam dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UuUuUuuu tu sie na prawde przestało zaglądać hihi, no cóż... temat zapomniany, ale moze kiedys sie do niego wróci. U mnie w porządeczku, Mała płacze baaardzo rzadko moge nawet powiedziec ze raz na tydzien czy nawet na 2 tygodnie. Smieje sie caly czas, zmeczy sie idzie spac, budzi sie napojona, nakarmiona szczesliwa bawi sie w kojcu,przewraca sie juz z pleckow na brzyszek sama i odwrotnie :) 11 wrzesnia konczy 5 miesiecy :) ma juz na dole pełne 2 ząbki :) dwójka dolna prawa juz kiełkuje :) nie gorączkuje, miała 2x ale zbiłam ją nurofenem dla dzieci. Nie placze, tylko sie czasem wkurza i wyrzywa sie na swojej ulubionej maskotce myszki miki ktorej probuje odgryźć ucho hehe Dzis zjadła na obiadek 2 pełne miseczki papki, bylam w szoku, bo jedna miseczka to tyle co w sloiczku z tym, ze ja jej gotuje, nie kupuje tych sloikow. Dzis jej przygotowałam niewielki kawalek piersi z kurczaka, 2 marchewki, selera, pora i 2 pomidorki obrane ze skorki oczywiscie. Kwaskowata zupka ale ona ma chyba tak jak jej starsza siostra, lubi kwaskowe potrawy :) ale to dobrze hehe, dzis wieczorem dalam jej jeszcze malutkiego rogalika 7 days, by sobie pooblizała troche, w srodku czekolada oczywiscie, jak sie nie dorwała, tak nie bylo pol rogala, tak go wylizała i popackała swoimi kiełkami :) mam nadzieje, ze to nie zaszkodzi, ale smakowalo, a ile w tym radochy bylo :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WilkSyty
malunia333 Masz najeb@ne we łbie jak cyganka w tobołku. Skąd ty się wzięłaś wieśniaro? Wyjechałaś do UK robić dzieci i żyć z socjala? I jeszcze udaje słodką idiotkę. Dla zainteresowanych - poczytajcie ten wątek, już malunia (co za kretyński nick) nie jest taka słodka cimcirimci Buahaha http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4941808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona matka
malunia 333 przeczytałam twój wpis na forum cytowanym powyżej na temat wózków i omal nie zemdlałam teraz wyszło jaka jestes!! czyś ty na głowę upadła z tym wczesnym sadzaniem dziecka??? to że dziecko się podnosi za rączki nie oznacza ze samo siedzi! - odczujesz skutki jak córka będzie miała 12 lat i będzie chodziła w gorsecie, bo taką skoliozę będzie miała masz też mega chamski i wulgarny język, a te przechwałki to naprawdę dziecinne było aż dziw, ze tutaj taka milusia byłaś powiem ci że położne w Polsce są wspaniałe, bo urodziłam tutaj dwójke dzieci i NIE WSTYDZĘ SIE TEGO ŻE JESTEM POLKĄ JAK TY!!!! skoro wstydzisz się skąd pochodzisz to czemu piszesz tu po polsku? bo co tłuku angielskiego nie chciało się uczyć? wstyd mi, ze ktoś może tak pisać o swoim kraju i że taka osoba póżniej reprezentuje nas za granicą, wstyd malunia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierz mi, nie mam zamiaru reprezentowac polski tutaj. Nie pisze tu w jezyku angielskim bo zapewne go nie znacie i na marne moje pisanie. Jakiekolwiek choroby zwiazane z wczesnym siadaniem, sorry, ale dziecko moim zdaniem jak samo sie rwie i trzyma stabilnie, nie widze przeszkód. A co powiesz, jak inne matki od urodzenia noszą dzieciaki w swych nosidelkach na brzuchu.. takie dziecko jest caly czas w bionie i w jakims stopniu tez siedzi i ciąży na kregoslup. Znam wiele osob ktore tak prowadzily swe maluchy i dzis sa zdrowe :) Wulgarna to ja moze jestem, a napisz mi kto nie? Ty potrafisz ublizac, co twoim zdaniem do wulgaryzmu i niewychowania nie nalezy - trudno. Czasem pograc trzeba nie? :) Normalne osoby na tym kafe to rzadkosc, wiec probuje od jakiegos czasu wtopic sie w tutejszą kulture :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Zachęcamy Was bardzo serdecznie do wzięcia udziału w naszym projekcie o nazwie: "Wspólnie tworzymy produkty", którą rozpoczęliśmy na Facebook'u kilka dni temu! Pragniemy, abyście mieli bezpośredni wkład w tworzeniu "BOBASOWEGO DZIENNIKA" - tak, nazwa została wymyślona przez jedną z mam i spodobała się również innym rodzicom (co zostało ustalone w drodze głosowania). Dzisiaj głównym tematem na naszej tablicy jest szata graficzna owego pamiętnika - możecie oddawać głosy na tą, która podoba Wam się najbardziej - mile widziane są też uwagi i propozycje zmian! Udział w akcji może wziąć każdy posiadający konto na Facebook'u, dlatego nie czekajcie i dołączcie do nas jak najszybciej - http://www.facebook.com/BabyOno ! Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na czerwono z doskokuuu
Malunia? Kasieńka ? co u WAS ? POZDRAWIAM Toffi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nini_kwiecień
Toffi to Ty napisz co u Ciebie. Dawno Cię tu nie było. Nie wiemy jak poród i jak dzidziuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofii a gdzieś Ty się straciła?! a U nas ok,w skrócie siedzę już w PL 1,5 miesiąca, Olek ma od 5.11 2 dolne zęby, potrafi na 1 obiadek wciągnąć 400ml(!!!) zupki,zaczął raczkować,w łóżeczku staje na nogi jak się trzyma brzegów ale marnie mu to idzie. Cały tatuś z wyglądu,zaczął pokazywać charakterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksikikss
upppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja również rodziłam
w kwietniu))) Spakowałam się jakos tak w marcu))) Byłam taka armata-pamiętam to,tak wolno sie ruszałam i szybko męczyłam)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALUNIA CO U CIEBIE
CO U KASIEŃKI I RESZTY ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki,ja zapomnialam juz hasla do zaczernienia,ale pamietam wciaz o was moj synek za miesiac konczy rok meza juz nie mam, choc jeszcze nie po rozwodzie coz zycie, nie takie kolorowe ale byle do przodu powodzenia i samych kolorowych dni wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabrys współczuje, ale nigdy nie wiadomo co nam życie przyniesie, aby tylko dziecko było zdrowe,a reszta pójdzie z górki-pracę i opiekę nad maluchem można jakoś zorganizować.A u mnie jak w kalejdoskopie, dziecko już łazi o meblach, i za niedługo roczek.. A dopiero co pisałyśmy tu razem, jescze w ciąży,potem jak przebiegał poród, co dalej, wspólne troski o nasze maleństwa.. jak ten czas leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienka witaj! milo ze jeszcze pamietasz te ostatnie chwile przed,ja tez pamietam,ale juz nie chce pamietac tamtego czasu przed... moj maluch tez juz wyrosl,jeszcze sam nie chodzi,ale juz niewiele mu brakuje:) ja wrocilam do pracy na pewlen etat,brzdac u opiekunki,starsi jakos sobie radza w domu,zycie toczy sie dalej,szkoda tylko zmarnowanych 16 lat nie jest zle,choc smutny koniec tak pieknego poczatku pozdrawiam goraco i bede tu zagladac,mam nadzieje ze ty tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i za nami już roczek..4 kwienia 2012 Oluś świetnie przegrzebał swój kawałek torta :D nawet nie wiem kiedy to minęło, patrzę na to moje dziecko i stwierdzam że czas nie leci a zapierd.. w zastraszającym tempie.Ma już 6 zębów i 2 dni przed roczkiem zaczął sam chodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrys przykro mi ze Ci sie nie ulozylo z mezem. Moj maly jeszcze nie chodzi ale staje przy meblach. Dzisiaj konczy roczek. Czas szybko leci. Ja wrocilam do pracy miesiac temu i jakos leci dzien za dniem. Max ma 2 zabki na razie, jego siostra na roczek miala 4 juz. Kazde dziecko jest inne. Dalej mi sie budzi w nocy. A jak tam wasze maluchy spia Wam cala noc. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nini_kwiecień
My za tydzień będziemy mieć roczek. Już ponad 2 miesiące Mały chodzi samodzielnie i ma 8 ząbków. W nocy budzi się 2 razy na ssanie. Ja już powoli mam tego ssania dość, więc przymierzam się do odstawienia od piersi. Niesamowite jak szybko zleciał ten rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny a jak tam wrocilyscie do figury sprzed ciazy? Bo ja dalej mam zalezgle kilkogramy. Po pierwszej ciazy szybko doszlam do wagi sprzed ciazy a po drugiej chyba juz mi tak zostanie. A jak tam dzieciaczki, moj maly zabkuje i jest strasznie marudny i do tego nic nie chce jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nini_kwiecień
Ja mam 6 kg mniej niż przed ciążą. Wyglądam chudo... Ssak ciągnie mocno. Szybko wróciłam do figury sprzed ciąży. Teraz ważę 56 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki fajnie,że topic ożył :). Mój synek też już chodzi po mieszkaniu,w butach na zewnątrz jeszcze nie daje rady,bo mu mniej wygodnie,ma obsesję na punkcie kółek przy wózku,kół samochodowych ogląda się za nimi na prawo i lewo na spacerach :D,zaczyna pokazywac charakterek choć do tej pory był bez zarzutu.Gabryś przykro mi ,że tak Ci się ułożyło ja też jestem w podobnej sytuacji ,więc Cię rozumiem.Trzymaj się cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńka mój mały też,2 dni przed urodzinami zaczął chodzić :). Jak Wam minęły dziecięce urodziny ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nini_kwiecień
Tofii - super, że się odezwałaś. Czas leci niesamowicie szybko. Już rok minął. Nieźle, co? U nas urodzinki były w rodzinnym gronie. Teatr jednego aktora. Mały tak się popisywał, że dziadkowie nic, tylko na niego patrzyli, podziwiali i klaskali. Codziennie coś nowego nam pokazuje. Tylko ostatnio mieliśmy problem, bo się przestraszył prysznica. Teraz nie chce się kąpać. A czego boją się Wasze skarby? Jak sobie z tym radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×