Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hippa1

Dziewczyny po ciąży, dieta od marca, motywujmy sie!!

Polecane posty

Dziewczyny co sie z wami dzieje?? Martaaaa, Big mama i inne dziewczyny, czyzbyscie zrezygnowaly?? Witam nowe dziewczyny i trzymam kciuki zebyscie wytrwaly w diecie :) Hippa nooo jak mowisz ze grapefruit tak dziala to jutro sobie kupie i bede jadla codziennie :D mniam :D Tylko nie wiem czy mam je doliczac do tej mojej diety 1000 kcal czy traktowac je jakbym ich w ogole nie jadla?? Dzis w ciagu calego dnia zjadlam 980kcal :) juz sie nie moge doczekac kolejnych efektow. Cos wolno mi ta waga spada, ja juz bym chciala miec conajmniej 10kg mniej :P i macie racje ze najwieksza zmora jest waga, ja sie waze codziennie i nie potrafie inaczej. Ok mykam spac bo mam pobudke o 4:50 bo maz do roboty idzie, a kolejna kolo 7 bo Amelka wstaje :) Dobrej nocki wszystkim zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po malej przerwie! Nie odzywalam sie,bo moj malutki mial wysoka goraczke,to wczoraj,dzis bylismy u lekarza i niby nic mu nie jest....Dzis juz goraczki nie ma,ale strasznie zwymiotowal,normalnie jak z fontanny,wszystko plywalo!Moje malutkie biedactwo!Strasznie sie martwie! Kolezanka mowila mi ,ze to pewnie przez zabki,jej maly tez wymiotowal,no i goraczka.Mam nadzieje,ze to wlasnie to!:( Tak mi Go szkoda! Hippa,domyslasz sie,ze nie zaczelam diety,wybacz,ale nie mialam do tego glowy.Planuje zaczac od jutra.Grapefruity jadlam jednak juz od soboty,myslalam,ze mi twarz powykreca!!!!!JEEEEZZZZuuuu,jakie pyszne...bleeee grzecha,witaj i dawaj do nas!!!Witam takze reszte nowych dziewczyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluecardigan
można dołączyć, dziewuszki? Jestem mamą 9mcznej Lidii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluecardigan
to napiszę coś o sobie :) Mam prawie 23lata, w ciąży przytyłam 25kg [50kg -> 75kg] i na razie udało mi się już spory kawałek zrzucić, jako że ważę już 54,7kg. Z tym, że odchudzam się trochę niekonwencjonalnie :P Bo - zabrzmi to sprzecznie i dziwnie ale - jem więcej. Staram się co 3 godziny, 2000-2500kcal, piję zieloną herbatkę, siemię lniane i biegam 3x / 4x w tygodniu. Ten pomysł z niekonwencjonalnym odchudzaniem podsunął mi mąż i jakoś idzie. Wolno, bo wolno, ale byle do przodu :) btw. mam 165cm. dzisiaj dzień biegania :), już nie mogę się doczekać. Lubię biegać po lesie z słuchawkami na uszach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo ale ruch sie zrobil!!! witam wszytskie nowe mamuski na diecie:-) Davidziula no w koncu jestes kochana. moj maly tez ząbkuje, tez gorączkuje co jakies 2-3 dni, nieraz cala noc, ale tylko raz mi wymiotowal. Ale jest to prawda ze tak wlasnie dzieci przechodza ząbkowanie wiec nie masz sie co martwic Davidziula. mi mojego bąbla tez jest szkoda bo widze ze go to bardzo boli, na szczescie jeden ząbek juz prawie wyszedl:-) A podobno to pierwszy ząbek najgorzej dzieci przechodza. davidizula co do diety to jak dla mnie jest ona naprawde ciezka kurde nie wiedzialam ze bedzie az tak ciezko.....no ale powiedzialam sobie ze 3 dni wytrzymam i zoabcze jak bedzie waga wygladac w czwartek, bo czuje ze jak zobacze ze mniej jak pol kilo zeszlo to sie poddam. chyba wole te moje 500kcal i bieganie. a dzis 8 dzien weidera bede robic. Brzuch praktycznie mnie juz nie boli nic a nic wiec mysle zeby dodac jakies cwiczenia na dolne partie brzucha zeby cos czuc ze cos tam sie ćwiczy. ehh dziewczyny pije kawke i zaraz bede gotowac jaja i jesc grejpfruta bleeeee. Dam rade!! Zycze wszytskim powodzenia!!! I piszcie piszcie jak postepy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha monika 83 no to dobrze ze wrocilas:-) witamy spowrotem. a Ty BlueCardigan powiem Ci ze ladnie schudlas w taki sposob no szok!!! I fajnie ze biegasz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hei mamuski:)dzisiaj 6 dzien z zupka......oj ciezko bardzo ciezko ja przelknac,ale wytrwam juz do konca......zastanawiam sie co dalej ze soba robic?podejrzewam,ze sama silownnia nie wystarczy.....myslalam o diecie dukana.....chocaz ostatnio slyszalam o jej wadach,ta dieta to straszne obcazenie dla watroby.....takze nie wiem co zrobie....co do zabkowania mojemu maluchowi wlasnie tydzien temu wyszly 2jedyneczki u dolu,byla goraczka bardzo wysoka, katar.....tyle meki z tymi zebami.....mogly by wyrastac na stale......pozdrawiam wytrwalosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim :) ja dzis jestem dopiero po sniadaniu i deugim sniadaniu, Amelka spi a ja znowu sprzatam, nawet nie mam czasu sobie obiadu ugotowac. Poczekam az wstanie :D qrcze nie wiem co mnie tak na sprzatanie wzielo dzis tylko pranie zrobilam i rozwiesilam juz je :) no i posciel zmienilam :D zaczyna sie pogoda robic wiec jak moj z roboty wroci to pewnie pojdziemy na spacerek :) znajac zycie na plac zabaw bo tam pelno dzieci a Amelka ostatnio nie chce w wozku siedziec tzn odkad nauczyla sie chodzic wiec biega za dziecmi :) Pozdrowienia dla wszystkich mamusiek :) Ps. Przepraszam jesli komus wczoraj nick przekrecilam ale pisalam z pamieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzecha
co do ząbkowania - to moja córcia też strasznie przechodziła . Moja lekarka kazała jej kupić TANTUM VERDE w aerozolu do gardła , mówiła że to uśmierzy ból dziąsełek i wydaje mi się ze pomagało , a w przypadku gorączki dawałam nurofen (ja dawałam czopki bo mała nie chciała pić syropu) - jest skuteczniejszy od paracetamolu ale jest dla dzieci po 6 m-cu. Bo te żele do smarowania nie pomagają. a z tym moim odchudzaniem to odstawiam chleb ziemniaki słodycze i inne węglowodany proste, i muszę nic nie jeśc po 17 i dużo pic- piję herbatę zieloną i czerwoną pu-erh , która smakuje jak.... błoto ale można się przyzwyczaić.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczeta moje kochane!!! Ja walcze drugi dzien z ta norweska, dzis nie czuje sie juz slabo, ale i tak jest to ciezkie te jajka bleee i te grejpfruty... ale dam rade przynajmniej 3 dni jak zobacze dobre efekty w czwartek to bede kontynuowac az na wadze nie bedzie 65. Niewiele czasu juz mi do swiat zostalo wiec musze sie zmobilizowac nie moge teraz sie poddac malym nawet grzeszkom:-(no wiec jestem po lunchu, a na obiad zamiast wolowiny to kurczaka zjem gotowanego, bo czytalam ze mozna zamienic. Monika 83 jak tam norweska?? tez tak ciezko jak u mnie?? bo ja dziewczyny naprawde zaciskam zeby zeby wytrzymac ehhhhh dam rade, pozdrawiam i walczcie ze mna kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzis kiepski dzien:(mam ochote trzepnac tym...moze to przez pogode:(leje strasznie.....jakis podly przelom w tym odchudzaniu:(a zostalo tak niewiele.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala wytrzymajmy do świąt!!! Ja mam takie zamierzenie:-) zacisnąć pasa byle do świąt!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! U mnie 2 dzień norweskiej i odziwo nie jestem glodna!nawet slodkiego mi się nie chce! A to cos dziwnego! Hipp musimy dać radę ja już powiedzialam sobie ze tym razem dam radę!dzisiaj juz nie wytrzymałam i zważylam się i było 73,80 kg myślałam ze umrę z radości!hehe wiec dalej trzymam się i ty tez musisz! A i postanowiłam zakupić hula-hop podobno dobrze działa na brzuch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluecardigan
cześć dziewuszki! Ja już po pracy. Na obiadek pyszna zupka z soczewicy i makaronem razowym, do tego pieczona karkóweczka na jabłkach z czosnkiem, ziemniaczki i ogórki zielone. Ach, uwielbiam zielone ogórki! Czekam na lato aż będzie ich więcej! [i będą tańsze :P] Zaraz wskakuję w spodnie dresowe i lecę biegać :) moje maleństwo rozrabia u dziadków, otwiera im szuflady i robi porządki :D:D wieczorem piekę ciasto drożdżowe z truskawkami [niestety mrożonymi ;( ] jak spędzacie dzień? Jak idą zmagania? :)))) Pozdrawiaaaam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff dziewczyny juz prawie koniec 2 -go dnia!!!! Nie mam pojecia jak ja to zrobilam....zobaczymy jak mi pojdzie jutro..... Piekna pani a Ty jutro ważenie? Davidziula jutro zaczynasz dietke?? Wszystkim mamuskom kolorowych snow!!! Niech Wam sie przysni cos pysznego, chociaz we snie sie najedzmy samkołykow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!!! Piekna pani no dawaj te wage bo ciekawa jestem jak u Ciebie!!!! Jeju strasznie duzo juz na tej skakance skaczesz az 1000. Moze sobie odpocznij kilka dni az bol nie minie. A moze w zlych butach skaczesz?? No nie wiem juz. Ja dzis nie moglam sie oprzec i jeansy przymierzalam....w pasie sa luzniejsze fakt, ale to chyba przez te 6Weidera bo w tyłku ciasne dalej:-( jutro sie waze, a dzis 3 dzien katorzniczej diety.... napisze jeszcze a teraz sniadanko malemu pora dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny te ktore maja maluchy 6-miesieczne ile wasze mlode jedzą, bo moj zaczal tyle wcinać ze szok....no ja nie wiem moze ja mu za malo daje ze on sie domaga wiecej, albo juz nie wiem, no wczoraj diwe porcje obiadku musialam mu dac bo krzyczal i buzie otwieral. Ja Wam powiem ja mu daje tak: 1.po przebudzeniu mleko z butli z kasza wymieszane 2.godzinke po butli kaszke lub owsianke dla dzieci cala miske z lyzeczki je 3.dwie godziny po kaszce butla z mlekiem i kasza 4. znow po dwoch godzinach obiadek, zazwyczaj mięsko z warzywem jakims lub zupka zmiksowana, a nieraz to i to musze mu dac, tez po calej miseczce 5. owoc zmiksowany, lub mus owocowy 6. mleko w butli z kasza jeszcze do zasniecia ze dwa razy mu podaje tzn. diwe butle co godzine, a zasypia tak ok 20. to mi sie wydaje ze on bardzo duzo je. A wy podobnie karmicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:)hippa12 moj maly ma 6 miesiecy....i tez wcina za dwoje..........z tym ze:rano po wstaniu musi posmigac w chodziku;)tak okolo1h......potem wsowa mleko z herbatnikami...takie lajtowe sniadanko:)calo miseczke ,dopycha mlekiem z Hippa....kladzie sie spac,wstaje dostaje zupe+deserk starte jablko,mango,albo mus z bananowo-jablkowy:)idziemy na spacerek...po spacerku zalezy co robie na drugie danie...to wsowamy...w miedzy czasie jakis jogurcik zazwyczaj jest to danonek;)ciasteczko,chrupki....(bo mamy juz zabki)mala drzemka popita mlekiem....nastepnie jakis kleik owocowy(jemy go lyzeczka nie z butelki)przed spaniem butla mleka;)takze widzisz...tez jest tego mnustwo:))))teraz je a za tydzien moze wogule nic nie jesc,ale to niech cie nie martwi,bo ma takie prawo....wtedy aby pil duzo;)dzisiaj zkonczylam diete kapusciana....z wynikiem63kg...od poniedzialku mam zamiar zaczac norweska.....w koncu mieszkam w Norwegi:)pozdrawiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojemu malemu tez chcialam dawac chrupki ale on nie ma ząbkow i nie wie jak to jesc potrzyma w bużce troche i wyrzuca, nie mowiac juz o biszkoptach, jak mu daje to sie krzywi jakbym mu cytryne dawala, przeciez nie bede dziecku na sile ciastek wpychac:D Moze jak ząb wyrosnie to bedzie jadl takie przekąski. a co do norweskiej mala to jutro Wam powiem czy jest skuteczna, jutro po rownych 3 dniach sie zwaze rano i zobaczymy jak waga bedzie wyglądac. Ogolnie czuje sie zle na tej diecie i gdyby nie to ze jestem zdesperowana juz bo jedynie 2,5 tygodnia do swiat zostalo, to bym rzucila te diete!!! wiecie co jakos juz wątpie ze uda mi sie dobic do tych 65kg:-( no nic uciekam jesc jajka bleeee a Ty Davidziula zaczelas dzis czy jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie! Mam pytanie!czy wasze maluchy przesypiaja już cała noc.mój synek niedawno skończył 5 miesięcy,i tak w nocy budzi się na jedzenie tak 2-3 zjada 180ml i śpi do 7. Ale problem jest w tym ze jak zje w nocy to rano zjada z 90ml pózniej tak o 11 znowu tyle samo.ostatnio spróbowalam mu dać w nocy zamias mleka herbatke,i wiecie obudził się rano i ja myśląc ze po tylu godzinach będzie bardzo głodny zrobiłam mleka 210 a on co zjadł znowu 90!wolałabym żeby już nie jadł w nocy,bo przez to nocne jedzenie nie chce jeść rano.ale tez boję się ze w końcu nie będę dawać w nocy i rano tez nie będzie chciał.i bądź tu mądrym!może coś podpowiecie jak jest z waszymi dzieciaczkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluecardigan
moja maleńka mimo 10 mcy też czasem się budzi w nocy [ jednak ja budzę się częściej od niej :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim, jestem tylko na chwilke i nie mam czasu przeczytac wszystkich postow, ostatnio jestem calkiem zalatana, spacerki, goscie, mala zaczela cos marudzic..(moze zabki) i w ogole nie mam czasu na neta, u mnie waga pokazuje 85 kg.. od dzis zaczynam south beach:D dziewczyny a jak wam idzie norweska?? sa jakies efekty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny ja się dziś nie ważyłam jestem przed okresem, właśnie jutro idę do mojej gin po pół roku po tabletki anty bo ona recepty na pół roku z góry wypisuje. A to się kobietka zdziwi jak mnie zobaczy bo ostatnio jak u niej byłam to ważyłam 87kg! Mały właśnie tak kulnął piłką, że wylał mi wino i stłukł kieliszek:-/ aj połowa poszła na kremowy dywan shaggy! Brr... ten kto powiedział, że dzieci to sama radość był szalony! Mojemu upiekłam dziś rogaliki z marmoladą bo już w poniedziałek kupił drożdże i chodził i się prosił nie ważyłam się, ale się zmierzyłam i tak np w łydce przez miesiąc ubyło 3,5cm widać skakanka robi swoje:) hippa- buty mówisz zmienić, raczej je wkońcu założyć bo dotąd skakałam na boso bo tak było mi wygodniej. Ja Oskarkowi (7mc) daję 5 posiłków dziennie: -śniadanie ok 7-8rano butla z mlekiem 180ml -2 śniadanie ok 11godz. mus owocowy wymieszany z odrobiną kaszki wielozbożowej -obiadek ok 15-16 słoiczek duży obiadku-sama żadko gotuje. -podwieczorek ok 18 jogurcik nestle dla dzieci albo owoc jakiś -kolacja ok 21- kaszka z butli- UWAGA! Ok 270-300ml! W nocy nie daję nic nawet już herbatki w nocy nie pije, w dzień daję dużo pić. Soki bobofrut itp rozrzedzam z wodą, herbatki a także samą wodę daję do picia. Z przekąsek typu ciastka, biszkopty i chrupki zrezygnowałam-zbędny cukier i kalorie. Ktoś pisał, że jego dzidzia nie chce jeść rano- słuchaj każdy pedriatra ci powie że 6mc dziecko ne pownno już jeść w nocy bo ma taki żołądek że potrafi już zaspokoić głód na noc, ale twój ma 5mc... Poczekaj miesiąc jeszcze i przestań karmić w nocy,a dziecko po paru dniach ułoży sobie nowy schemat żywienia, jak mało zjada na śniadanko to nadróbcie to w drugie śniadane niech będzie bardziej sycące i wartosciowe, np kaszka gęsta. Mój Oskar też czasem zjada 80 ml po przebudzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekna pani, ja gdzies czytalam, ze koniecznie trzeba w sportowych butach skakac kochana, bo wlasnie jesli na boso to latwo o takie kontuzje stop, zle sie skoczy i nawet mozna noge szybciej skrecic, takze moze zacznij w butach skakac;-) Ja dzis malemu kupilam takie ciastka bez cukru dla dzieci od 4 m-ca, ale nie chce on jesc takich rzeczy w ogole....za to zupki kaszki, owoce wcina az milo:-) a ten jogurt to musze tez wyprobowac jak znjade w sklepie taki. Pozdrawiam dziewczyny!!! i Piekna pani kurde ja tez zaczne biegac lub skakac jak przejde te drakonska diete!!! Bo naprawde mozna sporo w nogach wlasnie schudnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HHeyka dziewuszki!! Dzis bylo tak cieplo,ze calutki dzien bylismy na dworku,caaaleee 6 godzin! Nog nie czuje....aaaaleeee za to wiem,ze warto tyle lazic!!Dzis rano waga wskazywalama 64,8 kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) Jestem mega szczesliwa!!! Hippa,ja nie stosuje diety norweskiej,jem codziennie grapefruity i gotowana marchewke z groszkiem i nic wiecej,waga jak widac w koncu ruszyla! Hippa,jeny,Twoj maluszek rzeczywiscie duzo je!!:)Moj je 5 posilkow dziennie,tj-rano 6-7 mleko(120ml),10-11kaszka z owocami,cala miseczka,14-15 obiadek,dwa sloiczki,18-19mleko(120-150ml) i 21-22 kaszka,cala miseczka.Czasem zje w miedzyczasie sloiczek owockow. Moj maly wazy 8,5 kg,a jak sie urodzil wazyl 1900g!!!A Twoj maly ile wazy? Piekna pani podaj aktualna wage,ciekawosc mnie zzera!!! Buziaki laseczki!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim. Moj maly konczy w sobote pol roku i wazy 6,5kg. A urodzil sie 2,5kg. Takze szczuplutki jest, i w dodatku dlugi. wiec nie wiem gdzie on miesci to cale jedzenie co zjada. Fakt ze jest bardzo bardzo ruchliwym dzieckiem. No ale wiecie chodze z nim na kontrole wagi i mnie wkurza jak jak pytaja czy on aby nie za malo je..... no to nie wiem co mam juz dawac przeciez nie schabowego....miesko je doslownie prawie codziennie.Ehhhh No i sluchajcie schudlam w te trzy dni dokladnie 1,1kg. Diete kontynuuje az nie bedzie 65kg. Nie wiem moze uda sie szybciej niz te 11 dni co zostaly do konca....Aha i teraz bede wazyc sie codziennie i zmieniac stopke. Davidziula ale Ci zazdroszcze!!!! ale uwazaj bede Cie gonic:-) Bo jednak jak bedzie juz te 65kg to i tak to jest za duzo!!! Ja mysle ze jak bede wazyc 61-63 to w koncu bez problemu dopne sie w jeansach sprzed ciazy!!! Takze stopke zmienilam i mam nadzieje ze codzinnie bede zmieniac o te prae deko!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluecardigan
hippa, gratuluję :) u mnie szkodniczek śpi.. a ja mam wreszcie trochę czasu żeby pobuszować w sieci ;) Jak się obudzi, idziemy do parku na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×