Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hippa1

Dziewczyny po ciąży, dieta od marca, motywujmy sie!!

Polecane posty

Witam dziewczyny!!! Matko ale tu zawrzalo, az nie nadążam czytac. Ktos pytal jak zrobic stopke, wiec trzeba wiesc w Moje konto i tam to zrobic:-) Piekna pani kurde ale sie trzymamy jednak na tym forum i mam nadzieje ze dziewczyny sie nie wykrusza!!!!! Ciesze sei ze nas tyle jest, tylko dziewczyny do roboty z tymi deiatmi robicie stopki i co tydzien chce widziec efekty!!! Hihi!!! I u siebie tez:D Piekna pani powiem Ci ze Tobie idzie najlepiej odchudzanie z nas wszytskich bo caly czas zmieniasz stopke. ratuluje Ci bardzo spadku wagi. super. Jeszcze troszke i bedzie 6 z przodu!!A ja stoje od tygodnie w miejscu.......Dzis wypilam jak narazie tylko kawke z mlkiem 0%. Czekam az pranie mi sie skonczy musze wywyiesic na ogrod bo piekna pogoda a nastepnie ide na miasto z malym, pospaceruje ze 2 godzinki. Piekna pani, Ty tak malo jesz to powiedz co robisz jak jestes glodna??Kurde ja od dzis tez jestem zmotywowana, bo przeciez niewiele czasu do świat zostalo a obiecalam sobie 65kg na liczniku. Do tego kupilam sobie jeansy jeden rozmiar za male, tak specjalnie do motywacji, byly drogie wiec musze do nich schudnac, bo mi bedzie ich szkoda. Zeby w nie wejsc brakuje mi jakies 5cm, tzn. wchodze w nie ale sie nie dopinam. Wiec mysle ze 5kg to bedzie 5cm, jak myslicie dziewczyny?? Kurcze tez sobie obievalam bieganie i co??Ale ze mnie leniwiec jest....moze sie zmobilizuje w koncu!!! Narazie znowu walcze z 7 z przodu zeby sie zmienila na 6. Musi sie to stac w poniedzialek, bo jak nie to oglosze strajk glodowy:D Dziewczyny powtarzam zrobicie stopki, bo chce widziec wasze efekty, jest to dla nas wzajemnie naprawde mobilizujace, jak sie widzi efekty innych!!! i Ty Davidziula tez!!! Stopke zrob!!! Milego dnia dla wszystkich buzikai!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davidziula moj ma 5,5 miesiaca i tez od przyszlego poniedzialku chce mu wprowadzac gluten. i tutuaj mi health visitor powiedziala, zeby zacząc od kaszy z glutenem i dodawac dziennie 1-2 lyżeczki do zupy lub mleka, a potem coraz wiecej, no i obserwowac dziecko, czy za dużo za przeproszeniem bąków nie puszcza, bo jak bardzo duzo to niby jest uczulone. no tak mi tutuaj powiedzieli. Takze ja od poniedzialku wprowadzac tez bede wlasnie kaszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za linki :) ja tez czytam wszystko, ale niektore rzeczy np wedliny kupuje w plastrach i wtedy nie mam mozliwosci sprawdzic ile co ma kalorii. Qrcze musze sie wziac za siebie i pocwiczyc, bo waga mi stanela zamiast spadac :( aaa i @ mi sie spoznia :/ Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja na razie stopki nie robie , bo jestem dopiero na diecie 2 dni i na pewno jeszcze nic nie schudlam. Chce sie zwazyc dopiero za 2 tyg zeby zobaczyc czy moja dieta dziala jesli bedzie efekt to oczywiscie zrobie stopke ;) Skoworneczekgb ja tez jestem z Anglii i tez mam zamiar poki co tu zostac. Wiem dziewczyny , ze to watek o odchudzaniu , ale tez wszystkie jestesmy mamai i w zwiazu z tym mam pytanie czy wiecie jak naklonic dziecko do picia z butelki? Moj synek jest typowo piersiowy i juz nie wiem jak mam walczyc z nim i z butelka a za 2 mies wracam do pracy , niekapek tez nie dziala... Jestem z siebie zadowolona , bo poki co trzymam sie diety i nie podjadam , jedynie napije sie soku marchewkowego i zjem wafelek ryzowy takze suuuper:) jak ja bym chciala zobaczyc ta 6 z przodu..zeby bylo nawet 69 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis zjadlam: jablko, gruszka i dwa talerze zupy pomidorowej z marchewka jedna bez makaronu ani ruzy, poprostu sama zupe oraz dwa chlebki wasa. Obliczam to na 500kcal razem. Jablko 100kcal, gruszka 100kcal, chlebki 40kcal i zupa mam nadzieje nie wiejcej jak te pozostale 260kcal, chcialam dodac ze zupa bez smietany tylko na naturalnym jogurcie. Jutro mam w planie zjesc tez jablko rano a potem serek naturlany i co jakies gotowane warzywo na obiad. Zoabcze co mi w rece wpadnie:-) A jak u Was dzisiejszy dietkowy dzionek?? Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Davidziula mam pytanie do Ciebie ile masz wzrostu, bo nie doczytalam zebys gdzies podawala, no bo ja mam 165cm, i chcialam sie zapytac przy Twojej wadze jaki rozmiar nosisz:-) Bo ja niestety 14.....masakra, niektore rzeczy wchodze w 12, ale generalnie 14, chciaz juz powoli 14 jest luzna to wciaz 14....a przed ciaza byla 10 a czasem nawet 8 . Masakra:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam dziewczyny! Zrobilam stopke (dzieki za pomoc!) i sie zalamalam :-( 32kg do zrzucenia. Tak zle to chyba nigdy nie bylo, normalnie chyba zaraz zaczne ryczec, bo i tak mam dzis podly nastroj, a jeszcze do tego mloda daje wycisk bo chyba zaczyna zabkowac. Zjadlam moja rybe z fasolka szparagowa i teraz pije kolejna kawe bo zaraz padne. wczesniej zjadlam banana i 2 krakersy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! Obliczylam tez sobie kalorie dzis zjedzone i wyszlo mi 1160kcal... o 200 za duzo:-( normalnie zalamka. A co Wy robicie jak Wam sie jesc chce??? pozdrawiam i trzymajmy sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka,wiec dzis bylo 19 stopni!!! lazilismy z malym ponad 3 godziny,juz mi nogi w tylek wchodzily,bo wylazlam w szpiluniach....durna! Ja dzis zjadlam miseczke platkow fit z mlekiem i to tyle.Jakos nie chce mi sie dzis jesc...Dzis na miescie laski lazly tak poubierane,ze sama sie ogladalam....ja tez tak chce.:( Hippa,ja tez kupilam dzis kaszke z glutenem i zaczynam od jutra.:) Ja mam 165cm,jak Ty!:) Obecnie nosze rozmiar 12,ale wlaze w niektore 10...chociaz biodrowki to nadal 14:( A pomyslec,ze jeszcze w styczniu nosilam 16 i byly obcisle....tragedia! Big mamma,ja zazwyczaj jestem glodna,ale zapijam glod kawa,woda,coca cola light.:) Albo owoce,zalezy....Jak za jakis czas skurczy Ci sie zoladek bedzie latwiej wytrwac...ja tak mam. Pozdrawiam laseczki! Aha,Hippa,no przeciez mam syrke!;) Piekna Pani,PIEKNIE CHUDNIESZ! GRATULUJE KOCHANIENKA!:) OBY TAK DALEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Big mama. Chyba za duzo na siebie wziuelas tych kilogramow. Proponuje ci rozlozyc to na 3 fazy i wyznaczyc sobie 3 albo 4 cele. Bedzie Ci bardzo motywowalo tak mi sie wydaje jesli bedziesz miala do zrzucenia w tym miesiacu np. 5kg. Ja jak czuje glod to robie sobie herbate:-)Albo wchodze na forum jak jestem w domu i czytam jak Wam idzie:-) a jak juz bardzo chce ci sie jesc to zjedz jablko!! Ja dzissiejszy dzien zaliczam do udanych dietkowych dni!!!W ogole powiedzialam sobie ze robie 10 dni na 500kcal bez żadnego odstepstwa ŻADNEGO!!! i sprawdzam ile na tym schudne:-) Tak wiec zostalo 9 dni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Davidziula wiem ze juz mam bo ja to pisalam to Ty w tym czasie zrobilas:D Kurde to moze jak bede wazyc 65kg to tez w 12 bez problemu wskocze? Mam jedne fajne jeansy 12 ale biodrowki wlasnie, kurde kupilam je w 2 misiacu ciazy hihi. Chcialabym sie w nie zmiescic juz niedlugo....takze moja dieta 500kcal 10 dni jak myslicie ile mozesz przyniesc mniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hippa,ja wlasnie przz wiekszosc czasu jem ok 500-700 ckal i jak widac cos srednio mi ostatnio idzie...waga sie waha albo stoi.Mysle,ze wejdziesz w 12 szybciej niz Ci sie wydaje,zakladam,ze po tych 10 dniach!:) Jakbym wiedziala jak wrzucilabym swoje fotki 75kg i teraz dla porownania...ale nie wiem jak!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo w końcu udało mi się napisać..mały śpi, mąż w delegacji..wiec mam chwile dla siebie..wiec piszę. Jak widać dodałam stopkę, dużo się nie zmieniło w kg bo dopiero 2 dni jestem na diecie, tzn głownie ograniczam słodycze!tzn wogole ich nie jem! A dzisiaj rano jajecznica, w obiad 4 kanapeczki , no i do teraz nic:) jakoś daje rade,ale już chętnie zjadlabym jakieś ciasteczko:(ale jak czytam jak każda z was wytrzymuje i walczy to ja też się nie poddaje! Jak narazie od wczoraj 1 kg mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
davidziula wrzuć foty! Please! A jak bedziesz już wiedziała jak to się robi to daj znać ja też wrzuce- jak wyglądałam w ciąży, po i przed i teraz-choć tych po nie mam zbyt wiele bo nie lubie jak mnie fotografują w takim wielorybim stanie! Moje sprawy z butikiem stoją w miejscu bo mam problem z lokalem, właśnie trwają negocjacje:) ej ja jak jestem głodna-co zdarza mi się coraz rzadziej, to piję wodę, kawę, herbatę, cole light, chyba że jest wieczór to winko lub drina! No i skakanka... A czasem oglądam moje wielorybie zdjęcia i już jestem najedzona. Jak jesteście głodne i was kusi żarcie to włączcie sobie np MTV jak widzę te chude baby to mnie h.u.j strzela! Teraz idę w weekend do szkoły. Zapisałam się na fotografię- trochę z nudów, mam też w domu dobrej jakości sprzęt fotograficzny i nie potrafię go wykorzystać a to będzie okazja aby zdobyć parę przydatnych umiejętności. Któraś z was dziewczyny pytała jak nauczyć dziecko pić z niekapka bądź butelki- ja radzę poprostu nie ulegać płaczowi i wymuszaniu dziecka, wychodzę z założenia że dziecko nie może dyrygować nami, ja kocham mojego Oskarka ale jestem nieczuła na jego terrorystyczne płacze, ja właśnie w taki sposób uczyłam go jeść z łyżeczki i pić z niekapka. Mój mały pije z niekapka od 4mc! Wydaje mi sę że najlepiej uczyć dzieciaczka innych sposobów podawania pokarmu jak najwcześniej póki nie ma on jeszcze mocnych nawyków i upodobań co do jedzenia i picia. Radzę ci, bądź poprostu konsekwentna w tym co robisz, nie daj się zaszantażować płaczem! Ja gluten wprowadzałam parę dni poprzez dodawanie do zupek kaszki mannej a jak po niecałych dwóch tygndniach zauważyłam ze nic się nie dzieje, że wszystko Ok to zaprzestalam podawania tej tzw. Dawki ekspozycyjnej, poprostu co dzień dajte mu coś z glutenem- kasźkę, ciacho, podłubaną bułkę itp.dziś poprzez te nasze skubanie zjadł półtora skibki kawiorka. Dobranoc panie! Postaram się częściej pisać atke tyle spraw na głowie- ślub, sźkoła, zmiana auta, opieka nad małym,dom, facet, dieta itp ale dam radę:) buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekna pani dzieki za rade wlasnie od 1 kwietnia zaczynam odstawiac synka tylko jak on placze , ze chce cyca to mi serce mieknie...:( Ale wy dziewczyny malo jecie! Matko gdybym przez caly dzien zjadla tylko miseczke platkow chyba bym zemdlala ze 3 razy! No chyba , ze to karmienie tak na mnie wlywa , ze mam wiekszy apetyt... Ale nie jest zle , poki co ciesze sie , ze nie jem slodyczy i fast foodow , bo tego ciezko bylo sie wyrzec! Dobrej nocy dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!!! Jak tam Wasze nastroje dietowe dzisiaj?? U mnie swieci sloneczko wiec ja mam tez super humor!!! Teraz pije kawke, a potem na sniadanko dwa jaja gotowane na twardo i jeden maly pomidorek. Czytalam wlasnie ze do kazdego posilku powinno zjesc sie wazrywo bo przyspiesza to trawienie nawet dwukrotnie:-) dziewczyny wrzuccie foty!!!!! Ja chce zoabczyc. Ale sama nie mam pojecia jak to wrzucic...Ja w sumie nie pozwalam sie fotografowac po ciązy....jedynie to tylko twarz. ale moze to nie jest zly pomysl zeby zrobic sobie fote w stroju kapielowym a za kolejne 5kg znowu i porownac:-) hmmm chyba dzis tak zrobie:-) ale boje sie ze jak spojrze na to foto to sie przeraże i calkiem zalamie..... a teraz dziewczyny powiedzcie mi znacie jakis dobry preprata na piersi, w sensie na ujędrnienie??bo u mnie jest masakra po karmieniu, a poza tym jeszcze ten cellulit, ja musze zacząc biegac!!1 do ćwiczen sie nie zmusze wiem to, ale bieganie lub rower to moze bym sie zmusila!!!Kurde rano mam taki zapal a jak przychodzi wieczor i moj maz mowi idz pobiegac to mi sie nie chce taka niemoc mnie ogarnia i wmawiam sobie ze bylam na spacerze z mlodym i wystarczy....NIE WYSTARCZY!!!!!!Trzeba sie ruszac i jesc warzywa!!! I jedna kawa dziennie nie wiecej!!!Bo tego cellulitu tez musze sie pozbyc, przeciez na lato moge zapomniec o krotkich spodenkach jak to nie zniknie:-( takze dzis jajka.Potem jakies jablko, a potem kalafiora gotowanego chyba. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha zapomnialam napisac do Pieknej pani:-) Piekna pani normlanie wiesz co Ty jestes super-mama. Kurde ja juz mialam zrezygnowac z tego niekapka, ale jak przeczytalam co napisalas, to stwierdzilam ze bede sie go uczyc jednak pic z tego niekapka. Ja mam jeden taki zwykly Disneya a drugi Tomme Tippee, i z zadnego nie chce pic, a Ty Piekna pani jakie masz te niekapki?? a co do karmienia to u mnie nie bylo problemou z butelka bo maly dostawal wczesniej z butelki moje mleko gdyz czesto odciagalam i podawalam w butelce jak gdzies wychodzilam a wychodzilam codziennie praktycznie. A teraz z dnia na dzien coraz lepiej sobie radzi z jedzeniem z lyzeczki. Trzeba troche cierpliwosci. I z tym niekapkiem tez sobie poradzimy.Aha dziewczyny a moze zmiencie butelki na jakies inne skoro az tak Wam dzieciaki odmawiaja, moze im smoczek nie pasuje. Z tego co wiem to najlepsze sa wlasnie Tommee Tippee bo maja smoczek na ksztalt sutka zrobiony:-) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki, nie mam zabardzo dzis nastroju dlatego nie bede pisala co jadlam powiem wam tlyko ze diety sie trzymam, codziennie jestem na spacerze z mala po kilka godzin i cwicze na steperze, a waga nie spada :( jak narazie schudlam 2 kg i stoje w miejscu a do tego @ mi sie spoznia i zaczynam sie martwic, choc w ciazy raczej nie jestem. Masakra, musze cos zrobic zeby znowu spadac z wagi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki, nie mam dzis nastroju dlatego nie bede pisala co jadlam. Dalej trzymam sie diety, codziennie chodze na okolo 2 godzinne spacery z mala i cwicze na steperze, a waga stoi w miejscu :( schudlam 2 kilo i nic wiecej :( a do tego @ mi sie spoznia i zaczynam sie martwic, choc raczej w ciazy nie jestem. Musze cos zrobic zeby znowu zaczac tracic kilogramy. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margarka to moze lepiej napisz nam co jesz kochana moze cos zle komponujesz, moze cos podpowiemy?? Pamietaj aby duuuuzo pic:-) No i moze to przez ten okres tak sie dzieje ja tez tak mialam. moj synek zasnal wlasnie na ogrodzie a ja juz po sniadanku, ktore obliczam na 200kcal: dwa jajka i jeden maly pomidorek. Teraz zielona herebatka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dziewczyny zmierzylam sie i zapisze w stopce wymiary. Masakra jak sei zmierzylam zoabczylam jaka jestem gruba:-( Jak bedzie 6 z przodu to sie znowu zmierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki. Ale jest piekna pogoda! Zaraz wyruszmy na spacer. Ja dzis jeszcze nic nie jadlam,ale pozniej wciagne platki z activia. I tyle. MUSZE SCHUDNAC. Hippa,nic sie nie martw,wymiary poleca Ci,u mnie bylo tak ,ze wymiary na poczatku lecialy jak szalone w dol,a teraz nic.... U Ciebie bedzie odwrotnie,napewno!!!Mi brakuje po 5 cm do wymiarow z przed ciazy,czyli jeszcze troszke....:) margarka,dziewczyno nie lam sie,zastoje sa normalne,organizm sie broni! Poleci Ci waga napewno,cierpliwosci!!! a co do okresu,to mam ten sam problem,mi spoznia sie 2 tygodnie,ale w ciazy na bank nie jestem....Mysle,ze to przez to cale odchudzanie...Ja tez zaczynam sie martwic! DZIEWCZYNKI,WRZUCE DZIS FOTKI!! JUZ WIEM JAK!:)AZ SIE BOJE CO WY NA TO......ZNACZY NA TO JAK WYGLADAM....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hippa,co do kremu na cycki,to stosuje z Avonu! Nawet dobry...A do ciala z Garnier seria zolta,i Loreal. Polecam. Buziaki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadlam wiecej jak pol jogobelli duzej truskawkowej wiec na dzis to juz koniec na dzis bo to 300kcal. Tak mi sie chcialo tego jogurtu ze nie moglam sie powstrzymac:-) No to dawaj Davidziula te foty:D:D:D Dziewczyny ale sie dzis nałazilam, ehhh wszedzie NA pieszo nawet do domu z miasta!!!a mam pod gorke i zawsze moj maz po mnie przyjezdza:-) Pozniej sie jeszcze odezwe!!! No wlasnie Davidziula musze Garniera kupic bo pamietam przed ciaza go uzywalam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki, super Wam idzie!! Dzieki za porady, hippa 21 masz racje, zaraz zmienie stopke- ustalilam sobie cele po 7kg na raz bo tak tu w Anglii waża:-) dzis zjadlam miseczke platkow, 2 banany I garsc orzechow. No I 3 kawy! Nawet bardzo glodna nie jestem ale nie cwiczylam nic a nic, bo mialysmy dzis szczepienie I Mloda cwiczyla pluca przez 3godz!! Aaaaaaa pozdrawiam I lece sprzatac poki spi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor!! Dzis dzien na drugi na 500kcal zaliczony. zostalo 8 dni tego radykalizmu!!!A jesli sluchajcie nie schudne do 14 kwietnia do tych moich 65kg, to planuje norweska diete od 14....zobaczymy, bo na świeta ma byc 65kg, bo inaczej naprawde strajk glodowy zrobie!!!hihi jutro czuje ze sie obudze rano bardzo glodna, bo juz jestem:-) Takze pewnie chwyce gruszke jak siebie znam:-) A potem jogurt i brokul z rybą na parze. Taki mam plan. Czyli gruszka 100kcal, jogurt 100kcal, ryba 150kcal(cos kolo tego jeszcze jutro sprawdze dokladnie) i brokul tak ok 70kcal, bo zjem dosc duzy kawalek:-)czyli razem 420kcal. a te 80kcal co zostanie to na pewno wykorzystam w chwili slabosci:-) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos pytal co zjadlam. Tradycyjnie, przewaznie to samo. Zadnych slodyczy, nic tlustego, zadnego chleba i kartofli. Do tego caly czas licze kalorie i mieszcze sie w 1000. Mysle ze to albo jakis zastoj ktory zbyt szybko przyszedl albo to ten brak @ nie pozwala mojej wadze spadac. Powiem wam ze dzis zaczelam watpic w ta diete :/ z jednej strony chcialoa bym byc szczupla i daze do tego jak narazie, a z drugiej strony slyszalam ze diete sie ma juz do konca zycia bo inaczej powroci stara waga :/ a ja mam oproblem bo moze dla mnie nic nie byc ale chleb musi byc, tak wiec codziennie go sobie odmawiam z nadzieja ze niedlugo schudne tyle ile chce i bede mogla go zjesc wkoncu. Ale jaki to ma sens?? Albo bede do konca zycia na diecie i bede go sobie odmawiala, albo zjem chleb i zaczne tyc :/ Eh chyba sie ide polozyc, bo mala juz spi, maz w pracy na noc a mnie zaczyna sie coraz bardziej humor psuc :( Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka,a co tu dzis tak cicho? UWAGA- ---- -dodaje fotki....:) pierwsza i druga robiona w gudniu,czyli niecale 2 miesiace po porodzie,waga ponad 76kg,trzecia i czwarta robiona byla wczoraj! Chiba troszke schudlam,cooooo?:) Dawajcie swoje foty! http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d99d96a0d55ec21 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7e34175e387364c http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6ce3b78e4b894b0 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6c5d0044b8f80e0 :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×