Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hippa1

Dziewczyny po ciąży, dieta od marca, motywujmy sie!!

Polecane posty

A gdzie takie shake mozna dostac?? Czytalam ze mieszkasz w Anglii :) w Polsce tez sa dostepne?? W ogole kupujesz je juz gotowe czy musisz je sama jakos zrobic?? Jesli sama to jak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, mysle ze w Polsce na pewno znajedziesz jakis zamiennik, jest to puder w saszetce, rozrabia sie go tylko z woda, w blenderze albo w czyms co mozesz zamknac i dobrze potrzachac,np. jakis plastikowy kubek z pokrywka, czekoladowy rozrabialam jeszcze z wycisnietym sokiem z pomaranczy i 2 kropelkami esencji pomranczowej , tez pycha:) musze przyznac ze po takim czyms w ogole nie ciagnie mnie do slodyczy..ale za to frytek, eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam w domu az dwie slodkie dziurki :D maz i corcia :D takze co jakis czas mnie ciagnie do slodyczy, ale ogolnie trzymam sie i daje rade, a z czasem jest coraz lepiej :D Jak juz wczesniej pisalam, motywuje mnie spadajaca waga :D ciekawe czy uda mnie sie schudnac do wakacji 20kg. Chciala bym wazyc 60kg i nie przytyc juz wiecej. Juz sie nie moge doczekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dziewczyny zapomnialam napisac ze dzis zjadlam na snadanko: male gotowane jajko + dwa chrupke pieczywa- 100kcal teraz jem wlasnie jogurt śliwkowy i 4 chrupkie peiczywa do tego to razem: 200kcal wszytsko razem 300kcal Potem zjem jeszcze zupe:100kcal(te co wczoraj) i na kolacje jakis owoc za 100kcal i razem juz bedzie 500kcal zupe mam zamiar zjesc tak miedzy 5 a 6 zeby potem mnie trzymala do wieczora;-) Kapusniaczek ugotuje w przyszlym tygodniu, gdyz moj luby sobie zazyczyl mielone:-) dziewczyny a co ze świetami?Kurde na pewno po świetach troche przytyje.ale powiem Wam bede sie starala jesc naprawde malo i chleba nie tknę. Salatki pewnie tak i jajka to wiadomo ale bez chleba tak sobie powiedzialam. No i duzo spacerow, a z ciast wybiore tylko sernik, jeden kawaleczek, zeby sie inni nie czepiali, bo moja mam i tesciowa, to dopiero beda mi gadac, ze co to ma znaczyc z ta dieta, zreszta juz mi moja mamuska nagadala, ze diete dopiero rok po porodzie powinno sie wprowadzic az organizm kobiety calkiem do siebie dojdzie....ehhh te mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki! Ja jeszcze nic nie jadlam,moze pozniej zjem zupke,choc juz sam zapach mnie odrzuca ....bleeee Hippa,napisz o tym kaszelku,plamy plus kaszelek moga byc alergia pokarmowa! A mojemu synkowi znikly krostki,a przestalam go smarowac oliwka Johnsons baby! wiec nadal podaje gluten.Hippa,pamietasz o glutenie?:) Ja uzywam Pampersow,sa najlepsze! Uzywalam Haggis i malemu tylek sie odparzal,pozatym przeciekaly! Hippa w cooperative jest promocja na Pampersy,54 i 64 szt,za 4,99!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj u nas swieta beda samotne,tylko nas 3, w sumie to nawet nie wiem co bede gotowac na swieta, ale zrobie sobie chyba 2 dni wolnego i pojem jak czlowiek, oczywiscie nie opychajac sie i tez nie jedzac ziemniakow ani chleba hippa , czy nie chodzisz glodna po zupce??no i czy najadasz sie tak az do sytosci, czy poprostu nalewasz sobie mala porcyjke? calkiem niezly pomysl z ta zupa dla urozmaicenia diety:) oj ja tez juz nasluchalam sie o tym dochodzeniu organizmu i ze na pewno nie schudne, bo hormony bla bla.. margarka, moim mazeniem jest 70;] jeszcze tylko 17 kg:D..ehh w glowie snuje juz wyobrazenia o nowej figurze i nowych ciuchach, bo teraz to nawet nie chce mi sie wylazic na zakupy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hippa ja planuje na swieta tylko lekko zgrzeszyc :) co prawda idziemy do moich rodzicow wle powiedzialam ze zjem tylko zupke :d barszcz bialy taki na wodzie, mleku, jajka, chrzan tarty, kielbasa z szynkami itd :D i nie chodzi mi o zurek czy zupe mleczna bo mleka nie czuc w tej zupie :D a poza tym nie bede nic jadla tzn to co zawsze :P co do pieluch to ja tez pampersy uzywam bo inne przeciekaly. Kukusia27 mnie na zakupy maz ciagnal ostatnio, zebym sobie jakies ciuchy kupila bo wiecznie marudze, ze nie mam w czym chodzic :D ale stwierdzilam ze 20kg mniej to bardzo duzo wiec poczekam az bede 60kg wazyla i dopiero wtedy wybierzemy sie na zakupy bo co ja pozniej zrobie z zaduzymi ubraniami :D Juz sie nie moge doczekac :D to jeszcze tyle kilo zostalo ale juz sie ciesze na nowa figurke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski! Ja dzis wszamalam 3 kromki wasy z pomidorem, ogórkiem, sałatą i szczypiorkiem, pół serka bakuś (nie pozwoliłam sobie na cały bo cały ma 144kcal a tak to zjadłam ok 72kcal:))i gorący kubek rosół 37kcal, no i się teraz zastanawiam czy zrobić sobie sałatkę (sałata,pomidor, ogorekz grzankami) czy zupę grzybową z mrożonki... do tego rano 300x skakanka. A jutro mój dzień warzenia więc się boję, bo jeśli waga się zatrzyma to się podłamie. Ja do małego używam pampków happy 3d flexi system, ale to od niedawna bo te flexi system to właśnie zaczynają się od rozm. 4, wcześniej używałam też happy- pampersy używam sporadycznie- w naszym przypadku się nie sprawdzały bo albo przeciekały, albo robi się taka buła z przodu jak nasika trochę- poza tym happy zakładam ok 20-21 po kąpieli i zmieniam dopiero ok 9 rano, czasem później zależy o której się obudzimy, pampersów używam tylko wtedy gdy dostaniemy je od kogoś w prezencie- trzeba zużyć przecież. A jeśli chodzi po cenę happy 3d flexi system to kosztują tyle samo co pampersy- z tą różnicą, że pampersy można często trafić w promocji- a happy prawie wcale :( Hippa kurczę nie powiedziane, że te plamy to od glutenu- gdyby twoje dziecko miało nietolerancję glutenu to przede wszystkim objawiało by się to także problemami z brzuszkiem. Ja mojemy małemu dawałam kilka dni po łyżeczce manny do zupki, a jak zobaczyłam, że nic złego się nie dzieje to zakupiłam taką kaszkę z nestle na zdrowy brzuszek ze śliwką http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.nynek.pl/images/bifid%2520sliwka%2520d.gif&imgrefurl=http://www.nynek.pl/product_info.php/products_id/577%3FosCsid%3D0fc4026616f23898deb23a33ba831833&usg=__G6ONRdjk6dgR9oHlLntuh73E1SE=&h=180&w=137&sz=19&hl=pl&start=19&zoom=1&tbnid=9dUMd8ZzFbUrZM:&tbnh=101&tbnw=77&ei=Se6RTeqQCMPc4gbPzrnuCQ&prev=/images%3Fq%3Dnestle%2Bkaszka%2Bze%2B%25C5%259Bliwk%25C4%2585%2Bzb%25C3%25B3%25C5%25BC%26hl%3Dpl%26sa%3DX%26biw%3D1024%26bih%3D681%26tbs%3Disch:1%26prmd%3Divns&itbs=1 ona jest zbożowa więc zawiera gluten i jest po szóstym miesiącu- robię mu ją na śniadanko, czasem dodaję jakieś owoce ze słoiczka lub świeże do niej- no i w ten sposób daję mu codziennie gluten bez bawienia się w dodawanie mannej i zwiększanie dawki skoro on reaguje ok, a poza tym skoro są po 6 mc to chyba nie mogą zaszkodzić dziecku.. Ja na święta mam zamiar zjeść jajko, kawałek szyneczki ale jesli chodzi o słodkie i placki, to nie będę jadła takich produktów. Dobra ja spadam coś sobie ugotować bo zaraz będzie za późno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davidziula kurde to ja musze isc do tego cooperative czym predzej, mam niedaleko wiec jak moj maz wroci z pracy to pojde i zobacze:-)Dzieki za info! Kurde odpisali mi a propo tych plam, ze to moze byc albo uczulenie na bialko, albo na jakis kosmetyk lub proszek, albo niewystarczajaco duzo napoju podaje maluchowi....i badz tu mądry.A na kaszel jeszcze nic nie odpisali, ale moze faktycznie to mozna polaczyc??Hmmm.... mojemu malemu dzis znowu zeby dokuczaja:-( Zasnął wiec ide konczyc obiadek! A co do zupy to jem taki standardwoy talerz dla doroslego i sie njadam tym. a w zupie mam kalafiora, brokula i marchew. Wlasnie jestem glodna, ale zupka za godzinke dopiero, wiec ide sie napic wody na ten maly glod:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam:)) Widze,ze odchudzanie porzadnie Was wkrecilo I super bo I mnie sie udziela:-) dzis ugotowam zupke kapusciana I wszamalam 3 talerze a do tego banana, platki, 3 kawy I jednego hebatnika rusk:-) a I deser weight watchers- 90kcal! W sumie jakis 1000kcal dzis wiec jestem szczesliwa. Do tego zaliczylysmy z Amelia 1.5 godz spacer do tesco:-) my uzywamy pieluszek z Asdy bo fajne sa I nie przeciekaja!! X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Big Mamma, czy te pieluszki z Asdy wytrzymuja noc? kiedys zobaczylam otwarta paczke w Asdzie i nie wygladaly przekonujaco, hmm ale pewnie co pupa to inna reakcja;) zrobilam dzis maly grzeszek..nie wytrzymalam z tym twarogiem..kupilam pieczywo chrupkie ravite i zjadlam 2 kromeczki z tym serem bialym ,rodzynkami, orzechami i miodem..a teraz mam cholerne wyrzuty sumienia;( , nie wypilam ostatnie shaka..ale i tak wyszlo wiecej kcal niz byc powinno:( no nic,, jestem zdeterminowana,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kukusia, u nas wytrzymuja bez problemu calutka noc- teraz uzywamy 3 ale i 1 I 2 byly ok!!! I nie martw sie tym, ze zjadlas troche tego na co mialas ochote- lepiej ciut niz odmowic sobie przez dluzszy czas, a potem rzucic sie na wszystko w zasiegu paszczy( tak jak to bywalo w moim przypadku wiele razy). I teraz tez postanowilam, ze jak bedr miala na cos straszna ochote to zjem 1/4 ale zjem- no I tylko w 1 dzien w tygodniu takie ustepstwo:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczeta:-) Big Mamma, a co ile bedziesz sie wazyc?? Bo chce widziec Twoje rezultaty!!!! Ja wlasnie myslalam nad tymi pieluszkami z asdy i zoabcze moze kupie mala paczuszke i sparwdze, bo w pampersach mnie wkurza ta buła ktora sie robi jak dziecko chociaz troche siku zrobi, no i dla mnie one starsznie smierdzą....moj maly nieraz tylko sobie za przeproszeniem bąka puści a śmierdzi tak dlugo jakby kupe zrobil....Aha Davidziula bylam w cooperative i u nas sa przecenione tylko 32 za 4 fuli:-( A co do Happy to slyszalam ze sa bardzo fajne Piekna pani, tylko ze my tu nie mamy takowych, wiec jak pojade do PL to wyprobuje dopiero:-) Piekna pani u mnie tez jutro dzien wazenia!!!! Ja tez sie waze w pidzamie:-) na czczo:-) Mam nadzieje ze troche mi spadlo sadelka, widze po spodniach, bo wchodze juz w jeansy z przed ciazy tylko jeszcze sie nie dopinam, a jak sie dopinam to na sile i wszytsko wystaje wiadomo....oponka!!! dziewczyny wiem, że to jest trudne to wyzbycie sie slodyczy kategoryczne, ale uda Wam sie po kilku tygodniach!! Jak sobie poczytacie wczesniejsze posty to tam jest wlasnie, ja tez nie moglam z tym slodkim sie powstrzymac, serki nie serki byleby slodkie, jakies batoniki dietetyczne:D, a teraz juz mnie nie ciągnie!! Aha wczoraj wieczorem nie zjadlam owoca tylko kromke chleba pumpernikiel z pomidorem, bez masla oczywiscie, to wyszlo 110kcal. wiec wczoraj bylo razem 510kcal! Aha i drugi dzien weidera zaliczylam i teraz boli mnie brzuch w okolicy mostka, masakra. moj maly znowu cala noc nie spal i sie darl, bo go zęby bolaly, nawet smoczka nie dal sobie wlozyc, moje biedne:-(Obudzil sie o 12 w nocy i dopiero zansal o 4...dawalam mu syrop Calpol z paracetamolem ale chyba za malo mu dalam, bo zawsze go to uspokajalo a tym razem nic, a potem przeczytalam ze polroczne dziecko juz wieksza dawke moze....ehhhh, co te dzidziolki musza przechodzic..... aha nauczylam malego pic z niekapka...ale...musialam kupic nowego, zastanawialam sie czemu z tamtego nie chce pic i chyba mu dziubek nie odpowiadal wiec kupilam z tych droższych teraz Tommee Tippie Explora i na poczatku tez nie chcial ale jakos tak dawalam tak jak mowila Piekna pani nie zbaczając na krzyki i wkoncu zalapal:-) Pozdrawiam mamuski!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) My juz po szczepieniu,powiem wam ze Amelka byla bardzo dzielna i w ogole nie plakala, za to ja z tego stresu zjadlam dzis tlyko sniadanie, zaraz ide zrobic obiad bo dopiero teraz zaczynam odczuwac glod :) Maz wlasnie wyszedl do pracy, Amelka spi na balkonie wiec mam troche czasu dla siebie :D Przynjamniej ogarne w domciu. Wiecie co musze poszukac mieszkania bo chyba zwariuje, teraz mieszkamy z babcia i dziadkiem, ale tak sie wtracaja, probuja nam dziecko wychowywac po swojemu a jak jest cos nie po ich mysli to odrazu obraza, dzis az sie z babcia poklocilam bo jest to coraz bardziej nie do wytrzymania. Eh mowie wam jaka zla jestem. Dobra ide gotowac, a pozniej o ile Amelce nic nie bedzie po szczepieniu to na spacerek pojdziemy. Pewnie jeszcze dzis sie odezwe pozrdowionka :) Ps. dzis sie wazylam naczczo i w pizamce i wyszlo 79kg :D a nawet troszke mniej ale to mniej wiecej o 2 dag wiec tego nie licze bo waga nie jest elektryczna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) u mnie dzis 86!! nie moglam w to uwierzyc:D 3 x stawalam na wage:) Big Mamma masz racje z tym ze lepeiej zjesc troszeczke niz pozniej miec napad i wpieprzyc cala blache ciasta, co mi sie kiedys zdarzalo kiedy ''rezygnowalam'' ze slodyczy.. eh Piekna Pani jak ja ci zazdroszcze jak sie patrze na twoja wage w stopce:) Hippa nie strasz z zabkami..:D ja mojej corci na przeziebienie tez dzis dalam Calpol, co do dawkowania, ma 3 miesiace i dalam jej 2 male lyzeczki, z czego 1/3 i tak wyplula...ale moja panienka wagowo i wzrostowo wyglada jak dziecko 6 miesieczne:D margarka, to musi byc super uczucie zobaczyc z przodu 7, teraz juz tylko z gorki;) co do dziadkow, moze usiadzcie wszyscy razem i powiedzcie co komu lezy na sercu, moze to przyniesie chociaz tymczasowy rezultat. u nas ze spacerku 2 dzien nici..pada..szarowa, a ja nadal w szlafroku jak te zaniedbane baby z forumowych opowiesci:D no nic, czekam az mala sie w koncu obudzi, jest tak delikatna na wszelkie szurania itp. takze niech spi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margarka to raz dwa zmieniaj stopke!!! a co do mieszkania to rozumiem cie kochana. Nie umialabym mieszkac z kims juz, ani z rodzicami ani z tesciami ani z dziadkami....znam swoj charakter i wiem ze doszloby do wielkeij klotni w koncu, takze u rodzicow to tylko w gosci jezdzimy....kilka dni i jest fajnie. Jaka by babcia kochana nie byla to jak sie zkims 24h mieszka w dodatku z dzieckiem to zawsze jakis problem wyniknie. aha dzis dopiero kawe wypilam dlatego ze o 11 dopiero z lozka sie wygramolilam przez te ząbki malego, a teraz jem sniadanie : jogurt sliwkowy i 3 chrupkie pieczywa, razem 180kcal. U ns dzis deszcz wiec tez w domu siedzimy....wiec pewnie bede co rusz zagladac, bo maly to mi chyba bedzie odsypial nocke. Obiados mam ze wczoraju, wiec za bardzo nie mam co robic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stopka juz zmieniona :D Dzis na obiadek tradycyjnie ryz na sypko, udko z kurczaka bez skory, pomidor, ogorek zielony i jablko, lacznie okolo 370 kcal :) aaaaa jeszcze nie pisalam co na sniadanie jadlam :D wiec na sniadanie zjadlam 3 plytki chleba chrupkiego posmarowane serkiem lososiowym i na gore pomidor lacznie okolo 150kcal :) Wiecie jak mnie motywuje ten spadek wagi :D Do tego stopnia ze wczoraj nawet w barku posprzatalam, bo bylo pelno opakowan a w srodku np jedno ciastko. I co najlepsze nawet nie ciaglo mnie zeby zjesc cos z tamtad :D Qrcze jaka ja jestem dumna z tego mojego szkraba ze nawet nie zaplakala na tym szczepieniu, Moja mala dzielna dziewczynka :) a wiecie jak urosla od jesieni, dzis musze posprzatac w jej szafce z ubraniami bo jak wyciagnelam kurtke i czapke (na jesien w tym chodzila) i sie okazuje ze sa male to pewnie wiecej ubranek bedzie zamalych :) Ale sie ciesze ze juz 7 z przodu sie pokazala :D a wiecie jaka bede szczesliwa jak pokaze sie 6 z przodu :D najgorsze jest to ze za kazdym razem jak ide do rodzicow to musze wysluchac czego to ja sie nabawie przy tej diecie, albo czestuja mnie slodyczami, kaza cos zjesc. Ale na szczescie mam silna wole i nie daje sie :D Ps. ta notke pisze drugi raz bo cos mi sie w komputerze zawiesilo i chyba poprzednia sie nie dodala :P AAaaaaa i gratuluje Wam spadku wagi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no margarka jeszcze raz gratuluje tej 7!!!BRAVO!!!!!! Ja dzis zjadlam na obiadek zupke moja wzrywana i czyli 100kcal i dwie kromki chlbka pumpernikiel czy jak tam go zwą czyli dokaldnie 186kcal razem 286kcal co razem ze sniadaniem 180kcal daje 466kcal. zosatlo niewile na kolacje czyli zjem mandarunke prawdopodobnie. Dziewczyny ide dzis biegac. Poczytalam dzis i sie zmobilizowalam!!! a potem robie 3 dzien 6Weidera:-) To jest fajna stronka z ćwiczeniami roznymi polecam, fajne opinie tam mozna poczytac i wskazowki co do cwiczen i w ogole jak zaczac itd... http://wdziek.info/fitness.html takze dzis pierwszy dzien biegania czyli 10min:-) Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski slyszalyscie cos o diecie Dukana Jesli tak to czy macie jakies strony na ten temat bo nic nie moge znalezc na necie. Poza tym ze kolezanka mi mowila ze schudla na tej diecie 15kg w miesiac. Niestety teraz ona nie ma internetu i nie moze mi zabardzo pomoc... No i jeszcze rposze o ta strone z pediatrami online :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zjdalkam jeszcze jeden talerz zupy, bo szkoda mi bylo juz wylewac a na jutro by nie byla dobra. Praktycznie to juz bylam sama woda z marchewka ale niech bedzie ze ok 100kcal. wiec dzis 560kcal i koniec na tym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewuszki! Po pierwsze,gratuluje spadkow wagi!!!!:) :) Ja sie jeszcze nie waze,nie wiem gdzie jest waga,poza tym mam jeszcze @,wiec nie ma sensu! Dzis zjadlam miseczke zupki,i musli z Activia. margarka ja bylam na Dukanie ok.3 tygodni. Schudlam 2,5 kg,potem moment wrocilam do wagi wyjsciowej,pozatym zaczely mnie bolec nerki!! Ogolnie nie polecam.Dieta b. nie zdrowa! Nerki bola do tej pory! Moj maly strasznie maudzi przez zabki,wiec musze juz uciekac!Papa Jeszcze raz gratuluje spadkow!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana:-) Davidziula widze ze mamy to samo....ZĄBKI....GRRRRRRRRRRRRRRRR Moj maly na szczscie przespal dzis noc prawie, bo spal od 20 do 4.30 rano ale rano po mleku znowu byl placz i krzyk, jak widze jak go to boli to aż mi serce ściska, pcha sobie rączki do bużki, nie da sie dotknąć nawet zeby mu żelkiem posmarowac i z takim żalem patrzy ehhhhh Dziewczyny zmieniam stopke. Ogolnie nie jestem zadowolona myslalam ze bedzie lepiej, no ale coz, to przez te moje odstepstwa pewnie ktorych troche bylo, a to drinki a to batonik.....ehhhh Wczoraj biegalam pierwszy raz, masakra to bylo tylko 10min a ja przybieglam spocona zziajana jakbym conajmniej godzine biegalam....a potem 3 dzien weidera, ale nigdy juz nie zrobie jednego po drugim bo myslalam ze wyzione ducha:-) Takze dzis w dzien zrobie weidera a wieczorkiem biegi:-) Piekna pani czekam na Twoje zmiany w stopce:-) Dzis znowu deszczowo....buuuu nie lubie takiej pogody!! Pozdrawiam i jak zwykle bede zgladac dzis czesciej gdyz znowu dzien w domu przez ten cholerny deszcz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekna pani, no wlasnie kurde ale teraz znowu mam grilla w sobote i przyjada znajomi i jak tu drinka czy dwoch nie wypic?? Tez pije z cola diet albo Sprite Zero co ma niby 1 kcal.....no trudno ja musze miec 14 kwietnia 65kg na liczniku, wiec nie wiem jak to zrobie, ale musi byc!!! Poprostu ten weekend to ostatni z grilem, pozniej sie juz z nikim nie umawiam ani nic!!! Wiecie co tak czekalam na te 6 z przodu, ale wcale lepiej sie nie czuje:-( Uwazam ze jestem dalej gruba bardzo, a wczoraj jak biegalam to czulam jak moje ciężkie poślady z ledwoscia sie unosza za przeproszeniem. Naprawde!!! Przed ciążą ważylam 61-63kg, niby to nie jest jakos duzo mniej w porownaniu z moja terazniejsza waga, ale czuje sie jak słoń:-( Ide jesc sniadanko. chleb pumpernikiel z jajkiem, dwie kromki czyli bedzie jakies 250kcal razem. A potem warzywa na patelnie na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim:) margarka, moja ciocia stosowala te diete, schudla 5 kg, ale tak jak i u skowroneczki zaczely sie problemy z nerkami i przerwala, hippa , i ja myslalam o bieganiu, narazie tylko mysle:D zapomnialam ze mam wii fit , od wczoraj wszystko podlaczylam i robie sobie aerobic i yoge w domu, na wii pokazuje co dzien ile sie chudnie:D od wczoraj ubylo mi 30 gram:D ja tez zabijam glod cola diet, wczoraj kupilam tabletki therma line s, byly na promocji z 19.99 na 12.99 na poczatek kupilam tylko jedno opakowanie 60 tab., zobaczymy czy to zwykle placebo czy moze jednak cos na mnie podziala:D u nas dzisiaj pochmurno ale ze sloneczkiem, takze jak mala sie obudzi to spacer murowany:) nareszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ja dopiero po obiedzie :) cos nie mam od wczoraj czasu jesc ale tez glodu nie czuje... Normalnie zmuszam sie zeby zjesc te 4 czy 5 posilkow. U nas dzis pogoda ladna, z Amelka dzis bez wozka na spacerze bylam, ale za szybko ja nozki zabolaly i musialam ja niesc spowrotem :) co do diety to dziekuje za rade :) ja tylko przez chwile rozmawialam z kolezanka i mowila ze to dobra dieta i ze ona schudla 15kg w miesiac. I tylko z tego powodu pytalam o nia :) Wiecie co albo mam zepsuta wage albo to dlatego ze @ mnie sie konczy i waga z dnia na dzien spada mi w dol. Dzis rano bylo 78,5 :D wiecie jak mnie to motywuje :D jeszcze 9kg i bedzie 6 z przodu :D az sprawdzilam czy dobrze napisalam bo nie moge w to uwierzyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniłam stopkę. dziś wszamałam na śniadanie 3 kromki wasa z sałatą i pomidorem i do tego gorący kubek rosół z kury- razem +- 110kcal później było tylko jabłko i kilka łyżek jogurtu ze zbożami i nie wiem co dalej. hej dziewczyny a wy się mierzyłyście centymetrem na początku? bo ja tak i za tydz. porównam wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde Peikna pani ja dopiero teraz widze ze Ty juz prawie 12kg zrzucilas!!!!!!! Masakra!!! Ja pewnie nigdy tyle nie zrzuce:-( Dzis zjadlam jeszcze jogurt sliwkowy i 4 wasy czyli 180kcal. I nastepnie o 17 zjem warzywa na patelnie 70kcal, na sniadanie bylo 250kcal, wiec to juz bedzie na tyle na dzis. chyba ze bede bardzo glodna to zjem mandarynke, ale narazie sie trzymam:-) Jestem juz dzis po weiderze, takze jescze bieganko mi zostalo tylko. Troche jestem podlamana tym ze tak malo schudlam w te dwa tygodnie, ale trudno, musze dalej walczyc!! Piekna pani ja sie mierzylam 17 marca, czyli 2 tygodnie temu, no i musze powiedziec ze jesli chodzi o wymiary to w tydzien mi troche ubylo. w biodrach 3cm, w talii 5cm, i w udzie 5cm. ale i tak jest to kropla w morzu jak dla mnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×