Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hippa1

Dziewczyny po ciąży, dieta od marca, motywujmy sie!!

Polecane posty

Davidziula ja klikam na linki i w kazdym jednym wyskakuje ze podana strona nie istnieje:-( Cos jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam:D:D Ale super wygladasz!!!!!!! Normalnie suuuperrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davidziula wygladasz super i jestes szczupla!!!!!!Wygladasz na jakies 60kg.Naprawde.Schudlas duzo i to widac jak cholera te 10kg roznicy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro zrobie sobie fote, a potem druga jak juz schudne i tez Wam pokaze a co:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hIPPA,DZIEKI!!!!:) Nie zdawalam sobie sprawy z tego ile schudlam, dopoki nie porownalam siebie na zdjeciach....zreszta mam niewiele z tamtego okresu,glownie twarz....:( Jeszcze 6-8 kg i bedzie super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
davidziula! Wymiatasz! Oo i tu nie chodzi tylko o to, że schudłaś- ale ogólnie taka metamorfoza że szok! Tak myśle i kojaże coś, że ty najmniej ważysz z nas teraz więc mi teraz głupio wstawić te zdjęcia bo ja jednak większa jestem... Ja też chcę zmienić fryzurę, bo mam długie ciemne włosy i taką prostą grzywkę gęstą- coś jak Ewa Farna w tym teledysku. Ale ze zmianą muszę poczekać do czerwca-do ślubu bo jakieś drastyczne zmiany mogłyby być niezbyt wskazane. A chcę obciąć je po weselu. A ty davidziula przyjeżdżasz na święta do Polski? Bo hippa ty przyjeżdżasz wiem a na długo? Ja mam ten kubek niekapek z takiej polskiej firmy akuku,kosztował 12zł kupiłam go bo mnie cena skusiła i był od 4mc, żadnego innego nie próbowałam. Pozdrawiam koleżanki! Pisać mi tu coś-chętnie poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Piekna pani,dawac mnie tu foty,zaraz wyjdzie na to,ze tylko ja dodalam...:( Dzieki za komplementa!:) Potrzebowalam takiej zmiany,lepiej sie czuje w blondzie,mlodziej!;) Piekna pani,ja jade do Polski dopiero w sierpniu i ten wyjazd tak mnie motywuje. W Polsce nie bylam 3,5 roku...dlugo,ale tu czas leci jakos inaczej,wiecznie w pracy i tak wyszlo.Teraz musimy jechac,bo babcie na wnusia czekaja,jeszcze Go nie widzaly,tylko na fotkach... Ja wczoraj zjadlam miseczke musli z Activia i swiezymi truskawkami,pychota! i zaliczylam 4 godzinny spacer. Na razie nie waze sie,zrobie to za jakis czas,moze cos sie ruszy,zreszta i tak nie wiem gdzie jest waga!:) wieczorkiem wrzuce foty z okresu ciazy i z przed ciazy.:) Czekam na Wasze zdjatka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wrzuce te foty obiecuje ale na weekendzie, bo teraz mam urwanie glowy z malym:-( Cala noc mi nie spal, plakal, krzyczal no i ma goraczake tzn. mala goraczke ale ma 37,1, bylismy u lekarza to powiedziala ze to ząbki, no bo nie ma ani kataru, ani kaszlu ani nic, apetyt ma, bigunek nie ma, wiec powiedziala ze mam sie nie przejmowac ze kazde dziecko to przechodzi. Ale mi go tak szkoda, taki bidulek biedny, on ogolnie mi bardzo malo placze i dlatego teraz jak go te ząbki tak bolą to mi go szkoda. Faktycznie ślini sie bardzo i pcha wszytsko do gębki. Dziewczyny czy Wasze juz maja ząbki?? kurde ciekawe ile to moze potrwac, tutaj mi doktorka powiedziala ze od 2 dni do 2 tygodni i wyjdzie ząbek. Nawet dzis z nim nigdzie nie wychodze. Jestem tak zmeczona ta nieprzespana nocka.....teraz mlody zasnąl i ja tez ide spac. Zjadlam dzis narazie gruszke, i zaraz zjem jogurt bo glodna jestem. Czyli sniadanko ok 200kcal. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) widze ze ja najpozniej z was wszystkich postanowilam sie wziac za siebie. Moja corcia ma juz skonczone 13 miesiecy. W ciazy przytlam tylko 6 kg a po porodzie wazylam 13 mniej, ale zachcialo mi sie wrocic do nalogu :/ ktory jakies pol roku temu rzucilam i w taki sposob przytylam az do takiej wagi :/ nie wiem dlaczego wrocilam do tych papierosow hmmm ale teraz zmadrzaam i juz nie chce palic, a z waga musze sie uporac. Ja jestem ze slaska a na wakacje planujemy jechac nad morze wiec musze wygladac jakos. Tak wiec musze sie postarac jeszcze bardziej. Tylko nie wiem jak dlugo jeszcze ta waga bedzie stala w miejscu :/ i kiedy ten okres sie pojawi :/ pozdrowienia Ps. widzialam ze ktoras z was wstawila fotki :) naprawde super wygladasz i duzo lepiej w blondzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do zabkow to Amelce pierwsze wyszly jak miala 4,5 miesiaca. ZA to teraz ma ich juz 12 :) brakuje jej tylko trojek, a i tak nie wiem czy nie beda jej wychodzic bo cos oczy zaczela trzec. Nie wiem dlaczego i tak sobie powiazalam to z zabkami, na szczescie w srode idziemy na szczepienie wiec zobaczymy co pami doktor powie na to tarcie oczek. A wlasnie jeszcze sie nie chwalilam :) Amelka zaczela sama chodzic :) dokladnie 21 marca :D wczesniej chodzila ale od osoby do drugiej osoby a teraz calkiem sama smiga po calym domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margarka suuper, że twoja pociecha już sama się przemieszcza.. pewnie masz z nią teraz urwanie głowy, wszystko wyżej poza zasięg rączek no i oczy dookoła głowy :) Hippa no fakt to mogą być kiełki, wiesz jak będzie się tak biedactwo męczyć to daj jej czopek przeciwbólowy- paracetamol dla dzieci albo nurofen dla dzieci. wiesz na pewno żaden lekarz ci tego nie zaleci, ale po co maleństwo ma się męczyć. Nawet na opakowaniu jest napisane, że mozna stosować na bolesne ząbkowanie- ja co prawda nie dawałam na ząbki (małemu wyrosły dwie dolne jedyneczki jak miał 4 miesiące i to było bezboleśnie i bezproblemowo ) ale te czopki mam jak był kiedyś chory i miał gorączkę, chyba miał wtedy ok 3 miesięcy i pediatra to kazała stosować. dziewczyny u których waga stanęła- włączcie jakiś ruch do swojej diety- niech to będzie kompleksowa kuracja. Polecam skakankę- wiem pewnie uznacie, że się powtarzam... ale to jest super- nie wymaga wielkiego i drogiego sprzętu, wystarczy trochę miejsca i nie musicie wychodzić z domu i zostawiac pociechy pod czyjąś opieką, przecież jak zacznie płakać to po prostu odkładasz skakankę i pędzisz do bobasa. A efekty są rewalacyjne!!! ja porównywałam wymiary łydek, uda i bioder i centymetry spadają a na prawdę nie skaczę długo! U nas dziś brzydka pogoda w poznaniu- chyba wybiorę się na zakupy z małym zamiast na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dodaję foty... - pierwsze to zestawienie z czasów przed ciążą: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cb181c4ec5f9bdd0.html -drugie zestawienie z ciąży: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/12cc3a1ce2e24a70.html -trzecie po ciąży: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fe299e7256e276c2.html tylko nie wiem dlaczego w takiej kiepskiej rozdzielczości dodało. ja zrobiłam takie zestawienia bi nie chciało mi się wgrywać pojedyńczych zdjęć ej laski dążę do tego by wyglądać znów jak przed ciążą!!! chce znów bez skrępowania nosić krótkie spodenki! a na zdjęciach w ciąży to te zdjęcie w takiej niebieskiej sukience w kwiatki było robione 4 dni bodajże przed porodem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekna pani no trzeba przyznac ze bylas laska przed ciążą:-) I na pewno wrocisz do swojej wagi bo bardzo dobrze Ci idzie:-) no i chyba kupie te skakanke skoro polecasz bede skakac na ogrodzie:-) Dziewczyny moj maly tak sie drze ze jeszcze nigdy tak sie nie darl!!!!!! Narazie daje mu calpol i po 15 min. przechodzi bol na 1-2 godzinki. Za to mnie glowa tak rozbolala ze chyba musze wziac proszki. Na szczescie maly zasnal.....ufff to i ja sie poloze bo ostatnim razem to zasnal na 20min. Moze teraz na dluzej....Ja tez wrzuce dizewczyny fotki jak sie ogarne..Zjadlam jeszcze jablko. Czyli juz ok 300kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zjadlam rybe na parze i brokuly gdzies ok 230kcal oraz szklanka coli 1kcal, to tego nie licze:-) Ogolnie przekroczylam 530kcal dzis zjadlam okolo. ale dzien zaliczam do udanych, wkoncu to tylko 30kcal. Zostalo 7 dni.....ehhhh. Codziennie powtarzam sobie DAM RADE!!!!Nawet sobie nie wyobrazacie jak mnie ciągnie do slodkiego, dzis ze soba doslownie walczylam. I udalo sie!!!! zaraz ide czytac książke i spac!!!Ale dzis nie jestem juz wieczorem taka glodna, bo dosc posno zjadlam te borkuly o 18 dopiero i teraz napislam sie coli i to prawda ze pomaga w zabiciu glodu, a ma tylko 1 kcal. Oczywiscie mowa o Coli Diet!! Ja jestem padnieta, po calym dniu z moim maluchem, ktoremu ząbki wychodzą...ehhh.Jak dam rade w weekned z dieta to potem juz raz dwa tydzien minie:-)Aha wage schowal mąż na strych!!Stwierdzialm ze jak sie bede znowu wazyc codziennie i widziec ze waga stoi to sie poddam, a tak nie wiem ile waze i musze wytrzymac jeszcze 7 dni, a potem sprawdze efekty!!a jak u Was dziewczyny??Szczegolnie te nowe mamuśki?? Big mama, kat, margarka, Marciaaa, Monika 83??Cos Was nie slychac dziewczyny!!!Czyzbyście wymiękły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliki dla osób na diecieDukana
http://chomikuj.pl/?page=372496]ZAPRASZAM PO CIEKAWOSTKI załóż bezpłatne konto i ściągaj książki i inne informacje o sprawdzonej Diecie Dukana i nie tylko, również mnóstwo świetnych ebooków i audiobooków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davidziula mam do Ciebie pytanie. Bedziesz chrzcic malego?Jesli tak to gdzie w PL czy w UK? Ja chce w PL i niby bylo wszytsko zalatwione na świeta teraz, i nagle ksiadz wymyslil ze chce jakies zaswiadczenie stad z polskiej parafii ze ksiadz zezwala na chrzest!!!Przeciez to nonsens. Ja nie jestem tu zapisana do zadnej parafii, poa tym nie mam tu polskiego kosciol i parafii!!!Co ma jakis ksiadz w anglii do mojego dziecka??To jest jakas masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulaaaaaaa
Hej:) mój maluszek, Bartus ma już prawie półtora roku, a mój problem to jakieś 10kg i taka nieładna skórka na brzuchu:( w ciąży masowałam Makuszka ziajka na rozstepy ale i tak mam tak skórę pomarszczona jakbym miała ze 70lat a mam 22:( dziewczyny pomóżcie!!:) a i jak mój Bartunio zabkowal to miał niecałe 4 miesiące, nie polecam żadnych jakiś żeli do buzi typu bobodent, viburcol mu pomógł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namakita
hej dziewczyny! Jesli chcecie schudnac polecam, bieganie, powiem szczerze ze z 5 lat nie moglam sie przemoc by zaczac, bo od tylu lat widze ze waga mi wzrosla, i robilam ju zwszystko, od pigulek na odchudzanie po fitnesy, nigdy ni eprzynosilo to zbytniego rezultatu, ale w koncu sie wzielam za siebie i czuje ze to ten czas kiedy do tego dojrzalam. 3lata temu urodzilam coreczke i zaczelam po pol roku, po cesarce bylo ciezko od razu wiec stopniowo zaczelam sie do tego przygotowywac, do wielkiego odchudzania. Z wzrostem 172 i waga 75 nie czulam sie za dobrze, wiec zrzucilam w pol roku 9 kg, i teraz z waga 66 postanowilam znowu zaczac. Po 2 latach przerwy , akies 3 tyg temu zaczelam biegac, i nie jadam po 18. Nie biore zadnych specyfikow i chudne, teraz waze 64 ale nie jestem zadowolona, i daze do 60kg. Jestem mloda mama bo mam 24 lata, i liczy sie dla mnie to by dobrze wygadac nie tylko w ubraniach ale i w bieliznie czy bikini. Dla poprawienia nastroju odwiedzam solarium, zmienilam swoje podejscie do jedzenia, juz nie jest najwazniejsza czescia mojego zycia. potrafie zjesc sama makrele, czy chleb wasa z szynka bez masla i jestem szczesliwa. Kiedys nie bylo to do pomyslenia, zebym zrezygnowala z ulubionych smakolykow. Slodycze poszly w niepamiec, i czuje sie swietnie. latwo sie mowi a ciezej robi ale uwierzcie, ze kiedy zaczniecie widziec efekty, szybko zrozumiecie ze to nie jest az tak trudne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Jestem jestem tylko rzadziej wchodzilam na forum , bo mamy piekna pogode i duzo spaceruje a jak jestem w domu to tez zawsze cos do zrobienia... Davidziula , Piekna ani gartulacje dla was , ze tak schudlyscie! U mnie z dietka wszystko w porzadku powie wiecej..nie wytrzymalam i sprawdzilam wage...w 3 dni schudlam 2 kg! Ha jestem w szoku :) A wszystko dzieki niejedzeniu slodyczy i nie obezraniu sie na noc :) Wczesniej potrafilam zjesc ze 3 bulki a teraz 6 pieczywek wasa i jogurcik:) Niedlugo lece do Pl i mam nadzieje , ze tam znow nie przytyje a pokus bedzie duzo... No nic uciekam spac :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, jestem jestem tylko... Moja Amelka zaczela chyba zabkowac- a ma 3 miesiace!!! nie za wczesnie??? Dala mi dzis popalic zdrowo I now mialam nawet szansy otworzyc laptopa! Dziewczyny wygladacie super!!!! No I swietna motywacja!!! Ja siendzis trYmalam, zjadlam owsianke,banana, fasolke I ziemniaka! Jutro bedzie ciezko,bo moj maz zaprosil znajomych na obiad ale postanowilam, ze zjem wszystkiego po trochu! Dzis tez zaliczylam zumbe, super zabawa no I troche sie zmeczylam:-) jutro ide biegac a w niedziele znowu aerobic:-) powoli wpadam w rytm.Hurra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny wkoncu dostalam @ moze teraz zaczne spadac z wagi :) diety sie nadal trzymam, cwicze codziennie na steperze i oczywiscie bieganie za Amelka :) Powiedzcie mi ile dni po @ powinnam sie zwazyc zeby dobra wage pokazalo? Hippa poczytaj troche postow wyzej, pisalam wczoraj pare postow przed Toba. Zreszta pisze tu codziennie! Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margarka wiem ze pisalas kochana ale tak mi sie juz hurtowo napisalo do wszytskich:P Namakita fajnie ze nam napisalas o tym bieganiu bo ja sie zbieram sie i zbieram a takie wypowiedzi mnie motywuja moze w koncu zaczne!!! kochane super ze jestecie i sie odezwalyscie!!! Ja dzis kawa narazie i zjadlam łyzeczke kaszki od malego, ale nie licze tego nie djamy sie zwariowac:P Mam zamiar cos tam zjesc ale narazie nie czuje glodu wiec nie jem. Czyzby juz mi sie po 3 dniach tak żołądek skurczyl?? Dziewuchy jestem juz z siebie dumna 3 dni za mna, dzis dzien 4!!!! Tak jak mowilam wazenie dopiero w sobote za tydzien!!Po rownych 10 dniach!!! Takze dzis nie podaje co bede jadla bo nie wiem. Wiem tylko ze idziemy na grilla i zaraz bede sprawdzac ile kcal ma grilowana kielbaska lub kurczak, i pewnie to dzis zjem, no i kileiszek wina ile ma kcal sprawdze bo pewnie wypije i tak to bedzie wygladac dzis!! Buzka i milego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chcialam sie zwazyc dopiero po @ ale nie moglam sie powstrzymac :P i wyobrazcie sobie ze waga pokazuje 1kg mniej :D teraz to juz musi byc tlyko lepiej :D mam nadzieje ze po @ pokaze jeszcze mniej :D Powiedzcie prosze ile dni po @ waga bedzie pokazywala dokladna wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) U mnie dzis na sniadanko muesli z mlekiem niskotluszczowym , na przekase chlebek wasa a na obiadek ryz z warzywami i na kolacje znowu wasa , jestem przeszczesliwa , ze nie daje sie skusic na slodycze i fast foody :)))) Kurcze a ja juz 6 mies po porodzie i nadal nie mam okresu , ale to pewnie przez to , ze karmie nadal piersia... Sadzicie , ze jak juz dostane to zaczne szybciej chudnac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marciaaa dopoki karmisz to nie bedziesz miec okresu kochana. a czy zaczniesz chudnac jak dostaniesz okres to nie wiem nie slyszalam o takim czyms szczerze mowiac:-) Rozne kobiety roznie reaguja na zmiany hormonalne, niekotre chudna podczas karmienia na przyklad, a ja z kolei tylam. Takze nigdy niewiadomo, moze jak przestaniesz karmic to zaczniesz chudnac kto wie?:-) Ja juz po grillu. Zjadlam diwe male kielbaski z grilla, i sluchajcie nic nie wypilam, powiedzialam sobie ze nie pije i koniec iwec pilam cole diet:-) Czytalam ze jedna kielbaska z grilla ma 150kcal wiec bedzie razem 300kcal. Mam nadzieje ze sie zmiescilam w 500kcal.a jak nie to trudno, wiele chyba nie przekroczylam, jesli te kielbaski byly bardziej kaloryczne trudno mi ocenic, znalazlam w necie ze niby jedna ma 150kcal. Milego wieczoru Moje Mile Panie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×