Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 20LLenkaa20

wieczor kawalerski pana mlodego a ciaza panny mlodej

Polecane posty

a jak facet będzie się upierał że nie to najwyraźniej ma coś chyba na sumieniu. Jak ktoś mnie o coś prosił to nie przechodzę obojętnie tylko rozważam za i przeciw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już widze cieżarna
co innego wieczór kaw/pan a co inne urodziny kumpeli, dla mnie to normalne ze jakos ustalamy wszystko razem, idzie z kumplami na meczyk i piwko ok, mówi mi wczesniej albo ja jemu i tyle a jednak te wieczory sa raz w zyciu / chyba ze sie rozwód zdarzy, ale nie wyobrażam sobie zeby moja druga połówka siedziała w domu ze wzgl. na ciaze, połamane konczyny bądź inne podobne a ja najlepsze bawiła sie na imprezie, te juz wspomniane merdajace parówy / nie wiem czemu ale lubie to okreslenie zawsze mnie bawi / każdy ma swoje życie i to jest ok, ale każdy ma swoje zasady i swój sposób zycia, znam ludzi którzy nigdzie nei wychodza i takich co ciagle imprezuja solo bo to po prostu lubia, sztuka jest sie po prostu dobrac na miejscu autorki to jednak zrobiłam wspólna bibe, z parówami lub bez w miejscu dla niepalacych, a jakaś fajną lożą i przekąskami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co to za glupie gadanie
nowe trende nie to nie jest proste bo on chce spedzic wieczor w meskim gronie a nie w towarzystwie bab a ona robi mu przeszkody tylko dlatego ze ja to nie bawi i sama nie chce czegos takiego wiec bedzie siedziec w domu no wybazc ale jak on chcialby isc na studia a ona nie to on ma nie isc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co to za glupie gadanie
nowe trende nie wyobrazam sobie ze moj facet ma ochote a rozmowy o samochodach o tlocznikach drazarkach a ja mu sie laduje z koleznkami na wpsolny wieczor bo sama nie mam ochoty wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:41 no co to za glupie gadanie ale nie mieszaj teraz faktów ! ciekawe co tam takiego będzie że on chce tylko z facetami być? potem spotkań z kumplami i tak będzie miał z milion bo nie wierzę że będzie siedział w domu w weekendy i pomagał jej przy dziecku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyffyytt
Zakładam, że facet wolałby imprezę bez parówek. Chyba. Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już widze cieżarna
no ja tez ponad 7 lat, mam za sobą i ciaże i poród i jakos kochamy sie szalenie, no ze zycie we dwójke miewa jakies ograniczenia to wiadomo, a przy dziecku to tym bardziej ale każdy ma swoje priorytety dla jednego imprezy, innego kasa a jeszcze innego rodzina albo pies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co to za glupie gadanie
nowe trende tu nie ma kompromisu mylisz dziewczyno pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty nie masz ochoty. Autorka jest inna i ja ją rozumiem. Czy wspólna impreza to zło? nie wiem ile razy mam jeszcze to powtarzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie mylę. koleś jest co najmniej dziwny jak zdanie przyszłej żony ma głęboko w dupie. Ja też jakoś nie widzę 5 miesięcznej ciężarnej na clubbingu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co to za glupie gadanie
nowe trende kompromis to jest wtedy kiedy on chce do kina a ona chce byc w domu i zapada decyzja ze ogladaja film w domu a nie ze on chce do kina a ona chce na kregle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:46 no co to za glupie gadanie nowe trende kompromis to jest wtedy kiedy on chce do kina a ona chce byc w domu i zapada decyzja ze ogladaja film w domu a nie ze on chce do kina a ona chce na kregle ja pierdziele to chyba ugadujecie się wtedy żeby było wam wygodnie??? Niech tak zorganizują zabawę żeby im obojgu pasowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyffyytt
Ale w jakiejś restauracji mogłaby już posiedzieć. Ktoś wcześniej pisał, że można zrobić spotkanie tematyczne z prezentami i przebraniami. To chyba fajny pomysł. Mnie by się podobał. Na męskie imprezy męża ani myślę się wbijać. Raz na jedną musiałam wpaść i po 20 minutach miałam dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamiast mięsa rosolek knorr
Autorka ma racje . Na chuj mi taki chłop co się ze mną nie liczy bo wazniejsza jest zabawa z kolegami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?? panna
a dlaczego ty nie mozesz miec panienskiego?? nioe musisz wcale szalec a np pogadac z kolezakami one przy% a ty przy karmi np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co to za glupie gadanie
na chuuj facetowi taka baba co sie z nim nie liczy tylko patrzy zeby jej bylo dobrze i zeby facet nie cieszyl sie wtedy kiedy ona nie moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież jak on teraz ma
w dupie jej zdanie to co będzie po urodzeniu dziecka? nie wierzę że dla takiego co tylko zabawa z kumplami się liczy nagle dostanie olśnienia i stanie się kochającym mężulkiem i tatusiem. Wiecie jak to będzie wyglądało? będzie balował co tydzień a ona z dzieckiem w domu. Tak właśnie będzie. Potem czyta się takie tematy na macierzyńskim i aż żałość bierze. Facet nie potrafi pójść na dogodne rozwiązanie? to chuj z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:50 no co to za glupie gadanie na chuuj facetowi taka baba co sie z nim nie liczy tylko patrzy zeby jej bylo dobrze i zeby facet nie cieszyl sie wtedy kiedy ona nie moze nie rób z faceta niedołęgi. Jak kolo nie potrafi zrezygnować i zrobić coś żeby obojgu pasowało to współczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co to za glupie gadanie
przecież jak on teraz ma co za bazura ty musisz byc strasznie sktzywdzona przez jakiegos faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?? panna
a moze on jest z nia tylko dla dziecka skoro mowi ze jest w ciazy to pewnie to wesele z przymusu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyffyytt
Ale autorka pisała, ze do tej pory nigdzie sam nie chodził, a chce teraz- RAZ. I ten jeden raz też mu nie wolno, bo nie. Gorsze niż chiński obóz pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?? panna
tak zlapala chlopa i boi sie ze on znjadzie spbie inna i temu go tak trzyma na smyczy wspolczuje dla faceta jak ona juz teraz przed slubem tak z nim postepuje to po slubie ma chlop przejebane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież jak on teraz ma
nie ośmieszaj się bo pieprzysz teraz farmazony :O nie tylko twoje zdanie jest tu święte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla frajera tylko kumple
kumple się liczą to nie dorósł do małżeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrka
nowe trende- postaw się w sytuacji, że chcesz iść na piwo z przyjaciółką, którą właśnie rzucił chłopak. Dziewczyna chce się napić, wygadać i prosi Cię, żebyś jej poświęciła wieczór. A Twój mąż/chłopak Ci mówi, że się nie zgadza, bo on nogę złamał i nie chce sam w domu siedzieć. Poza tym nie wie co tam będziesz wyczyniac (koleżanka,np. słynie z podrywania gości na imprezach). Starasz się znaleźć jakiś kompromis- propnujesz spotkanie u Was w domu. Ale przyjaciółka wstydzi się Twojego męża, chce iść gdzieś do ludzi. I znajdź mi tu kompromis:) Bo sytuacja wydaje mi sie podobna- koledzy tego chłopaka chcą mu zorganizować taki wieczór- chcą się pobawić, popić piwa, opowiadać sprośne kawały. Nie da się tutaj znaleźć kompromisu pt. wspólna impreza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co to za glupie gadanie
przecież jak on teraz ma bravo prezentujesz ten sam poziom co facet ktory twierdzi ze jak kobieta przed slubem nie byla dziewica to sie bedzie puszczac bo nie umiala zaczekac na tego jedynego tylko uprawiala sex w innych zwiazkach przed poznaniem meza bravo bravo facet raz chce wyjsc i na pewno to siwadczy o tym ze bedzie cale zycie imprezowal bravo bravo jak chce wyjsc tzn ze jej przy dziekcu nie pomoze bravo bravo milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież jak on teraz ma
no co to za glupie gadanie ja pierdole jakoś nie umarłam jak mieliśmy wspólną "ostatnią noc wolności" :O i wcale nie było nudno, była zabawa na 102. Do barów pubów nie chodzę bo stwierdziłam że nie będę z gimgównem przesiadywać i oglądać najebanych nastolatków. Nie raz go o coś poproszę to zrezygnuje i poświęci się dla mnie tak jak ja dla niego i wcale nie musi łazić po barach aby być ze mną szcześliwy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyffyytt
Ale skoro do tej pory problem nie istniał i zawsze wychodzili razem, to dlaczego teraz autorka nie może zrobić wyjątku i raz wypuścić faceta samego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×