Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bylanastolatka

chcialabym sprobowac

Polecane posty

AnnaMaria- widzę, że z Ciebie też niezłe ziółko :P się laski dobrałyśmy na tym temacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annaMW masz duze cycki - w jakim ksztalcie gruszki czy jablka ? dziewczyny jakie macie cipeczki i cycki ja mam piersiatka w ksztalcie gruszki sredniej wielkosci cipeczke niestety nie jak buleczke ale farfocle nie wystaja na zewnatrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titititi
a mi wystają ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :D ja tylko na chwilkę, bo muszę się zaraz zacząć szykować do wyjścia :D czerwony szpilki już czekają, mam tylko dylemat- spodnie, czy spódnica...? mimo że nie jestem jakoś bardzo szczupła, to lubię swoje ciało- natura dała mi ładne cycuszki- dość duże i jędrne, a cipka też jest jak najbardziej ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie chudych lasek fajnie jest popiescic troche ciala, uwielbiam opinajace ciuchy na takiej lasce ktora ma troszeczke tluszczyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titititi
ja mam ochote na ostre rznięcie, jestem mokra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. no właśnie nie jestem pewna co do tej spódnicy- mam tylko cieliste pończochy, a do tego lepsze by były czarne hmm.. ach te dylematy! z tym tłuszczykiem, to jest chyba tak, że każdy rozmiar trzeba umieć nosić ;) Ja jestem tak dramatycznie napalona, że już wczoraj podrywałam jakąś laskę na imprezie.. No cóż, niestety nie była zainteresowana. Parę dni temu widziałam bardzo fajnego faceta w jednym z barów.. Mam nadzieję, ze to stały klient, bo idę go dziś szukać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titititi
venuz-- poszłabym z Tobą, nawet do łóżka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny- noc jest młoda, jeszcze damy radę coś wymyślić ;) Powodzenia bylanastolatka!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tititi hah dzięki ;) ogarniaj się i ruszaj w miasto, może akurat... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dupeczki, mam pewne doświadczenia w opisywanym temacie. Pozwolicie że opowiem. Moje przeżycia w trójkącie zawsze wypadały niespodziewanie, spontanicznie, nigdy tego nie planowałem. Pierwsze przeżycie na imprezie, a raczej po imprezie, wylądowałem w jednym łóżku z koleżanką i kolegą. Koleżanka była strasznie napalona, zaczęliśmy się pieścić nie zwracając uwagi na kolegę, po jakiś kilku minutach kolega za namową koleżanki przyłączył się do pieszczot. Ja robiłem jej minetkę, a on pieścił cycuszki. Potem bzykaliśmy się na jeźdźca, a kolega nas obserwował trzepią gruchę. Potem koleżanka wzięła jego, a ja poszedłem się umyć, jakoś mnie to nie bawiło raczej. Jakoś dziwnie się czułem z 2 facetem leżącym obok. Koleżance podobało się bardzo, wspominała to później wielokrotnie i wiem że powtarzała to z innymi. Natomiast druga przygoda była bardziej rajcująca dla mnie. Tym razem ja i 2 panienki. Również spontan po imprezie za czasów studenckich. Dwie świetne babki, jedna z dużymi cycuszkami, druga wysoka szczupła blondynka. Cała nasza trójka bardzo angażowała się w seks, dupeczki całowały się pieściły, zajmowały się mną. Obciąganie, minetka, jeździec, na pieska, na stojąco. Noc pełna wrażeń, działo się bardzo przyjemnie. Dwie przygody, które chętnie był jeszcze powtórzył, ale tylko 2K + ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venuzh
hej dziewczyny, jak u was? u mnie polowanie zakończone niepowodzeniem- chętnych nie brakowało, ale hmm... no cóż, chyba dzisiaj byłam zbyt wybredna.. jutro też jest dzień, będzie lepiej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście ostatni wpis to moja sprawka.. uf, lecę spać, a sąsiedzi za ścianą znowu urządzają maraton ;) liczę chociaż na jakiś ładny sen- ostatnio śnił mi się seks w windzie- może dzisiaj powtórzę.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koacham Was....
dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oryginalny MEN dobrze ze napisales pewne doswiadczenie bo rumiencow na buzi nie miala czytajac to z drugiej strony ja takich nawet nie mialam - przygod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
venuz troche szkoda bo liczylam na ciekawe sprawozdanie zdajsie tak jak ja nie masturbujesz sie wiec jestes niezle nakrecona ja zreszta tez dzis nad ranem wspominalam sobie moje minetki z kolezankami ze studiow, cos mnie znowu wzielo na tego rodzaju zabawy mam na oku jedna przyjaciolke z ktora pare dni temu razem spalam po takiej malej babskiej imprezie - nie mialam ochoty na powrot do siebie zanim zasnelysmy opowiadalysmy sobie numerki z kolesiami do niczego nie doszlo ale moglo venuz ty masz tez ochote na laske, na piekne piersi i wygolony wzgoreczek miedzy udami ciary mnie przechodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po30tce-on
witam Byla..:) nadal widze ze wyposzczona-przykro mi i venuz takze niezaspokojona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×