Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bylanastolatka

chcialabym sprobowac

Polecane posty

Witam wszystkich. Odpowiedź do Wenuz. Zwróc uwagę, że Byłanastolatka wcale się nie broni (chyba, że ściemnia), że jest facetem na sugestie niejakiego Językoznawcę. Pozdrawiam i witam nowych bywalców topika. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstreciuchq
jak ja bym was posunal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś podejrzenia "językoznawcy" wydają mi się mało realne, ale mogę się mylić- niech się wypowie zainteresowana ;) fajnie, że jest nas więcej z takimi fantazjami- mam nadzieję, że uda nam się je zrealizować :) Ja coraz bardziej się nakręcam (jeśli możliwe jest żeby być jeszcze bardziej nakręconą ).. Jutro wyjeżdżam na kilka dni na wakacje, kto wie, może akurat tym razem coś ciekawego upoluję. Byla.. i jak tam noc? był lodzik, czy nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venuz, wakacje nawet krótkie sprzyjają realizacji marzeń również tych erotycznych:) zawsze jest się bardziej zrelaksowanym i otwartym na nowe znajomości... a te mogą się przerodzić w udane niezobowiązujące igraszki:) Daj znać jak tam polowanko. Hmm... a swoją drogą jak to jest że facetom zawsze wydaje się że to oni są myśliwymi w nawiązywaniu nowych kontaktów podczas gdy zawsze są zwierzyną inteligentnych kobiet które postanowiły coś upolować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez 3 miesiace zylam w 3
czesc dziewczyny! przepraszam, ze Was zaniedbalam ale mialam glupi okres przez pare dni i troche spraw na glowie. czekam z utesknieniem na powrot mojego M i na to nieziemskie bzykanko. jak sie widzielismy ostatni raz powiedzialam mu, ze jak tylko do mnie przyjedzie po powrocie z PL to go skuje w kajdanki, zabawie sie sama na jego oczach i nie pozwole mu na nic a pozniej dostanie nagrode w postaci mega lodzika i ostrego rzniecia. doslownie. juz tak czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
venuz nie jestem zainteresowana, ale wyjasniam ze mam miedzy nogami vagine chodzilam na saune aby spotkac ponownie ta laske, az wreszcie sie stalo, lecz byla z facetem tez niczego sobie sprzet jak sie patrzy, taki typowo jak z rysunku anatomicznego pieknie zwisajacy jak fajka, jednakowo gruby na calej dlugosci, z piekna glowka, pycha wiec laska obstawiona, jakbym ich namowila na trojkat ? marzenie ! facet z ktorym to zrobilam, to juz inny temat, owszem posunal mnie artystycznie tak jak lubie od tylu choc troche dziwny, strzelil minetke mi a nie oczekiwal aby mu obciagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez 3 miesiace zylam w 3
Bylanastolatka widze, ze dokladnie sie przyjrzalas co ten pan ma miedzy nogami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez 3 miesiace zylam w 3
trzymam kciuki zeby udalo Ci sie ich zbalamucic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki 3 miesiace to jednak marzenia, taki facet z taka laska juz wiele razy widzialam to jak sie piescimy, on jezykiem moja malenka, ona mu obciaga, a ja lize jej cipeczke soki i sperma leja sie strumieniami oczywiscie ze wole o tym pisac niz o ciuchach i kosmetykach chcialabym po prostu mu obciagnac a ja wylizac tym czasem chce aby ktos dzisiejszej nocy posunal mnie pieknie jeszcze jest mala nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym byl w poblizu to bym cie przelecial. Przed trzema godzinami mialem numerek z moja sasiadka, ale mam znowu ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gu gu gu 123
Ja bym chciala z kobieta sprobowac.I mam taka fantazje ze ja jej lize pieszcze jej sutki a ona pozostaje bierna.kiedys jak spalam u kolezanki to prawie sie spelnilo ale wymieklysmy...Mowi sie ze ponoc wylano wiecej lez z powodu marzen tych spelnionych niz nie spelnionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz dziwkarskiej natury, a gdyby nawet - to co w tym zlego. Lepiej taka niz pobozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez 3 miesiace zylam w 3
bylanastolatka mimo wszystko trzymm za Ciebie kciuki. moze akurat sie uda :P. mysle, ze musialabys podejsc najpierw ją ;). a jak wczorajszy wieczor? venuz, jestem ciekawa jak Twoje wkacyjne lowy:) ja chyba jutro i we wtorek bede ostro grzeszyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 miesiace aj trzymym za ciebie, aby cie tak przelecial zebys nie mogla chodzic ja mialam fajny wieczor ponownie z kumpela, mialysmy isc do kina, poszlysmy do knajpy, fajni faceci byli na celowniku, ale przeciez nie pojdziemy z przypadkowo poznanymi za chwile do poscieli, bylo milo, poniewaz blisko mialysmy do jej mieszkania to postanowilysmy u niej spedzic noc przed ekranem, wskoczylysmy do jednego lozka i ogladalysmy, zaczely sie wyglupy i opowiadania, ja nie mialam zamiaru sie krygowac i rozebralam koszulke, ona powiedziala ze mam fajne piersi (B) i bardzo sterczace sutki jak jestem podniecona, sprytna zauwazyla to spytala czy moze je dotknac, zaczelysmy piescic sie i calowac - z miejsca powiedzialam ze nie jestem lesba tylko wyposzczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej juz bylo jasne ze beda piekne minetki, lizala mnie w roznych predkosciach, od cipki po tyleczek, pozniej ja ja o pozniej 69, rozpoczelysmy gadac o grupowym seksie ona ma male doswiadczenie moze mnie wprowadzi chcialabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
Witam, miłośniczki 2M+k cały weekend zabawiałam się w takim układzie, 2 młodych studentów obrabiało mi cipeczkę. Fajna sprawa taki układ, jeden mnie posuwa, a drugiemu obciągam, potem zmiana. Jak oni się starali, jeden chciał być lepszy od drugiego. Dawno się tak nie zabawiałam, wylizali ze mnie wszystkie soki, a ja z nich. Mam dość na jakiś czas ale na pewno to powtórzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
oj była, mi też się marzy taki grupowy, kilka par kocha się w jednym pokoju, słyszę ich jęki,widzę jak to robią, podczas gdy jakiś ogier mnie rżnie, a koleżanka mnie pieści, ja obciągam innemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
kiedyś zrealizuje te marzenia, może studentów namówię, jedna koleżankę mam jeszcze tak 2-3 pary i było by bosko. porozmawiam ze studentami, tylko żeby nie uciekli czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1234
była a robiłaś już to kiedyś bo nie czytałam całego topicu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×