Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

:D Bo na wynos to lipa ;) Nie ma to jak bezposrednio po przyrzadzeniu oddac sie konsumpcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak a ja myślałam że oni o czymś innym mówią :D chyba mi odbija ale jeszcze 4 dni i wolne ...wtedy oddam się całkowicie swoim zdolnościom kulinarnym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno z moich zajęć polega głównie na grzebaniu w papierach i wystawianiu rachunków ....- monotonia ;-) nigdy nie pisałam czym się zajmuję na forum.... tylko raz w kłótni z Dominikiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jestem jak juz pisalem lakiernikiem samochodowym , ale pracy przy biurku bym nie zniosl za bardzo mnie nosi :P No i gdzies trzeba dac upust temu powerowi , jedna z wielu metod....;) Choc sa duuuuzo lepsze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja nie siedzę tylko przy biurku :D to tylko jedno z zajęć, mam na głowie wiele rzeczy.... może dlatego jeszcze nie rzuciłam wszystko, jedyny minus - w czasie wolnego staram się nadrobić czas stracony a to nigdy się nie udaje.... też jestem osobą energiczną, uwielbiam czuć wolność a przy moich obowiązkach wolność mi gdzieś ulatuje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy twoim zawodzie nie dopadnie cię monotonia :) miałam kiedyś coś podobnego z kolorami, swoją kwiaciarnie i nigdy się nie nudziłam, chociaż też rzadko w niej bywałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci ze uwielbiam to robic :D widzac jeszcze koncowy efekt to juz w ogole :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale się nie dziwie... faceci kochają samochody i wszystko co z nimi związane, u ciebie dochodzi jeszcze duma z twojego dzieła ;-) uciekam spać bo jeszcze trochę i zacznę majaczyć :D dzisiaj sama się odprowadzę\ :-P dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wycieńczenia...a ja myślałam że z wrażenia :D witam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mery Pomelka 🖐️ ja już nie rozróżniam dni tygodnia ale dzisiejszy dzień mam spokojny ...a wam :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) moj poniedzialek tez nie należy do najlepszych, ja juz po piwe, ale niestety procenty już uleciały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poomelak, a z czego te referaty ? Szczerze Ci współczuję. Nigdy, przenigdy nie wrociłabym się do szkoły :) Nienawidzę tego okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodka witaj słońce 👄 referaty z religii, geografii i biologii dziękuję za współczucie :) a czemu nie najlepszy poniedziałek coś się stało ? Jak tam 17 latek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogłabym się wrócić tylko do tych kilku dni, keidy opuściliśmy sobie szkołę i poszliśmy chlać na łąkę. Bylo wspaniale :D I też były to początki wiosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Mój poniedziałek też do najlepszych nie należy...kolokwium na wejściu...a poza tym spać mi się chce:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×