Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

poomelka a ostatnio jakiś zły nastrój mam, w dodatku pierwszy dzień pracy po tygodniowej przerwie. Kompletne niewyspanie i przygnębiony humor... 17nastolatek od wczoraj się nie odzywa, ale pewnie sobie hasa gdzieś między krzakami. W końcu wiosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary więc na co czekasz ? Zapakuj się do łóżka i śpij. Ja też miałam się położyć, bo przed chwilą wróciłam z miasta i spaceru, ale niestety czuje zbyt wielką potrzebe porozmawiania, bo niestety zdałam sobie sprawę, że nie mam do kogo się odezwać, pomijając oczywiście chłopaka, ale wiadomo, nie o wszystkim chce z nim rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłam, że wraz z poprawą pogody i nadchodzącą wiosną ja mam skłonności do nastrojów depresyjnych. Nie wiem dlaczego, ale chyba spowodowane jest to tym, że wokół robi się tak kolorowo, wszyscy się cieszyć i radują, ale oczywiście ja NIE. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vodko, to nie moja pora, nie wyobrażam sobie żebym miała się teraz położyć i zasnąć...jakoś przemęczę się jeszcze te parę godzin;) Czy u Was też pada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vodka chcesz się zamienić ?? :) ja bardzo chętnie Mary u mnie pochmurno, bidulko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary ja często kładłam się o tej porze albo wcześniej, wstawałam po 22 i miałam całą nockę z głowy. Doszło do tego, że sypiałam po godzinę dziennie. I o dziwo nie czułam zmęczenia, wręcz przeciwnie. Działałam jak nakręcona. U mnie nie pada, ale zrobiło się pochmurnie. Drzwi od pokoju mam zamknięte i targa nimi, bo okno otwarte. Nie żebym była takim totalnym porunasem, ale uwielbiam taką niepokojącą pogodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poomelka że niby miałabym się cofnąć do szkoły? o nie! przenigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vodko, dokładnie takie samo odnoszę wrażenie odnośnie swojej osoby...wiosenna deprecha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burze kocham ponad wszelkie zjawiska pogodowe ! Ale na burze raczej się nie zanosi.. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze poproś Sebastosa, niech Ci powachluje. Ja myślę, że on bardzo chętny będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam krople deszczu stukające o parapet :) Sebastosa?? lepiej nie bo jak odmówi to się dopiero spale;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastos zawsze chętny Ci pomóc z tego co zauważyłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze a ja uwielbiam moknąć na letnim deszczyku i mogłabym się poprostu naćpać zapachem świeżego powietrza po deszczu, zapachem trawy i ziemi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary to mówisz że masaż stópek też u niego załatwimy??:D Vodka po deszczu uwielbiam spacery ... przypominają mi się wtedy momenty z dzieciństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary Fajnie, że jest jakaś fanka anathemy :) Tez uwielbiam tą piosenkę. Tak jak w sumie większość ich utworów, jak nie wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę referat z geografii i woj śląskim ... :) ja lubię deszcz :D Vodka i Mary zapraszam na kawę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poomelka, bardzo chętnie, ale jestem już po dwóch dośc mocnych kawkach i niestety nie skuszę się na trzecią, choć mam ogromną ochotę i odmawiam z wielkim trudem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze to jest Anathema-Are you there;) Ah, jak ja kochałam geografię w szkole:) Szkoda że na studiach jej nie mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walory przyrodnicze i poza przyrodnicze województwa Śląskiego dobrze :) vodka to sama sie napiję twoje zdrówko :) piekna piosenka achhh taka spokojna ja jak ide lulu to mam liste specjalna z woolnymi utworami i włączam ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też kiedyś zasypiałam przy muzyce, doskonale czułam się kiedy otwierałam oczy i słyszałam swoje ulubione kawałki. Teraz radia nie mam w pokoju niestety, a laptop nie będzie chodził całą noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiałam pisać referaty z geografii i historii ...... Mary miła dla ucha....ale w dzień nie mogłabym jej słuchać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×