Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

QTysiiaQ

!!Pazdziernikowe mamusie!!

Polecane posty

Mam termin na 20 pazdziernik Jest to moja pierwsza ciaza. Bardzo sie boje porodu chociaz jeszcze dlugo do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trochce przede mna. Mi strasznie czas sie dluzy. Ciagle czekam na kolejna wizyte u lekarza zeby dowiedziec sie co i jak. Czy dziecko dobrze sie rozwija i tak leci mi czas powoli ze mam wrazenie ze dzien trwa dluzej nic 24h ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja rodzilam w pazdzierniku 2008, mam syna, teraz tez jestem w ciazy i znow termin na pazdziernik. :) duzo czasu mamy,ale zleci,zobaczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to super. A biezecie jakies tabletki bo mi wszyscy mowi ze powinnam brac kwas foliowy mi lekarz zalecil tableki PRENATAL classic i w tym jest kwas foliowy ale nie wiem czy powinnam jeszcze kupic osobno kwas foliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikakikka
ja biore Femibion oprocz kwasu foliowego ma jakies inne witaminy ale to chyba wystarczy mysle biore tez lek duphaston czy cos takiego ale to jest chyba zeby nie poronic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeli w tym juz jest to niepotrzebujesz dokupowac. ja biore sam kwas foliowy. i nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
Jest już taki temat! Czemu nie poszukacie tylko zakładacie nowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikakikka
dziewczyny a wiecie moze kiedy mozna sobie zrobic USG 4D w ktorym tc?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore kwas foliowy jakas wieksza dawke, duphaston po pół tabletki profilaktycznie, i magnez (asmag) na poczatku tez brałam prenatal ale mi loekarz powiedział zebym to odstawiła bo po tym sie tylko tyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no to dobrze to juz sie tak nie martwie. A kolejna wizyte mam dopiero za tydzien wiec wtedy wszystko sie wypytam bo przy pierwszej to bylam tak szczesliwa ze polowy moich pytan zapomnialam a miala ich mnostwo. Zreszta to moja pierwsza ciaza i wole wiedziac wszystko od a do z ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przy kolejenej wizycie zapytam o ten prenatal moze przepisze mi cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak tam uwazasz ale ja teraz widze ze ten pierwszy lekarz co u niego byłam to nie za bardzo dobry ten do ktorego chodze teraz jest rewelwcyjny dlatego prenatal narazie odstawiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja jestem w 25 tc :) termin mam na czerwiec :) powodzenia, jeszcze tyle przed Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 19 miesiecznego synka
Tu rowniez zglasza sie pazdziernikowa oczekjaca mama, ale bedzie to juz nasze drugie dzieciatko :) Autorko, nie boj sie porodu :) Nie takie diabel starszy...i dasz rade :) Mnie najgorzej martwi, ze w tej ciazy jest mi potwornie potwornie niedobrze, wymiotuje, nie moge normalnie funkcjonowac...W pierwszej tez mialam mdlosci, ale nie az takie. teraz dostalam leki od lekarza, ale po nich czulam sie z jedenj strony lepiej (mialam mdlosci, ale nie wymiotowalam), a z drugiej gorzej (bole glowy, nie moglam spac mimo potwornego zmeczenia), wiec przestalam je brac...Strasznie ciezko znosze ten poczatek ciazy (8 tc), przez co kwas foliowy biore raz na jakis czas i to tez mnie martwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nast wizyte mam za niecale 3 tyg. sporo czasu, a tez mam pytania choc to druga ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tak jest niby mysli sie o tym o co sie niby zapyta a jak na usg zobaczysz juz swoje malenstwo to zapomina sie o wszystkim... jest sie tak szczesliwym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wymiotowałam do 17 tc, masakra! za to teraz jest super:) za 2 tygodnie zaczynam III trymestr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama 19miesiecznego synka ja tez ta ciaze przechodze ciezej, nie wymiotuje ale jest mi zle i wciaz jestem zmeczona, przy pierwszym dziecku nic mi nie dolegalo. jakos trzeba przez to przejsc,najwazniejsze ze sie udalo zajsc w ciaze. :) a czym Ty sie martwisz? kwasem foliowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 19 miesiecznego synka
Podnioslyscie mnie troche na duchu :) Ja w pierwszej wymiotowalam tylko kilka razy, a bylo mi niedobrze do 14 tc, jedak bylo znosnie, ale teraz co sie dzieje to w ogole jakis koszmar. Wlasnie siedze na zwolnieniu od zeszlego tygodnia, a wlasciwie leze w lozku i ledwo dycham. Juz sie nie moge doczekac az to wszystko minie... W pierwszej ciazy bardzo milo wspominal drugi trymestr. Mialam tyle energii, ze latalam jakby miala motorek nie powiem gdzie ;) Mam nadzieje, ze teraz tez tak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja naszczescie nie wymiotuje. ale mam straszne mdlosci szczegolnie rano. No racja jakos przezyje porod ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QTysiiaQ nie mysl jeszcze o porodzie, mnie to czeka juz za 3 m-ce, a w ogole jeszcze nie mysle, bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wymioty od 2dni ustały a wczesniej to była masakra calutkimi dniami myslalam tylko o kibelku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 10 tydzien. ale od 2 tyg jestem totalnie przeziębiona ,musze uzywac antybiotyk ale on nic nie pomaga martwie sie o moje malenstwo. z objawów ciązowych dreczy mnie świd brodawek, no normalnie chce sie zadrapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikakikka
u mnie jest roznie sa dni kiedy mdlosci prawie wcale nie mam ale czasami mam od rana do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24.10.2011
My także oczekujemy naszego pierwszego maleństwa 24 października -3 tygodnie po 2 rocznicy ślubu:) Będziemy mieć najpiękniejszy prezent:) Współczuję kobietką, które się tak źle czują ... ja czuję się w miarę dobrze, mam nudności ale na szczęście mogę normalnie funkcjonować i pracować. Biorę witaminy Pregna PLUS. Pozdrawiam przyszłe i obecne mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×