Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kinia:)0

szukam pomysłu na ciekawą grę wstępną

Polecane posty

Gość kinia:)0

może ktoś podzieli się swoim doświadczeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elena28:)
Usiądz facetowi na twarzy i rozkasz mu lizac cie i zobaczysz jak go ruszy i ciebie tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z mojego doświadczenia 1) NA KIBICA ubierz sie w barwy jego ulubionego klubu, tzw skaropoetogetry pomaluj twarz połóż sie na łóżku chwyć nbutelke jego ulubionego trunku/piwa:D-bo to dla mnie nie trunek haha otwórz nalej sobie do pępka a jak on wejdzie to niech to "wysiorbie" i ci pokaże swój "maszt"-w koncu flage trzeba wywiesić i kibicować hahaha 2) jak chcesz aby facet nie wiedział co kombinujesz to: PORZĄDEK W SZAFIE -przy nim stwierdzasz ze musisz zrobić remament stajesz przy otwartej szafie w ekstra bieliźnie wyrzucasz ciuszki i przymierzasz te najlepsze i pytasz o opinie---potem prosisz go żeby ci "poprawił" cokolwiek i jazda 3)INSTRUKTORKA---- połóż sę przed nim i pokaż na sobie co chciałabyś aby zrobił z twoim ciałem... 4) TAŃCZĄCY KOCHANKOWIE-włącz muzykę pośceloą poproś gożeby sę mocno do ciebie przytulił i zacznijcie tańczyć ocerać sie o siebie zdejmować ciuchy...ale powooooli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anija_Oo
Moim zdaniem ważne by była spontaniczna, swobodna, "na luzie". Czasami są to namiętne pocałunki i czuły dotyk, czasami droczenie się z partnerem. Najważniejsze by gra wstępna potęgowała rozkosz. Ale czasami jest po prostu zbędna ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anija_Oo A co ty na to? Kładę na stole 5000 i mówie kochanie dziś się tak napracowałem ,że biorę prysznic i idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RamboXIV
Po prostu: umyj się, reszta sama pójdzie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie dziala tak jak
striptiz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×