Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

monjoc ja tez myslałam że to te antykardiolipinowe to na chlamydie ale niestety nie we wtorek ide do gin i sie jeszcze o to podpytam. malinka idz jeszcze do innego lekarza bo widze ze ten twoj to jakis bez skrupolow jest zawsze trzeba miec nadzieje nie bierz zadnych tabletek jeszcze poczekaj moze fasolka potrzebuje troche wiecej czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam malina299@ jesli to cie pocieszy mojej kolezanki siostra miala podobnie jak ty tez nie bylo widac serduszka pokazalo sie dopiero w 11 tygodniu ciazy ale z dzidzia bylo wszystko wporządku nie martw sie na zapas wiem ze sie nie da ale bedzie wszystko napewno dobrze zobaczysz a ja w czwartek ide do gina noi bedziemy zaczynac mysle przygotwania do IUI ale ciagnie mi sie tez czas strasznie długo marze zeby ten straszny koszmar który trwa juz 4 rok sie wreszcie skonczyl :O noi dla was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klirka
malinko bądź dzielna, trzymam za Was kciuki!!! będzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joloo28 to się podpytaj i mi napisz!! Panterko wiem co czujesz u mnie ten koszmar trwa juz 7 lat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadda86
Witam :) Nie wiem czy tutaj pisalam ostatnio czy na innym topiku :P mialam w srode 1 IUI, 21 marca ide ba badanie krwi zeby sprawdzic czy sie udalo czy nie, a raczej lekarka mi dala taki termin za to ja pewnie wczesniej bede testowac domowym testem bo nie wytrzymam ;) Kiedy najwczesniej moga wystapic ewentualne objawy ciazy? wczoraj i przed wczoraj mialam klucie w prawym jajniku czasami w lewym, owulacje mialam w wtorek na srode, dzisiaj juz nic nie czuje, czy to cos moze oznaczac? Zycze Wam Kochane powodzenia, oby Wam sie udalo zafasalkowac niedlugo, sobie tez to zycze ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klirka
hej Nadda86, ja miałam IUI tydzień temu, wczoraj właśnie miałam bóle jajników, plus mega dużo śluzu jak przy dniach płodnych już sie naczytałam różnych wątków na ten temat i stwierdzam, że nie będę sie nakręcać bo nie mam w tym momencie żadnego wpływu na ostateczny wynik. Tak naprawdę to w tak wczesnym czasie kazdy moze miec inne objawy i u jednej kłucie w podbrzuszu będzie oznaczało zagnieżdżenie zarodka a u drugiej nie bedzie nic oznaczało. Wole być miło zaskoczona niż niemiło rozczarowana. Ja mam testować się 19.III- w tym dniu powinnam dostać @. mam nadzieję, że wytrzymam!!! Pocieszam się, że moze szybko zleci bo mam dużo pracy w następnym tygodniu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi jakoś dziwnie. dzisiaj termin @. jeszcze nie ma, za to od kilku dni mam silny ból brzucha jak nigdy. Dzisiaj aż nospa sie ratuję bo wytrzymać się nie da. Ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jak czytam te wasze wypowiedzi to zastanawiam sie nad tym czemu ten mój gin nie chce dac więcej czasu na pojawienie sie serduszka tylko dał warunek ze jak w 8 tc się nie pojawi to wywołujemy poronienie? Panterka pisze ze jej kolezanka miał serducho dopiero w 11 tc. więc moze jest szansa. Jutro zadzwonie do innego i umowie się na wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina, koniecznie skonsultuj. Mojej kolEzance tez tak mowili I maly na dzIs 8 miesiecy :) glowa do gory;) u mnie tez bylo jakos pozno. Tak sie zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka, pewnie umów się z kimś jeszcze. to jest beznadzieje, że dał Ci taki czas. A co szkodzi zaczekać dłużej? Ja wierzę, że bedzie wszystko dobrze. Musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malino Trzymam kciuki za serduszko. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Jak mówiły dziewczyny, wierz swojemu lekarzowi, ale rób to co uznasz za stosowne... Lekarze często nie mają racji...Dodatkowa konsultacja nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malino Trzymam kciuki za serduszko. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Jak mówiły dziewczyny, wierz swojemu lekarzowi, ale rób to co uznasz za stosowne... Lekarze często nie mają racji...Dodatkowa konsultacja nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko trzymam bardzo mocno kciuki za maleństwo na pewno wszystko potoczyło sie dobrze zobaczysz :) Ja również proponuję Ci wykonać jeszcze jedną konsultację z innym ginem. Pozdrawiam Cie Trzymaj się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina co to za lekarz?? jak masz dobrze przechodzić ciążę skoro od początku takie stresy Ci funduje?? no gratuluję chłopu wyczucia. Tak długo walczyliście z mężem o tego Maluszka, nie poddawaj się teraz Dziewczyno!!Zobaczysz bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro o 19 jestem umówiona z innym ginem. Zobaczymy co powie. Czy potwierdzi slowa mojego lekarza czy bedzie mial inne zdanie. Mam strasznego doła i boje sie tej wizyty. Dziekuję Wam za wsparcie to dla mnie bardzo ważne. Dam znać co powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka koniecznie czekaj nie daj sie zaczekac zawsze mozesz nic ci to nie zaszkodzi maluszek potrzebuje widocznie wiecej czasu manjoc jutro bede u gina wieczorem to podpytam o ta chlamydie bo ja tez nie mialam badan na nia dzis mialam usg 12 dzien cyklu i mam trzy pecherzyki jeden 13 mm a dwa 18 mm jutro decyzja kiedy iui kurde tak bym juz chciala miec to za soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klirka
monjoc, ja nie miałam tych badań, moja kolezanka miała z krwi, jednak jak zgłosiła sie do kliniki niepłodności kazali robić ze sluzu- nie wiem czy sa bardziej miarodajne czy też to ich fanaberia. takie info znalazłam w necie: Diagnostyka zakażenia Chlamydia polega na wykonaniu testów immunoenzymatycznych, immunofluorescencji bezpośredniej tudzież wyhodowania drobnoustroju w hodowli komórkowej. Wzrasta popularność testów serologicznych, które wykrywają obecność we krwi przeciwciał przeciwko Chlamydia. Najbardziej wiarygodne pod względem diagnostycznym są natomiast metody polegające na wykrywaniu materiału genetycznego - DNA Chlamydia w pobranej od chorego próbce. U mężczyzn do badania pobiera się wymaz z cewki moczowej, u kobiet z kanału szyjki macicy lub z pochwy. jolooo super aż 3 pecherzyki!!! trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewic26
ja mam 3iui jutro o 7 rano, też mam 3 pęcherze (po clo), bo tak normalnie to miałam zawsze 1.Nie dostałam zastrzyku na pęknięcie, bo nigdzie nie mogłam ich wczoraj dostać a gin też nie miał na stanie:/ Bazuje na testach owulacyjnych, gdzie wyszło mi że owulację mam mieć jutro. Podchodzę ostatni raz do iui, później jak się nie uda a myślę że tak będzie podejdziemy do inf, ale to też za jakiś czas, ponieważ jak się dowiedziałam ostatnio przenoszą mój dział na południe Polski i po prostu stracę pracę, a że teraz o nią trudno dodając też czas aby otrzymać umowę na czas nieokreślony to staranie się o dzidzie będziemy musieli odłożyć na jakieś 2-3 lata;( Jest jeszcze nadzieja, że się powiedzie ale wolę się nie nastawiać. Trzymam za Was kciuki, Malinko trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malino Bardzo mocno trzymam za Was kciuki. Jolooo Nie denerwuj się, nie będzie źle... A jak wszystko pójdzie dobrze...;) Będziesz miała dwa dojrzałe pęcherzyki wiec masz większe szanse. Ewic Czy lekarze stwierdzili u Was przyczyny niepowodzeń? Czy standardowo chcą postępować? Trzymam za Was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewic26
Skrabi, nie stwierdzono u nas żadnej przyczyny. Jestem właśnie po iui, dziś nasienie było bardzo dobre w porównaniu do poprzednich ponieważ objętościowo było 2cm(ponad 41 milionów a plus b), a wcześniej niecały 1cm. To może być przyczyna ale nie koniecznie musi. Dziś gin powiedział mi, że po co tak się śpieszycie z tymi dziećmi, więc odparłam mu że bardzo chcemy mieć dziecko i że staramy się od ponad dwóch lat i dążymy po prostu do celu, jeżeli się uda to będzie cudownie jeśli nie to będziemy znać przynajmniej tego powód. On na to, że czasami pomaga zmiana partnera - uwierzcie mi kopara mi opadła. Wyszłam od niego załamana. Podejście do pacjenta to podstawa a tu widzę że tylko kasa. dziś mam endometrium 6mm - tak jak wspominałam po clo mi zmalało. Nie chciał w ogóle podchodzić do iui, bo powiedział że to nie będzie miało sensu. Był chyba bardzo niewyspany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewic26
Skrabi, nie stwierdzono u nas żadnej przyczyny. Jestem właśnie po iui, dziś nasienie było bardzo dobre w porównaniu do poprzednich ponieważ objętościowo było 2cm(ponad 41 milionów a plus b), a wcześniej niecały 1cm. To może być przyczyna ale nie koniecznie musi. Myślę, że na poprawę nasienia miało wpływ rzucenie palenia przez m i picie mukosolwanu na rozrzedzenie wydzieliny.Dziś gin powiedział mi, ,, po co tak śpieszycie się z tymi dziećmi'', więc odparłam mu że bardzo chcemy mieć dziecko i że staramy się od ponad dwóch lat i dążymy po prostu do celu, jeżeli się uda to będzie cudownie jeśli nie to będziemy znać przynajmniej tego powód. On na to, że czasami pomaga zmiana partnera - uwierzcie mi kopara mi opadła. Wyszłam od niego załamana. Podejście do pacjenta to podstawa a tu widzę że tylko kasa. dziś mam endometrium 6mm - tak jak wspominałam po clo mi zmalało. Nie chciał w ogóle podchodzić do iui, bo powiedział że to nie będzie miało sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klirka
ewic trzymam kciuki!!!! ten lekarz to naprawde jakiś dupek jest...brak słów. słuchaj a czy on ci nie polecił nic na endometrium??? ja jak brałam clo to tez miałam problemy z endo, lekarz przepisał mi wtedy estrofem, i wsio było ok- no poza jednym pęcherzyki nie za bardzo. dlatego jestem na gonalu, dzięki któremu mam pęcherzyki i śluzówkę ok- 12 mm. ale po estrofemie moja śluzówka była ok. mam oczywiście nadzieję, że nie będziesz musiała go o ten estrofem czy iny lek prosić ze względu za zafasolkowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewic Z mojego punktu widzenia... Nieudana IUI nic Wam nie powie.Słabe parametry nasienia czasem można skorygować zmianą trybu życia, dietą i witaminami.Jak rzucił palenie, nie będzie nosił ciasnej bielizny, dużo będzie w ruchu, mało jeździł samochodem, unikał gorących kąpieli i kilka rzeczy z diety to myślę że pójdą w górę... Z Twojej strony wszystkie możliwe badania łącznie z genetycznymi. Ostatnia rzecz jaka jest Ci teraz potrzebna to stres i nerwówka. Masz mało latek więc możesz pozwolić sobie na duży luz. A dobre wyniki i Twoje pozytywne nastawienie może zdziałać cuda... Co do podejścia lekarzy to sama wyciągnęłaś słuszne wnioski... A inf potraktuj jako ostatnią deskę ratunku. Niestety tylko podnosi szanse... A skuteczność jest jaka jest... A dzisiaj zrób sobie przyjemność, a do tego mocno przytul się do męża i myśl pozytywnie. Mam nadzieję, że za dwa tygodnie powiesz nam, że masz dwie kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewic26
Dziękuję Dziewczynki za słowa otuchy:) Będę was informować na bieżąco. Trzymajcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny byłam dzisiaj u innego gina na konsultacji. wiecie co powiedział? że wg niego i wg obrazu na usg wynika ze jest dopiero 6 tc. Oj sama juz nie wiem co mam myśleć. Obaj to dr nauk medycznych. Miesiączkę ostatnią mialam 10.01. Żyję nadzieją ze jednak wszystko bedzie dobrze. Dziekuję wam za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko wlansnie czekalam na wisdomosc Od ciebie. Bedzie dobrze :) musi byc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×