Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

Gość gość
zuch dziewczyna :) viki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorowa30
Dzięki Viki :) nie było tragedii, bardziej psychiczne się nakręciłam że zemdleję i bede wymiotować :) przeżyłam i wyniki ok więc luz :) A jak u Ciebie? coś sie ruszyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowa, gratuluję, ciesz się kochana, bo nawet nie wiesz jak o jest przechlapane:-) choć z drugiej strony, dzięki diecie cukrzycowej moja waga w III trymetrze wzrosła tylko o 3 kg. W sumie taką dietę warto stosować, bo jest super zdrowa, tylko tyle, że nie trzeba tak restrykcyjnie, że chodziłam z pojemnikami z posiłkami do kina:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z deserkiem do kina :) hihihi dobre kolorowa o tyle sie ruszylo ze porobilam prawie wszystkie badania, bo ostatnie zostalo mi w poniedzialek zrobic i jade prywatnie do urologa, bo ten na kase chorych przepisal mi leki, po ktorych nie moge prowadzic auta(a ja wiekszosc dnia za kierownica) a drugi lek , ktory wydaje sie mezczyznom i az mnie szlak trafil:( zeby isc to wyjasnic to musze czekac na wizyte z ponowym skierowaniem okolo 2 tyg(to juz jest wogole chore, po co mi skierowanie zeby wyjasnic leki i zmienic) . a wiec daruje sobie robie te badanie w pn i uderzam prwatnie do urologa , bo caly czas stoje w tym samym miejscu :( a co procedury myslenia o dziecku to tylko chyba adopcja wchodzi w gre bo moj organizm juz sie starzeje :( mam lekk na 3mc i zobaczymy co dalej pozdrawiam wszystkich. buzka viki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny moze wy mi odpiszecie, rowniez staram sie o dziecko brałam clo przez 5 cykli nie pomogło wczoraj dostałam recepte na puregon 300 i mam pytanie czy recepta wystarczy żeby kupić ten lek po cenie refundowanej? czy musze sie o nia jakos ubiegac? bardzo was prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu ja nie wiem, nie mialam tego viki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorowa30
Hej. Ja póki co mam 4 kg do przodu a za tydzień zaczynam 7 msc więc nie wiem czy nie za mało przybieram na wadze ale licząc z tym że schudłam w I trymestrze 4 kg to wychodzi 8kg. Jem regularnie, nie objadam się, nie mam zachcianek jakoś specjalnie więc może tak ma być, jutro mam wizytę kontrolną więc jeszcze podpytam lekarza. Allisa jak Mała? nadal ma problemy z brzuszkiem? Viki ten lekarz to naprawdę jakiś zakręt.ja to chyba bym do niego wparowała bez umawiania się co za konował. I jak zwykle wychodzi na to że trzeba się leczyć prywatnie bo inaczej ani rusz, współczuje Kochana. Miejmy nadzieje, że jutro otrzymasz lepszą poradę, życzę Ci tego i nie poddawaj się, daj sobie czas na wyleczenie tego paskudztwa i działaj :) Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowa, ale ten czas leci, wydaje mi się, że niedawno zaszłaś w ciążę a to już 7 m-ąc. Korzystaj z czasu, bo tak jak teraz masz to już nigdy nie będziesz miała:-) potem czas leci jak oszalały i cały czas jest dylemat co zrobić w wolnej chwili, sprzątać, prać, prasować, gotować czy spać:-) a chwil jest niewiele, bo maluszkowi poświęca się 100% uwagi. Wydaje mi się, że mało przytyłaś, ja przytyłam 12 kg. U nas trochę lepiej, a lepszy czas mierzy się wprost proporcjonalnie do ilości kup - im więcej tym lepiej:-) a kupki mamusię tak cieszą, jak udane zakupy przed ciążą:-) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorowa30
Hej. Allisa pytalam o moja wage lekarza i mowil ze jest ok, kazdy organizm jest inny, a w sumie od 6msca tyje ksiazkowo wiec chyba jest dobrze :-) wiesz, nadal latam na zajecia fitnes 3x w tyg wiec moze to tez wplywa na moj ciezar. Grunt ze dzidzia wazy i mierzy jak trza ;-) Trzeba przyznac ze czasu mam az za nnadto, wszyscy mowia korzystaj wiec korzystam :-) spie spaceruje i spotykam sie z kolezaneczkami :-) Ciesze sie ze u Waszej corci lepiej, szczerze to nie moge sie doczekac tych kup a przede wszystkim chwili kiedy wezme w ramiona synusia :-) fajnie ze sie odezwalas :-) pozdrowki dla Was :-* Viki jak tam po wizycie? Jak sie maja pozostale Mamusie. Milego wieczorku zycze. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny u nas po staremu tylko Pawełek z dnia na dzień wymyśla coś nowego :) i widzę że forum zamiast IUI robi się msmusiowe :) i bardzo dobrze oby reszta jak najszybciej do nas dołączyła :) Kolorowa korzystaj bo faktycznie w tych pierwszych miesiącach jest ciężko szczególnie że ma się nocki nieprzespane ale z każdym tygodniem jest łatwiej ja już nawet mogę na cały dzień jechać i tatuś albo dziadek albo babcia sobie poradzą allisa powiem ci że w wolnych chwilach to staraj się odpocząć :) sprzątanie czasem można odpuścić a obiad zamówić :) no oczywiście nie cały czas ale raz na jakiś czas można się troszkę rozpieścić :) pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie mamuski u mnie znowu pod gorke, poszlam na ostatnie badanie i okazalo sie ze jest oki,a od soboty 8 mnie dobija i czekam na wyrwanie u dentysty chirurga:( ,na dodatek mam znowu jakas infekcje, pieczenie, uplawy blllllleee . juz nie mam sily, ciagle cos .jak jedno dobrze to drugie zle. oby ten czas pechowy szybko minal i obym tu zawitala z dobra wiadomoscia ze jestem zdrowa i zwarta do dzialania,a tu miesiace leca a ja jakbym nic nie zrobila :( pozdrawiam Was kobietki viki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalinka_54
Czy mogę Was poprosić o pomoc dla mojej siostrzenicy. Kasia jest osobą niewidomą, zbiera pieniądze na operację w Niemczech. Ma 3 letnie dziecko i marzy żeby zobaczyć jak idzie do I klasy. JAK PRZEKAZAĆ 1% Wypełniając zeznanie PIT, podatnik musi obliczyć podatek należny wobec Urzędu Skarbowego. W rubryce WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP) • Wpisać numer KRS: 0000270809 • Obliczyć kwotę 1% W rubryce INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE (bardzo ważne!) • Wpisać nazwisko oraz numer członkowski nadany przez Fundację Avalon - Kowalczyk, 4370

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny szkoda, że się nie da wyspać na zapas:-) Nitka masz rację, staram się odsypiać, bo jak nie odeśpię to i tak w wolnym czasie nie odpoczywam. Jednak organizm potrzebuje snu i nie da się oszukać. Po jakimś czasie człowiek jest tak wyczerpany i ma obniżony nastrój, że niczemu to nie służy. Kolorowa zapewniam, że kupki i siku będzie Cię równie cieszyć jak tulenie synka:-) viki, z własnego doświadczenia wiem, że jak się coś przyplątuje to hurtowo, więc po tym czasie może być tylko lepiej. W końcu wszystko minie, trzymam kciuki aby jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kolorowa 30 Wagą zbytnio nie przejmuj się, bo sporo przybrałaś. Twoje 8 kg w 7 miesięcy ma się rewelacyjnie do 2 kg przez całą ciążę. :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Apetyt mi dopisuje coraz bardziej :-) sni mi sie ze jestem głodna i budzę się w nocy też z tym uczuciem wiec musze sie pilnowac szczegolnie ze slodkim bo za chwile bede Wam pisac ze nie moge zapanowac na wagą :-) A póki co doszła mi kolejna dolegliwosc jakim jest bol w spojeniu łonowym, miała któraś z Was coś takiego? Szczegolnie dokuczliwe to jest po nocy albo po lezeniu, czytam w dr google ze jest to zwiazane z roszejsciem sie kosci, jakis chrzastek. Pojawil sie pierwszy raz po cwiczeniach z miesiąc temu teraz mialam kilka dni przerwy na fitnesie i ból sie nasilił i teraz nie wiem czy czasami nie zrezygnowac z zajec fiz zeby sobie nie zaszkodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, otrzymaliśmy wyniki badań, w męża nasieniu obniżona ilość zdrowych plemników, czy któraś z Was w takiej sytuacji miała inseminację? Ja dopiero dzisiaj dowiedziałam się na czym to polega, póki co czytam w necie i się dokształcam. Zastanawiam się jednak czy nie zrobić dokładniejszych badań, powtórzyć? coś to da? Ja jestem w pełni płodna. Polecicie którąś z klinik warszawskich w tym zakresie badań, znalazłam taki namiar: http://www.chcemybycrodzicami.com/kliniki/?type=2&city=Warszawa&cityname=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba temat padł tak czy inaczej Życzę wam dziewczynki Wesołych Świąt żeby się spełniły wasze najskrytsze marzenia szczególnie to o maluszku pozdrawiam i piszcie czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy chyba ma brak czasu :( u mnie nic sie nie dzieje,a wiec wchodze i sprawdzam codziennie co tam u Was ale faktycznie bardzo tu cicho :( spokojnych i wesolych swiat viki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam nadzieję, że to cisza przed burzą - dobrych wiadomości. Życzę, aby świąteczny czas dał trochę wypoczynku i napełnił nową energią do pracy nad spełnianiem marzeń. Wesołych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, życzę Wam spokoju i pozytywnej energii na cały rok. Wszystkim starającym się pozytywnego nastawienia, wiary i sukcesu, a mamusiom wolnego czasu dla siebie i radości macierzyństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorowa30
Witajcie. Spokojnych Świąt Kochane i spełnienia tego najwiekszego marzenia ;-) U nas wszystko dobrze, przekroczylismy wlasnie 30tydz i jest coraz ciezej, synek ma coraz mniej miejsca i mama nie moze znalezc sobie miejsca szczegolnie w nocy. Pozdrawiam Was cieplutko :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agmas
Witajcie dziewczyny, długo mnie nie było. Mam nadzieję, że sobie odpoczęłyście po Świętach. U mnie bez zmian. Cały miesiąc nic nie robiliśmy w kierunku starań, więc wypoczęta wracam z nowym optymizmem i nadzieją :) Pod koniec kwietnia ponownie będziemy się przygotowywać do criotransferu. Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina 299
witam wszystkie. Jak wiecie mąż miał zabieg żylaków p.n. Zrobiliśmy badania po pół roku od zabiegu i nie zażywaniu żadnych witamin. Co myślicie o wynikach: Koncentracja: 66,5 x 10(mała 6) Całkowita liczba w ejakulacie: 172,9 x 10 (mała 6) żywotność: 58% liczba komórek okrągłych: 6,4 x 10 (mała 6) NORMA: MNIEJ NIŻ 5X10 w tym liczba leukocytów 0,1 x 10(mała 6) PH: 7,8 ruch postępowy (a+b): 5% ******iepostępowy (c): 18% Nieruchome: 77% Plemniki prawidłowe: 1% Indeks teratozoospermii: 2,30 Norma mniej niż 2,09 Co myslicie o tych wynikach? czy to jeszcze mało czasu na poprawę po tym zabiegu? czy któraś z was słyszała opinie o Profertil? uważacie ze moze pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Malinko Czas potrzebny do powrotu do formy jest różny. W tej chwili - przynajmniej tak mi się wydaje, że wyniki są chyba gorsze o tych które mieliście kiedyś. Jednak wyniki mają to do siebie, że mają różne wartości. Raz jest dobrze, a parę dni później bardzo złe... ( nasz przypadek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina 299
Ruch poszedł do góry o 3% i morfologia o 1%. Dodatkowo liczba komórek okrągłych: 6,4 x 10 (mała 6) NORMA: MNIEJ NIŻ 5X10się zmniejszyła bo była 17,4 w tym liczba leukocytów 0,1 x 10(mała 6) teraz jest ok a była też wysoka. Ale najbardziej martwi mnie ta morfologia. Wczoraj zamówiłam Profertil mam nadzieję, ze pomoże bo czytałam o nim opinie, ze morfologia się poprawiała. Tym bardziej mamy chyba większe szanse bo zylaki czyli przyczyna została już usunięta. A wy co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Inka
Witam Was wszystkie, jestem tu nowa. Może dlatego że wsparcia potrzebuję czy coś w ten deseń... W zeszłym roku miałam 4 nieudane IUI. Zrobiliśmy z mężem przerwę. Teraz znów podchodzimy do zmagań z naturą. Jeździmy do Bydgoszczy do Genesis. Nie wiem czy polecać czy nie, dziwi mnie tylko że zrobili mi 4 IUI a dopiero teraz będą mi sprawdzać drożność jajowodów. :( Ale mniejsza o większość. Jeśli teraz do 3 próby się nie uda zmieniam klinikę. Biorę clo od 2-6 dc, w 3, 5 i 7 dc zastrzyk z menopuru. I dodatkowo sama biorę kwas foliowy i olej z wiesiołka. Zobaczymy co to wyjdzie z tego połączenia. W czwartek na drożność, i jeśli będzie wszystko ok to w przyszłym tygodniu będzie mi przypadał zabieg. A może któraś miała do czynienia z tą kliniką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina 299
Inka witaj. Niestety nie pomogę ci kochana bo jestem z woj. podkarpackiego. Ale trzymam kciuki, zeby wszystko poukładało się po twojej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Inka
No mam taką nadzieję. Nawet na poprawę endometrium zaczęłam popijać czerwone winko i zjadać orzechy i płatki migdałowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Inka
Dziś dzień sprawdzania drożności. Wizyta na 18:30 ale przy korkach 3 godz na jazdę trzeba liczyć. Czy może wiecie jak się przygotować do takiego badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agmas
Witaj Malinka, ilość plemników jest super, ale rzeczywiście z *****iwością problem i morfologią. Na szybkość to l-karnityne polecają, natomiast jesli chodzi o morflogię to nie ma pojęcia jak pomóc. Czytałam o tym preparacie, ale go nie stosowaliśmy. Jest dość drogi, a my w końcu zdecydowaliśmy się na in vitro. Aczkolwiek jak go wytestuje mąż, to daj znać czy coś się poprawiło. Bo na na razie icsi nam nie wychodzi, więc może trzeba żołnierzy trochę wspomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×