Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

Gość Kolorowa30
Hej. Iza82 super wieści, trzymam kciukasy za IUI :) Ja od 1,5 tyg czuje ruchy naszego bąbelka, wspaniałe uczucie z niczym nieporównywalne :) Dziewczynki a co u reszty? jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowa30 słyszałam, że to jeden z fajniejszych momentów ciąży o ile nie najfajniejszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny faktyczni cisza nic się nie dzieje :) ruchy dziecka to faktycznie najfajniejsze momenty ciąży do momentu aż twoja dzidzia nie zrobi sobie worka treningowego z twojego pęcherza albo żeber ale wszystko jest do zniesienia a żebra przestały mnie boleć jakiś tydzień po porodzie fajnie było urodzić i mieć maleństwo już przy sobie ale jeszcze długo brakowało mi dzidzi w brzuszku a nasza wysypka ustąpiła, jest jeszcze delikatna na buzi ale już nie ma się czym martwić no i oczywiście nie mam pojęcia od czego ale jest jeszcze możliwość że to wełna ale 100% pewności nie ma najważniejsze że możemy zacząć rozszerzać dietę trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny żebyście mogły doświadczyć tych bolących żeber :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorowa30
Hej. Nitka super że sytuacja z wysypka się normuje, oby zniknęła i nie wracała :) A wczoraj moja Kruszyna tak się uaktywniła że dało się wyczuć pod ręką jak fika :) za tydzień zaczynam 20tc więc chyba pora na aerobik w brzuszku :) poza tym pojawiła się już wydzielina z piersi więc chyba wchodzimy na kolejny "level". Kochane życzę Każdej Starającej się aby szybko doczekały się takich objawów, to jest najlepsza dla Nas nagroda po tych wszystkich doświadczeniach jakie idzie przeżyć w związku pragnieniem posiadania dziecka. Trzymam mocno kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorowa30
Dziewczyny potwierdziło się będziemy mieć syna na 100% :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka mam nadzieję, że szybko alergia całkiem ustąpi albo chociaż uda się zidentyfikować alergen powodujący wysypkę u malutkiego. Kolorowa SUPER INFO!!! :) Masz już wybrane imię? Fajne te Twoje opisy ciążowe. To musi być niesamowite. Mnie ciężarne zawsze strasznie rozczulały i tak jest do tej pory. A ja dziś byłam w klinice i ze względu na wyniki posiewu moczu przekładamy iui na następy miesiąc. Byłam też u rodzinnego, mam leki i się leczę. Baaaardzo chciałam, żeby w tym miesiącu się odbyła iui, do której wreszcie dojrzałam i nazbierałam kasy. No ale trudno, niby miesiąc to nie długo, jednak i tak mi nieco smutno bo się bardzo nastawiłam. Tym bardziej, że przesuwałam @ ze względu na planowany wyjazd męża. Już bym ją miała a tak dopiero dziś odstawiłam luteinę i nawet nie wiem kiedy będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość comrosicom1979dltaj
Novica pewnie, ze będę trzymać za Ciebie mocno kciuki. Jeśli chodzi o tę blokadę to chyba ją mam, bo nie mogę patrzeć na matki z wózkami, matki noszące bobasy pod serduszkiem. Ale gorąco wierze w to, ze się nam uda!!!! Trzeba myśleć pozytywnie. Wiem jak bardzo boli rozczarowanie.... i strasznie mi przykro, ze poroniłaś ale pociesze Cię, ze tym razem na pewno się uda. Widocznie tak miało być a teraz znajdziesz pocieszenie jak będziesz tulić dzieciątko w swych ramionach. Ja tez czasem mam chwilę załamania a najgorsze są te pytania rodziny a czego nie macie dzieci.... Wy wymyśliliście fajną wymówkę. Pisałaś coś o badaniach przed inseminacją. Ja nie miałam robionych jeszcze żadnych badań. Miałam robione hormony ale są w normie. A ty miałaś jakieś inne? Jeśli chodzi o mojego mężusia to teraz bierze tylko i wyłącznie L-Karnitynę 500 i AndrowiT. Moze jeszcze by mu czymś podrasował te plemniki co? A twój mąż miał robione jesteś inne badania oprócz nasienia? Jasne http://k2s.net/mgty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość backspeedutek1984iapvi
Malinka wielki buziak za kciuki Nie pamiętam gdzie, ale gdzieś czytałam o testach na chlamydię, które kupuje się w aptece (działają jak testy ciążowe, 2 min i jest wynik). Na pewno znajdziesz je w necie. Sami dla własnego spokoju moglibyście je zrobić i w nosie z tym czy lekarz będzie chciał je wykonać drugi raz czy nie. Zrób sobie tylko koniecznie posiew, bo ja przed pierwszą ciążą go nie robiłam. Później wyszło, że miałam e-coli i przez tą pieprz**oną bakterię straciłam dzidzie. Teraz się uparłam, posiew wyszedł ok, więc próbujemy. Teraz musi się udać Jasne http://url.5base.com/fuMt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Allisa Miło Cię usłyszeć. Niestety muszę Cię zmartwić. Nie ma czegoś takiego jak ideał. To oczywiście w formie żartu. Niestety nie było szans na idealne wyregulowanie - stąd wzrastająca dawka insuliny. Ponadto zdarzały się skoki cukru. Było do 120, a nagle 140 -150... przez chwilę i znów dobrze. Skoki zdarzały się w różnych momentach, więc nie mieliśmy pojęcia co mogło by być przyczyną. Pilnuj diety, bierz insulinę, bądź pod kontrolą poradni diabetologicznej i zbytnio nie martw się. Wszystko powinno być dobrze. Aha zacznij szukać ubrań w mniejszych rozmiarach, bo spodnie które były dobre przed ciążą teraz spadają. ;) Do szczęśliwego rozwiązania Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorowa30
Hej Dziewczyny. Co do imienia to jeszcze nic konkretnego nie wybraliśmy. Z początku umowilismy sie z mezem ze on wybiera dla chlopaka a ja dla dziewczynki ale jak zaczal wymyslac to stwierdzilam ze imie to jednak musi byc wspólna decyzja :-) podoba Nam sie Tomek Antek Mateusz tak wiec zobaczymy :-) Iza82 to musisz uzbroic sie w cierpliwosc trzymam kciuki. Allisa co u Ciebie? Jak sie czujesz? Juz niedlugo bedziecie tulic corcie w ramionach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbi, dziękuję za info, już się nie martwię, poza tym jakoś chyba mi ten cukier spada, bo mam coraz lepsze wyniki. Co do ubrań napiszę jak będzie, ale boję się o brzuch- on mi pewnie nie spadnie. Jak się macie? kolorowa gratuluję synka, jak teraz wybieram ubranka dla mojego dziecka, to mam wrażenie, że dla chłopców jest większy wybór:-) Iza, daj znać kiedy mocno trzymać kciuki. Ja już mam wyznaczone cc na 18 lutego, lekarz powiedział, że choć ja się "sypię" to dziecko nadzwyczaj zdrowe jest:-) a poza tym zrobiły mi się rozstępy i choć wylałam już tony kosmetyków na brzuch, to jest mega rozciągnięta, w końcu kupiłam zwykłą wazelinę i mi pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allisa cieszę się, że u Was dobrze :-) czekałam na takie wieści :-) To juz niecaly miesiac i dzidzia bedzie z Wami ale ten czas leci. Co do ciuszkow to powiem Ci ze jakos tak na rowni sie zrobilo przynajmniej jak patrzylam ostatnio w smyku to faktycznie dla chlopcow byl niezly wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japettedis1973urnlu
no mnie tez inseminajca chyba bedzie dotyczyc w tym roku moj m idzie na 2 spermiogram w maju jak nic sien ie zmieni to klinika inseminacja tak wiec czekamy do maja Jasne http://ss.geo.jp/4hpu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agmas
Cześć dziewczyny, dawno się nie odzywałam. Nie miałam czasu, bo u nas wielkie zmiany, kupiliśmy nowe mieszkanie, remont itd. No i między czasie mieliśmy podejście do criotransferu. I muszę się pochwalić, że w 10 dpt Beta 132 :) Jutro idę znowu sprawdzić czy przyrasta :) Jestem taka szczęśliwa! Niesamowite uczucie, mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Kolorowa30 gratuluję synka :) Alliska cieszę się, że u Ciebie z wynikami trochę lepiej. Już niedługo będziesz miała swojego bobaska w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agmas :-) :-) wspaniała wiadomosc wielkie gratulacje!!! Trzymam kciuki zeby beta ladnie przyrastala :-) zajeliscie sie mieszkankiem a tu taki bonusik sie trafil, ja zawsze mowilam ze kazda z Nas ma swoj czas tylko musi chwilke poczekac na swoja kolej ;-) zycze spokojnej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terledely1974ightw
U mojego m to *****iwe jest tylko 10%, pozostałe to albo ruch w miejscu, albo uszkodzone Liczba też kiepska bo niecałe 15 mln...ale podobno pod inseminację podchodzimy. Teraz bierze Tamoxifen, Agapurin, więc liczba powinna się jeszcze zwiększyć. Raz mi się udało zajść w ciążę, ale niestety poroniłam. Trauma straszna, szkoda słów. Nie wiem, może to zdarzenie jeszcze bardziej zaszczepiło u mnie chęć posiadania dzidzi. Teraz wiem, że się uda...mam jakieś takie wewnętrzne przekonanie. Poza tym jedna z dziewczyn na formum napisała kiedyś, że dzieci nie odchodzą, a przesuwają tylko czas swojego przyjścia na świat. Dlatego tym bardziej wierzę, że wreszcie będziemy mieć naszą kruszynkę Jutro wędruję do Novum i spróbuję umówić się na inseminację. Badania wszystkie już porobiliśmy, więc wiemy w czym jest problem. Skoro jest on do obejścia, to trzeba spróbować. Jasne http://jasonchua.me/k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorowa30
Ktoś Nam chyba spamuje wątek albo pomyliły forum. Agmas jak dzisiejsza beta? Masz juz wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agmas Gratuluję i trzymam kciuki. :) allisa Nie martw się na zapas... Szkoda nerwów. Co do nas ... Ola ma kolki, zaczęliśmy podawać probiotyk i espu...ale i tak trzeba Ją przez kilka godzin trzymać na rękach. Jutro wizyta u ortopedy - zobaczymy co bioderkiem. Jak wszystko będzie dobrze to rehabilitacja (dodatkowo ma przykurcze). Na ostatnim ważeniu stwierdzili mały przyrost wagi, jak by było mało tego doszło zapalenie piersi. Ola zaczyna się do nas ładnie uśmiechać :) Z ubrankami nie ma co wariować - różowe dla dziewczynki, niebieskie dla chłopczyka... Oli ładnie jest w niebieskim i w różowym i w każdym inny kolorze... Jak jest dobry dzień to kilka razy zmienia barwy :( terledely1974ightw Jak nie spróbujecie to raczej się nie uda. Mieliśmy tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agmas Gratulację strasznie się cieszę dbaj o siebie i maleństwo a remontem niech się dalej zajmuje mężuś :) Viki, malinka, co tam u was i reszty dziewczyn :) nic się nie odzywacie Skrabi na kolki podobno dobrze pomagają kropelki SAB SIMPLEX mój maluch na szczęście nie miał kolek ale kropelki miałam na wszelki wypadek i podobno można kupić już w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agmas
Dziękuję dziewczyny, dzis jest 14 dpt i beta 778, więc przyrosła. Nie dzwoniłam do lekarza, jutro to zrobię, ale chyba ok? Jak myślicie? skarbi co do kolek, a podajesz Oli witaminę K? Słyszałam że po niej u dzieci często występują kolki. Musiałabyś zapytać lekarza, czy można odstawić i ewentualnie sprawdzić czy tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnaG
Hej dziewczyny :) jestem tutaj całkowicie nowa, mam nadzieję że mnie przyjmiecie z otwartymi ramionami :) 26-01-2015 miałam inseminację na pękniętym pęcherzyku, stymulowana byłam proverisem a po ineminacji na pęknięcie pęchyka dostałam jeszcze prengyl. Trzymajcie kciuki !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorowa30
Agmas rewelacja!!! Przyrost super, ja w 14dpt mialam kolo 700 a teraz jestem w 20tyg :-) wiec jest dobrze. Jeszcze raz gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnaG
Mam nadzieję, że się uda :) u mnie wszystko OK hormony w porządku, jajowody drożne pęcherzyki pękają. U M słabe plemniki, ale z tego co lekarz powiedział z takimi wynikami zachodzi się naturalnie w ciąże. Staramy się 2,5 roku i nic. Mam nadzieję, że po preparatyce chłopaki się wzmocnią i zaatakują komórkę jajową skutecznie :) możliwe, że mam wrogi śluz. Jest to jedyne badanie którego nie robiłam także to są domniemania moje i lekarza. Jeszcze 10 dni i badanie krwi.....dluuuugie 10 dni :) Jestem pozytywnie nastawiona czytając, że komuś się udało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Kobietki U mnie nic nowego, czytam Was codziennie ale nie pisze bo nic sie nie dzieje; czekam ma wizyte u urologa i musze sie wyleczyc zeby wogole myslec o probie podejscia do inseminacji. Gratki dla tych co sie udalo :) i trzymam kciuki za testujace i starajace. Buzka Viki Milego dnua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allisa
Agmas, gratulacje, ciesze się bardzo, długo się nie odzywałaś, ale news jest super:-) trzymam mocno kciuki i daj znać. Skarbi, kolki to niestety częsta rzecz, mojemu bratankowi pomagała pozycja na pilota i jednoczesne masowanie brzuszka, ale bratanicy już tylko czopki. Na szczęście miną i będzie ok. Ale powiem szczerze, że jesteś dzielna, bo jak się okazuje też miałaś pod górkę, ale mam wrażenie, że nie przejmujesz się więcej niż konieczne:-) kolorowa, który to Twój tydzień? jak się czujesz, brzuszek urósł? Mały coraz wyraźniej kopie? Ana G, nie martw się na zapas, u nas też było ok pod każdym względem, kiedyś nawet udało nam się zajść w ciążę naturalnie. W takim przypadku jest duże prawdopodobieństwo, że uda się z lekką pomocą. Mnie badanie na wrogi śluz odradzono, bo w sumie szkoda czasu. Badanie nic nie da, bo jak wyjdzie, że nie masz to i tak trzeba dalej działać, a jak wyjdzie, że masz to inseminacja to omija. viki, kiedy masz tą wizytę? Trzymam za Was kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam wyznaczone cc na 18 lutego. To będzie 1 dzień 40 tygodnia, mam nadzieję, ze dotrwam, chociaż słabo to widzę, bo brzuch już mi się opuścił i mam już lekkie skurcze przepowiadające. W ciągu ostatnich 2 tygodni porobiły mi się takie duże rozstępy na brzuchu, ze aż się wkurzyłam, bo na samej końcówce:-) Wylewałam tony mleczek, balsamów a nic nie pomogło, w końcu kupiłam wazelinę i wreszcie mnie nic nie swędzi. Ale ja planuję jeszcze zajść w druga ciążę, więc jak całkiem mnie dzieci zdemolują to wezmę się za jakieś metody, które zmniejszą niezbyt dobry wizualny obraz. Moja córcia rozpycha się na całego, wystawia ciągle jakieś części swojego ciała i zdeformowała mi brzuch na prawo, a pępek wypchnęła na lewo:-) Zgadujemy co wystawiła, ale oczywiście nie mamy pojęcia. Super doznania i uczucia, których wszystkim starającym życzę. I walczcie kochane, bo warto:-) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnaG
allisa czyli mam rozumieć, że nie znaleziono przyczyny waszych problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×