Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

Gość gość Inka
Nitko ostatni ale w tym podejściu do ciazy :-) i kolejny ostatnim za dwa lata ;-) milenko miło poznać. :-) no bo to juz jutro ... i 8-10 dni przede mną. ... a ja jeszcze 19 wrześniamam wesele :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka to też miałam na myśli że w tym podejściu ostatni :) a następny to jak już malucha odchowasz :) to ja życzę dobrej zabawy na weselu no i proponowałabym unikać szalonych tańców a poza tym ....... powiem wam że ja układałam kostkę brukową na chodniku koło domku na drugi dpt może się nie przepracowałam to tak dla zabicia czasu :) no i żyłam w miarę normalnie najważniejsze żeby sobie znaleźć zajęcie i nie myśleć cały czas czy się udało czy nie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Inka
Ja tez w miarę zamierzam funkcjonować normalnie. Ale i poleżeć tez zamierzam. Trzeba korzystać z okazji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Inka
No i jestem po. :) moje zalecenia : utrogestan 3x1. Prolutex 1x1. Progynova 3x1. Encorton 1x10mg. Acard 2x1. Fraxiparine 1x1. Femibion 1x1. Magnezin comfort 3x2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie wzmożone działania na naszym topicu, ale będzie testowania we wrześniu :) Ja biorę clo, w niedzielę mam mieć usg. Pasował mi ten dzień, ale uświadomiłam sobie że przez pół dnia nie będzie męża i wstępnie umówiłam się z Tatą i Babcią na wyjazd na imprezę plenerową. Nie wiem, jak to rozegrać, bo absolutnie nie chcę przyznać się do starań. Nikt nie wie, nie ma sprawy, mniej boli porażka. W kwestii iui najtrudniejsza jest dla mnie organizacja, łączenie wyjazdów do lekarza z pracą, często pędzenie na ostatnią chwilę te 70 km i nerwówka w korkach. Ale warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bahati ja jutro też mam wyjazd do krakowa podglad podczas stym moj M nie może wiec jade z rodzicami a co tam ;) Asia858

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Inka
Powodzenia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Ineczko za Ciebie również wielkie kciuki aby sie udalo ;* i nie denerwuj sie tym L4 będzie dobrze a nerwy maluszkom nie służą ;) Asia858

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexis to ja
Nie wiem jak zacząć.....zbierałam się, żeby napisać, ale najpierw chciałam poczytać co u Was patrzę a Milena80 mnie wywołała :) hihi Gratuluję kochana z całego serducha! Niech się Wasz Skarb zdrowo chowa! "Stara" ekipa to mnie pewnie pamięta, a innym krótko streszczę: wiele lat walki o dziecko, w tym kilka nieudanych podejść do IUI bo zawsze coś stało na przeszkodzie. Decyzja o adopcji. Niespodziewana naturalna ciąża. Przedwczesny poród w 7 m-cu. Straciłam córeczkę z powodu licznych wad. Rok po jej śmierci urodził mi się malutki adopcyjny synek, który dziś ma rok i jest najukochańszym łobuzem na ziemi. Viki i inne dziewczyny, które stoją przed podobną decyzją. Nie jest łatwa, ale nic w życiu nie ma łatwego. Nie namawiam, nie będę też koloryzowała, że to sam miód - bo cała procedura trwa i czasem obdziera z intymości. Moim skromnym zdaniem - w moim odczuciu oczywiście - dużo trudniejsze niż kurs i czekanie była walka o poczęcie. Bo orzy adopcji wiedziałam, byłam pewna, że na końcu jest dziecko. Jeszcze po drodze trochę przewartościowałam to, że ciąża to dopiero początek. Mimo, że nie mam córci obok jestem szczęśliwa. On pokazała mi co to ciąża, kopniaki, poród. Synek pokazał, co to macierzyństwo. Dziś nie wykluczam żadnej z dróg. Marzę o rodzeństwie dla synka. Być może podejdę kiedyś o iui albo in vitro. Być może zajdę naturalnie lub adoptuję. Wszystkim, które czekają na swoje szczęścia ogromnie kibicuję, ciężarnym życzę spokojnej ciąży a mamom siły i energii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexis witaj kochana :* Gratuluję synusia. Wspaniałe, że wreszcie jesteś szczęśliwa. Jesteś takim dobrym człowiekiem. Pisz co tam u synusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Inka
Alexis miło Cię poznać :) no walki troszkę jest na naszym forum. Ale pełne siły i wytrwałości nie poddajemy się. Ucaluj synka od forumowiczek :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexis, gratuluje synusia. Chlopaki to male lobuziaki ;) Moj juz ma 3 latka. Wszedzie go pelno. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleksis ..urodzil mi sie adopcyjny synek? Hm nie rozumiem:( adoptowaliscie malenstwo tak? My juz papiery zlozylismy w tamtym roku, w tym mial sie zaczac kurs i cisza,wczoraj dzwonilam to juz od pazdziernika napewno sie zacznie a wiec zobaczymy czy damy rade przejsc przez to ,mam nadzieje ze tak ;) Trzymajcie sie buzka Viki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexis gratuluje synka to mamy łobuziaków w podobnym wieku no i jak pewnie zauważyłaś to nasz topik to tak nie samo IUI tylko o wszystkim więc zapraszamy i odzywaj się częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexis to ja
Dziękuję kochane za miłe słowa :) Viki - adoptowaliśmy niemowlę. Kurs wspominam bardzo miło, chociaż tematy bywały trudne i bolesne. Niebawem zaczniecie, to czas przyspieszy. Kurs też pozwoli rozwiać wątpliwości. Będzie dobrze :) chociaż sama pamiętam ten stres. Bahati - podczytuję czasem Twój blog, żeby dowiedzieć się, jak synuś :) Czy wie ktoś co u Malinki? Dziewczyny, u nas prawdziwy wysyp ciąż w okolicy, oby dosięgnął i Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super, my tez bysmy chcieli takie max do 2 lat Alexis tez mam rozne mysli ale moze damy rade, boje sie tego testu psychologicznego - ale bedzie dobrze ;) Trzymajcie sie Viki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, bp to nie forum o tym, ale Alexis napisz mi jak wygladala wizyta domowa osob z domu dziecka. Dziekuje za odp. Dobrej nocki Viki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Inka
Od piątku coś mnie tak ciągnie I lekko pobolewa w dole brzucha. Najczęściej z prawej strony. Jutro będzie 7 dpt myślicie że beta juz coś wykaże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenuśś
Cześć dziewczyny, wracam po małej przerwie, odpuściliśmy sobie inseminacje, gdyż wg lekarza to taki totolotek, nasienie męża dobre pod względem liczby ale nie pod względem *****iwośc, zaledwie 25% ruchu a+b, przy czym ostatnie badanie wykazalo w ruchu a zaledwie 1%. Jestem kilka dni po histeroskopii, wszystko ok, zakwalifikowano nas do ivf, jestem na długi protokole, gdyż wg lekarza jestem bardzo plodna, mam ponad normę jajeczek i teraz biorę tabletki anty, żeby nie było efektu przestymulowania. Gdzie mogę z wami popisać o ivf? Asia i dziewczyny gdzie jesteście? Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Inka
Jeśli nas podczytujesz to mu tu tez po ivf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bahati
Inka ja bym nie robiła jeszcze bety, jakikolwiek wynik będzie, nie będzie pewny: pozytywny będzie i tak za malutki żeby dać radość ( i im wcześniej zrobisz tym dłużej będziesz czekać na serduszko) a negatywny pobudzi nadzieję że za wcześnie. Wiem że łatwo się mówi, a za 2 tygodnie będę miała ten sam dylemat. Nie wiem jak mi się to wtedy udało, że zrobiłam test dopiero 18 dni po iui, ale tak wtedy byłam pewna niepowodzenia. Trzymam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Inka
Kochana mi i tak betę kazali zrobić w czwartek piątek ten co będzie. A za tydzień w poniedziałek mam dzwonić z wynikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allisa
Inka, z tego co wiem, wynik bety jest wiarygodny w tym terminie w którym każą Ci dzwonić i interesuje Was wynik trzycyfrowy. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lenuss Inka i ja siedzimy tu i na fb Jak chcesz to możesz dołączyć do nas lub pisac tutaj Jak chcesz na fb to znajdź mnie pod loginem Asia Asia po zdjeciu poznasz ;) a jak wolisz tutaj to pisz wprawdzie po czasie ale tez odpowiemy ;) Asia858

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka, i tak zobacz jak ten czas szybko leci. Czwartek brzmi rozsądnie. Ja też wolałabym już być po zabiegu i odliczać czas. Jakoś teraz wbrew pozorom jestem mniej cierpliwa. Dzisiaj mam monitoring.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Inka
N o leci ten czas leci. Dopiero co zabieg mialam a dziś juz jest 7 dpt. Z jednej strony zrobiłabym dopiero w czwartek tego 10 dpt ale jak bym poszła jutro tego 8 dpt a później znów 10 dpt to bym miała jakiś obraz przyrostu. I tak się troszkę bije z myślami. .. i jeszcze ten tydzień będzie taki długi dla mnie bo M ma na popołudnie do pracy i ja całe popołudnia sama jak palec do 22:30 :( nie lubię samotności. Może jakieś pomysły na samotne wieczory? :) oprócz książki i filmu bon tez juz biorę pod uwagę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Inka
Bahati czekam na info jak po monitoringu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alexis mam pytanie ile Wam zeszła cala procedura adopcyjna? Od czasu zgloszenia sie do oa az do momentu uzyskania Malenstwa? Ja Dziewczyny mam zmieniony lek z puregonu na menopur Organizm zle zareagowal na puregon zrobila sie cysta Jutro mam kolejny podglad ale małe szanse w tym cyklu na powodzenie Asia858

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenuśś
No właśnie na tym facebooku nie bardzo mogę odszukać, a jakiś link do profilu? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×