Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Airy Fairy

15.03.2011 - MŻ ;)

Polecane posty

Airy Fairy, u mnie zupełnie znośnie. Oby tak dalej. :) Bardzo często takie sałatki (żołądkowe zapychacze) robię. Chuda Feta. Sałata lodowa. Pomidor. Oliwki. Czosnek. Oliwa. Pokroić, pokropić, zajadać. Pierś kurczaka - grubo posypana przyprawami i ugotowana na parze. Awokado. Pomidorki koktajlowe. Ogórek. Chrupki kukurydziane. Oliwa zmieszana z sokiem cytrynowym. Mięso i warzywa pokroić. Wymieszać z sosem. Na koniec posypać chrupkami. Te sałatki robię sobie na obiad lub kolację. Ale jeśli dopadnie nagły głód, to można sobie schrupać je w tzw. międzyczasie. I jeszcze słowo o awokado. To cudo ma fantastyczne właściwości, "wypłukuje" z naszych organizmów złogi tłuszczowe. A więc motto na tegoroczną wiosnę - codziennie jedzmy awokado! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) dlugo sie nei odzywałam , postaram się to zmienić:) u mnei sporo grzeszków było ale staram się pilnować najważniejsze , że przemiana meterii jest ok to też daję rade:D pisać wagi nie chcę bo ja właściwie odchudzać się nei muszę, jestem tu po to by trochę bardziej kontrolować to co jem i starać się jeść zdrowo a dzięki Wam dowiaduję się sporo fajnych rzeczy np jak chleb robić i sałatki jakieś:) no i sama może czasami będę mogła coś doradzić:D a ser feta to nei za słony jak na dietę?:) ja staram się ostatnio bardzo ograniczać sól bo i tak jej pełno jest we wszystkim:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Eks
Eks, a czy mozesz napisac jaka nazwe ma program 3? Z gory dzieki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, ja soli jako takiej prawie nie używam. Wiec ta Feta, od czasu do czasu nie zaszkodzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się zastanawiam nad tym programem 3. Czyżby o RADIOWĄ TRÓJKĘ chodziło? Czy ja gdzieś może trójka przez u otwarte napisałam? :D:D No cóż, wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Eks
Hej Eks! Spodobal mi sie twoj przepis na chleb cebulowy z maszyny. Tez mam maszyne. Ale kolo numerow programow, pisze tez jaka maja nazwe. U mnie program trzeci ma nazwe cale ziarno. A u ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa..... to o to chodziło... :D:D:D Poczekaj chwilkę, zaraz zerknę i napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest tak: Trójka - chleb razowy, czyli z dużym udziałem mąki pełnoziarnistej. No to chyba wychodzi na to samo co i u Ciebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Eks
Byc moze. Ustawie zatem na ten. Bardzo fajny przepis. Lubie cebule. Dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę. :) Daj znać czy chleb się udał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eks, dziękuję... :) Dzięki Twojemu błyskawicznemu odzewowi, co prawda sałatki nie zjadłam, ale przynajmniej nic ponad to co już wpakowałam w siebie ;) Setunia, w sumie masz rację. Nie musimy się ważyć. Może to odstraszyło pozostałe dziewczyny...? Możemy równie dobrze odnotowywać spadki wagi w stopce. (dla chętnych) Ja w sumie założyłam temat po to, żeby znaleźć towarzystwo do zdrowego odżywiania w rozsądnych ilościach, i cieszę się, że przynajmniej niektóre z Was jeszcze tu są :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki ja nadal cieszę się mężusiem i dlatego narazie tak mało piszę niestety grzeszki są,ciągną sie od soboty,no prawie wczoraj nawet,nawet ale co tam,nie martwię sie-1czy 2 dni odstępstwa to nie tragedia a poza tym nawet grzeszyc staram sie z umiarem w ndz wyciągnęłam rodzinke do doliny chochołowskiej-9km pieszo w jedną str to pewnie bilans wyszedł na zero:) pozdrowionka dla wszystkich aha ja myslę że z tym ważeniem to mimo wszystko dobry pomysł przynajmniej dla mnie mobilizujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuniu, och trzymam za słowo! Wpadaj i zaglądaj częściej! :) A mnie perspektywa cotygodniowego ważenia mocno mobilizuje. Nie zmieniajmy tego zwyczaju, bardzo proszę! Jeszcze słowo o Fecie. Moja pani dietetyk stanowczo nakazuje ucieczkę od soli. I ja się tego trzymam. Mam w domu sól morską i jeśli już koniecznie muszę, to daję jej odrobineczkę, maleńką odrobinieńkę. Nawet ryżu, kurczaka czy ryby nie solę. Wolę troszkę jakimiś ziołami posypać. I jak mówi dietetyk, czasami małe odstępstwo na dobre organizmowi wychodzi, więc raz na jakiś czas kawałek słonej, chudej fety nie zaszkodzi. :) Airy Fairy, a co na śniadanko dzisiaj jadłaś? Bo ja własnoręcznie robione musli (płatki owsiane, otręby owsiane, otręby pszenne, suszone owoce) zajadam. I to jest pycha! Obiad będzie troszkę mniej zdrowy, bo obiecałam mężowi tartę z kurczakiem i brokułami. To jest tak smaczne danie, że chyba też troszkę zjem. :P Trudno! Jakoś to będzie! :D Wiecznie Odchudzająca, no to wspaniałą wycieczkę mieliście! Dolinę Chochołowską przeszłam wzdłuż i wszerz. Ale to było jeszcze w czasach szkolnych, czyli daaawno temu. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, zrobię dzisiaj taką tartę. http://www.wielkiezarcie.com/recipe58383.html Ponieważ jest ona głównie dla męża, to wsadzę ją do pieca dopiero o godzinie 17. Wiem dobrze, że nie wytrzymam i będę musiała troszkę jej uszczknąć. Aby więc nie narobić sobie problemów, to moją kolację zjadłam teraz. :D A tartę spałaszuję wieczorem. :D A ta kolacja, jedzona w południe, tak wyglądała. Trzy ryżowe chlebki posmarowane pastą guacamole. http://szufladakuchenna.blogspot.com/2010/02/guacamole.html Na pastę dałam troszkę paprykarzu szczecińskiego i wielką górę kiełków rzodkiewki. Bardzo smaczne było i mam nadzieję, że zdrowe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) zapraszam na kawkę Eks🌼 dzięki za artykuł o avocado jutro lecę do intermarche bo jest w promocji na kolację kupilam szpinak ale za bardzo nie wiem jak go przyrzadzić muszę poszukać najlepiej z czosnkiem i pomidorami może macie jakis fajny przepis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam szpinak ja głównie kupuje w biedronce i tam na opakowaniu jest przepis szpinak poddusic na odrobince oliwy,dodać cebulkę, troszkę śmietanki ,przypraw i gotowe ja łączę z makaronem razowym i mam zielone spaghetti pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja tez wlaśnie kupilam w biedronce ale nawet nie wiedzialam że jest tam przepis dzięki wo🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza tu taka:( ja rano poćwiczylam a co do jedzenia to mam maly kryzys jestem przed okresem no i same wiecie staram sie nie jeść na noc i utrzymywac 3 godziny odstępu między posiłkami a u was jak dziewczyny gdzie jesteście!!!!! kazda z nas potrzebuje wsparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imię------- wzrost----wag 18.03-- 25.03------ 01.04----08.04 Airy F.-------162------60.5 ---------- 60 ---------60.1----- Eks-----------167-------85.2----------84.0--------85.0--- - mrt_---------167-------58.7----------????----------????-- --- nanana2-----170------60.5----------????----------????---- - Magdułka----178------75.7----------????----------????--- -- o_olenka----157-------57,6----------56,4--------56,0----- w o-----------170-------66,5-----------65,8--------64.8----65,1 dziś ważenie-w ciągu tyg przybyło 30dkg-ale i tak waga dobra ja w ogółe myślę,że nie było żadnego wzrostu,bo tydz temu zaraz na drugi dzień po ważeniu waga pokazała 65,3 więc takie wahania są dopuszczalne,chyba:) z czystym sumieniem powiem że tydzien nie należał do dietetycznych,ale wszystkie grzeszki w granicach rozsądku a jak u Was koleżanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A koleżanka Eks ma ciężką sklerozę i nie zważyła się, a teraz nie może, bo już po śniadaniu jest. Nie, nie to raczej nie skleroza, tylko noc ciężka. Obudziłam się taka wymęczona i spłakana. 😭😭 Wczoraj wieczorem obejrzałam na TVN24 ten dokument "W milczeniu". Potem jeszcze długo w nocy w internecie śledziłam rozmowy na jego temat. Efekt był taki, że do rana męczyły mnie koszmary senne. Smoleńsk, japońskie trzęsienie ziemi, moja zmarła mama, jakiś porzucone psy....... Kila razy w nocy budziłam się od własnego płaczu. Zasypiałam i znowu sny podobnej treści. Mam całą twarz spuchniętą i karuzelę w głowie. Zaraz zmierzę ciśnienie. Jeśli nie jest jakieś gigantyczne (choruję na serce) to strzelę sobie kawkę i zabiorę mojego psa na długi, odstresowujący spacer. A po południu do mamy na cmentarz pojadę. ❤️ Wybaczcie ton tego postu, ale tak bardzo źle mi jest. :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eks..... ❤️ Również widziałam ten dokument... Najbardziej wzruszały historie młodych ludzi pozostawionych z malutkimi dziećmi... Nawet nie potrafię sobie wyobrazić co się wtedy czuje... Ja też się dziś nie zważyłam. Zostałam sama z małym rano i jakoś tak zapomniałam a teraz również jestem po obfitym śniadaniu, więc nie obraźcie się, ale zaczekam do następnego piątku. Eks i Wiecznie odchudzająca, dziekuję, za wsparcie 👄 i sałatki. Dla mnie czas przed @ jest okropny: rozdrażnienie, wahania nastroju, zatrzymanie wody, no i chipsy mogę zagryzać czekoladą :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imię------- wzrost----wag 18.03-- 25.03------ 01.04----08.04 Airy F.-------162------60.5 ---------- 60 ---------60.1----- Eks-----------167-------85.2----------84.0--------85.0--- - mrt_---------167-------58.7----------????----------????-- --- nanana2-----170------60.5----------????----------????---- - Magdułka----178------75.7----------????----------????--- -- o_olenka----157-------57,6----------56,4--------56,0-----56,0 w o-----------170-------66,5-----------65,8--------64.8----65, 1 u mnie zastój a też jestem przed @ i ten tydzień nie należal do najlepszych bo nie dostałam stażu i z tego powodu mały nie pójdzie do przedszkola musi czekać do września niestety a ja muszę szukać pracy jakiejś a ciężko jest :( nie widzialam tego dokumentu może i dobrze bo pewnie też bym przeżywała uśmiechnietego weekendu wam życzę kochane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również oglądałam,to naprawdę okropne losy młodych wdów są mi szczególnie bliskie,ponieważ parę lat temu mielismy taki przypadek w rodzinie-mój kuzyn zmarł w wieku 25lat,pozostawiając 23letnią żonę i dwutygodniowego synka bardzo to przezyłam i do dziś nie umiem sie z tym pogodzić sama nie wyobrażam siebie w takiej sytuacji takie programy zawsze dają mi do myślenia i do zastanowienia się nad własnym życiem,przede wszystkim do jego docenienia Eks i AF proponuje zważyć się jutro:) dni przed @ są naprawdę przechlapane!!!!!!!!!!!:( trzymajcie się cieplutko,pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozkaz wykonany :D tabelka uzupełniona. Efekty marniutkie. :( Imię------- wzrost----wag 18.03-- 25.03------ 01.04----08.04 Airy F.-------162------60.5 ---------- 60 ---------60.1----- Eks-----------167-------85.2----------84.0--------85.0-----84,3 mrt_---------167-------58.7----------????----------????------ nanana2-----170------60.5----------????----------????------ Magdułka----178------75.7----------????----------????------ o_olenka----157-------57,6----------56,4--------56,0----- 56,0 w o-----------170-------66,5-----------65,8--------64.8----65, 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mię------- wzrost----wag 18.03-- 25.03------ 01.04----08.04 Airy F.-------162------60.5 ---------- 60 ---------60.1-----59.8 Eks-----------167-------85.2----------84.0--------85.0--- - o_olenka----157-------57,6----------56,4--------56,0----- 56,0 w o-----------170-------66,5-----------65,8--------64.8----65, 1 U mnie jakimś cudem spadek ale jak widzicie minimalny, więc raczej w granicach wahań wagi. Usunęłam z tabelki dziewczyny, które już nie piszą. Jeśli zdecydują się pojawić - dopiszą się na końcu. @ nadal nie ma, kubki smakowe szaleją :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Witaj Eks!!! :) :) Już poprawiam tabelkę z Twoją nową wagą: Imię------- wzrost----wag 18.03-- 25.03------ 01.04----08.04 Airy F.-------162------60.5 ---------- 60 ---------60.1-----59.8 Eks-----------167-------85.2----------84.0--------85.0-----84.3 o_olenka----157-------57,6----------56,4--------56,0----- 56,0 w o-----------170-------66,5-----------65,8--------64.8----65,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landerka
dziewczyny - chciałam zapytać, czy dała Wam dieta MŻ jakieś efekty? po jakim czasie stosowania? Czy ta dieta działa? Też jestem na niej od 2 dni, nie wiem czy bedą jakieś efekty, bo rózne opinie słyszałam,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×