Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rosaliaaa

Mąż mnie zdradza- nie wiem, co robić, bo jestem w ciąży.

Polecane posty

Posluchaj, no to skoro jestes w 100% pewna ze te smsmy byly od niego i do niego to poprostu odejdz i juz. Sama sobie potem ewentualnie bedziesz pluc w brode, bo bywaja sytuacje podobne i niestety facet sie smieje z kobiety a ona potem wstydem sie zalewa. Chcesz tego? prosze bardzo, ale i tak uwazam, ze powinnas sie upewnic a nie wyciagac pochopnych wniosków. Decyzja nalezy do Ciebie. Ja tylko napisałam, co ja bym zrobiła, nie karze Tobie tego robic, ja tylko doradzam, a rade mozna sobie wsadzic głęboko w zad lub tez z niej skorzystac, ale jak juz napisalam,,, decyzja nalezy do Ciebie. POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeanalizuj spokojnie kartę ;: czas nadawania sms-ów , skrzynkę nadawczą , bo mam podejrzenie że facet jest czysty. Zresztą zadzwoń pod numer odbiorcy esemesa i powiedz że znalazłaś kartę sim i tylko taki kontakt ustaliłaś po aktywacji. Zapytaj komu tę kartę zwrócić. Będziesz miało jasność sytuacji i informacje z pierwszej ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak dobrze się kamuflował to nie sądzę aby zostawił kartę , którą tak łatwo znalazłaś. SPOKOJNIE I Z ROZSĄDKIEM. Okazać się może całkiem prosta do wyjaśnienia historia, nie warta takich nerwów. Opisz nam jaki będzie finał , bo bardzo ci współczuje i interesuje mnie (mam nadzieję szczęśliwe) zakończenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgtghyhujik
posluchaj da sie zobaczyc date i godz w sms ? moze to dawne sms bardzo stare?? bedzie ci sie tlumaczyl i klamal w zywe oczy a to cie do szalu doprowadzi , zerwij z nim usus dziecko jak nie chcesz go znac a jak chcesz miec dziecko to zerwij z nim niech was utrzymuje a z nim wez rozwod to co zrobil to chore nie wybaczaj mu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko dobrze ci radze:
rozwod z jego winy, bedzie placil i na ciebie i na dziecko, mieszkanie dla ciebie bo bedziesz miec dziecko, pewnie bedziesz musiala go jakos tam splacic ale poradzisz sobie, nie ma co zyc w takim niezdrowym zwiazku. A jesli ona jest jego studentka to pewnie jedna z wielu, wykladowcy tak robia, raczej sie nie angazuja gdy w domu czeka kochajaca zona, a kochanek zawsze mozna miec pare;)niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko dobrze ci radze:
a jeszcze do fgtghyhujik poje balo cie do szczetnie ze gadasz o usunieciu. Widac ze autorka to madra i wyksztalcona osoba, wiec raczej tego nie zrobi, przeciez to nie tylko jego dziecko to takze jej dzieciatko i by sobie nie wybaczyla jagby usunela, w dodatku na dziecko bardzo czekala a ty radzisz jakbys byla jakas pusta meliniara...no teraz to mnie poprostu wkur wilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnioskuje po wpisach że jesteście inteligentnymi ludźmi , więc porozmawiajcie bez emocji. Pamiętaj o dziecku , decyzje teraz powzięte będą rzutować na całe jego życie.Wiem że ci trudno powstrzymać złość ale to jedyne rozsądne wyjście.Nie rób niczego co może zaszkodzić dziecku teraz czy też w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GA GA GA
Radze zostawic na stole tylko gumki plus informacje ze karta sim bedzie potrzebna Twojemu adwokatowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingusia siedzi sama w domu z
stokrotka200 - jaka Ty naiwna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINGUSIU ! Nie naiwna a doświadczona. Zycie nie jest czarne albo białe . Jest szare a w szarości słabo widać zwłaszcza gdy mącą ją emocje. Decyzje trzeba podejmować rozsądkiem a nie złością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaa.1988
każda z nas może paść ofiarą takiego faceta :/ moja siostra miala podobnie nieprzyjemne przejscia ja chcialam miec pewnosc i wgralam do telefonu taki program i teraz wiem co sie dzieje :) mozna takie rzeczy kupic na internecie w ogloszeniach sa itp... pierwszy z brzegu http://tablica.pl/oferta/podsluch-telefonu-komorkowego-spy24-IDtgQl.html albo nowy telefon http://allegro.pl/htc-hd2-podsluch-gsm-kontrola-sms-wroclaw-i1941888575.html ale bardziej oplaci sie programik. Mowia ze kontrola podstawa zaufania i chyba cos w tym jest. a jak wasze doswiadczenie w tym wzgledzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moge płacić na nie swoje dziecko jakiejś nieznajomej al

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldonkatararara
On zaliczy studentke, ona zaliczy przedmiot na studiach... co za drań :/ Ale chwila, masz pewność, że Cie zdradza? Czasem coś co wydaje nam się oczywiste faktycznie okazuje się nieprawdą. A teraz zapędziłaś się w kozi róg z myślami. Spokojnie. Ja bym ci radziła skontaktować sie z detektywami ze http://sprawdzwiernosc.pl/, oni tam profesjonalnie zajmują się badaniem kwestii zdrad i romansów, pomogą Ci wyjaśnić sprawe... a jak coś to zbiorą dowody, które przydadzą Ci się w sądzie przy rozwodzie. Ale póki co staraj się zachować zimną krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wynajmij detektywa http://roninsecurity.com.pl/ i niech zbierze dowody a potem rozwód z jego winy. Nie ma sensu być dalej z takim człowiekiem który zdradza cię w czasie ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co z autorką? jak ta sprawa dalej poszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma rogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyprowadzaj się!!! Za to zaproś mamę do swojego domu. Skopiuj wszelkie dowody. Przydadzą się do rozwodu. Na razie wywal faceta z chałupy, niech idzie do studentki. Dbaj o siebie i o ciążę. Więc nie wiem, czy teraz jest najlepszy czas na wszczynanie rozwodu. Po porodzie zawsze zdążysz wnieść o rozwód. Choć też będzie ciężko, bo dziecko zabiera mnóstwo czasu. Facet niech od razu zacznie płacić alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak przy zdradzie to trzeba mieć porządny materiał dowodowy dla sądu żeby rozwód faktycznie był zasądzony z winy jednej ze stron. Na piękne oczy nikt nie uwierzy, że ta czy ten mieli romans. Polecam agencję detektywistyczną ze strony http://detektywhusarski.pl/ i p. Husarskiego. Znają się na temacie, działają po cichu, ale skrupulatnie. Mój ex został przyłapany na tak gorącym uczynku że jeszcze do dzisiaj go chyba parzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×