Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiek1984

starania o dzidzię

Polecane posty

hej dziewczyny! gratuluje!!!!!!!!!!!! mam do Was takie pytanie (próbuję przełożyć Wasze sytuacje do swojej:) ) ile czasu się starałyście o te cudowne dwie kreseczki i czy udało Wam się w sposób naturalny czy dzięki np. inseminacji, invitro. Mój lekarz wymyślił, że w następnym cyklu spróbujemy inseminację. Jakoś jestem do niej sceptycznie zastawiona i dlatego pytam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana aida83 my bylismy zaskoczeni jak i zarówno prze ogromnie szczesliwi gdy zobaczylismy 2kreski nie staralismy sie wogole :-) za pierwszym razem udalo sie :-) to byla decyzja ze czas przestac sie zabezpieczac i bach masz juz 13tc dzidzia rosnie jest cudna.Nie wiem jak dlugo sie staracie ale ja na Twoim miejscu do roku sama próbowala..a jeszcze jedno nam udalo sie jak mieslismy wakacje Polecam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew27
Hahahah, wakacje to dobry moment:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My staramy się już ponad trzy lata..więc na czekanie i szczęście za bardzo nie liczę. Kotkamauczka to co Ty robisz na forum: "starania o dziedzię" ? Myślałam, że tu są tylko osoby, które się "starają o dzidzię"..a tu takie zaskoczenie. Też chciałabym zobaczyć te kreseczki..ale cóż wakacje się już skończyły:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nadal lipa..jestem po pierwszej inseminacji..ale nie nastawiam się zbytnio, nie mam zbyt dobrego przeczucia..a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×